DSC_0130.JPG

Pro šťastnější děti, žáby a brouky Ostatní

Pomozte nám dotvořit přírodní "učebnu" pro děti z Nového Města na Moravě. Broukoviště, plazník, ptačí a netopýří budky budou dělat radost nejen jim.

Děkujeme!!!
10/11/2019

Děkujeme!!!

...děkujeme všem, kdo přispěli na náš projekt přírodní učebny na Hrnečnici...

Projekt Pro šťastnější děti, žáby a brouky skončil k naší velké radosti úspěšně. Vybrali jsme potřebnou částku a můžeme se vrhnout do prací a realizace přírodní učebny Hrnečnice. Děkujeme všem, kdo přispěli i těm kdo pomáhali s propagací projektu. Máme radost a teď už hurá do práce!

 

Povedlo se!!!
10/2/2019

Povedlo se!!!

Děkujeme...

Děkujeme všem, kdo přispěli nebo se podíleli na propagaci, šíření a sdílení naší kampaně. Jsme nadšeni jak náš "projekt"  zabodoval, že není třeba jen velkých grantů, že i v malé pospolitosti je síla a dají se udělat hezké věci. Díky!

Zároveň ještě neházíme flintu do žita neb kampaň ještě pokračuje! Takže kdo se chce ještě přidat, kdo má chuť se „zapojit“do dění na Hrnečnici, tak stále může!!!...a my budeme moc a moc rádi a vděčni, protože čím více vybereme, tím více se toho udělá :-)

 

 

Díky vám se blížíme k cíli...
9/19/2019

Díky vám se blížíme k cíli...

...a možná i k novému začátku...

Vybraná částka se přiblížila potřebné částce, která je nezbytná pro dotvoření Hrnečnice... máme z toho ohromnou radost ... a my si říkáme, co když vybereme víc!?...což by nás samozřejmě velice potěšilo protože nápadů, kde peníze využít máme spoustu :-)

V rozpracovaných plánech máme třeba "Bezděčku"...což je lokalita v Novém Městě na Moravě za Billou...loučka s pár tůňkama, kde chceme také vytvořit přírodní učebnu, zajímavé místo, útočiště pro obojživelníky, ptáky...

Tak prosíme, neumdlévejte v podpoře, co se vybere navíc, použijeme tady!!!

Díky, že jste s námi! :-)

Další týden za námi...
9/9/2019

Další týden za námi...

...a my se opět přiblížili k našemu cíli...

Je to nádherné....i tento týden se náš projekt přiblížil o další velký krok ke svému cíly! A to jen díky vám, kteří jste se rozhodli nás podpořit a přispět finanční částkou na rozšíření učebny. Děkujeme!!! 

Jsme nadšení!!!!
9/2/2019

Jsme nadšení!!!!

Máme radost z vybraných příspěvků...

Máme obrovskou radost z rozjezdu našeho projektu zde na Startovači....a ještě větší radost máme z reakce vás, veřejnosti, lidí, známých, kteří neváhají a pomáhají sdílet, šířit informaci dál a finančně podpořit náš projekt....jsme nadšení  z příspěvků, které již přistály na našem startovacím účtu! Díky, díky, díky!!!...a doufáme, že získáme i zbylé dvě třetiny částky, ať se usmíváme nejen my, ale i žáby v tůních na Hrnečnici :-)

ReachedCZK 33,930(113%)

113%
CZK 30,000requested
42contributors
Contribute

project authorSdružení Krajina

Rewards

CZK 100Pomoc přírodě

Máte rádi přírodu, louky, tůňky, remízky, nádherné krajinné scenérie, krásná zákoutí, kde se člověk rád zastaví a jen tak rozjímá... s Vaší podporou můžeme takovéto krásné místo vytvořit, chránit a pečovat o ně. Připravíme pro vás pozvánku na slavnostní otevření přírodní učebny. Děkujeme.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Samolepky Stopa v krajině

Zašleme Vám šest samolepek chráněných nebo vzácných rostlin a živočichů žijících na námi opečovávaných loukách na Vysočině + pozvání na otevření přírodní učebny.

Number of available rewards: 40/40

Reward unavailable

CZK 300Magnetky Stopa v krajině

Jako poděkování zašleme sadu čtyř magnetek s obrázky chráněných nebo vzácných druhů rostlin a živočichů, kteří žijí na námi opečovávaných loukách na Vysočině + pozvánka na slavnostní otevření přírodní učebny.

Number of available rewards: 36/40

Reward unavailable

CZK 400Plátěná taška Sdružení Krajina

Plátěná taška s lučním motivem od výtvarníka Vojtěch a Jehličky a zaslání pozvánky na slavnostní otevření přírodní učebny na mail.

Number of available rewards: 14/20

Reward unavailable

CZK 500Publikace Sdružení Krajina

Zašleme Vám publikaci Krajina dobrého hospodáře o historii hospodaření v krajině na loukách s osobním věnováním a pozvánku na slavnostní otevření přírodní učebny (na mail)

Number of available rewards: 7/10

Reward unavailable

CZK 800Tričko Sdružení Krajina

Tričko Sdružení Krajina s lučním motivem od výtvarníka Vojtěch a Jehličky a zaslání pozvánky na slavnostní otevření přírodní učebny na mail s představením výsledku našeho úsilí.

Number of available rewards: 25/30

Reward unavailable

CZK 1,000Adoptuj budku pro ptáky

Přispějte na budku pro ptáky a Vaše jméno bude napsané na budce (pošleme Vám fotku umístěné budky) + zaslání pozvánky na slavnostní otevření přírodní učebny na mail.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Adoptuj budku pro netopýry

Přispějte na budku pro netopýry a Vaše jméno bude napsané na budce (pošleme Vám fotku umístěné budky) + zaslání pozvánky na slavnostní otevření přírodní učebny na mail.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Chci být sponzor!

Pokud se rozhodnete přispět více, stanete se jedním ze sponzorů a Vaše jméno se objeví na informačním panelu. Zaslání pozvánky na slavnostní otevření přírodní učebny na mail je samozřejmostí :)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable