1638109415628_1638111690386.jpg

Projekt Alfa - Bez dechu... Velké finále! Knihy

Velké finále se blíží! Dokáže Layla vydržet až do konce a neztratit přitom to, na čem jí záleží nejvíc? Podpořte dokončení knižní série!

8/22/2022

A jak to bude dál?

Předběžné informace

Milí startéři a milé startérky,

ještě jednou děkuji všem, kteří přispěli na vydání knihy Projekt Alfa - Bez dechu! :-) Jsem moc ráda, že jste knize dali tuto šanci, a doufám, že obstojí vašim očekáváním!

Momentálně již jednám s agenturou, která mi s vydáním pomůže, a s nakladatelstvím, které mi přislíbilo poskytnou práva na grafický layout, takže kniha bude uvnitř vypadat stejně jako předchozí díly.

Ještě bych vás však chtěla poprosit o jednu drobnost. Několik z vás, hlavně ti, kteří přispívali v samotném závěru projektu, zadali do políčka adresy pouze své iniciály. Obávám se, že by pošta balíček s knihou kvůli tomu nemusela doručit. Prosím, aby ti, kterých se to týká, mi napsali na e-mail Dostlik@centrum.cz celé jméno a adresu, na kterou mám poté balíček zaslat:-)

Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených chvil ve společnosti knih

Lenka

ReachedCZK 108,950(109%)

109%
CZK 100,000requested
67contributors
Contribute

project authorDostálová Lenka

Rewards

CZK 100Proč? Prostě proto!

Nejsi fanda tohoto žánru, přesto bys rád pomohl knize na svět? Budeme rádi za každý příspěvek . :-)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Kniha postačí

Už ti chybí do sbírky pouze závěrečný díl a merch ti nic neříká? Pak je tato odměna přímo pro tebe! Kniha Projekt Alfa - Bez dechu ti přistane ve schránce do jednoho měsíce od jejího vydání. Poštovné a balné je započítáno v ceně balíčku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Bez merche to není ono

Odměna pro správné sběratele! Kniha Projekt Alfa - Bez dechu, kapsička, taška i batůžek budou odeslány do jednoho měsíce od vydání knihy. Poštovné a balné je započítáno v ceně balíčku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 800Sem s celou sérií, prosím!

Kniha tě zaujala, ale zatím nemáš v knihovničce ani jeden díl? Snadná pomoc, tady je celá série! Všechny tři díly série Projekt Alfa ti dorazí do jednoho měsíce od vydání posledního dílu. Poštovné a balné je započítáno v ceně balíčku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,200Chci všechno!

Už se to balí! Jeden extra balíček už se připravuje! Balík s kompletní sérií všech tří knih, taškou, batůžkem i kapsičkou potrápí doručovatele do jednoho měsíce od vydání knihy Projekt Alfa - Bez dechu. Poštovné a balné je započítáno v ceně balíčku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable