060.jpg

Princezna zakletá v čase: Povídky a svět Knihy

Kniha "Princezna zakletá v čase: Povídky a svět" je rozšířením první celovečerní fantasy pohádky v ČR.

Princezna zakletá v čase: Povídky a svět

ReachedCZK 317,945(318%)

318%
CZK 100,000requested
429contributors
ContributeRewards

! Nové cíle !

Moc děkujeme za obrovský zájem o knížku, díky kterému nyní rozšiřujeme odměny! Na co se můžete těšit? Na telefonní obaly, roušky, exkluzivní kožené edice knížky, trika, kšiltovky aj.!

 PŮVODNÍ TEXT 

--

--

--

 

 

Jak to celé začalo?

Před dvěma lety jsme se rozhodli udělat něco výjimečného: vytvořit na poli českého filmu první fantastický svět. A když říkáme svět, tak tím myslíme se vším všudy. 

 

Svět jménem Oberon

Princezna čte v knizeTo znamená svět, který má vlastní historii, pravidla, kulturu. Postavy, které si zamilujete. Svět, který nevypráví jen jeden příběh, ale desítky. Ať už ve formě filmů, seriálů nebo knih.

Jak si takový svět představit?

Harry Potter, Narnie, Královna Zloba, Star Wars, Zaklínač... To všechno jsou světy, které ukrývají desítky, možná stovky příběhů. Všichni nám ale říkali, že to nejde. Že takový český film divák nepřijme..

 

Princezna zakletá v čase

Ale ono to šlo. A přinesli jsme první pohádku, kde se princezna vydává nejen na nebezpečnou výpravu, ale především za hranice žánru pohádky do žánru fantasy. To ve výsledku znamená příběh, výpravu, triky, hudbu a emoce, které se více přibližují moderním zahraničním filmům a seriálům tohoto žánru.

 

Zavřená kina

Bohužel kvůli COVIDU jsme byli nejvíce postiženým filmem roku 2020 - právě na základě toho zůstala naše tvorba pouhým koníčkem, do kterého investujeme nejen náš čas, ale i naše vlastní prostředky. 

Ale to nás nezastavilo!

 

Náš svět roste dál

Film si i přesto získal tisíce diváků, skvělé ohlasy kritiků, a co víc - našel si svou cestu i do zahraničí a posbíral nespočet ocenění po celém světě. 

Nyní jsem se rozhodli dopřát vám ještě větší zážitek a připravit pro vás zbrusu novou knihu a audioknihu z našeho světa. Knihu plnou nových povídek o hrdinech, které už znáte, ale i o těch, které teprve poznáte v dalších filmových zpracováních. Knihu s historií našeho světa, s abecedou kouzelných run, s výčtem kouzelných stvoření a s notami a textem k písni Tam za řekou.

A to vše doplněné o mapu celého světa a další dechberoucí ilustrace.

Audiknihu namluví sám princ Jan Marek Lambora a čarodějnice Murien Simona Hába Zmrzlá!

Jak vidíte, kniha není pouze pro malé děti, ale pro všechny fanoušky dobrodružných a fantastický příběhů.

 

Kdy bude kniha k dostání?

U knihkupců v půlce listopadu - těsně před Vánoci - ale to pouze v limitovaném počtu. Vy ji můžete mít doma už na konci října! Abychom ale knihu mohli vydat, potřebujeme především vaši pomoc... 

 

 

-------------------------------------------------------------

 

 

Odměny

Za vaši pomoc si můžete vybrat z celé řady skvělých odměn.
Od získání samotné knihy, audioknihy (čte Marek Lambora a Simona Zmrzlá), limitované edice malebně ilustrovaných karet z našeho světa,
DVD nebo Blu-rayů s filmem Princezna zakletá v čase a dalším bohatým bonusovým materiálem - a to i s věnováním a podpisy herců a autorů - přes účast na exklzivním křtu naší knihy až po návštěvu tvůrčího týmu během tvorby.

 

Kniha

144 stránek, 14 originálních povídek, 10 charakteristik postav a spousta dalších kapitol pojednávajících o světě jménem Oberon. Kniha dále obsahuje malebné ilustrace postav i mapy celého světa.

Limitovaná edice knihy

144 stránek, 14 originálních povídek, 10 charakteristik postav a spousta dalších kapitol pojednávajících o světě jménem Oberon. Kniha dále obsahuje malebné ilustrace postav i mapy celého světa. Celá kniha je vydávána pouze pro startovač a na běžných stáncích nebude k dostání. Jedná se o koženku s ražbou a zlatým tiskem doplněné o kovové ochrany rohů ve zlaté barvě. 

 

Audiokniha

4 hodiny poutavého čtení Marka Lambory, představitele Jana z Calderonu, a Simony Háby Zmrzlé, která ve filmu ztvárnila čarodějnici Murien.
144 stránek, 14 originálních povídek, 10 charakteristik postav a spousta dalších kapitol pojednávajících o světě jménem Oberon. I k audioknize připojíme několik ilustrací a mapu celého světa

Obaly na telefony

Pro velký úspěch jsme pro vás připravili speciální edici obalů na telefony, dostupnou pouze zde na startovači! Do popisu odměny napište, jaký máte telefon a jaký byste si přáli design. Dostupné pro všechny typy telefonů.

 

Design 1:

Design 2:

Design 3:

Hrací karty

Limitovaná edice hracích karet na prší s postavami z filmu.

 

Plakát

Oficiální plakát filmu podepsaný režisérem, scénáristou a producentem filmu.

 

DVD

Oficiální DVD edice filmu.

 

Blu-Ray

Oficiální BLU-RAY edice filmu včetně pořadu Jak se točí pohádka. Vše v HD rozlišení.

 

 

DVD povídek

Vydejte se s námi hlouběji do pohádkového světa Princezny zakleté v čase!
V komnatě samotné princezny Elleny na vás čekají: Marek Lambora, Eliška Křenková, Veronika Freimanová, Jan Révai, Roman Zach, Martin Písařík, Simona Zmrzlá a Jakub Buba Ouvín, kteří vám přečtou zcela nové příběhy oblíbených postav z filmu. Posaďte se spolu s nimi k praskajícímu krbu a ponořte se do fantastických dobrodružství, které vám například prozradí, jak princ Jan získal meč Sluneční trn, proč se Amélie začala učit čarovné alchymii nebo kdo je vlastně čarodějnice Murien a jak přišla ke své moci. Povídky provází úžasné filmové záběry a hudba přímo z filmu Princezna zakletá v čase. Tak už posloucháte?

 

-------------------------------------------------------------

Pomůžete nám?

 

ReachedCZK 317,945(318%)

318%
CZK 100,000requested
429contributors
Contribute

project authorOberon Studios

Rewards

CZK 50Dobrý pocit

- Nekonečná vděčnost autorů - Dobrý pocit ----------------------------- Podpořte vznik nového fantastického světa a zcela výjimečné české knihy.

Expected delivery of the reward: December 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 190Plakát filmu s podpisy tvůrců

Oficiální plakát filmu A2 s podpisy tvůrců ----------------------------- Chceš oficiální plakát filmu Princezna zakletá v čase s podpisy režiséra, scénáristy a producenta? Máme ho přichystaný právě pro tebe! V ceně je plakát a poštovné.

Expected delivery of the reward: October 2021

Number of available rewards: 38/40

Reward unavailable

CZK 230Chci audioknihu se slevou

- Audiokniha se slevou 40 Kč čte Marek Lambora a Simona Zmrzlá ----------------------------- Chceš získat CD s audioknihou jako první a navíc ještě se slevou 40 Kč? Buď mezi prvními deseti! Poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: October 2021

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 270Chci audioknihu jako první

- Audiokniha čte Marek Lambora a Simona Zmrzlá ----------------------------- Buď mezi prvními, kdo získají CD s audioknihou! Poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: October 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 370Audiokniha s podpisy herců a tvůrců

- Audiokniha podepsaná herci i tvůrci čte Marek Lambora a Simona Zmrzlá ----------------------------- Že vám nestačí dostat audioknihu jako první? Dobře, pošleme vám ji i s podpisy herců a tvůrců Princezny zakleté v čase! Poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: October 2021

Number of available rewards: 26/50

Reward unavailable

CZK 375Chci knihu se slevou

- Kniha se slevou 40 Kč ----------------------------- Získej knihu nejen jako první, ale navíc ještě se slevou 40 Kč. Poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: November 2021

Number of available rewards: 0/25

Reward unavailable

CZK 400Upgrade na limitovanou edici

Už jste nás podpořili? Nebo se chystáte podpořit, ale chtěli byste limitovanou edici, kterou v obyčejném krámě neseženete? Pak je tu přímo pro vás tento upgrade.

Expected delivery of the reward: October 2021

Number of available rewards: 75/125

Reward unavailable

CZK 419Chci knihu jako první

- Kniha ----------------------------- Získej knihu jako první. V ceně je kniha + poštovné.

Expected delivery of the reward: December 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 479Kniha s podpisy autorů

- Kniha podepsaná autory ----------------------------- Přesně tak, tušíte správně! Pokud vám nestačí získat knihu mezi prvními, pošleme vám ji s podpisy herců a tvůrců Princezny zakleté v čase! Poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 34/100

Reward unavailable

CZK 479Kniha a hrací karty

- Kniha - Limitovaná edice hracích karet ----------------------------- V knize si užiješ spoustu napínavých příběhů o postavách ze světa Princezny zakleté v čase. K tomu navíc dostaneš i malebně ilustrované karty na prší, na kterých všechny tyto postavy najdeš! Poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 57/80

Reward unavailable

CZK 499Kniha s podpisy autorů a hrací karty

!PŘIDÁNO NA PŘÁNÍ! - Kniha s podpisy autorů - Limitovaná edice hracích karet ----------------------------- Dostaneš knihu, ale ne tak ledajakou - bude podepsaná od jejích autorů! V knize si užiješ spoustu napínavých příběhů o postavách ze světa Princezny zakleté v čase. K tomu navíc dostaneš i malebně ilustrované karty na prší, na kterých všechny tyto postavy najdeš! Poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: October 2021

Number of available rewards: 0/50

Reward unavailable

CZK 499Kniha s podpisy autorů a hrací karty

!PŘIDÁNO NA PŘÁNÍ UŽ PODRUHÉ! - Kniha s podpisy autorů - Limitovaná edice hracích karet ----------------------------- Dostaneš knihu, ale ne tak ledajakou - bude podepsaná od jejích autorů! V knize si užiješ spoustu napínavých příběhů o postavách ze světa Princezny zakleté v čase. K tomu navíc dostaneš i malebně ilustrované karty na prší, na kterých všechny tyto postavy najdeš! Poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: October 2021

Number of available rewards: 25/50

Reward unavailable

CZK 500Pozvánka na křest knihy

- Exkluzivní pozvánka na křest knihy ----------------------------- Až knihu vydáme, plánujeme to náležitě oslavit - a ty u toho můžeš být s námi! Sejde se nejen celý kreativní tým, ale pozveme určitě i herce přímo z filmu. Tak co? Oslavíš to s námi?

Expected delivery of the reward: October 2021

Number of available rewards: 8/20

Reward unavailable

CZK 549Kryty na telefon - speciální edice

- Kryt na telefon z limitované edice ----------------------------- Chceš získat jedinečný kryt na telefon ze světa Princezny zakleté v čase? Je tvůj! Do popisu odměny napiš, jaký máš telefon a který ze tří designů si přeješ! Designy najdeš na hlavní stránce projektu. Poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: October 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 619Kniha + audiokniha

- Kniha - Audiokniha čte Marek Lambora a Simona Zmrzlá ----------------------------- Rád čteš, ale také posloucháš? Třeba před spaním, při jízdě do školy nebo do práce? Tato varianta je jak dělaná přímo pro tebe! A jako vždy je poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: October 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 719Kniha a audiokniha s podpisy herců a tvůrců

- Kniha podepsaná herci i tvůrci - Audiokniha podepsaná herci i tvůrci ----------------------------- Ty budeš asi náročnější... Plánuješ si číst, užívat si malebné ilustrace, k tomu mít možnost poslouchat před spaním audioknihu a ještě to chceš mít celé podepsané od herců a tvůrců Princezny zakleté v čase? Máš to mít! Poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: October 2021

Number of available rewards: 0/25

Reward unavailable

CZK 749Kniha a audiokniha s věnováním a podpisy

- Kniha s věnováním a podpisy - Audiokniha s věnováním a podpisy ----------------------------- Jak už asi chápeš, dostaneš od nás nejen výtisk knihy i s CD audioknihy - oboje bude navíc podepsané herci a tvůrci a věnované přímo tobě! Poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: October 2021

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 749Kryt na telefon: luxusní sklo-plastová edice

- Luxusní kryt na telefon ze sklo-plastové edice ----------------------------- Chceš získat luxusní kryt na telefon ze světa Princezny zakleté v čase vyrobený z kombinace skla a plastu? Mrkni se níž, jestli ho pro tvůj typ telefonu máme, a pokud ano, neváhej! Apple iPhone 11 Apple iPhone 7 Apple iPhone X/XS Apple iPhone XR Samsung Galaxy A51 A515F Xiaomi Redmi Note 9 Apple iPhone 6/6S Huawei P30 Lite Apple iPhone 12 Apple iPhone 11 Pro Xiaomi Redmi Note 8T Samsung Galaxy A21s Xiaomi Redmi Note 9 Pro Samsung Galaxy A12 A125F Xiaomi Redmi Note 8 Pro Samsung Galaxy A71 A715F Apple iPhone 12 Pro M

Expected delivery of the reward: October 2021

Number of available rewards: 22/25

Reward unavailable

CZK 790Kniha a audiokniha s věnováním a podpisy

!PŘIDÁNO PRO VELKÝ ÚSPĚCH! - Kniha s věnováním a podpisy - Audiokniha s věnováním a podpisy ----------------------------- Jak už asi chápeš, dostaneš od nás nejen výtisk knihy i s CD audioknihy - oboje bude navíc podepsané herci a tvůrci a věnované přímo tobě! Poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: October 2021

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 819Kniha s věnováním + DVD

- Kniha - DVD s filmem Princezna zakletá v čase a dalšími bonusy ----------------------------- Pro tebe tu máme nejen knihu s věnováním, ale také DVD s opravdu luxusním obsahem! Najdeš na něm film Princezna zakletá v čase, ale také pořad Jak se točí pohádka, povídku Strážní a historie Oberonu (hrají: Martin Písařík a Jakub Ouvín) a také český i anglický trailer k pohádce. Poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: December 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 819Limitovaná edice knihy

Limitovaná edice knihy, která nebude u běžných knihkupců k dostání. Jedná se o koženou knihu (koženka) do níž je ražba doplněna o tisk zlatou fólií. Kniha je výhradně s podpisy tvůrců. V ceně je limitovaná edice knihy + poštovné.

Expected delivery of the reward: October 2021

Number of available rewards: 33/75

Reward unavailable

CZK 949Kniha s věnováním + Blu-ray

- Kniha - Blu-ray disk s filmem Princezna zakletá v čase a dalším bonusovým materiálem ----------------------------- Pošleme ti nejen knihu s věnováním, ale také Blu-ray disk, na kterém kromě filmu najdeš všechny povídky čtené herci z našeho filmu, pořad Jak se točí pohádka, pohled pod pokličku tvorby speciálních efektů a samozřejmě český i anglický trailer!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,299ZAPÁLENÝ FANOUŠEK

- Kniha podepsaná herci i tvůrci - Audiokniha podepsaná herci i tvůrci - DVD nebo Blu-ray s filmem Princezna zakletá v čase a dalším bonusovým materiálem - DVD s povídkami čtenými herci přímo z filmu - Limitovaná edice fantasy karet na prší ----------------------------- Jsi zapálený fanoušek? Máme tu pro tebe celou řadu luxusních odměn! Děkujeme. Poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: December 2021

Number of available rewards: 8/50

Reward unavailable

CZK 2,299MALÝ PARTNER KNIHY

- Celý balíček ZAPÁLENÝ FANOUŠEK - Exkluzivní pozvánka na křest knihy - Tištěné poděkování přímo v knize ----------------------------- Chceš se stát naším malým partnerem? Získej bohatou sadu odměn z balíčku ZAPÁLENÝ FANOUŠEK, tištěné poděkování na konci knihy adresované přímo tobě a a především možnost to s námi všechno oslavit na exkluzivním křtu naší knihy!

Expected delivery of the reward: October 2021

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 4,799VELKÝ PARTNER KNIHY

- 1 den spolu s autory při tvorbě knihy - Celý balíček ZAPÁLENÝ FANOUŠEK - Exkluzivní pozvánka na křest knihy - Tištěné poděkování přímo v knize ----------------------------- Toužíš se stát velkým partnerem naší knihy? Budeme moc rádi a odměníme tě tím největším, co máme v arsenálu! Strávíš s námi celý jeden den během psaní knihy (a věř, že nuda to opravdu nebude) , získáš vše, co nabízí balíček ZAPÁLENÝ FANOUŠEK, tištěné poděkování na konci knihy adresované přímo tobě a především možnost to s námi všechno oslavit na exkluzivním křtu naší knihy!

Expected delivery of the reward: October 2021

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable