Projekt_Alfa_Na_uteku (2).jpg

Projekt Alfa 2 - Na útěku Knihy

Druhý díl napínavého sci-fi příběhu, který započal v knize Projekt Alfa - V pasti v dubnu 2016.

Podezřelé balíčky!
4/13/2018

Podezřelé balíčky!

Balíčky na cestě

Milí přátelé,

během tohoto týdne by se vám ve schránkách měly objevit podezřelé balíčky! Ničeho se nebojte, to jsem se pouze já dostala k tomu, abych konečně rozeslala vaše odměny! Protože mám zkušenost, že čím je balíček ošklivější, tím je větší pravděpodobnost, že se mu na cestě nic nestane, dala jsem si na jejich balení záležet! ;-D

Vím, že mám značné zpoždění, za které vás prosím o odpuštění. Poslední kousek odměn se nám ztratil někde na cestě kolem světa, a tak se mi balení a příprava odměn o celé čtyři týdny zdržela! Nemluvě o tom, že jsem notoricky známá tím, že všechno dělám na poslední chvíli!

Komu balíček ještě nedorazil, určitě dorazí během příštího týdne! Pokud by se tak nestalo, neváhejte se mi ozvat, a já ho najdu, i kdybych pro to musela do srdce Země! :-)

S přáním krásného víkendu

Lenka

 

Poděkování
2/27/2018

Poděkování

Poděkování

Přeji všem krásné, leč mrazivé, odpoledne!

Když jsem začátkem letních prázdnin na Startovači odpálila svůj projekt s prosbou o pomoc o vydání jedné z mých knih, nemohlo být počasí rozdílnější. Zatímco tehdy jsme netušili, jak se zchladit, dnes bychom nejraději ani nevylezli z postele. Minimálně já určitě! ;-)

Už je to sice víc jak půl roku, ale právě díky vám se povedlo sehnat dostatek financí na vydání knihy, která se před pár dny konečně dostala na pulty. A za to vám patří můj dík. Moc si vaší pomoci vážím.

A protože je kniha již na světě, je třeba se samozřejmě postarat o zasloužené odměny! :-) Právě teď kompletuji balíčky a dávám do kupy poslední odměny, abych vám je mohla co nejdříve odeslat ve slíbeném termínu.

Ještě jednou moc děkuji za vyjádřenou podporu!

Lenka

Vánoční přání
12/22/2017

Vánoční přání

Vánoční přání

Milí přátelé,

děkuji vám za projevenou důvěru, když jste podpořili můj projekt, a pomohli tak k vydání knihy Projekt Alfa - Na útěku. Jistě vás potěší, že všechny přípravy jsou hotové, a nyní se čeká už jenom na samotný tisk. Slíbený únorový termín vydání tedy platí a s největší pravděpodobností bude beze změny.

Tímto bych vám chtěla z celého srdce poděkovat a popřát vám krásné, klidné vánoce, plné lásky a pohody a hodně štěstí a zdraví do nového roku 2018!

A protože se může stát, že by vám Ježíšek pod stromeček nedonesl dostatek knih, mám pro vás malý dáreček i já. Pokud si do konce února 2018 objednáte na e-mailu Dostlik@centrum.cz jakoukoliv z mých knih a do předmětu zprávy napíšete kód "Vánoce s knihou", můžete si koupit knihy přímo ode mě s 30% slevou z doporučené ceny. Dle vašeho přání mohu knihu podepsat či napsat věnování. ;-) Vybírat můžete na http://dostalovalenka.cz/me-knihy/
Knihy budou odesílány poštou dle tarifů české pošty.

Přeji vám pořádnou sněhovou nadílku a bohatého Ježíška!

Krásné vánoce

Lenka

 

Vítězství!
8/24/2017

Vítězství!

Dokončeno

V pondělí skončil můj projekt na startovac.cz a já mám neuvěřitelnou radost, že se nám cílovou částku podařilo společně nashromáždit a vydání druhého dílu Projektu Alfa -  Na útěku tak již nic nestojí v cestě! Pokud se nám podaří dodržet termín vydání, obdržíte všichni své odměny v únoru 2018.

Moc vám všem děkuji za projevenou podporu!

Lenka

Book trailer
8/8/2017

Book trailer

Book trailer ke knize Projekt Alfa - Na útěku

Vytvořit toto video mě stálo hodně nervů. :-) Najít vhodný materiál, vymyslet "scénář"... Však to znáte. Ale že bude největší problém dohodnout se s programem, který se celou dobu snažil mou práci sabotovat, to jsem teda netušila! Ale dopadlo to dobře. Počítač zůstal na stole, aniž by si zažil svůj první letecký den v případě vyhození z okna, a video se mi s vypětím sil podařilo dokončit. Sice s tříměsíčním zpožděním, ale na to už jsou u mě všichni zvyklí! ;-)

Ukázka 2
7/17/2017

Ukázka 2

Krátká ukázka z knihy

Také tak strašně nenávidíte autory za otevřené konce? Cliffhanger jak má být? Já taky! A stejně tak ráda taková konce vytvářím!

}:-D

Abych probudila vaši zvědavost ještě víc, dávám vám možnost přečíst si samotný začátek Projektu Alfa - Na útěku. Tady je!

 

Některé věci musíte zažít, abyste je pochopili

Stála jsem uprostřed parku před sochou psa a zamyšleně si ho prohlížela, zatímco mi vítr cuchal dlouhé tmavě hnědé vlasy. Přišlo mi to neuvěřitelné. Doopravdy už to byl rok, co jsem tu byla naposled?

Nedočkavě jsem přešlápla a rozhlédla se. Nervozitu bych vám nepřiznala, ani kdybyste to ze mě chtěli vymlátit.

Kolem prošla skupinka dětí v maskách. Pár z nich si mě zmateně prohlédlo a zůstalo civět.

„No co je?“ houkla jsem na ně a ony raději přidaly do kroku a zmizely. „To ještě nikdy neviděly mutanta jít převlečeného za civila?“ dodala jsem sama pro sebe a ušklíbla se nad tou hořkou pravdou.

Moje ponurá nálada se však vytratila v okamžiku, kdy jsem na cestě zahlédla známou postavu. Dostala jsem neodolatelnou chuť se k ní rozběhnout, ale ovládla jsem se. Rukou jsem nenápadně zajela pod bundu a nechala ji na pažbě pistole, kterou jsem si navykla nosit u sebe. Nikdy nevíte, kdy vás někdo naštve a vám se bude hodit něco, čím ho budete moc zastřelit, no ne?

Zaměřila jsem svou pozornost zpět k postavě a kradmo obhlížela okolí. Chtěla jsem si být jistá, že ji nikdo nesleduje. Byla sice ještě daleko, ale byla jsem přesvědčená, že bych cokoli podezřelého svým ostřížím zrakem viděla. I přesto, že už byla tma a jediným zdrojem světla byly lampy podél cest.

Opravdu jsem měla hroznou chuť vykašlat se na opatrnost, ale jeden známej mě naučil, že se to nevyplácí, a tak jsem trpělivě čekala dál.

Postava prošla kuželem světla a já si ji mohla konečně pořádně prohlédnout. Vůbec se nezměnila. Pořád měla dlouhé světle hnědé rovné vlasy a zelenohnědé oči. A i přes všechna moje genetická vylepšení byla pořád vyšší než já.

„A-ahoj,“ vysoukala ze sebe, když došla až ke mně a napjatě se usmála.

Několik vteřin jsem se na ni jenom dívala, než jsem zapištěla jako malá holka a vrhla se jí kolem krku.

„Georgie,“ zamumlala jsem a stiskla ji ještě pevněji. Zdálo se mi to, nebo se celá napjala? Než jsem se nad tím stihla zamyslet, pohnula se. V tom samém okamžiku mě něco bodlo do krku, až jsem překvapeně zalapala po dechu. Okamžitě jsem ucítila, jak se mi začíná motat hlava, a podlamují kolena.

„To nic,“ zamumlala Georgia a já z jejího hlasu poznala hned několik věcí. Nejistotu, smutek, nervozitu a provinění. Na to jsem ji znala až moc dobře.

„Georg, co… co to děláš?“ zeptala jsem se a snažila se, aby se mi moc nepletl jazyk. Celkem bezúspěšně.

„Musíš si sednout,“ odpověděla a přehodila si mou ruku přes ramena. Napůl mě vedla a napůl vlekla zapadlými cestičkami parku k jeho okraji. Něco mi napovídalo, že bych ji od sebe měla odstrčit a něco udělat, ale moje ruce mě tak nějak přestaly poslouchat. Ráda bych řekla, co se stalo potom, ale někde cestou jsem ztratila vědomí.

Když jsem se probrala, třeštila mi hlava. Měla jsem v ní hustou mlhu, kterou jsem nedokázala rozehnat. Pokusila jsem se pohnout, ale nešlo to. Nejdřív jsem si myslela, že je to proto, že jsem tak otupělá, ale pak jsem si uvědomila, že mám ruce nepřirozeně zkroucené za zády a do zápěstí mě tlačí tvrdý kov.

„Georgie?“ pokusila jsem se zavolat, ale z mých úst vyšlo jen zakrákání. I přesto se objevila vedle mě a se starostlivými vráskami na čele mi pohlédla do tváře.

Chtěla jsem něco říct, když někde za mými zády bouchly dveře a ozvaly se kroky. Georgia se zachvěla a odstoupila. Se supěním jsem se převalila na záda a pohlédla na člověka, který se objevil. Spokojeně se usmíval a v jeho očích byl vidět výsměch.

„Zvedněte ji,“ přikázal Serov dalším dvěma mužům, kteří přišli s ním.

„Nesahejte na mě!“ zaječela jsem vztekle a pokusila se je od sebe kopáním odehnat. Moje pohyby ale postrádaly veškerou sílu. Bez obtíží mě vytáhli na nohy a podrželi mezi sebou. Obrátila jsem se na Georgii a všimla si, že jí Serov položil ležérně ruku kolem ramen a ona proti tomu ani nic neudělala.

„Tys mě zradila!“ zaječela jsem na ni, až mi přeskočil hlas. Uhnula před mým pohledem a nic neřekla. „Jak jsi mi to mohla udělat?! Zrádce! Ty hnusnej zrádce!“ vřískala jsem vztekle, zatímco mě Serovovi muži táhli z budovy ven. Pokusila jsem se jim bezúspěšně vykroutit. Než jsem stihla cokoli dalšího podniknout, strčili mě na zadní sedadlo auta a každý si sedl z jedné strany vedle mě.

„Pokud si nechceš ještě pár hodin pospat, tak raději nic nezkoušej,“ poradil mi Serov, když si sedl za volant a mrknul na mě do zpětného zrcátka. Evidentně byl spokojený. Georgia, která se usadila vedle něho, se třásla, ale ani se na mě nepodívala. Zaskřípala jsem vztekle zuby a odvrátila se od ní.

A teď bych vám to možná měla začít vyprávět od začátku…

Recenze - Projekt Alfa - V pasti
7/14/2017

Recenze - Projekt Alfa - V pasti

Recenze prvního dílu série Projekt Alfa - V pasti

Za ten rok a kousek se na internetu objevilo hned několik různých recenzí na první díl série Projekt Alfa - V pasti. A abyste je nemuseli pracně hledat, tady vám přináším jednu z nich! :-) Určitě se bude hodit nejen těm, kteří knihu ještě nečetli, ale i starým profláknutým knižním závislákům, aby si před druhým dílem připomněli, co všechno se již stalo!

http://literarnisvet.cz/co-se-to-se-mnou-deje/ 

ReachedCZK 97,145(121%)

121%
CZK 80,000requested
28contributors
Contribute

project authorDostálová Lenka

Rewards

CZK 100Dobrodinec

Není-li tento žánr tvoje krevní skupina, ale i přesto bys rád přispěl/a, může ti Layla slíbit, že veškeré finance využije výhradně v boji proti zlu!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Originální záložka

Originální záložka v podobě DNA spirály, při jejíž výrobě jsem potila krev, pot a slzy. Doslova! :-) Doručení do jednoho měsíce po skončení projektu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Placka, magnet, zrcátko

Placka, aby každý věděl, kdo jsem, magnet, abych to měl/a stále na očích, zrcátko se hodí vždycky! Doručení do jednoho měsíce od skončení projektu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Projekt Alfa 2

Druhý díl Laylina příběhu Projekt Alfa - Na útěku. Doručení do jednoho měsíce po vydání Projekt Alfa - Na útěku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Projekt Alfa 2 s podpisem a pár slovy

Druhý díl Laylina příběhu Projekt Alfa - Na útěku s podpisem autorky a pár slovy k dobru. V případě konkrétního přání, napiš vše potřebné do poznámky při potvrzování vybrané odměny. Nebude-li v poznámce nic, riskuješ, že budu moci vymyslet něco sama! ;-) Doručení do jednoho měsíce po vydání Projekt Alfa - Na útěku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Projekt Alfa 1 a 2

První a druhý díl Laylina příběhu. Doručení do jednoho měsíce po vydání Projekt Alfa - Na útěku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 650Projekt Alfa 1 a 2 s podpisem a pár slovy

První a druhý díl Laylina příběhu s podpisem autorky a pár slovy k dobru. V případě konkrétního přání, napiš vše potřebné do poznámky při potvrzování vybrané odměny. Nebude-li v poznámce nic, riskuješ, že budu moci vymyslet něco sama! ;-) Doručení do jednoho měsíce po vydání Projekt Alfa - Na útěku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Velký balík

Velký balík bude obsahovat originální záložku, placku, magnet i zrcátko a podepsaný výtisk Projekt Alfa - Na útěku. Doručení do jednoho měsíce po vydání Projekt Alfa - Na útěku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 900Hodně velký balík

Hodně velký balík bude obsahovat originální záložku, placku, magnet i zrcátko a podepsané výtisky Projekt Alfa - V pasti a Projekt Alfa - Na útěku. Doručení do jednoho měsíce po vydání Projekt Alfa - Na útěku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,100Extra velký balík

Extra velký balík bude obsahovat 2x originální záložku, 2x placku, 2x magnet i 2x zrcátko a 2x podepsaný výtisk Projekt Alfa - Na útěku. Doručení do jednoho měsíce po vydání Projekt Alfa - Na útěku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Extra hodně velký balík

Extra hodně velký balík bude obsahovat 2x originální záložku, 2x placku, 2x magnet i 2x zrcátko a 2x podepsané výtisky Projekt Alfa - V pasti a Projekt Alfa - Na útěku. Doručení do jednoho měsíce po vydání Projekt Alfa - Na útěku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,500Jsem alfa!

Pokud jsi četl V pasti, víš, že Layla není jediná alfa, které se podařilo utéct. Nyní máš možnost rozhodnout o jedné z nich! Kdo to bude? Jaké bude mít schopnosti? + Velký balík s originální záložkou, plackou, magnetem i zrcátkem a podepsaným výtiskem Projekt Alfa - Na útěku. Doručení do jednoho měsíce po vydání Projekt Alfa - Na útěku.

Number of available rewards: 3/4

Reward unavailable

CZK 5,000Sponzor

Pro ty, které odměna nezajímá, ale chtějí pomoct.

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable