Small_1 -Thumbnail-03.jpg

Moje srdce bije pro papír Ostatní

Podpoř printintin, nový papírenský e-shop, a pomoz nám dokázat, že papír není mrtvý!

Konec kampaně a nový začátek malého papírnictví!
8/9/2017

Konec kampaně a nový začátek malého papírnictví!

Milí Startéři, rády bychom Vám ještě jednou poděkovaly za podporu v průběhu celého našeho projektu! Velmi si vážíme toho, že jste nám pomohli naši kampaň úspěšně dokončit a dokázat tak, že o papírenské produkty je i v dnešním digitálním světě stále zájem!

V červenci jsme pro Vás zabalily celkem 140 balíčkových odměn. Nebudeme lhát, byla to fuška, ale zvládly jsme to :) Všechny odměny by touto dobou měly být již doručené nebo na cestě k Vám. Pokud kdokoliv z Vás ještě svou zásilku neobdržel, prosím kontaktujte nás!

Mockrát děkujeme všem, co za námi dorazili vyzvednout si odměnu do Indiga, a my tak měly možnost poznat pár papírenských milovníků osobně. Děkujeme moc za krásné ohlasy, které nám dáváte, a také za to, že své nadšení z balíčků sdílíte s kamarády i na sociálních sítích. Máme opravdu velkou radost, že se Vám naše odměny líbí. Protože jste nyní první, kdo naše sešity drží v ruce a může je vyzkoušet, uvítáme od Vás jakoukoliv zpětnou vazbu!

Přirozeně se nás také ptáte, kdy už bude spuštěný a funkční e-shop. Jeho přípravy jsou v plném proudu, web už se nachází ve druhé fázi kódování, nyní dotváříme jeho obsah a naskladňujeme první zásoby. Pokud vše půjde dobře, samotné spuštění odhadujeme do konce léta. O podrobnostech a spuštění e-shopu Vás budeme samozřejmě informovat :)

Mějte krásný začátek týdne,
Martina, Anička & Kačka

Odměny pro Vás už jsou téměř hotové
7/2/2017

Odměny pro Vás už jsou téměř hotové

Milí startéři, máme pro Vás jednu dobrou a jednu špatnou zprávu.

Ta špatná je, že máme malinké zpoždění s dodáním Vašich odměn oproti původně ohlášenému termínu, protože nám bohužel všechny dodejní lhůty nevyšly přesně tak, jak jsme plánovaly. Ta dobrá zpráva ale je, že většina odměn je už připravená a teď čekáme jen na poslední várku sešitů, která by měla být dle tiskárny hotová do týdne. Pak už se můžeme vrhnout na balení a rozesílání, na což se moc těšíme! Budeme Vás o tom průběžně informovat prostřednictvím našich sociálních sítí, třeba zrovna tady na Facebooku nebo na Instagramu :)
Na fotce jsou k nahlédnutí dárečky navíc v podobě samolepek, které se týkají těch z Vás, kteří nám přispěli alespoň 300 Kč. Už brzy k Vám doputují i s ostatními odměnami a určitě je se nač těšit :)

Děkujeme moc za Vaši trpělivost a podporu!

Krásný den Vám přejí,

Martina, Anička a Kačka

 

Společně jsme to dokázali!
5/16/2017

Společně jsme to dokázali!

Naši milí startéři, z celého srdce bychom rády poděkovaly Vám všem, co jste nám přispěli, podporovali nás, psali nám, lajkovali a sdíleli naše příspěvky, pověděli o Printintinu svým kamarádům a známým nebo jste prostě jen drželi palce, abychom to úspěšně dotáhly do konce.

DĚKUJEME!!

Jste báječní a my si neskutečně moc vážíme Vaší podpory!

Společně jsme vybrali přes 120 000 Kč, což je mnohem více než náš původní cíl a zároveň to znamená, že jsme dosáhly našeho druhého stretch goalu, jimiž jsou ručně kreslené samolepky jako dárek navíc k odměnám (stretch goaly se týkají těch z Vás, kteří přispěli více než 300 Kč).

Určitě Vám všem v hlavě vyskakuje otázka “Kdy mi dorazí odměny?”. Hodně záleží na rychlosti tisku, dopravy a na tom, jak rychle se nám dostane financí. Odměn je hodně, takže podle našich odhadů to bude 4-6 týdnů (raději počítáme déle, abychom neslibovaly něco nesplnitelného). Prosím mějte s námi trpělivost - o stavu odměn Vás budeme průběžně informovat e-mailem prostřednictvím novinek na Startovači a na sociálních sítí.

Další otázka, na kterou se možná někteří z Vás ptají, je datum, kdy je možné očekávat spuštění e-shopu. Rády bychom řekly, že co nevidět, že už je to za rohem, avšak vyřizování potřebných formalit (takové ty radosti jako EET apod.) čas spuštění e-shopu trochu prodlužují. Každopádně na spuštění pilně pracujeme a budeme se snažit vyslat e-shop do světa co nejdříve, jako první však chceme upřednostnit zasílání Vašich odměn, protože bez Vás by ani žádný e-shop vzniknout nemohl.

 

Děkujeme, že v tom jedete s námi! <3

Martina, Anička a Kačka

Nova odměna
5/8/2017

Nova odměna

Ahoj startéři, máme pro Vás další novinku!

Na základě zpětné vazby jsme pro Vás přidaly jednu novou odměnu, a to tašku s mottem naší startovací kampaně, abyste si ty naše sešity měli také v čem nosit. Najdete ji v seznamu odměn třetí v pořadí.

Také bychom rády připomněly, že veškeré produkty s motivem ‘Moje srdce bije pro papír’ jsou dostupné pouze na Startovači, později v e-shopu už nebudou k dostání. Pokud se Vám tedy zrovna tenhle motiv líbí, máte poslední týden na to něco si případně doobjednat :)

 

Krásné sváteční pondělí,

Martina, Anička a Kačka

 

Společně jsme dosáhli na první stretch goal!
5/3/2017

Společně jsme dosáhli na první stretch goal!

Milí startéři, tisíceré díky za Vaši neustávající podporu!

Máme nesmírnou radost, že se Vám náš projekt líbí a že jsme díky Vám vybraly už neskutečných 114%!

Tím jsme dokonce překonaly hranici 105 000 Kč, což znamená i dosažení našeho prvního stretch goalu, o kterém jste se mohli dočíst už na začátku projektu. Znamená to pro Vás, že od nás dostanete ještě dáreček navíc, kterým je perzonalizovaná záložka do knížky ručně nadepsaná Vaším jménem (stretch goaly se týkají těch z Vás, kteří přispěli více než 300kč).

Na našem Facebooku si můžete až do soboty zahlasovat o designu záložky, který se Vám líbí nejvíce, a tím nám pomoci vybrat ten finální - 

Další náš stretch goal je ilustrovaná sada samolepek, dokážeme dosáhnout i toho? Věříme, že s Vaší pomocí určitě :)

 

Krásný den Vám přejí,

Martina, Anička a Kačka

ReachedCZK 120,897(127%)

127%
CZK 95,000requested
143contributors
Contribute

project authorprintintin

Rewards

CZK 100Malá radost

Projekt zní zajímavě, ale bohužel nemůžu moc utrácet. Tak vám přidám alespoň stokorunu a dostanu pro radost sadu obrázků, které si můžu dát na plochu počítače/mobilu nebo vytisknout do rámečku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Sešit do kapsy

Líbí se mi váš projekt a chtěl/a bych mít jeden z vašich sešitů, proto vám přispěji 200 korun a za to dostanu malý sešit A6 s motivem kampaně a placku printintin. Poštovné po ČR mám k tomu zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Dokonalá (sponková) dvojka

Jsem fanoušek malých sešitů, proto si beru jeden menší A6, který můžu nosit všude s sebou a jeden univerzální ve formátu A5. K nim dostanu ještě placku a poštovné po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Taška na sešity

Moc se mi líbí vaše sešitová taška s mottem ‘Moje srdce bije pro papír’, ale nedosáhnu na odměnu, která ji obsahuje. Proto si vybírám jako odměnu tašku samotnou a svatosvatě slibuji, že ji časem celou naplním sešity. K tomu dostanu ještě placku a poštovné po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Dokonalá (kroužková) dvojka

Jsem fanoušek malých sešitů, ale raději mám kroužkovou vazbu, proto si beru jeden menší kroužkový A6, který můžu nosit všude s sebou a jeden univerzální kroužkový ve formátu A5. K nim dostanu ještě placku a poštovné po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450Zlatá trojka (limitovaná cena)

Jsem mezi prvními, kdo chce podpořit váš papírenský projekt. Proto dostanu hříšnou trojku sešitů (A6,A5,A4) za zvýhodněnou cenu, placku a poštovné po ČR zdarma.

Number of available rewards: 0/20

Reward unavailable

CZK 550Zlatá trojka

Nestihl/a jsem slevy, ale i tak mám zlatou trojku sešitů (A6,A5,A4) s poštovným po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 750Fantastická čtyřka

Tenhle projekt mě nadchnul! Chci vyzkoušet sešity různých formátu i vazeb. Přispěju 750 kč a za to dostanu sešity A6, A5, A4 ve sponkové vazbě a sešit A5 v kroužkové vazbě. A navíc k tomu ještě placku a poštovné po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Malý papírenský závislák

Pokud jde o papírnické věci, jsem tak trochu závislák. Potřebuju se vybavit na další školní/pracovní období, a proto přispěji 1000kč a za to dostanu sešit A6, 2x sešit A5, 2x sešit A4, tužku, gumu, pravítko a placku. K tomu všemu mám poštovné po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,750Ve dvou se to lépe táhne

Vím o někom, kdo je stejný papírenský závislák jako já a vaše sešity by mu udělaly radost. Vezmu tedy předchozí odměnu výhodněji ve dvojité sadě a rozdělíme se. Poštovné po ČR zdarma je samozřejmostí. (2x sešit A6, 4x sešit A5, 4x sešit A4 a ještě navíc 2 tužky, 2 gumy a 2 pravítka)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,500Taška plná sešitů

Sešity se mi líbí tolik, že se o ně chci podělit s celou svojí rodinou a přáteli. Proto beru exkluzivní sadu všech 9 sešitů se všemi designy, které jsou tu k dostání (1xA6, 4xA5, 3xA4, čvercový sešit a blok A5). Sešity si odnesu v tašce s ručně psaným sloganem "Moje srdce bije pro papír". K tomu všemu ještě dostanu placku a poštovné po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Velký papírenský závislák

Ujíždím na všech papírenských věcech a tenhle projekt jsem si zamiloval/a. Chci ho pořádně podpořit, aby měl šanci uspět. Za to dostanu opravdu nadupanou papírenskou odměnu - sadu sešitů (1xA6, 2xA5, 2xA4), 2 tužky, gumu, pravítko a k tomu ještě speciální blok s to-do listem, penál, tašku, tričko, hrníček s ručně psaným sloganem "Moje srdce bije pro papír" a obrázek se sloganem ke stažení. Celé si to navíc budu nosit v ručně nadepsaným kufříku od holek z printintinu. A samozřejmě dostanu i placku a poštovné po ČR zdarma.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 10,000Sešity na míru

Chtěl/a bych pěkné sešity vyrobené na míru speciálně pro mě/pro moji firmu/projekt/kamarády. Dostanu od vás sadu třiceti sešitů ve formátu A5 s jedinečným designem, který budu moci kdykoliv znovu použít. Poštovné po ČR zdarma se rozumí samo sebou.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 20,000Splním si svá přání

Líbí se mi, co děláte, potřebuji pomoci s grafikou/ focením/ videem/ úklidem/ malováním/ stěhováním. A proto si u vás objednávám 80hodin vaší práce a těším se na spolupráci!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 30,000Papírenský anděl

Velmi mě zaujal váš projekt, ale nepotřebuji žádné odměny. Stanu se partnerem projektu a moje logo/jméno bude napořád uvedeno na webových stránkách printintinu. Hodně štěstí!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable