profilovka_2.png

PŘÍBĚH studentský film Film & Video

Studenti točí film. Studentský. O dvou lidech, před kterými stojí jedno těžké rozhodnutí. V hlavní roli Pavel Nový. Přispějte a přijďte pak do kina!

startovac_cover.jpg

ReachedCZK 33,697(114%)

114%
CZK 29,500requested
91contributors
ContributeRewards

cely_tym kopie.jpg

JE NÁS PĚT. Tři kluci a dvě holky. Studujeme multimédia na VŠE a natáčíme absolventský film. Máme za sebou spoustu společných projektů, jsou mezi nimi i čtyři filmy. Natáčení nás baví, přes všechny strasti, které na place bývají.

ONI JSOU DVA. Film o Františkovi a Marii. František miluje běhání, Marie miluje Františka. Oba stojí před důležitým rozhodnutím. Hlavní roli ztvární Pavel Nový.

A MY CHCEME NA PLÁTNO. Zatím je to všechno jenom na papíře. Abyste se mohli dozvědět víc, musíme film dostat na plátno. Aby se projekt uskutečnil, potřebujeme od Vás podpořit!

POTŘEBUJEME VÁS. Potřebujeme vybrat peníze, které půjdou na...

...techniku. To, že jsou potřeba kamery, jistě víte, ale to byste nevěřili, jak důležitý je ve filmu zvuk! Potřebujeme třeba klopáky, tágo a další vychytávky (, kterým upřímně rozumí jenom náš zvukař).

...Lokace, protože chceme, aby byl filmový příběh zasazen do lesa, který v Praze, kde studujeme, není takový, jak by si ho náš rejža představoval.

... Benzín, protože musíme dopravit techniku i herce na lokace. Bohužel nejsme žádní šejkové, kteří by si mohli zavolat bratrancům na poušť pro galon ropy.

...Catering. Všichni máme rádi napapaná bříška. Určitě i Vy! Na natáčení nás bude patnáct. Uznejte sami, že vařit pro patnáct hladových krků by dalo zabrat i Polreichovi, kdyby u toho musel držet kameru nebo kontrolovat, zda jsou všichni ve správný čas na správném místě.

...Pavla Nového? Zkusili jsme vás nachytat, podařilo se nám to? Musíme se pochlubit, že jsme našli herce správňáka. Pavel to dá grátis, no fakt!

Natáčení proběhne v posledním týdnu měsíce dubna, protože už v červnu poputuje náš film do kina na festival Multifest, na který Vás tímto všechny zveme.

Připravili jsme pro Vás spoustu odměn. Alespoň jedna Vás určitě zaujme!

 

Tak nás nezapomeňte sledovat na Facebooku nebo Instagramu!

placka, kterou nám poskytli mojeplacky.czplacky2.jpg

 

samolepka nebo lahvinka slivovice

vojta-slivka.jpg

sešit z lesasesit.jpg

ponožky na nožky, ve dvou velikostech 36-40 nebo 41-46, svoji velikost , prosím, uveďte do poznámek

Snímek obrazovky 2018-04-17 v 20.37.04.png

 

nalejvárna k Fífovi, doučí tě všechno (eko, účto, manažerko)!poukaz_fifa.png

 

DĚKUJEME VŠEM, KTEŘÍ NÁM PŘISPĚJÍ.

FB_cover_large.png

 

ReachedCZK 33,697(114%)

114%
CZK 29,500requested
91contributors
Contribute

project authorPříběh film

Rewards

CZK 50Zahřátí u srdíčka

Tato odměna potěší nás i Vás. Budete mít dobrý pocit, že jste podpořili něco smysluplného.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 100Download filmu

Jste v daleké krajině nebo jenom na Moravě a nestíháte to na premiéru? Nevadí, my vám film pošleme po premiéře do mailu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 101Nálepka 1+1

Na auto, na sešit, na čelo? Nalep si naši nálepku tam, kam chceš. Dáme ti rovnou dvě, kdyby se první nalepení nepodařilo podle představ. Přibalíme taky placku!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Pohlednice pohledných tvůrců

Jste sběratelé pohlednic? Chcete mít ve sbírce jednu takovou od nás? Pošleme Vám ji i s věnováním.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 180Plakát

Na tenhle plákat bude radost jenom pohledět! A jestli chcete, podepíše vám ho celý náš tým. Stačí si o to napsat ve vzkazech, když budete vyplňovat údaje o platbě a doručení! Placka jako dárek navíc.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Týden s Rekolem

Husitská zavřená, tramvaje stojí, doprava kolabuje? Pořiď si na týden Rekolo a stíhej schůzky. Využití do: 21. 11. 2018

Number of available rewards: 2/5

Reward unavailable

CZK 3002 hodiny (doučka) s Fífou

Jestli nejsi zrovna kamarád/ka účetnictví nebo manažerka, Fífa tě zve na své kurzy ! V ceně jsou dvě hodiny doučování, čehokoliv! Joo a abychom nezapomněli dodat! My u něj byli a účto jsme dali. Je to approved&recommended. Platí pro kurzy: Mikro II, Účetnictví 201 a manažerské učetnictví I či další kurzy od Fífy Poukaz vám bude doručen emailem do 3. května. To znamená, že stíháte už první nalejvárnu!

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 300Polaroidovka s Pavlem Novým

Jste fanouškem Pavla Nového? Máme 5 unikátních polaroidových fotek, na kterých je Pavel Nový. Tyto fotky jsou jedinečné a více kusů neexistuje! Chcete ji podepsat? To taky umíme zařídit!

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 330Krasavec do kapsy

Máte nápady, ale většinou u sebe nemáte blok, do kterého byste si je napsali? Mysleli jsme na vás a s naším krasavcem se vám teď nápady nikde neztratí! Navíc s tímhle designem se budete chlubit všude.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Ponožky na nožky

Sportujete nebo jste jen vášniví sběratelé designových ponožek? Dali jsme se dohromady s weareferdinand, českou firmou, která vyrábí ponožky v Čechách! Kupte si kvalitní ponožky, přispějete tak na kvalitní film. A to se vyplatí, protože vám k nim dáme placku grátis!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3501x vstupenka na premiéru&festival

Premiéra bude na festivalu Multifest, který přinese spoustu novinek! Výhodou premiéry je, že máte možnost se setkat s celým filmařským štábem. Rádi odpovíme na všechny otázky. Přijďte, bude se promítat i film o filmu! Ke vstupence placka jako samozřejmostí. Místo konání: Praha Datum konání festivalu Multifest: 5. června 2018

Number of available rewards: 18/20

Reward unavailable

CZK 500Lahvinka slivovice

Zažene všechny bolístky, ale vhodná je i jen tak. Preventivně. Speciální edice pro film Příběh. Vyrobená na Moravě. Získala také ocenění na koštu slivovic! Upozornění: Odběr je možný pouze osobně, občanku proto s sebou.

Number of available rewards: 2/15

Reward unavailable

CZK 500Účast na předpřemiéře

Vidět film dřív než ostatní? Užijte si ten pocit, že jste právě vy ti první. Navíc pro vás máme dárek, o tom ale víc na předpremiéře.

Expected delivery of the reward: June 2018

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 5502x vstupenka na premiéru&festival

Premiéra bude probíhat na studentském festivalu Multifest. Výhodou premiéry je, že máte možnost se setkat s celým filmařským štábem. Rádi odpovíme na všechny otázky. Přijďte, bude se promítat i film o filmu! Placka ke vstupence na festival samozřejmostí. Premiéra se bude konat v Praze. Datum konání plánován na 5. června

Expected delivery of the reward: May 2018

Number of available rewards: 5/10

Reward unavailable

CZK 1,000Šup to tam

Je to bomba, ten váš film! S tímhle příspěvkem si otevírám bránu ke dvěma hmotným odměnám, každou pod cenu 350,- (třeba takový diář a ponožky, hm?). Je jen na mě, jestli je chci nebo ne. Napíšu kdyžtak do poznámek při platbě, jak jsem se rozhodl.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Váš-náš služebníček

Jste filmový fanda, toužíte se podívat na to, jak to funguje na place? Zažít to ticho, které přijde po režisérově akci? Máte jedinečnou příležitost být s námi u toho. Konečně budete součástí něčeho velkého. Uvedeme Vás v titulkách filmu a také Vám pošlete balíček plný překvapení! Natáčíme 28. - 29. dubna.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 10,000Věřitel

Líbí se Vám náš projekt a věříte, že to má smysl? Třikrát hurá! Pozvánku na předpremiéru máte jistou, k tomu balíček odměn.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable