Golok +ET zmenšený.jpg

POPULÁRNÍ TIBETSKÝ ZPĚVÁK NA FESTIVALU EASTERN TUNES Hudba

Staňte se patronem festivalu současné asijské hudby Eastern Tunes, 22. 7. 2017, a pomozte zajistit letenku pro tibetského zpěváka Goloka Gyaltsena!

Zatím do Pekingu
5/17/2017

Zatím do Pekingu

Do dalekého grasslandu přichází jaro a Golok Gyaltsen pomalu balí kufry...zatím by se dostal do Pekingu. Pomozte nám, aby mohl dorazit až do Mikulášovic!

Golok Gyatsen, zpěvák ze stepí východního Tibetu, se chystá na letošní festival asijské hudby a kultury Eastern Tunes do Mikulášovic na Šluknovsku 22.7.2017.

Děkujeme, že přispíváte na letenku. Zatím jsme s už s Vaší pomocí vybrali na cestu do Pekingu, což je skvělé, ale kus cesty ještě schází.
Neumdlévejte a pomozte dle svých možností. Za odměnu si vyberte něco hezkého, například přespání v tibetském stanu...


Děkujeme!

Nejsem troškař
5/15/2017

Nejsem troškař

Nejste troškaři a hledáte odměnu vašeho formátu? Právě pro vás je to odměna Mecenáš a jako poděkování na vás čeká krásný skleněný objekt od firmy Ajeto spol. s r.o. Czech Glass Craft. Neváhejte!

Nejste troškaři a hledáte odměnu vašeho formátu? Právě pro vás je to odměna Mecenáš a jako poděkování na vás čeká krásný skleněný objekt od firmy Ajeto spol. s r.o. Czech Glass Craft vyrábějící tradiční české sklo včetně luxusního a exkluzivního od světoznámých designérů a sklářů. Neváhejte!

Voňavá odměna
5/11/2017

Voňavá odměna

Rádi byste nás podpořili a váháte při výběru odměny? Zkuste třeba jedno z krásných, voňavých a čistě přírodních mýdel z mydlárny Rubens z Růžové v srdci Českého Švýcarska!

Rádi byste nás podpořili a váháte při výběru odměny? Zkuste třeba jedno z krásných, voňavých a čistě přírodních mýdel z mydlárny Rubens z Růžové v srdci Českého Švýcarska! Tuto odměnu najdete pod heslem "Vstupenka na festival a regionální produkt" a nebude vás stát víc než 600 Kč. Vybírejte, počet těchto voňavých kousků je omezený!

Pozdravy od Goloka
5/10/2017

Pozdravy od Goloka

Náš zpěvák Golok Gyaltsen pochází z nomádské rodiny a vyrostl v rozlehlých stepích tibetské náhorní plošiny. Jeho pěvecká kariéra ho však přivedla k životu ve městě, a tak Golok Gyaltsen teď většinu času tráví v Dawu, hlavním městě golocké prefektury, kde je členem golockého uměleckého soubouru. Do ČR nám posílá zatím alespoň několik obrázků z Dawu, kde stále ještě leží sníh.

Golok ve jménu Golok Gyaltsen odlišuje našeho zpěváka od spousty jiných Gyaltsenů v Tibetu a naznačuje, že pochází z Goloku. Golok je v současnosti název prefektury na jihovýchodní hranici provincie Qinghai. Kmen Goloků má ale již dlouhou tradici a jeho příslušnící patří odedávna k těm nejtemperamentnějším a nejvyhlášenějším tibetským bojovníkům. Golokové obývají krajinu rozlehlých stepí, kterým dominuje posvátná hora Amnye Machen a na jižní straně legendami opředené jezero Nyingpo Yurtse.

V současnosti dosáhl státem řízený rozvoj i do golocké oblasti a prefekční město Dawu se během několika málo let změnilo k nepoznání. Namísto několika začouzených uliček tu teď městu dominují mnohopodlažní domy a rozlehlá náměstí. I přes veškeré moderní vymoženosti si však místní Tibeťané cení svých pastvin.

Golocké pastviny jsou nedílnou součástí nomádské kultury Goloků. Stále tu najdeme rodiny pastevců, kteří sice v zimě většinou dávájí přednost ubytování v hliněných, či teď stále častěji spíše zděných domech, ale v létě vyženou stáda na pastvu do hor a vrátí se k životu ve stanech. Kromě pastvy pro stáda jaků či ovcí však goloclé pastviny nabízí ještě jiný poklad.

Housenice čínská, lék proti všem nemocem, má jedno ze svých nejbohatších nalezišť právě v Goloku. Sbírají se tu housenice v nejlepší kvalitě a jejich cena převyšuje v Číně cenu zlata.

ReachedCZK 33,300(115%)

115%
CZK 29,000requested
39contributors
Contribute

project authorThonmi, z.s.

Rewards

CZK 200Dobrý pocit a příspěvek na účast Goloka Gyaltsena

Pokud máte rádi Tibet a tibetskou hudbu, využijte této symbolické odměny. Sobě darujete dobrý pocit a podpoříte účast Goloka Gyaltsena na letošním ročníku festivalu Eastern Tunes. Velmi pěkně Vám poděkujeme e-mailem a na našem webu a zašleme výběr nejlepších záběrů z festivalu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Vstupenka na festival a taška s logem pořadatele

Předplaťte si vstupenku na festival a my Vám ji pošleme s praktickou nákupní taškou s logem pořadatele festivalu, Thonmi z.s..

Expected delivery of the reward: July 2017

Number of available rewards: 98/100

Reward unavailable

CZK 500Vstupenka na festival a místo pro postavení stanu

Ke vstupence na festival pro Vás připravíme i místo pro Váš stan na krásné louce na pomezí Labských pískovců a Lužických hor.

Expected delivery of the reward: July 2017

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 500Vstupenka na festival a tričko s logem festivalu

Předplaťte si vstupenku na festival a navíc dostanete slušivé tričko s logem festivalu Eastern Tunes.

Expected delivery of the reward: July 2017

Number of available rewards: 10/20

Reward unavailable

CZK 600Vstupenka na festival a regionální produkt

Ke vstupence na festival získáte navíc kvalitní produkt od vybraného regionálního výrobce, který nás podporuje. (Nobilis Tilia, Mydlárna Rubens, Kozí farma Nová Víska)

Expected delivery of the reward: July 2017

Number of available rewards: 9/15

Reward unavailable

CZK 600Vstupenka na festival a CD tibetské pop music

Ke vstupence na festival získáte zároveň jedinečné CD s tibetskou polupární hudbou dovezené přímo z Tibetu.

Expected delivery of the reward: December 1899

Number of available rewards: 1/5

Reward unavailable

CZK 700Vstupenka na festival a noc v tibetském stanu

Předplaťte si vstupenku na festival a zajistěte si přespání v originálním tibetském stanu na louce, kde se kolem, tak jako v Tibetu, pasou jaci… (maximálně pro 4 osoby, můžete se domluvit s kamarády)

Expected delivery of the reward: July 2017

Number of available rewards: 0/2

Reward unavailable

CZK 800Vstupenka na festival a tibetská ceremoniální šála

Tento balíček spolu se vstupenkou na festival obsahuje možnost poděkovat Golokovi Gyaltsenovi, nebo umělci, který právě Vás oslovil nejvíc, tradičním způsobem věnováním ceremoniální šály khatag.

Expected delivery of the reward: July 2017

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 4,000Víkend v apartmánu v Modrém domě

Předplaťte si možnost vychutnat si v klidu krásy Českého Švýcarska a vrátit se do tohoto kraje i po konání festivalu. Ubytování (na 2 noci) v příjemném apartmánu pro 2 osoby, či rodinu s dětmi (maximálně 4 osoby), v Modrém domě na okraji festivalové louky.

Expected delivery of the reward: June 2018

Number of available rewards: 1/3

Reward unavailable

CZK 5,000Významný sponzor

Významnou měrou podpoříte konání festivalu a účast Goloka Gyaltsena (za podmínky udělení příslušných víz). Vaše logo zveřejníme na propagačních materiálech festivalu a zároveň získáte tričko s logem festivalu a vybraný regionální produkt od výrobců, kteří nás podporují (Nobilis Tilia, Mydlárna Rubens, Kozí farma Nová Víska)

Expected delivery of the reward: July 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 10,000Mecenáš

Díky Vám bude Golok Gyaltsen moci skutečně přijet (za podmínky udělení příslušných víz) a my budeme mít možnost významnou měrou obohatit program festivalu. Vaše logo zveřejníme na propagačních materiálech festivalu a jako poděkování obdržíte kromě trička s logem festivalu i skleněný výrobek vyšší hodnoty od firmy Ajeto spol. s r.o. Czech Glass Craft vyrábějící tradiční české sklo včetně luxusního a exkluzivního od světoznámých designérů a sklářů.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable