_DSC0846.jpg

Představy postavy - první album Zdánlivě podzim Hudba

Jsme kapela Představy postavy a rádi bychom vydali naše první album Zdánlivě podzim, které jsme letos nahráli ve studiu Aluna.

Představy postavy - první album Zdánlivě podzim

Koncert v Underdogs', 2019

Jsme kapela Představy postavy a rádi bychom vydali naše první album Zdánlivě podzim. Je oblečené v barevném obalu od Anny Vohralíkové a zní krásně. Stálo nás ale spoustu práce a také část úspor. Proto bychom Vás chtěli poprosit o podporu. A protože každá podpora má být po zásluze odměněna, slibujeme Vám za ní spoustu skvělých odměn, z nichž většina bude k dispozici ihned po skončení Startovače! Ale v první řadě – skoro 43 minut hudby, kterou si rozhodně nepustíte jenom jednou.

První dvě písně z alba můžete ochutnat zde:

https://soundcloud.com/predstavypostavy

Nebo zde na YouTube:

Píseň Obleva: https://youtu.be/9bkKsrhMdd4

Píseň Zdánlivě podzim: https://youtu.be/JHyYNJDuGZM

Kdo jsme a co hrajeme?

Nemáme moc rádi škatulkování, ale v naší hudbě určitě najdete trochu rockových rytmů, sem tam nekonvenční či snad jazzovou harmonii, něco zpěvných melodií, trochu recitace a někdy i hutný kus groovu svádějícího k tanci. Z nástrojového hlediska si vystačíme s klavírem, saxofonem, basou a bicíma. V současné sestavě brázdíme pódia od roku 2018.

Jak vznikal Zdánlivě podzim?

Na počátku roku 2020 nás čekala menší pauza v podobě úprku bicí a ságové sekce kapely na Erasmus. Rozhodli jsme se tento moment využít k symbolickému uzavření prvního období naší tvorby a zvěčnit náš dosavadní repertoár ve studiové podobě, abychom se po návratu mohli pustit zase do něčeho nového. A to jsme ani netušili, že se tahle studijní pauza rozvine do dlouhotrvající celosvětové krize!

Těsně před úderem globální pandemie a dvojitého Erasmu jsme tedy nahráli celé album v hlubinách českého venkova, v údrnickém studiu Aluna.

Momentky ze studia

Teď jsme zase zpátky pohromadě! Album jsme po mnoha peripetiích pečlivě vybrousili za pomoci mistra zvuku Kamila Dandy, a k masteringu jej svěřili do rukou pana Kakaxy ze studia 3bees. Album se již netrpělivě vrtí a my se nemůžeme dočkat, až si jej konečně poslechnete i Vy. Ale k tomu potřebujeme Vaši podporu!

Na co potřebujeme peníze?

Primárním cílem této kampaně je alespoň částečné pokrytí výdajů, které jsme měli při nahrávání a zpracovávání alba, a které nás ještě čekají v souvislosti s jeho vydáním.

Jak vypadají odměny, které nabízíme?

Ačkoliv v tuto chvíli hmatatelné nosiče ani tašky či trička ještě nemáme v rukou, můžeme vám alespoň nastínit, na co se můžete těšit:

(▲ autorkou přebalu je Anna Vohralíková)

logo kapely

(▲ logo kapely od Adély Míkové - zhruba takové bude zdobit i tašky a trička)

Co kdybychom vybrali více peněz, než je naším cílem?

Ačkoliv je naším hlavním cílem zdárné vydání alba Zdánlivě podzim, kujeme samozřejmě i další pikle. Pokud se nám podaří pokrýt náklady na první album, rádi bychom přebytečné peníze investovali do dalších nahrávek. Už teď máme v rukávu nové písně, které vznikly až po nahrání alba a doufáme, že je jednoho dne také uslyšíte ve studiové kvalitě.

Kromě toho bychom v dohledné budoucnosti rádi vypustili do světa videoklip k některé písni z debutu Zdánlivě podzim.

 

ReachedCZK 37,405(125%)

125%
CZK 30,000requested
69contributors
Contribute

project authorPředstavy postavy

Rewards

CZK 100Vřelý dík!

Podpoříte nás nezištně ve vydání alba. Za to Vám patří velký dík, který předáme digitálně či osobně.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Digitální album Zdánlivě podzim

Obdržíte od nás digitální kopii celého alba v plné kvalitě, včetně přebalu a bookletu od Anny Vohralíkové ve formátu pdf.

Expected delivery of the reward: December 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 260Plátěnka s logem kapely + Digitální album

Praktický i krásný předmět pro všechny, kdo nosí předměty z místa na místo. Taška bude obdařena obtisknutým logem kapely, které vynalezla Adéla Míková. Součástí je také odkaz ke stažení alba Zdánlivě podzim v digiální podobě.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Podepsané CD Zdánlivě podzim

CD Zdánlivě podzim v krásném barevném přebalu od Anny Vohralíkové, podepsaném od všech členů kapely. Jelikož jsme si vědomi pomíjivosti všeho hmotného, cédéček nevyjímaje, součástí balení je také odkaz ke stažení digitálního alba v plné kvalitě. Pro ty pražské z Vás se pokusíme připravit cédéčko k odběru ještě před Vánocemi.

Expected delivery of the reward: December 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Vstup na křest + Digitální album

Křest alba jistě bude a bude to křest se vším všudy. Jen musíme počkat na příznivější epidemiologickou situaci. Ale až to přijde, můžete mít svůj lupen již zajištěn! Také od nás dostanete odkaz ke stažení alba Zdánlivě podzim v digitální podobě.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 320Podepsaná kazeta Zdánlivě podzim

Jste retrogurmán nebo snad majitel starého autorádia s přehrávačem na kazety? Tato odměna je právě pro Vás! Obsahuje kazetu v krásné alternativní verzi přebalu od Anny Vohralíkové, podepsané od všech členů kapely. Je přiložen také odkaz na stažení alba v digitální podobě.

Expected delivery of the reward: December 2020

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Tričko s logem kapely + Digitální album

Chodíte rádi v jiném než Evině rouše? Tato odměna je přímo pro Vás! Obdržíte slušivý kus textilu obdařený logem kapely. Také dostanete odkaz ke stažení alba Zdánlivě podzim v digitální podobě.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450CD/kazeta Zdánlivě podzim + Vstup na křest

Křest alba jistě bude a bude to křest se vším všudy. Jen musíme počkat na příznivější epidemiologickou situaci. Ale až to přijde, můžete mít svůj lupen již zajištěn! Také od nás dostanete podepsané CD nebo kazetu (vč. odkazu ke stažení alba).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 535Na nealko s Vojtou, který Vám předá CD/kazetu

Máte rádi literaturu, hrajete si se slovy nebo čtete Michala Ajvaze? Pak určitě najdete společnou řeč s Vojtou, který vám opojen Birellem třeba i poodhalí některý text z jeho chystané knížky. Taky Vám předá naše podepsané cédéčko nebo kazetu.

Number of available rewards: 1/4

Reward unavailable

CZK 535Na desítku s Adamem, který Vám předá CD/kazetu

Zajímáte se o ekologii nebo potřebujete doučování ze zeměpisu? Adam Vás může nad sprostě levným pívem zasvětit do libovolné kapitoly geografie či do některého z environmentálních problémů. Na zlepšení nálady nakonec obdržíte také podepsané cédéčko nebo kazetu (vč. odkazu ke stažení alba).

Number of available rewards: 2/4

Reward unavailable

CZK 595Na Bloody Mary s Vítkem, který Vám předá CD/kazetu

Dumáte rádi nad podstatou bytí a hledáte odpovědi na ty největší otázky? Pojďte si o tom promluvit s profesionálním filosofem Vítkem. Koktejl Bloody Mary a podepsané CD nebo kazeta (vč. odkazu ke stažení alba) jsou v ceně!

Number of available rewards: 1/4

Reward unavailable

CZK 625CD/kazeta + Plátěnka + Vstup na křest

Obzvlášť luxusní kombinace pro fajnšmekry. Kromě podepsaného cédéčka nebo kazety Zdánlivě podzim (vč. odkazu ke stažení alba) se můžete těšit také na plátěnou tašku s logem kapely a vstupenku na křest alba k tomu!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700CD/kazeta + Tričko + Vstup na křest

Obzvlášť luxusní kombinace pro fajnšmekry vol. 2. Kromě podepsaného cédéčka nebo kazety Zdánlivě podzim (vč. odkazu ke stažení alba) se můžete těšit také na tričko s logem kapely a vstupenku na křest alba k tomu!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 800Jam s kapelou + CD/kazeta Zdánlivě podzim

Vyluzujete tóny či jiné zvuky, ideálně prostřednictvím některého hudebního nástroje? Pojďte si s námi zajamovat na naší zkoušku! Tam Vám také předáme podepsané CD (vč. odkazu ke stažení alba). Případné zájemce se můžeme pokusit naučit některou z našich písní.

Number of available rewards: 2/5

Reward unavailable

CZK 2,000Píseň na přání + CD/kazeta Zdánlivě podzim

Staňte se kapelním dramatugrem! Vyberte jakoukoliv píseň, my se ji naučíme a zahrajeme na Vámi vybraném koncertě nebo ji nahrajeme ve zkušebně a pošleme Vám ji v digitální podobě. Také dostanete podepsané CD nebo kazetu (vč. odkazu ke stažení alba).

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 4,000Osobní koncert + CD/kazeta Zdánlivě podzim

Přijedeme za Vámi a zahrajeme Vám v plné parádě! Na oslavě, svatbě, festivalu, nebo třeba přímo pod okny. Můžete si samozřejmě vybrat, které naše písně chcete přednostně slyšet. Jako bonus od nás dostanete také podepsané CD nebo kazetu (vč. odkazu ke stažení alba).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Kmotr u křtu + pokřtěné CD

Nakonec vrcholná nabídka pro opravdové skalní mecenáše: uvedeme Vaše jméno v bookletu alba a pokřtíte s námi album na podiu, tedy alespoň za předpokladu, že se někdy navrátí doba živých koncertů. Pokřtěný disk si také můžete nechat na památku.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 10,000Oficiální sponzor

Zasponzorujte nám album! Budeme Vám vděční a Vaše jméno či logo Vaší firmy uvedeme v bookletu a zmíníme na křtu. Samozřejmostí je také kompletní set hmotných odměn (podepsané CD/kazeta, plátěná taška, triko, vstup na křest).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable