krabicka.png

POVÍDEJ – hra pomáhající seniorům Hry & Apps

Hra proti zapomínání. Povídej obsahuje otázky, které cvičí krátkodobou i dlouhodobou paměť a kognitivní funkce. Darujte hru do domova důchodců nebo seniorům ve vašem okolí.

Jak probíhalo první testování naší hry?
11/30/2022

Jak probíhalo první testování naší hry?

Hru Povídej jsme již otestovali!

První listopadový den jsme navštívili Domov seniorů Háje, kde jsme měli za možnost si hru poprvé zahrát s obyvateli domova. Chtěli jsme vyzkoušet, jestli je hra jasná, srozumitelná, jestli ji všichni hráči pochopí, popřípadě co je potřeba dovysvětlit či pozměnit, ale hlavně jestli bude všechny hráče bavit. Samotné hraní pak bylo příjemné, zábavné, místy i dojemné, a to zejména ve chvílích, kdy senioři vzpomínali na své dětství.

Dostali jsme skvělý feedback a pár připomínek, díky kterým jsme hru mohli vylepšit. Od pracovníka v domově, se kterým jsme testování organizovali, jsme se později dozvěděli, že senioři, kteří se testování zúčastnili, o něm mluvili ještě týden poté, co proběhlo, což nás těší a utvrzuje v tom, že co děláme, má smysl.


ReachedCZK 21,450(65%)

65%
CZK 33,000requested
49contributors
17 daystime left
Contribute

Contribute 100 CZK with Premium SMS. Send START 17750 to number 90211 - only in Czechia.

Rewards

CZK 50Libovolný příspěvek na hru do domova seniorů

Přispěj libovolnou částkou a dostaň hru Povídej do rukou těch, kteří ji nejvíce ocení. Tvým příspěvkem podpoříš distribuci hry do domovů seniorů po celé ČR.

The number of rewards is not limited

Choose a reward

CZK 250Plátěnka a samolepka

Stylová plátěnka s designem Povídej, díky kterému třeba někde rozproudíš konverzaci. Přesně jako to dělá naše hra! K plátěnce dostaneš i samolepku.

The number of rewards is not limited

Choose a reward

CZK 450Hra Povídej do domova seniorů

Máš pocit, že by ostatní využili hru Povídej lépe? Daruj ji přímo do některého domova seniorů a dej šanci jiným, aby si zpříjemnili dlouhé chvíle. Seznam domovů, do kterých hra poputuje, zveřejníme v průběhu.

The number of rewards is not limited

Choose a reward

CZK 450Hra Povídej

Jedna hra Povídej přímo pro tebe. Součástí odměny je i naše samolepka.

The number of rewards is not limited

Choose a reward

CZK 600Karetní hra, plátěnka a samolepka

Několik možností, nevíš pro co se rozhodnout? A proč ne třeba všechno? Hra Povídej, plátěnka i samolepka dohromady pro pořádného fanouška povídání!

The number of rewards is not limited

Choose a reward

CZK 6,000Objev se ve hře

Zaujal tě náš projekt natolik, že se chceš stát doslova jeho součástí? Touto odměnou se tvoje jméno (nebo logo firmy) dostane přímo na krabičku a dovnitř hry Povídej společně s poděkováním. Zároveň ti k tomu přidáme jeden kus Povídej.

Number of available rewards: 5/5

Choose a reward