P1013495.jpg

Pozvěme paní Helu na Slunovrat na novém vozíku Ostatní

Básnířka Hela Jombíková by ráda návštěvníkům Hradeckého slunovratu zarecitovala ze sbírky No tak mám diagnózu. Potřebuje k tomu elektrický vozík.

Tři dny a tři hodiny do konce kampaně!
10/11/2019

Tři dny a tři hodiny do konce kampaně!

Tři dny a tři hodiny do konce kampaně! A ještě tolik skvělých cen zbývá! Krásná srdíčka z nerezu, degustace vinařství Krásná hora na hradeckém zámku, knížky od paní Hely, nebo vstupenky na zimní verzi Hradeckého slunovratu! Tak neváhejte, čas se krátí!

Máme novou odměnu - tři kurzy orientálních tanců pro ženy a dívky
9/17/2019

Máme novou odměnu - tři kurzy orientálních tanců pro ženy a dívky

V odměnách máme nově tři poukazy na kurz orientálních břišních tanců pro ženy nebo dívky v opavském Studiu Evy Grambalové Tany Tany v hodnotě 500 korun. Naučte se krásnému a léčivému ženskému tanci v kurzu pro začátečnice nebo pokročilé a pomozte tím zároveň paní Hele Jombíkové. Blížíme se totiž k magické hranici sto tisíc korun!

Na golfovém turnaji ARGOS + FEMONT CUP 2019 se vybralo přes 14 tisíc
9/12/2019

Na golfovém turnaji ARGOS + FEMONT CUP 2019 se vybralo přes 14 tisíc

Účastníci golfového turnaje ARGOS + FEMONT CUP 2019 , který proběhl 12. září v Kravařích, mohli koupí golfového míčku přispět na elektrický vozík pro paní Helu. A vybrali 14.505 korun! Děkujeme, díky svému kolektivnímu příspěvku se stali prvním z Partnerů akce!

Setkání s Geraldem Clarkem a paní Helou
9/12/2019

Setkání s Geraldem Clarkem a paní Helou

"Paní Hela vzkazuje: "Mám v sobě tolik emocí ! Radost, štěstí, nesmím to tak prožívat. Musím si dávat pozor i na radost, protože mě začínají tuhnout svaly, ale nikdy se kolem mě toho tolik nedělo netušila jsem, že se může spojit tolik lidí a pomoci mi . Já bych jim tolik chtěla poděkovat a nevím, jak to mám udělat. Já jsem zvyklá si se vším poradit sama. Už dlouho jsem nezažila takový pocit snad několik let já bych si tak ráda zatančila...." Pokud se chcete setkat s paní Helou, máte možnost. Zítra u Jabloní v Kylešovicích, kde zahraje femonemální Gerald Clark a paní Hela vám přednese několik svých básní coby poděkování. Přijďte si užít trochu společné radosti... FB událost zde: https://www.facebook.com/events/453562555200441/

"Paní Hela vzkazuje: "Mám v sobě tolik emocí ! Radost, štěstí, nesmím to tak prožívat. Musím si dávat pozor i na radost, protože mě začínají tuhnout svaly, ale nikdy se kolem mě toho tolik nedělo netušila jsem, že se může spojit tolik lidí a pomoci mi .
Já bych jim tolik chtěla poděkovat a nevím, jak to mám udělat. Já jsem zvyklá si se vším poradit sama.
Už dlouho jsem nezažila takový pocit snad několik let já bych si tak ráda zatančila...." Pokud se chcete setkat s paní Helou, máte možnost. Zítra u Jabloní v Kylešovicích, kde zahraje femonemální Gerald Clark a paní Hela vám přednese několik svých básní coby poděkování. Přijďte si užít trochu společné radosti...

Více zde:

https://www.charitaopava.cz/clanek/gerald-clark-zahraje-u-jabloni-pro-hradecky-slunovrat-hostem-bude-hela-jombikova/1948

FB událost zde: https://www.facebook.com/events/453562555200441/

 

Děkujeme!!!
9/10/2019

Děkujeme!!!

Hradecký slunovrat a Charita Opava mají neuvěřitelně skvělé fanoušky a sympatizanty! Jen osm dní stačilo, aby společně vybrali téměř 80 tisíc korun na elektrický invalidní vozík pro paní Helu Jombíkovou a umožnili jí tak v listopadu dorazit na zimní edici festivalu Hradecký slunovrat, aby zde mohla přečíst publiku své básně. Do konce projektu ale zbývá ještě více než třicet dnů a byla by škoda je promarnit. Pojďme společně dokázat něco velkého a kromě elektrického vozíku, z něhož je paní Hela neskonale šťastná, jí pomozme ještě více. Za finance, které se vyberou nad rámec projektu, jí můžeme pomoci na novém elektrickém vozíku také absolvovat léčebnou kůru v lázních v Klimkovicích. Paní Hele to velmi pomůže a nám všem, kteří se projektu účastníme, to udělá velkou radost. Děkujeme!

Hradecký slunovrat a Charita Opava mají neuvěřitelně skvělé fanoušky a sympatizanty! Jen osm dní stačilo, aby společně vybrali téměř 80 tisíc korun na elektrický invalidní vozík pro paní Helu Jombíkovou a umožnili jí tak v listopadu dorazit na zimní edici festivalu Hradecký slunovrat, aby zde mohla přečíst publiku své básně.
Do konce projektu ale zbývá ještě více než třicet dnů a byla by škoda je promarnit. Pojďme společně dokázat něco velkého a kromě elektrického vozíku, z něhož je paní Hela neskonale šťastná, jí pomozme ještě více. Za finance, které se vyberou nad rámec projektu, jí můžeme pomoci na novém elektrickém vozíku také absolvovat léčebnou kůru v lázních v Klimkovicích. Paní Hele to velmi pomůže a nám všem, kteří se projektu účastníme, to udělá velkou radost. Děkujeme!

P.S: Přijďte to s námi oslavit v pátek do restaurace U Třech Jabloní na Statku v Opavě Kylešovicích, kde bude hrát fenomenální Gerald Clark (začíná se v 19:00, ale přijďte dříve, na pokec) a setkat se můžete i s paní Helou, která se na nás všechny moc těší. Více informací ve FB události: https://www.facebook.com/events/453562555200441/

Focení s Petrou Vavrečkovou
9/9/2019

Focení s Petrou Vavrečkovou

1 800 Kč Portrétní focení s Petrou Vavrečkovou Portrétní focení s dvorní fotografkou Hradeckého slunovratu Petrou Vavrečkovou. Obdržíte deset fotografií. (Opava a okolí) Petřinu tvorbu si můžete prohlédnout zde: http://petraart.4fan.cz/ https://www.facebook.com/petraart.opava/

Portrétní focení s Petrou Vavrečkovou

Portrétní focení s dvorní fotografkou Hradeckého slunovratu Petrou Vavrečkovou. Obdržíte deset fotografií. (Opava a okolí).

Petřinu tvorbu si můžete prohlédnout zde:

http://petraart.4fan.cz/

https://www.facebook.com/petraart.opava/

Srdce pro Helu
9/7/2019

Srdce pro Helu

Přidána nová odměna. Krásná nerezová srdíčka pro paní Helu

Srdíčka z nerezi. Gravírované/ pálené. 
Omezené množství sto kusů. Věnovala firma Femont Opava. Srdce v designu od Jany Reichel je jedním z vizuálních prvků Hradeckého slunovratu a jeho koupí získáte nejen krásnou ozdobu, ale také pomůžete paní Hele, která má dobré srdce. Všechno se propojuje a je to tak v pořádku. Před zasláním/ převzetím odměny si vyberete variantu.

 

 

Jak proběhl start projektu?
9/6/2019

Jak proběhl start projektu?

Podívejte se na start našeho projektu v reportáži Martina Žuchy pro TV NOE

Podívejte se na start našeho projektu v reportáži Martina Žuchy pro TV NOE a v odběru odměn neváhejte, vyprodány jsou již čtyři odměny, tak ať vám neunikne ta vaše! Třeba lednová zámecká degustace vinařství Krásná hora může být ideálním dárkem pro vaše blízké. 

První odměna vyprodána! Díky za úspěšný start!
9/3/2019

První odměna vyprodána! Díky za úspěšný start!

Již jsou vykoupeny všechny poukazy na oběd či večeři ke Třem Jabloním...

Již jsou vykoupeny všechny poukazy na oběd či večeři ke Třem Jabloním... I další odměny jsou množstevně velmi limitovány. Děkujeme za velmi úspěšný start. Máme již 18%! Nicméně, stále jsme teprve na začátku...

ReachedCZK 101,606(139%)

139%
CZK 73,200requested
79contributors
Contribute

project authorHela Jombíková

Rewards

CZK 170Srdce pro paní Helu

Srdíčka z nerezi. Gravírované/ pálené. Omezené množství sto kusů. Věnovala firma Femont Opava. Srdce v designu od Jany Reichel je jedním z vizuálních prvků Hradeckého slunovratu a jeho koupí získáte nejen krásnou ozdobu, ale také pomůžete paní Hele, která má dobré srdce. Všechno se propojuje a je to tak v pořádku. Před zasláním/ převzetím odměny si vyberete typ. Fotografii odměny naleznete v sekci Novinky: https://www.startovac.cz/projekty/pozveme-pani-helu-na-slunovrat-na-novem-voziku/novinky/6149/

Expected delivery of the reward: November 2019

Number of available rewards: 77/100

Reward unavailable

CZK 222Originální verš od paní Hely

Paní Hela napíše pro dárce dvouverší s věnováním. Doručení: elektronicky e-mailem.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 28/30

Reward unavailable

CZK 250Knihy I. Mludka "Socha příběhů" nebo "Osudy "

Kniha Ivo Mludka "Socha příběhů a její kameny" nebo "Osudy těžké jako kameny" s věnováním autora. Doručení: poštou / osobně v rámci Hradeckého slunovratu Winter Edition 9. 11. 2019 nebo na prodejně VAMA (Komárovská 9, Opava).

Expected delivery of the reward: November 2019

Number of available rewards: 0/4

Reward unavailable

CZK 300Dobroty z Pasta Fresca či Pizza Fresca Opava

Poukaz v hodnotě 300 Kč můžete uplatnit u opavské PASTA FRESCA nebo PIZZA FRESCA za nejrůznější vynikající italské dobroty - těstoviny, pizzu, saláty, pinsu nebo třeba výbornou italskou kávu. Doručení: poštou / osobně v rámci Hradeckého slunovratu Winter Edition 9. 11. 2019 nebo na prodejně VAMA (Komárovská 9, Opava).

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 350Knížka Heleny Jombíkové s věnováním

Knížka veršů Heleny Jombíkové "No tak mám diagnózu" s věnováním autorky. Doručení: poštou / osobně v rámci Hradeckého slunovratu Winter Edition 9. 11. 2019 nebo na prodejně VAMA (Komárovská 9, Opava).

Expected delivery of the reward: November 2019

Number of available rewards: 5/10

Reward unavailable

CZK 370Vstup na akci „Ze zákulisí Hradeckého slunovratu"

Vstupenka zahrnuje poslechovou a taneční party, dramaturgicky složenou z interpretů, kteří vystoupili v historii Hradeckého slunovratu. Součástí bude také welcome drink a spousta neuvěřitelných historek ze zákulisí festivalu, o které se exkluzivně podělí jeho organizační tým. Termín: 8. 11. 2019 (po skončení program Slam poetry exhibice Woman Edition v hradeckém Kině Orion), místo konání: Hradec nad Moravicí.

Expected delivery of the reward: November 2019

Number of available rewards: 35/35

Reward unavailable

CZK 390Vstupenka na Hradecký slunovrat Winter Edition

Vstupenka na listopadovou Winter Edition Hradeckého slunovratu. V pátek proběhne Slam poetry exhibice a promítání časosběrného dokumentu z akce Vozík pro Helu v hradeckém kině Orion a v sobotu hudební festival v krásném sále Velká dvorana (vystoupí: Jan Spálený & ASPM, Houpací koně, Stinka & kapela, Helemese). Vaše jméno bude uvedeno na guest listu u vstupu na akci.

Expected delivery of the reward: November 2019

Number of available rewards: 7/10

Reward unavailable

CZK 400Afterparty HS WE s Janem Ficem, Stinkou a Helemese

Unikátní afterparty v unikátním zámeckém prostoru pro unikátní publikum s unikátními účinkujícími, jejich unikátními hudebními nástroji a unikátní stafáží festivalového týmu Hradeckého slunovratu! Termín: 9. 11. po skončení festivalu Hradecký slunovrat Winter Edition.

Expected delivery of the reward: November 2019

Number of available rewards: 18/20

Reward unavailable

CZK 450Tenisová čtyřhra s HS borci

Chcete si vyzkoušet, co znamená propojení kultury a sportu? Pak si zakupte poukaz na tenisovou čtyřhru s týmem Hradeckého slunovratu (Vašek Müller, Ondra Oborný). Termín bude stanoven na základě osobní domluvy, místo konání: Opava.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/2

Reward unavailable

CZK 490Kniha fotografií MŮJ SVĚT s podpisem

Kniha fotografií MŮJ SVĚT s podpisem renomovaného fotografa Jindřicha Štreita. Doručení: poštou / osobně v rámci Hradeckého slunovratu Winter Edition 9. 11. 2019 nebo na prodejně VAMA (Komárovská 9, Opava).

Expected delivery of the reward: November 2019

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 500Masáže ve Wellness centru Charity Opava

Poukaz na masáže ve Wellness centru Charity Opava v hodnotě 500 Kč podle vlastního výběru. Doručení: poštou / osobně v rámci Hradeckého slunovratu Winter Edition 9. 11. 2019 nebo na prodejně VAMA (Komárovská 9, Opava).

Number of available rewards: 7/10

Reward unavailable

CZK 500Poukaz na nápoje U Dvou dobráků Opava

Máte rádi piva z minipivovarů a pivní speciály? Poukaz v hodnotě 500 Kč můžete právě za tyto lahodné moky uplatnit v opavské hospodě U Dvou dobráků (Dolní náměstí 13). Doručení: poštou / osobně v rámci Hradeckého slunovratu Winter Edition 9. 11. 2019 nebo na prodejně VAMA (Komárovská 9, Opava).

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 500Kávičky od Máme mele kafe Opava

U oblíbeného stánku s kávou si můžete na poukaz dopřát kávu dle vlastního výběru. Karta bude nabitá kreditem v hodnotě 500 Kč, z něhož se útrata postupně odečítá při každém nákupu. Doručení: poštou / osobně v rámci Hradeckého slunovratu Winter Edition 9. 11. 2019 nebo na prodejně VAMA (Komárovská 9, Opava).

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 2/4

Reward unavailable

CZK 500Poukaz na večeři či oběd U Tří jabloní na statku

Vynikající jídlo a pití v hodnotě 500 Kč si můžete dopřát v příjemném prostředí restaurace U Tří Jabloní na statku v Opavě v Kylešovicích na ulici Hlavní 92. Doručení: poštou / osobně v rámci Hradeckého slunovratu Winter Edition 9. 11. 2019 nebo na prodejně VAMA (Komárovská 9, Opava).

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/2

Reward unavailable

CZK 500Poukaz na kurz orientálních břišních tanců

Poukaz na kurz orientálních břišních tanců pro ženy nebo dívky ve Studiu Evy Grambalové Tany Tany, Opava. Naučte se krásnému a léčivému ženskému tanci v kurzu pro začátečnice nebo pokročilé! Doručení: poštou / osobně v rámci Hradeckého slunovratu Winter Edition 9. 11. 2019 nebo na prodejně VAMA (Komárovská 9, Opava).

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 600Keramický anděl z Charity Opava

Krásný keramický anděl z Chráněných dílen sv. Josefa, provozovaných Charitou Opava. Doručení: osobně v rámci Hradeckého slunovratu Winter Edition 9. 11. 2019 nebo na prodejně VAMA (Komárovská 9, Opava).

Expected delivery of the reward: November 2019

Number of available rewards: 2/5

Reward unavailable

CZK 650Exkluzivní prohlídka zámku v Raduni

Exkluzivní prohlídku zámku v Raduni povede osobně šarmantní kastelánka Markéta Kouřilová. Ke zpříjemnění exkurze obdržíte sklenici vína. Termín: 17. 10. 2019, 16:30-18:30. Po prohlídce bude v zámecké sýpce od 19:00 navazovat speciální večer s názvem "Ivo Mludek/30 let od Sametové revoluce na Opavsku". Tato beseda s disidentem, novinářem, signatářem Charty 77 a jednou z hlavních osobností revolučních změn na Opavsku bude probíhat v rámci cyklu Večery s Hradeckým slunovratem.

Expected delivery of the reward: October 2019

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 690Báseň na míru od Milana Tesaře

Co slovo, to perla! Básnička napsaná hudebním publicistou a rozhlasovým redaktorem Milanem Tesařem jen pro Vás bude vytvořena s využitím 10 vámi vybraných slov (bez vulgarit). Doručení: elektronicky e-mailem.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 1/3

Reward unavailable

CZK 700Kniha fotografií MŮJ SVĚT s věnováním

Kniha fotografií MŮJ SVĚT s podpisem a osobním věnováním renomovaného fotografa Jindřicha Štreita.

Expected delivery of the reward: November 2019

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 750Celodenní kurz pečení kváskového chleba

Celodenní kurz pečení kváskového chleba se zkušeným pekařem Václavem Jílkem, členem týmu festivalu Hradecký slunovrat. Termín bude stanoven na základě osobní domluvy, místo konání: Opava.

Expected delivery of the reward: December 2019

Number of available rewards: 0/2

Reward unavailable

CZK 990Merchandise balíček Hradeckého slunovratu

Merchandise balíček Hradeckého slunovratu, obsahující kromě jiného CD, tričko, otvírák či náramek. Doručení: osobně v rámci Hradeckého slunovratu Winter Edition 9. 11. 2019 nebo na prodejně VAMA (Komárovská 9, Opava).

Expected delivery of the reward: November 2019

Number of available rewards: 15/15

Reward unavailable

CZK 1,000Degustace vína z prestižního Vinařství Krásná hora

Tým Hradeckého slunovratu pod vedením ředitele Václava Müllera Vás pozve na zámek v Hradci nad Moravicí na speciální degustaci vín ze spřáteleného Vinařství Krásná hora, během které Vás členové festivalového týmu budou osobně obsluhovat, bavit a starat se o vaše pohodlí. Termín: 11. 1. 2020, Opava (konkrétní místo bude upřesněno).

Expected delivery of the reward: January 2020

Number of available rewards: 7/10

Reward unavailable

CZK 1,800Portrétní focení s Petrou Vavrečkovou

Portrétní focení s dvorní fotografkou Hradeckého slunovratu Petrou Vavrečkovou. Obdržíte deset fotografií. (Opava a okolí)

Expected delivery of the reward: November 2019

Number of available rewards: 0/3

Reward unavailable

CZK 4,000Obraz "Iggy Pop" od Jaromíra Švejdíka

Originální obraz "Iggy Pop" (34 x 44 cm, rám/sklo) od muzikanta a výtvarníka Jaromíra Švejdíka alias Jaromíra 99, mimo jiné frontmana kapely Priessnitz a spoluautora komiksu Alois Nebel. Doručení: osobně v rámci Hradeckého slunovratu Winter Edition 9. 11. 2019 nebo na prodejně VAMA (Komárovská 9, Opava).

Expected delivery of the reward: November 2019

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 4,500Podepsaný dres Erika Hrni (HC Oceláři Třinec)

Podepsaný hraný originální dres Erika Hrni z HC Oceláři Třinec z mistrovské sezóny 2018/2019. Doručení: poštou / osobně v rámci Hradeckého slunovratu Winter Edition 9. 11. 2019 nebo na prodejně VAMA (Komárovská 9, Opava).

Expected delivery of the reward: November 2019

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 4,999Partner akce

Staňte se partnerem akce, díky čemuž budete pozváni jako VIP host na Hradecký slunovrat Winter Edition a obdržíte speciální merchandise balíček s CD, tričkem a dalšími předměty. Kromě toho Vám osobně poděkujeme přímo z pódia i prostřednictvím sociálních sítí.

Expected delivery of the reward: November 2019

Number of available rewards: 3/4

Reward unavailable

CZK 5,000Návrh originálního interiéru od Rittmann Design

Pokud rekonstruujete či stavíte, může vám přijít vhod návrh interiéru a konzultace s odborníky. Hodnotu poukazu je možno využít v návaznosti na individuální potřeby, v ceně může být například: ideová skica místnosti, realistická 3D vizualizace, výběr materiálů, podlahových krytin, textilií, svítidel, případná konzultace ohledně ostatních prostor domu/bytu. www.rittmanndesign.com

Expected delivery of the reward: June 2020

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 7,500Originální dres Tomáše Satoranského s podpisem

Podepsaný originální reprezentační dres Tomáše Satoranského, lídra národního týmu, který se poprvé probojoval na mistrovství světa, a nejlépe placeného Českého sportovce. Doručení: poštou / osobně v rámci Hradeckého slunovratu Winter Edition 9. 11. 2019 nebo na prodejně VAMA (Komárovská 9, Opava).

Expected delivery of the reward: November 2019

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 20,000Generální partner akce

Staňte se generálním partnerem této dobročinné akce! Jako bonus se stanete VIP hostem Hradeckého slunovratu Winter Edition a obdržíte speciální merchandise balíček s vínem, CD, tričkem a dalšími předměty. Vaše jméno nebo logo Vaší firmy bude vloženo do krátkého dokumentu, který natáčí kameraman a režisér Martin Žucha, a také propagováno prostřednictvím sociálních sítí a dalších mediálních výstupů.

Expected delivery of the reward: November 2019

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable