_MG_8687.jpg

Představení tanečního studia Fontána Umění

Taneční představení dětí, mládeže a dospělých z tanečního studia Fontána. Cílem představení je ukázat výsledky celoroční práce.

6/20/2016

Velice děkujeme

Vážení startéři, všem Vám velice děkujeme za vaši přízeň. A máme to... splnili jsme limit :-) moc a moc děkujeme... a do zítřejšího odpoledne pokračujeme...

Vážení startéři, všem Vám velice děkujeme za vaši přízeň. A máme to jupiiiii... splnili jsme limit :-) moc a moc všem děkujeme... a budeme se těšit na zítřejší představení...

Startovač ještě do zítřejšího dne pokračuje... končíme až zítra odpoledne... stále můžete podpořit naše představení...

Za finance, které jsme obdrželi uhradíme pronájem divadla, baletizol, videoprojektor, také jsme nakoupili doplňky ke kostýmům, sukýnky, trikoty, balónky, konfety, květiny...atd. 

Moc a moc děkujeme a budeme se těšit zítra večer v divadle. 

Pro ty z vás, co jste si vybrali jako odměnu ,,poděkování na pódiu,, a neuvedli jméno, nemůžeme veřejně poděkovat pokud nám své jméno nezdělíte, děkujeme. 

Věcné odměny (hrníček, tričko, DVD... můžete vyzvednout u nás ve studiu nebo zašleme na vaši adresu). 

Děkujeme, že jste s námi,TSFontána Karlovy Vary

Napínavé drama
6/17/2016

Napínavé drama

Začíná to být napínavé... jen 3 dny do konce, stihneme to?

Našim startovačům z celého srdce děkujeme, že nás podpořili :-)

A začíná to být napínavé... jen 3 dny do konce a stále nám schází 7 500,- Kč a to není málo... Stihneme to? Stihneme vybrat požadovanou částku?

V pondělí a v úterý bude poslední den, jak nám budete moci přispět a podpořit tak dobrou věc....Šance pro nás, jak získat finanční prostředky na naše závěrečné představení se blíží ke konci...

Kampaň je nastavená na přesný čas, pokud platba nestihne dojít do poslední hodiny automat náš projekt vyřadí jako neúspěšný. Pokud nás někdo chcete podpořit i třeba na poslední chvíli. Čas je právě teď a nejpozději v pondělí, úterý. Nejrychlejší platby jsou kartou, PayPalem, případně převodem uvnitř banky Fio.

Prosíme podpořte nás. 

Děkujeme, že jste s námi. 

 

Poděkování
6/16/2016

Poděkování

Děkujeme za vaše příspěvky, je až neuvěřitelné, ale dostali jsme se za 50%.

Děkujeme za vaši podporu, opravdu si toho moc vážíme. A těšíme se že budeme mít na pronajmutí baletizolu, dokoupit dekoraci pro představení a doplňky ke kostýmkům.

Prosím sdílejte naší kampaň dál, do úterý musíme stihnout dalších 50% :-)

Děkujeme že jste s námi. 

Poděkování
6/14/2016

Poděkování

Rádi bychom poděkovali za vaší podporu.

Rádi bychom poděkovali za dosažení již 4500,- Kč tedy 23%. Již týden je za námi a do konce kampaně máme 6 dní a 23 hodin. Pevně věřím, že to zvládneme...

Ráda bych také požádala o šíření kampaně mezi své známé a přátele, abychom kampaň do daného termínu stihli.

Děkujeme, že jste s námi, TSFontána Karlovy Vary.

ReachedCZK 23,720(119%)

119%
CZK 20,000requested
40contributors
Contribute

project authorVeronica Pródis

Rewards

CZK 250Plakát z představení

Odměna za Váš finanční dar, je plakát z našeho představení 2016.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3001 lekce

1 lekce na vámi vybraný kurz tance nebo jógy v našem tanečním studiu Fontána: ranní jóga, latíno, společenský tanec, moderní tanec, acrovinyasa jóga nebo lekce tance kterou pořádáme pro děti: balet, moderní tanec, společenský tanec, cvičení.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 390DVD z představení

DVD se záznamem našeho představení, bude to jako kdyste představení zhlédli osobně.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Poděkování z pódia

Získáte od nás veřejné poděkování z pódia. Vaše jméno bude před diváky veřejně přečteno.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 6001 lekce + DVD z představení

1 lekce na vámi vybraný kurz tance nebo jógy v našem tanečním studiu Fontána: ranní jóga, latíno, společenský tanec, moderní tanec, acrovinyasa jóga nebo lekce tance kterou pořádáme pro děti: balet, moderní tanec, společenský tanec, cvičení. DVD se záznamem našeho představení, bude to jako kdyste představení zhlédli osobně.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 6001 lekce pro 2 osoby / (60-90-120 min)

1 lekce pro dvě osoby na vámi vybraný kurz tance nebo jógy v našem tanečním studiu Fontána: ranní jóga, latíno, společenský tanec, moderní tanec, acrovinyasa jóga nebo lekce tance kterou pořádáme pro děti: balet, moderní tanec, společenský tanec, cvičení.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000poděkování z pódia

Veřejné poděkování na pódiu Karlovarského městského divadla v Karlových Varech.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Poděkování na pódiu a hrneček

Veřejné poděkování na pódiu Karlovarského městského divadla v Karlových Varech a hrneček s fotografií z našeho představení, názvem, datem a poděkováním :-)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,700Poděkování na pódiu a tričko

Veřejné poděkování na pódiu Karlovarského městského divadla v Karlových Varech a tričko s fotografií z našeho představení, názvem, datem a poděkováním.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000Beru vše

1 lekce na vámi vybraný kurz tance nebo jógy v našem tanečním studiu Fontána: ranní jóga, latíno, společenský tanec, moderní tanec, acrovinyasa jóga nebo lekce tance kterou pořádáme pro děti: balet, moderní tanec, společenský tanec, cvičení. DVD se záznamem našeho představení, plakát z našeho představení, hrníček a tričko s fotografií z našeho představení, názvem, datem a poděkováním. Veřejné poděkování na pódiu Karlovarského městského divadla v Karlových Varech.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Startovač

2 vstupenky do divadla na naše představení. 2 lekce pro dvě osoby na vámi vybraný kurz tance nebo jógy v našem tanečním studiu Fontána. DVD se záznamem našeho představení. Plakát, hrníček a tričko s fotografií z našeho představení, názvem, datem a poděkováním. Veřejné poděkování na pódiu Karlovarského městského divadla v Karlových Varech.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 10,000VIP

Představení můžete shlédnout z balkónu 1.řady, která bude pro vás rezervována. 1 individuální lekce v našem tanečním studiu Fontána. Plakát, hrníček a tričko s fotografií z našeho představení, názvem, datem a poděkováním. DVD se záznamem našeho představení. Veřejné poděkování na pódiu Karlovarského městského divadla v Karlových Varech. Logo Vaší firmy bude umístěno v předsálí divadla. Vaše jméno nebo firma bude zmíněno před začátkem našeho představení nebo v průběhu. Dále vaše logo bude umístěno na našich webových stránkách a propagačních materiálech (program pro představení).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 20,000Mecenáš

Představení můžete shlédnout z balkónu 1.řady, která bude pro vás rezervována + DVD se záznamem našeho představení. 4 individuální lekce v našem tanečním studiu Fontána. Plakát, hrníček a tričko s fotografií z našeho představení, názvem, datem a poděkováním. Veřejné poděkování na pódiu Karlovarského městského divadla v Karlových Varech. Logo Vaší firmy bude umístěno v předsálí divadla. Vaše jméno nebo firma bude zmíněno před začátkem našeho představení nebo v průběhu. Dále vaše logo bude umístěno na našich webových stránkách a propagačních materiálech (program pro představení).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 50,000VIP Mecenáš

Představení můžete shlédnout z lóže, která bude pro vás rezervována + občerstvení. Příjdeme Vám osobně zatančit. DVD se záznamem našeho představení. Plakát, hrníček a tričko s fotografií z našeho představení, názvem, datem a poděkováním. Veřejné poděkování na pódiu Karlovarského městského divadla v Karlových Varech. Logo Vaší firmy bude umístěno v předsálí divadla. Vaše jméno nebo firma bude zmíněno před začátkem našeho představení nebo v průběhu. Dále vaše logo bude umístěno na našich webových stránkách a propagačních materiálech.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable