imageresize.jpeg

Jak přízrak komunismu vládne našemu světu Knihy

Odhalte s námi temnou sílu, která se nepozorovaně vplížila do našich životů. Podpořte vydání knižní série Jak přízrak komunismu vládne našemu světu.

Untitled_2.2.1.jpg

ReachedCZK 242,202(135%)

135%
CZK 180,000requested
215contributors
ContributeRewards

Byť se komunistické režimy v mnoha zemích před desítkami let zhroutily, jejich duch ve společnosti přetrvává dodnes. Dokonce se začal rozšiřovat i do zemí, které komunismu úspěšně vzdorovaly. Dlouhou dobu nebylo na povrchu jeho působení zjevné, ale postupně se začal projevovat v celé řadě oblastí.

Postupné změny můžeme pozorovat například v instituci rodiny, ekonomice, politice, právu, v kultuře a umění, vzdělávání, médiích, environmentalismu, globalizačních ambicích, a je možné vysledovat jeho provázanost i se současným terorismem.

Pokřivené tendence ve společnosti mění nehmatatelnou morální a duchovní základnu společnosti, a nově vzniklé způsoby existence se začínají obracet proti lidem samotným. Mnozí lidé si nejsou vědomi konkrétních vazeb mezi vznikajícími problémy a jen cítí, jako by se svět ubíral špatným směrem. Problémy však vznikají právě kvůli nevědomému následování ducha komunismu, podílením se na jeho boji proti tradicím a pokračováním v ničení morálních hodnot společnosti, které započalo během dnes již zapomenutých komunistických hnutí.

Právě tento téměř nepostřehnutelný a postupný rozvrat se snaží zachytit série článků Jak přízrak komunismu vládne našemu světu. Rozpoznáním těchto vlivů můžeme lépe pochopit současnou situaci, vývoj historie a důvody, proč jsme se dnes dostali do tohoto bodu. A možná nám to pomůže nalézt lék na hromadící se katastrofy.

Jaká je tedy povaha komunismu? Co je jeho cílem? Proč považuje lidstvo za svého nepřítele a jak mu můžeme uniknout?

Zajímá vás, o čem je kniha Jak přízrak komunismu vládne našemu světu, na jejíž tištěné vydání právě probíhá tato sbírka? Nahlédněte do jejího obsahu, kde si zároveň v předmluvě můžete přečíst, o čem pojednává: https://1url.cz/gzf9j

Ukázka z knihy:

"KS Číny zahájila „válku proti všem“, aby vyrabovala pokročilou technologii ze Západu pomocí vlastenectví, rasových sentimentů, peněz a prestiže. Objem jejích krádeží je historicky bezprecedentní.  ... Díky své síle coby továrny světa, kterou si Čína vyvíjela po celá desetiletí, a potenciálu výzkumu a vývoje, který režim nashromáždil, je čínský režim skutečně schopen a ochoten vybudovat výrobní supervelmoc založenou na krádežích – a už to i dělá."  

Podpořte vydání „Přízraku“, a nejenže si zajistíte pohodlnou dvousvazkovou knižní či „e-bookovou“ verzi,  ale díky úspěšné sbírce se dostane tisíc výtisků také do knihoven po celé České republice.

Pokud budete ještě více štědří a na Startovači se povede vybrat mnohem více, než je cílová částka, investujeme tyto peníze na marketingové účely a možná i pro nahrávání audio knihy.

Sérii článků Jak přízrak komunismu vládne našemu světu sestavil redakční tým deníku The Epoch Times, z jehož dílny pochází také kniha Devět komentářů ke komunistické straně, která mapuje necenzurovanou historii KS Číny a zločiny, kterých se v Číně dopustila.

Tištěná kniha bude mít dva díly o celkovém počtu stran 700, formát A5, vazba paperback,vydání očekáváme v prosinci 2020

 

ReachedCZK 242,202(135%)

135%
CZK 180,000requested
215contributors
Contribute

project authorEpoch Times Česko

Rewards

CZK 100Rád/a podpořím vydání knihy

Knížku nechci, děkuji, ale rád/a podpořím její vydání. Částku můžete libovolně navýšit v dalším kroku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200E-book Jak přízrak komunismu vládne našemu světu

Ať už chcete šetřit lesy, nebo Vám to tak více vyhovuje, elektronickou verzi knihy Vám zašleme e-mailem nejpozději do konce roku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Rád/a podpořím vydání knihy a chci dárek

Knížku nechcete, rád/a podpoříte její vydání, ale chtěl/a byste alespoň malý dárek? Pak pro Vás máme nabídku, stačí si vybrat jeden z těchto dárků: - odznak „Řádu bojovníka proti komunismu“ - odznak # KOMUNISMUS PATŘÍ ZA MŘÍŽE - tašku # KOMUNISMUS PATŘÍ ZA MŘÍŽE - roušku s nápisem # KOMUNISMUS PATŘÍ ZA MŘÍŽE Náhledy odměn najdete na našem facebookovém profilu. Vyberte si, která se Vám nejvíce líbí . Svou volbu můžete napsat přímo do komentáře, anebo si detaily upřesníme emailem. Odměnu Vám předáme osobně v Praze, anebo zašleme poštou.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Tištěná kniha "Přízrak"

Tištěná kniha „Jak přízrak komunismu vládne našemu světu“ Tištěné knižní vydání za zvýhodněnou cenu Vám předáme osobně v Praze, anebo zašleme poštou. Při osobním vyzvednutí od nás dostanete navíc odznak „Řádu bojovníka proti komunismu“. Místo předání si upřesníme e-mailem.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600"Přízrak" + Devět komentářů

Tištěná kniha Jak přízrak komunismu vládne našemu světu spolu s tištěnou knihou Devět komentářů ke komunistické straně. Tento balíček je určen pro ty, kteří se chtějí dozvědět víc nejen o vlivu komunismu v západním světě, ale také o vzniku Komunistické strany Číny a jejích největších zločinech v průběhu posledních 70 let čínské historie. Díky „Devíti komentářům“ vzniklo hnutí Tuidang.org, s jehož pomocí vystoupilo z KS Číny a jejích přidružených organizací již přes 360 milionů Číňanů.

Number of available rewards: 72/100

Reward unavailable

CZK 600Tištěná kniha "Přízrak" + e-book

Ideální kombinace pro čtenáře, který chce mít knihu v knihovně a zároveň ji pohodlně číst na cestách. Odměnu Vám předáme osobně v Praze, anebo knihu zašleme poštou. Při osobním vyzvednutí od nás dostanete navíc odznak „Řádu bojovníka proti komunismu“. Místo předání si upřesníme e-mailem.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 690Tištěná kniha "Přízrak" + předplatné

Tištěná kniha „Jak přízrak komunismu vládne našemu světu“ + on-line předplatné The Epoch Times. K tištěné knize dostanete tříměsíční on-line předplatné anglické verze novin The Epoch Times, což je nejrychleji rostoucí nezávislé zpravodajské médium v Americe. Přízrak komunismu pevně svírá ve svých drápech mnohé americké mediální giganty. Redakce The Epoch Times je však neoblomná a ve svém zpravodajství se drží principů pravdy a tradice, bez vnějších zásahů. Přirozeně si tím deník získává čím dál širší oblibu čtenářů. Web: www.theepochtimes.com

Number of available rewards: 14/15

Reward unavailable

CZK 700Tištěná kniha "Přízrak" + čajík z Tchaj-wanu

Rádi si ke čtení připravíte konvičku dobrého čaje? Ke knižnímu vydání „Přízraku“ Vám přibalíme 30 g lehce fermentovaného oolongu „Qing Xiang“ nebo černého (resp. červeného) čaje „Hong Cha“, který věnovali Bratři v čaji.Web: https://bratrivcaji.cz/ Formosa (Tchaj-wan) je nádherný ostrov se skvělými lidmi, jenž uchovává poklady tradiční čínské kultury, které na pevnině Komunistická strana Číny programově ničí již od svého nástupu k moci... V tamních vysokých horách zahalených mlhou se pěstují jedny z nejlepších čajů světa... Odměnu Vám předáme osobně v Praze, anebo knihu zašleme poštou.

Number of available rewards: 0/9

Reward unavailable

CZK 750Tištěná kniha "Přízrak" 2x

Tištěné knižní vydání za zvýhodněnou cenu i pro známé nebo rodinu. Odměnu Vám předáme osobně v Praze, anebo knihu zašleme poštou. Při osobním vyzvednutí od nás dostanete navíc odznak „Řádu bojovníka proti komunismu“. Místo předání si upřesníme e-mailem.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 950A ještě dvakrát víc

Tištěná kniha „Jak přízrak komunismu vládne našemu světu“ 2x + kniha „Devět komentářů“ 2x Tento balíček je určen pro ty, kteří se chtějí dozvědět víc nejen o vlivu komunismu v západním světě, ale také o vzniku Komunistické strany Číny a jejích největších zločinech v průběhu posledních 70 let čínské historie, a navíc chtějí stejně obdarovat někoho ze svých přátel či známých. Odměnu Vám předáme osobně v Praze, anebo knihu zašleme poštou. Při osobním vyzvednutí od nás dostanete navíc odznak „Řádu bojovníka proti komunismu“. Místo předání si upřesníme e-mailem.

Number of available rewards: 33/50

Reward unavailable

CZK 5,000STOP KOMUNISMU

Pro bojovníky proti komunismu, kteří chtějí šířit informace o zlé povaze komunismu, a o tom, jak stále ovlivňuje náš svět, jsme připravili balíček, který obsahuje: 5x tištěnou knihu „Jak přízrak komunismu vládne našemu světu“ 3x knihu „Devět komentářů ke komunistické straně“ 1x e-book „Jak přízrak komunismu vládne našemu světu“ 1x autorský plakát Bojovníka proti komunismu (formát A3) 1x odznak „Řádu bojovníka proti komunismu“ 1x odznak # KOMUNISMUS PATŘÍ ZA MŘÍŽE 1x taška # KOMUNISMUS PATŘÍ ZA MŘÍŽE

Number of available rewards: 10/20

Reward unavailable

CZK 10,000JSEM PRO ABSOLUTNÍ ZÁKAZ KOMUNISMU

Pro ty, kteří chtějí aby tato kniha určitě vyšla a navíc chtějí sami šířit informace o zlé povaze komunismu a o tom, jak stále ovlivňuje náš svět, jsme připravili balíček, který obsahuje: 5x tištěnou knihu „Přízrak“ 5x knihu „Devět komentářů“ 1x e-book „Přízrak“ 1x plakát Bojovníka proti komunismu ( A3) 1x odznak „Řádu bojovníka proti komunismu“ 5x odznak # KOMUNISMUS PATŘÍ ZA MŘÍŽE 2x tašku # KOMUNISMUS PATŘÍ ZA MŘÍŽE 5x roušku s nápisem # KOMUNISMUS PATŘÍ ZA MŘÍŽE

Number of available rewards: 5/10

Reward unavailable