HEATHER---1280x720.jpg

Princezna zakletá v čase: Mertur a Lora Knihy

Kniha "Princezna zakletá v čase: Mertur a Lora" je rozšířením fantasy světa Oberon a volně navazuje na druhý díl Princezna zakleté v čase, stejně tak jako na první knihu Povídky a svět.

NAHLED VIDEA.jpg

ReachedCZK 327,069(109%)

109%
CZK 300,000requested
267contributors
ContributeRewards

Princezna zakletá v čase: Mertur a Lora

Po úspěšných filmech Princezna zakletá v čase, Princezna zakletá v čase 2 a knihy Princezna zakletá v čase: Povídky a svět přichází dalších rozšíření tohoto nového českého fantasy světa nazývaného Oberon. Tentokrát se jedná o knihu Princezna zakletá v čase: Mertur a Lora. Starý tým se sešel v plném počtu, ale vzhledem k přípravě dalších filmů a seriálu musí posílit! A proto se k nám přidal ostřílená spisovatelka fantasy, Kristína Hlaváčková!

 

Jak vypadala první kniha? 

--

--

--

Jak to celé začalo?

Před čtyřmi lety jsme se rozhodli udělat něco výjimečného: vytvořit na poli českého filmu první fantastický svět. A když říkáme svět, tak tím myslíme se vším všudy.

Svět jménem Oberon

To znamená svět, který má vlastní historii, pravidla, kulturu. Postavy, které si zamilujete. Svět, který nevypráví jen jeden příběh, ale desítky. Ať už ve formě filmů, seriálů nebo knih.

Jak si takový svět představit?

Harry Potter, Narnie, Královna Zloba, Star Wars, Zaklínač... To všechno jsou světy, které ukrývají desítky, možná stovky příběhů. Všichni nám ale říkali, že to nejde. Že takový český film divák nepřijme..

Princezna zakletá v čase 1

Ale ono to šlo. A přinesli jsme první pohádku, kde se princezna vydává nejen na nebezpečnou výpravu, ale především za hranice žánru pohádky do žánru fantasy. To ve výsledku znamená příběh, výpravu, triky, hudbu a emoce, které se více přibližují moderním zahraničním filmům a seriálům tohoto žánru.

Zavřená kina

Bohužel kvůli COVIDU jsme byli nejvíce postiženým filmem roku 2020 - právě na základě toho zůstala naše tvorba pouhým koníčkem, do kterého investujeme nejen náš čas, ale i naše vlastní prostředky. 

Ale to nás nezastavilo!

Náš svět roste dál

Film si i přesto získal statisíce diváků, skvělé ohlasy kritiků, a co víc - našel si svou cestu i do zahraničí a posbíral nespočet ocenění po celém světě. 

A proto jsme se po dvou letech rozhodli dopřát vám ještě větší zážitek a připravit pro vás zbrusu novou knihu a audioknihu z našeho světa. Spustili jsme první Startovač a vy jste nás podpořili! Vydali jsme tak knihu plnou nových povídek o hrdinech, které jste už znali, ale i o těch, které jste poznali až v druhém filmu Princezna zakletá v čase 2. Knihu rovněž obsahovala historii našeho světa a abecedu kouzelných run. Dále jste v knize mohli nalézt výčet kouzelných stvoření a rovněž písničku Tam za řekou s notami a textem. To vše doplněné o mapu celého světa a dechberoucí ilustrace. Audiknihu tenkrát namluvil sám princ Jan Marek Lambora a čarodějnice Murien Simona Hába Zmrzlá!

A nyní jsme se rozhodli za pomoci nové autorky, Kristíny Hlaváčkové, náš svět ještě více rozšířit!!

Kdy bude druhá kniha k dostání?

U knihkupců v půlce listopadu - těsně před Vánoci - ale to pouze v limitovaném počtu. Vy ji můžete mít doma už na začátku listopadu! Abychom ale knihu mohli vydat, potřebujeme především vaši pomoc... 

 

-------------------------------------------------------------

Odměny

Za vaši pomoc si můžete vybrat z celé řady skvělých odměn. Stejně jako u knihy první!!


Od získání samotné knihy, audioknihy (čtou herci z filmu), limitované edice malebně ilustrovaných karet z našeho světa,
DVD nebo Blu-rayů s filmem Princezna zakletá v čase a dalším bohatým bonusovým materiálem - a to i s věnováním a podpisy herců a autorů - přes účast na exklzivním křtu naší knihy až po návštěvu tvůrčího týmu během tvorby.

Křest knihy!

Buď u toho s námi! 

Kniha

166 stránek poutavého fantasy příběhu, spousta doplňujících kapitol pojednávajících o světě jménem Oberon (bestiář, runová abeceda). Kniha dále obsahuje malebné ilustrace postav i mapy celého světa.

Limitovaná edice knihy

Celá kniha je vydávána pouze pro startovač a naše eventy a na běžných stáncích nebude k dostání. Jedná se o koženku s ražbou a zlatým tiskem doplněné o kovové ochrany rohů ve zlaté barvě. 

Audiokniha

4 hodiny poutavého čtení od herců z filmu.

Mikiny

Chceš být oblečen stejně jako štáb celého projektu? Pak je tu stylová týmová mikina právě pro Tebe!

 

Trička

Týmová nebo i tématická trička ze světa Princezny zakleté v čase!

 

Obaly na telefony

Pro velký úspěch jsme pro vás připravili speciální edici obalů na telefony! Do popisu odměny napište, jaký máte telefon a jaký byste si přáli design. Dostupné pro všechny typy telefonů.

 

Design 1:

Design 2:

Design 3:

Hrací karty

Limitovaná edice hracích karet na prší s postavami z filmu.

 

Plakát

Oficiální plakát filmu podepsaný režisérem, scénáristou a producentem filmu.

 

DVD

Oficiální DVD edice filmu.

 

Blu-Ray

Oficiální BLU-RAY edice filmu včetně pořadu Jak se točí pohádka. Vše v HD rozlišení.

 

 

DVD povídek

Vydejte se s námi hlouběji do pohádkového světa Princezny zakleté v čase!
V komnatě samotné princezny Elleny na vás čekají: Marek Lambora, Eliška Křenková, Veronika Freimanová, Jan Révai, Roman Zach, Martin Písařík, Simona Zmrzlá a Jakub Buba Ouvín, kteří vám přečtou zcela nové příběhy oblíbených postav z filmu. Posaďte se spolu s nimi k praskajícímu krbu a ponořte se do fantastických dobrodružství, které vám například prozradí, jak princ Jan získal meč Sluneční trn, proč se Amélie začala učit čarovné alchymii nebo kdo je vlastně čarodějnice Murien a jak přišla ke své moci. Povídky provází úžasné filmové záběry a hudba přímo z filmu Princezna zakletá v čase. Tak už posloucháte?

 

-------------------------------------------------------------

 

Pomůžete nám?

 

ReachedCZK 327,069(109%)

109%
CZK 300,000requested
267contributors
Contribute

project authorOberon Studios

Rewards

CZK 269Plakát filmu Princezna 2 s podpisy tvůrců

Oficiální plakát filmu Princezna zakletá v čase 2 ve formátu A2 s podpisy tvůrců ----------------------------- Chceš oficiální plakát filmu Princezna zakletá v čase 2 s podpisy režiséra, scénáristy a producenta? Máme ho přichystaný právě pro tebe! V ceně je plakát a poštovné. // Prosím uveďte tel. číslo a případně i ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: November 2023

Number of available rewards: 46/50

Reward unavailable

CZK 299Chci audioknihu se slevou

- Audiokniha se slevou 50 Kč Budou načítat herci z filmu ----------------------------- Chceš získat CD nebo USB s audioknihou jako první a navíc ještě se slevou 50 Kč? Buď mezi prvními deseti! Poštovné v ceně. // Prosím uveďte tel. číslo a případně i ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: November 2023

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 349Chci audioknihu jako první

- Audiokniha Budou načítat herci z filmu ----------------------------- Buď mezi prvními, kdo získají CD s audioknihou! Poštovné v ceně. // Prosím uveďte tel. číslo a případně i ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: November 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 429Audiokniha s podpisy herců a tvůrců

- Audiokniha podepsaná herci i tvůrci Budou číst herci z pohádky ----------------------------- Že vám nestačí dostat audioknihu jako první? Dobře, pošleme vám ji i s podpisy herců a tvůrců Princezny zakleté v čase! Poštovné v ceně. // Prosím uveďte tel. číslo a případně i ID zásilkovny //

Expected delivery of the reward: November 2023

Number of available rewards: 44/50

Reward unavailable

CZK 449Chci knihu se slevou

- Kniha se slevou 50 Kč ----------------------------- Získej knihu nejen jako první, ale navíc ještě se slevou 50 Kč. Poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: November 2023

Number of available rewards: 0/25

Reward unavailable

CZK 499Chci knihu jako první

- Kniha ----------------------------- Získej knihu jako první. V ceně je kniha + poštovné.

Expected delivery of the reward: November 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 549Kniha s podpisy autorů

- Kniha podepsaná autory ----------------------------- Přesně tak, tušíte správně! Pokud vám nestačí získat knihu mezi prvními, pošleme vám ji s podpisy herců a tvůrců Princezny zakleté v čase! Poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: November 2023

Number of available rewards: 39/100

Reward unavailable

CZK 599Kniha a hrací karty

- Kniha - Limitovaná edice hracích karet ----------------------------- V knize si užiješ spoustu napínavých příběhů o postavách ze světa Princezny zakleté v čase. K tomu navíc dostaneš i malebně ilustrované karty na prší, na kterých všechny tyto postavy najdeš! Poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: November 2023

Number of available rewards: 66/80

Reward unavailable

CZK 599Pozvánka na křest knihy

- Exkluzivní pozvánka na křest knihy ----------------------------- Až knihu vydáme, plánujeme to náležitě oslavit - a ty u toho můžeš být s námi! Sejde se nejen celý kreativní tým, ale pozveme určitě i herce přímo z filmu. Tak co? Oslavíš to s námi?

Expected delivery of the reward: November 2023

Number of available rewards: 2/20

Reward unavailable

CZK 599Kryty na telefon

- Kryt na telefon ----------------------------- Chceš získat jedinečný kryt na telefon ze světa Princezny zakleté v čase? Je tvůj! Do popisu odměny napiš, jaký máš telefon a který ze tří designů si přeješ! Designy najdeš na hlavní stránce projektu. Poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: July 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 649Kniha s podpisy autorů a hrací karty

- Kniha s podpisy autorů - Limitovaná edice hracích karet ----------------------------- Dostaneš knihu, ale ne tak ledajakou - bude podepsaná od jejích autorů! V knize si užiješ spoustu napínavých příběhů o postavách ze světa Princezny zakleté v čase. K tomu navíc dostaneš i malebně ilustrované karty na prší, na kterých všechny tyto postavy najdeš! Poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: November 2023

Number of available rewards: 35/49

Reward unavailable

CZK 699Kniha + audiokniha

- Kniha - Audiokniha čtou herci z filmu ----------------------------- Rád čteš, ale také posloucháš? Třeba před spaním, při jízdě do školy nebo do práce? Tato varianta je jak dělaná přímo pro tebe! A jako vždy je poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: November 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 749Kryt na telefon: luxusní sklo-plastová edice

- Luxusní kryt na telefon ze sklo-plastové edice ----------------------------- Chceš získat luxusní kryt na telefon ze světa Princezny zakleté v čase vyrobený z kombinace skla a plastu? Mrkni se níž, jestli ho pro tvůj typ telefonu máme, a pokud ano, neváhej! Apple iPhone 11 Apple iPhone 7 Apple iPhone X/XS Apple iPhone XR Samsung Galaxy A51 A515F Xiaomi Redmi Note 9 Apple iPhone 6/6S Huawei P30 Lite Apple iPhone 12 Apple iPhone 11 Pro Xiaomi Redmi Note 8T Samsung Galaxy A21s Xiaomi Redmi Note 9 Pro Samsung Galaxy A12 A125F Xiaomi Redmi Note 8 Pro Samsung Galaxy A71 A715F Apple iPhone 12 Pro M

Expected delivery of the reward: November 2023

Number of available rewards: 25/25

Reward unavailable

CZK 899Limitovaná edice druhé knihy

Limitovaná edice knihy, která nebude u běžných knihkupců k dostání. Jedná se o koženou knihu (koženka) do níž je ražba doplněna o tisk zlatou fólií. Kniha je výhradně s podpisy tvůrců. V ceně je limitovaná edice knihy + poštovné.

Expected delivery of the reward: November 2023

Number of available rewards: 40/100

Reward unavailable

CZK 949Kniha a audiokniha s věnováním a podpisy

- Kniha s věnováním a podpisy - Audiokniha s věnováním a podpisy ----------------------------- Jak už asi chápeš, dostaneš od nás nejen výtisk knihy i s CD audioknihy - oboje bude navíc podepsané herci (audioknihy) a tvůrci a věnované přímo tobě! Poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: November 2023

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 1,499ZAPÁLENÝ FANOUŠEK

- Kniha podepsaná herci (audiokniha) i tvůrci - Audiokniha podepsaná herci i tvůrci - DVD nebo Blu-ray s filmem dle výběru (Princezna zakletá v čase, Princezna zakletá v čase 2) a dalším bonusovým materiálem - DVD s povídkami čtenými herci přímo z filmu - Limitovaná edice fantasy karet na prší - Tetování Prvoruny ----------------------------- Jsi zapálený fanoušek? Máme tu pro tebe celou řadu luxusních odměn! Děkujeme. Poštovné v ceně.

Expected delivery of the reward: November 2023

Number of available rewards: 47/50

Reward unavailable

CZK 1,899Limitované edice první i druhé knihy

Nestihl si první Limitku? Pak je tu odměna právě pro Tebe! Limitované edice první i druhé knihy, která nebude u běžných knihkupců k dostání. Jedná se o koženou knihu (koženka) do níž je ražba doplněna o tisk zlatou fólií. Knihy jsou výhradně s podpisy tvůrců. V ceně je limitovaná edice knihy + poštovné.

Expected delivery of the reward: November 2023

Number of available rewards: 78/100

Reward unavailable

CZK 2,499MALÝ PARTNER KNIHY

- Celý balíček ZAPÁLENÝ FANOUŠEK - Exkluzivní pozvánka na křest knihy - Tištěné poděkování přímo v knize ----------------------------- Chceš se stát naším malým partnerem? Získej bohatou sadu odměn z balíčku ZAPÁLENÝ FANOUŠEK, tištěné poděkování na konci knihy adresované přímo tobě a a především možnost to s námi všechno oslavit na exkluzivním křtu naší knihy!

Expected delivery of the reward: November 2023

Number of available rewards: 1/10

Reward unavailable

CZK 4,999VELKÝ PARTNER KNIHY

- 1 den spolu s autory při tvorbě knihy - Celý balíček ZAPÁLENÝ FANOUŠEK - Exkluzivní pozvánka na křest knihy - Tištěné poděkování přímo v knize ----------------------------- Toužíš se stát velkým partnerem naší knihy? Budeme moc rádi a odměníme tě tím největším, co máme v arsenálu! Strávíš s námi celý půlden během psaní knihy (a věř, že nuda to opravdu nebude) , získáš vše, co nabízí balíček ZAPÁLENÝ FANOUŠEK, tištěné poděkování na konci knihy adresované přímo tobě a především možnost to s námi všechno oslavit na exkluzivním křtu naší knihy!

Expected delivery of the reward: November 2023

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable