1638109415628_1638111690386.jpg

Projekt Alfa - Bez dechu... Velké finále! Knihy

Velké finále se blíží! Dokáže Layla vydržet až do konce a neztratit přitom to, na čem jí záleží nejvíc? Podpořte dokončení knižní série!

1638109415628_1638111690386.jpg

ReachedCZK 108,950(109%)

109%
CZK 100,000requested
67contributors
ContributeRewards

Aktualizace 28.7.

Do konce kampaně nám zbývá 11 dní a již se nasbíralo skvělých 36%! :-) Moc děkuju všem, kteří přispěli! Jste skvělí. A jako odměnu, přibalím ke každé knize tyto záložky!

                         

Za jejich grafikou stojí @kackagarbierova, která se postarala i o grafiku na zbylý merch! bez ní bych byla ztracená. :-)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Také nesnášíte, když rozečtete dobrý příběh, ale z nějakého důvodu nevyjde série celá? Já také ne! Pomozte mi proto dokončit mou kniží sérii Projekt Alfa, k jejímuž úspěšném závěru chybí jediný díl! 

Projekt Alfa - V pasti byl prvním dílem série a také mou prvotinou, kterou jsem představila knižnímu světu. Jako takový má své mouchy, ale i tak si našel stovky nadšených čtenářů, kteří netrpělivě čekají na uzavření Laylina příběhu. Příspěvkem podpoříte vydání posledního dílu série a potěšíte nejen mě, ale hlavně spoustu čtenářů, kteří mé prvotině dali tehdy před šesti roky šanci a zamilovali si ji.

 

Anotace

Vždycky jsem byla tak trochu osina, ale ještě nikdo se mě kvůli tomu nesnažil zabít tak úporně.

Layla má za sebou pár rušných měsíců. Podařilo se jí najít další alfy, ale Guntego se ještě nevzdal svého plánu zlomit ji a donutit k poslušnosti. Teď však už ví, že by raději zemřela, než aby se podvolila, a spolu se svými přáteli pro něho představuje riziko, které by mohlo ohrozit jeho plány. Rozhodl se proto začít jednat a ona mu přitom stojí v cestě.

Layla ví, že mají jen vypůjčený čas. Nejenže musí zastavit Guntega dřív, než rozpoutá peklo, ale pokud chce sebe a své přátele udržet naživu, musí navíc najít způsob, jak zabránit dalším mutacím, které je postupně zabíjejí. A jediný, kdo by k tomu mohl mít klíč, není nikdo jiný než Guntego.

 

Projekt Alfa - Bez dechu je třetím dílem série Projekt Alfa.

 Informace

Formát - brožovaná, lepená; 135x203 mm

Datum vydání -  říjen/listopad 2022 (předpokládaný termín)

Žánr - sci-fi, young adult

Počet stran - 280 - 285 (přesný počet stran bude záležet na zpracování textu v knize)

 

Odměny:

Knihy

Ukázka

Protože krátká ukázka toho moc neřekne a dlouhá se sem nehodí, můžete nahldédnout zde, kde je na mých stránkách ukázka z několika prvních kapitol!

https://dostalovalenka.cz/2019/10/30/projekt-alfa-3-ukazka/

 

Batůžek, taštička a plátěnka

Veškeré poštovné je již započítáno v cenách odměn.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cíl 1

Hurá! Nasbírala se potřebná částka k tomu, aby kniha vyšla!

100 000 Kč

----------------------------------------------------------------------------------------

Cíl 2

Skvělé! Kniha vyjde i jako e-book

105 000 Kč

----------------------------------------------------------------------------------------

Cíl 3

Uf! Nebudu v tom sama, díky této částce se dostane i na profesionální korektury!

125 000 Kč

--------------------------------------------------------------------------------------

Cíl 4

Až na vrchol!

Díky této částce navíc, budu moci nechat vytisknout větší množství knih, než kolik se jich objednalo. Dostane se tak i na ty, kteří o možnosti si knihu objednat zde nevěděli.

150 000 Kč

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

O mně

Narodila jsem se 22.3.1992 v Jičíně a už od mala mě děda vedl k vyprávění příběhů a ke knihám, i když sám v té době asi ještě netušil, jak moc velký význam to pro mě bude do budoucna mít. V první třídě jsem se stala hrdým vlastníkem kartičky, která mi umožňovala přístup do naší knihovny, kterou jsem neopomněla navštívit při žádné cestě ze školy. Školní prvňáčkovskou aktovku jsem musela brzy vyměnit za odolnější batoh, ve kterém knihy zabíraly 90 % jeho objemu. Zbytek byla svačina.

Když jsem zrovna nebrouzdala očima mezi řádky, ztvárňovaly jsme s kamarádkou amatérským hereckým uměním různé příběhy po lesích a loukách okolo naší vesničky. Ani deštivé počasí nás nedokázalo zastavit. Třebaže jsem nikdy nevydržela psát deník (nejdelší zápisky trvaly tři dny!), rozhodla jsem se tyto dětské hry zapsat, abych si je mohla kdykoli připomenout. A tak se z nevinné dětské hry stala záliba a později posedlost.

 

Nezapomeňte se stavit na mé facebookové stránce a na instagramu, ať vám neuteče žádná novinka!

 

Nejčastější dotazy

Proč je kniha o tolik dražší než předchozí díly?

Má to hned několik důvodů. Kniha je delší než první dva díly a s každou normostranou navíc stoupají fixní náklady, jejichž výše se během vydávání dá jen minimálně ovlivnit. V ceně balíčku je navíc započítáno poštovné a balné. 

Půjde kniha sehnat i později?

Pravděpodobně ne nebo jen v minimálním množství. Zde přes startovač je jediná šance, jak knihu najisto získat. Pokud by se nasbírala dostatečná částka, aby se vydalo více výtisků, než kolik se jich zde "objedná", nechám jich vytisknout více, ale do kamenných obchodů se nedostanou. K sehnání by byly pouze na mém vlastním e-shopu.

Je třeba na vydání knihy tolik peněz?

Propočítat potřebnou částku je vždy trochu loterie. Dopředu nikdy nevím přesné ceny za služby nutné pro vydání. V částce pro realizaci projektu jsou také započítané náklady na výrobu merche a poštovné. To vše bude hodně záležet na konečném počtu a typu balíčků, kteří si zájemci vyberou.

Proč kniha vychází samonákladem a ne u nakladatele jako předchozí díly?

I toto má více důvodů. Třebaže mají první dva díly dobré čtenářské hodnocení, neprodalo se knih tolik, aby se nakladateli vyplatilo jít do třetího dílu. Nakladatel musí uživit spoustu zaměstnanců, nemohou si dovolit pracovat na něčem, co bude pravděpodobně bez zisku nebo dokonce ztrátové! Bohužel jsem podcenila sílu propagace. Rčení, že "Dobrá kniha se prodá sama", bohužel v dnešní době už moc neplatí. V dnešní době se prodá kniha, která má dobrou reklamu. Tak to prostě je. (I když to samozřejmě není jediný klíč k úspěchu!)

Vyjde kniha i jako e-book?

Ačkoli se to může zdát absurdní, tak vydání e-booku jsou další finance navíc, i když ne tak velké. Pokud to bude jen trochu možné, vyjde kniha i ve formátu e-booku, aby se dostalo i na ty čtenáře, které mají e-booky raději.

Co když se potřebná částka nenasbírá?

Pro takový případ mám záložní plány. Můžeme zkusit jinou platformu, nebo to zde na startovači zkusit ještě jednou. Určitě jsou i další cesty a já udělám maximum, aby se kniha ke svým čtenářům nakonec dostala! V tom úplně nejhorším případě by kniha vyšla pouze jako e-book na mé náklady. Ale to je opravdu až poslední varianta!

Je to opravdu konec série?

Ano i ne. Kdysi jsem v nejedenom rozhovru zmínila, že by série měla mít čtyři díly. Ten čtvrtý mi však pořád k prvním třem ne a ne pasovat. Pak jsem dostala nápad, jakási "zadní vrátka", díky nimž bych mohla napsat ještě spoustu a spoustu dílů! Jenže osobně nemám nekonečné série ráda. Hlavní postavy se nemohou vyvíjet donekonečna, někde musí být stopka, pokud z nich nechcete neporazitelné supermany. To pak ztrácí šťávu. A tak jsem tato "zadní vrátka" posunula nakonec třetího dílu (za což mě asi budou čtenáři proklínat do třetího kolene) a z plánovaného čtvrtého dílu budu tvořit něco, co nazývám "seriálové pokračování". Bude se jednat o povídky/novely, které budou vycházet online a budou volně k dostání, a kterými bude probíhat hlavní dějová linka podobně, jako je to u seriálů.

 

K čemu bude využita nasbíraná částka?

1) Na vydání knihy Projekt Alfa - Bez dechu

2) Na vytvoření všech odměn

3) Na poštovné

 

Komentáře:

Autorka této originální, dobrodružné fantasy série přišla se závěrečným dílem, který mi doslova vyrazil dech. Projekt alfa 3 Bez dechu je čtivá knížka s odvážnými a nápaditými hrdiny.Za mě vážně skvělý. (Víla v říši knih, Instagram @love_books_369)

Pecka, kterou neodložíte, dokud nedočtete. Layla má svůj osobitý humor, který nemusí sednout všem, ale já bych si ji bez jejích hlášek ani nedokázala představit. Celý příběh je svižný a energický, čte se jedním dechem. (Džej)

Ještě více akce, ještě více napětí. Děj je velmi strhující a nedovolí vám se odlepit, dokud se nedostanete na konec. Pokud se vám líbil již první díl, tak tento je ještě lepší. (Riky)

 

Za sebe i za nebohé duše, které roky musely poslouchat moje nekončící monology o psaní a knihách, děkuji!

ReachedCZK 108,950(109%)

109%
CZK 100,000requested
67contributors
Contribute

project authorDostálová Lenka

Rewards

CZK 100Proč? Prostě proto!

Nejsi fanda tohoto žánru, přesto bys rád pomohl knize na svět? Budeme rádi za každý příspěvek . :-)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Kniha postačí

Už ti chybí do sbírky pouze závěrečný díl a merch ti nic neříká? Pak je tato odměna přímo pro tebe! Kniha Projekt Alfa - Bez dechu ti přistane ve schránce do jednoho měsíce od jejího vydání. Poštovné a balné je započítáno v ceně balíčku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Bez merche to není ono

Odměna pro správné sběratele! Kniha Projekt Alfa - Bez dechu, kapsička, taška i batůžek budou odeslány do jednoho měsíce od vydání knihy. Poštovné a balné je započítáno v ceně balíčku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 800Sem s celou sérií, prosím!

Kniha tě zaujala, ale zatím nemáš v knihovničce ani jeden díl? Snadná pomoc, tady je celá série! Všechny tři díly série Projekt Alfa ti dorazí do jednoho měsíce od vydání posledního dílu. Poštovné a balné je započítáno v ceně balíčku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,200Chci všechno!

Už se to balí! Jeden extra balíček už se připravuje! Balík s kompletní sérií všech tří knih, taškou, batůžkem i kapsičkou potrápí doručovatele do jednoho měsíce od vydání knihy Projekt Alfa - Bez dechu. Poštovné a balné je započítáno v ceně balíčku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable