POMŮŽETE MINAHRÁT ALBUM? _)-4.png

Pokáčovo nové album Hudba

Jsem písničkář a textař, který by rád posbíral své songy z různých zákoutí internetu a poskládal z nich plnohodnotné album - pomůžete mi? :)

virtuálníprostitut-8.jpg

ReachedCZK 291,161(291%)

291%
CZK 100,000requested
463contributors
ContributeRewards

---| STRETCH GOALS |---

Protože jste nejvíc nejlepší, přidávám tzv. "stretch goals", čili "cíle nad plán" :) Oujeeee!!!

 • 100 000 Kč - ZÁKLAD
  • Pokrytí nákladů na nahrání alba.
 • 150 000 Kč - KOMPLET
  • Navíc pokrytí nákladů na cool design alba, komplet výrobu a dobrý promo.
 • 200 000 Kč - KLIP
  • Navíc nějakej ultimátní ofiko klípek :)
 • 250 000 Kč - NĚCO CRAZY! :)
  • Album a klip se zaplatí. Je libo klip na song "Porno" s Drahomírou Jůzovou? Duet s Mishou z Mishových Šíleností? Moji vlastní kolekci designových šamponů - samozřejmě zdarma pro každého startéra? Nebo radši zpěvníky, vinyl, či nějakej ultimátní merch? Dejte mi vědět!! Řekl bych, že společnými silami vymyslíme něco velkýho!! :D

---| MOC DĚKUJU!!! :) |---

 

Takže čau, já jsem Pokáč! :) 

Jsem písničkář a textař a cílem mého projektu na Startovači je vybrat finance na nahrání mého prvního plnohotného alba! 

Před časem jsem mohl díky vám a kampani na Startovači natočit svůj první videoklip, který moji "kariéru" neskutečně nakopl (přes milion zhlédnutí na Youtube, rotace na Óčku, mraky koncertů, spousty nových skvělých fanoušků). Věřím, že by se nám něco podobného mohlo povést i tentokrát! :)

Úvodním pozdravem tohoto infa vás už nějakou dobu vítám i u videí na svém youtube kanále, kde pro vás hraju svoje songy jen tak s kytarou, případně s ukulele, z prostředí svého neuklizeného pokoje. Je tedy možné, že už se tak trošku známe. Pokud tomu tak není, zde je něco málo o mně:

Songy skládám nějakých 10 let. Před mnoha a mnoha lety jsem vydal svá první "demo alba" Pekáč (2009) a Pokák (2011). Následně jsem několik let psal a skládal do šuplíku a realizoval se i jako textař muzikanta a kámoše Voxela, se kterým jsme nahráli i pár společných songů a odehráli několik super koncertů, například loňské vyprodané turné "Tour, co sedne".

Zhruba před rokem a půl jsem začal na svůj Pokáčovo Kanál na youtube pravidelně přidávat videa, kde hraju svoje nové songy jen tak v pokoji na kytaru, občas střídané oficiálními klipy, vlogy, ukulele "minisongy" a dalšími. V současné době například spolu s vámi píšu písničku Místa, která se dost pravděpodobně objeví i na albu - takže pokud chcete, aby na mém albu byla sloka právě od vás, směle do toho! :)

Nahrávat videa s "demíčky" vlastních songů na youtube je naprosto super a hrozně mě to baví. Řekl bych však, že nazrál čas písničky posbírat, přihodit k nim pár fungl nových a hodit to všechno na jedno plnohodnotné album. Co vy na to? :) 

test.png

Snažil jsem se vymyslet alespoň trošku zajímavé odměny (například placky na obrázku výše), tak snad si mezi nimi vyberete. Budu vám opravdu vděčný za jakýkoli příspěvek, protože vydat plnohodnotné album byl vždycky můj veliký sen, k jehož splnění mi teď můžete pomoct! :)

Předem fakt moc děkuju všem startérům,

váš Pokáč

ReachedCZK 291,161(291%)

291%
CZK 100,000requested
463contributors
Contribute

project authorPokáč

Rewards

CZK 200Digitáč

Digitální verze alba (formát .wav) ještě před jeho oficiálním vydáním přistane přímo ve vašem mailu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Věnovaný albáč

Fyzické album s mým vlastnoručně psaným věnováním jen pro vás. Přistane přímo ve vaší schránce, pokud Česká pošta dá.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 800Křestní plackáč

Věnovaný albáč + 5 ilustrovaných placek (viz. obrázek) + 2 lístky na podzimní křest alba v Praze.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Bookletový děkáč

Věnovaný albáč + Křestní plackáč + vaše jméno vytisklé přímo na bookletu alba v sekci poděkování - stanete se tak navždy jeho součástí :)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000Kostýmáč

Věnovaný albáč + Křestní plackáč + Bookletový děkáč + vámi zvolený originální kostým z klipu "Pokáč - Nikde žádnej sníh [360° official video]". Na výběr: Elf, Sněhulák, Santa, Stromeček a Sob. (uznávám, tohle je spíš pro fajnšmekry)

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 5,000Online Pokáč

Věnovaný albáč + Křestní plackáč + Bookletový děkáč + půlhodinový koncert jen pro vás/vaši rodinu/vaše přátele přes online stream (ať už Facebook, Youtube, Hangouts...detaily doladíme :)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 10,000Vlastní ukuleláč

Věnovaný albáč + Křestní plackáč + Bookletový děkáč + krátký (cca minutový) ukulele minisong napsaný přímo pro vás/vašeho přítele/vašeho nepřítele na jakékoli vaše přání, vámi dané téma...pošlu jako video, ať s tím můžete strašit děti :)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 12,000Soukromý Pokáč

Věnovaný albáč + Křestní plackáč + Bookletový děkáč + Soukromý koncert přímo u vás doma :) Zahraju, zazpívám, umyju vám nádobí a zas odjedu :D

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 25,000Oficiální sponzoráč

Věnovaný albáč + Křestní plackáč + Bookletový děkáč + vaše jméno/logo vaší firmy bude na bookletu alba mezi partnery, na plakátech mých koncertů...prostě se z vás stane můj oficiální sponzor...podmínky doladíme :)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable