VOLBY2022.png

Pojďte s námi dobýt radnici Prahy 8 Ostatní

Chceme se v podzimních volbách dostat na radnici Prahy 8, "vymést nepořádek" a zlepšit život lidí a zvířat. Můžete u toho být i Vy.

VOLBY2022.png

ReachedCZK 0(0%)

0%
CZK 10,000requested
0contributors
ContributeRewards

V Praze 8 se žije čím dál hůře. Mohou za to špatná rozhodnutí politických reprezentací na radnici. Chceme to změnit. I s Vámi, pokud budete chtít.

Cílem tohoto projektu je dostat se v říjnových volbách na radnici v Praze 8 a udělat život v Praze 8  opět hezký a klidný. Naše priorita je spokojený život lidí a zvířat. Chceme zastavit realizaci politických pomníků v podobě obřích staveb, které nenávratně zničí místa, kde žijeme.

Oprávněné zděšení vyvolává u lidí plánovaná stavba obří dálnice průtahem přes území Prahy 8. Tato stavba by měla katastrofální následky pro tisíce rodin s dětmi, pejskaře i seniory, kteří jsou zvyklí chodit do krásné přírody v severních částech Prahy 8 - Tróji, Bohnic a Čimic. Na radnici se tomu nebrání.

Na radnici politici kují plány, jak přemostit Vltavu a navést hustou dopravu do Bohnic, Tróji a Čimic. To se musí zastavit.

(Problém výše uvedených staveb se týká i obyvatel Prahy 6, Prahy 7 a Dolních Chaber. Je v zájmu obyvatel i těchto částí, aby se proti nim bojovalo ze všech stran, tedy i na radnici v Praze 8.)

A rovněž se musí zastavit neustálé zahušťování volných ploch další zástavbou. Tato nadměrná zástavba, mnohdy výhradně komerčního využítí, probíhá na celém území Prahy 8. Likviduje se tolik potřebná zeleň a život v betonových aglomeracích se stává nesnesitelným. Nese to sebou spoustu problémů a jak je například těžké na území Prahy 8 zaparkovat, ví úplně každý.

Jsem si jistý, že my a Vy s námi budeme Prahu 8 na radnici spravovat lépe, nežli současná politická reprezentace.

Kdo jsme ? 

Volné sdružení nezávislých kandidátů a politické strany, které volby zastřešuje.

Tou stranou je Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT. To je úžasná strana, ve které hraje příroda a ochrana zvířat skutečnou prioritu. Žádné politikaření. Vedení strany vůbec nechce zasahovat do komunálních voleb a nechává prostor přímo lidem v místě, kteří ví nejlépe, co je lokálně potřeba a co nejvíce občany tíží. 

Zapojte se aktivně i Vy.

V rámci odměn se můžete stát kandidáty i Vy. Třeba jen proto, abyste pomohli, nebo proto, že se chcete angažovat naplno. A zapálených fundovaných lidí bude potřeba nejen ve volených pozicích, ale i v komisích ... Tam všude můžete pomoci i Vy, pokud budete mít zájem. 

Kdo jsem já ?

Já jsem nestraník, odborník na bezpečnost a budu na pozici č.1 kandidátky. 

Jsem bývalý záchranář, emeritní policejní rada Policejního prezídia ČR a bývalý vedoucí pracovník v daňové správě. S rodinou jsme v minulosti úspěšně zrealizovali projekt zaměřený na seniory v domovech pro seniory, v rámci kterého bylo do domovů pro seniory v 5 krajích dodáno 6.500 knih. 

Zajímavost :

Komunální volby jsou v řadě věcí velmi specifické. Jedním z těch specifik je i možnost volby názvu. Máme proto připravený kvalitní a srozumitelný název, který se dozvíte buď při podpisu kandidátní listiny, nebo až bude uzávěrka přihlášek politických subjektů do voleb. 

Proč jsme tak tajuplní ?

Protože politická konkurence nelení a nechceme, aby si od nás kdokoliv cokoliv "vypůjčil" ... :-) 

Na co chceme peníze ?

Na propagaci a předvolební práci v terénu. Peněz není v politice nikdy dost a proto budeme vděční za jakoukoliv Vaši finanční pomoc. Velkou pomocí je i Vaše kandidatura. 

Symbolická výška projektu je proto, že chceme projevit úctu i všem, kteří mohou projekt podpořit pouze malou částkou.

Veškeré Vaší pomoci si velmi vážíme a předem za ni moc děkujeme.

Na závěr :

Volební letáky a placky budou zadány do výroby a distribuovány po vylosování volebních čísel. Můžete být v klidu, vše dostanete s dostatečným předstihem před volbami. 

ReachedCZK 0(0%)

0%
CZK 10,000requested
0contributors
Contribute

project authorPavel OPL

Rewards

CZK 100Dobrý pocit

Nápad se mi moc líbí, zásadní změna na radnici Prahy 8 je opravdu potřeba a rád/a ho podpořím alespoň takto.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Poděkování na stránce projektu

Nápad se mi líbí, rád/a ho podpořím a chci za to od autora jmenovité poděkování na této stránce projektu. (Odměna bude plněna průběžně již ve fázi běžícího projektu.)

Expected delivery of the reward: July 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Děkovný e-mail

Nápad se mi líbí, rád/a ho podpořím a chci za to od autora osobní poděkování e-mailem. (Pro tuto odměnu je potřeba zaslat Váš e-mail. Odměna bude plněna průběžně již ve fázi běžícího projektu.)

Expected delivery of the reward: July 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Telefonické poděkování

Nápad se mi líbí, rád/a ho podpořím a chci za to, aby mi autor zavolal a osobně mi poděkoval. (Pro tuto odměnu je potřeba zaslat Váš telefon. Lze pouze na tuzemská tel.č. Odměna bude plněna průběžně již ve fázi běžícího projektu.)

Expected delivery of the reward: July 2022

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Pořádná velká placka na špendlík 75 mm

Nápad se mi líbí, rád/a ho podpořím a chci za to pořádnou velkou volební placku. (Placka bude distribuována po vylosování volebních čísel a bude předávána na konečné autobusu č. 152 v Čimicích. Pokud ji chcete dostat doporučeně poštou, přidejte ještě 100,- Kč a pošlete nám svoji adresu. Placek bez navýšení poštovného můžeme dát do jedné zásilky samozřejmě více.)

Expected delivery of the reward: August 2022

Number of available rewards: 1000/1000

Reward unavailable

CZK 500Náhradník

Nápad se mi líbí a za můj příspěvek chci být náhradníkem, pokud by někdo z kandidátní listiny "vypadl". Případné umístění na kandidátce nechám na Vás. (Pokud budete jako náhradník zapsán/a na kandidátní listinu, bude nutné podepsat prohlášení kandidáta. A samozřejmě Vám případně pomůžeme s volebními letáky, pokud je budete chtít. Každých sto letáků velikosti A5, na kterém byste měli jednu celou stranu se svojí fotkou by stálo 1.000,- Kč . Zatím žádné peníze za letáky neposílejte.)

Expected delivery of the reward: July 2022

Number of available rewards: 43/43

Reward unavailable

CZK 1,000Místo na kandidátce - pojďte s námi do toho

Nápad se mi líbí a za můj příspěvek chci být součástí kandidátní listiny. Umístění nechám na Vás. (Pokud přidáte 1.000,- Kč, necháme Vám udělat sto volebních letáků velikosti A5, kde budete mít jednu celou stránku s Vaší fotkou. Pokud chcete letáků ještě více, za každých dalších 1.000,- Kč vždy dostanete o sto letáků více. Pro tuto odměnu bude nutné podepsat prohlášení kandidáta.)

Expected delivery of the reward: July 2022

Number of available rewards: 42/42

Reward unavailable

CZK 1,500Procházka s autorem podél Vltavy

Nápad se mi líbí, rád/a ho podpořím a chci za to jít na procházku s autorem projektu a popovídat si na témata, která mne zajímají. (Procházka bude od ZOO Praha podél Vltavy k psímu útulku na Praze 8 - toto krásné místo má být zohyzděno obludnými stavbami. Samozřejmě sebou můžete vzít i rodinu . Procházka se uskuteční ve všední den a domluvíme se na ní co nejdříve podle Vašich časových možností.)

Expected delivery of the reward: September 2022

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 10,0003. místo na kandidátce - pojďte s námi do toho

Nápad se mi líbí a za můj příspěvek chci být na 3. místě kandidátní listiny. (Pokud přidáte 1.000,- Kč, necháme Vám udělat sto volebních letáků velikosti A5, kde budete mít k dispozici jednu celou stránku s Vaší fotkou. Pokud chcete letáků ještě více, za každých dalších 1.000,- Kč dostanete o sto letáků více. Pro tuto odměnu bude nutné podepsat prohlášení kandidáta.)

Expected delivery of the reward: July 2022

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 15,00015 tisíc letáků s Vaší reklamou velikosti A5

Nápad se mi líbí, rád ho podpořím a chci za to umístit na 15 tisíc volebních letáků velikosti A5 na celou jednu stranu letáku moji reklamu. Její návrh vám pošlu. (Letáky budou vytištěny po losování volebních čísel a následně okamžitě distribuovány po celé Praze 8. Všechny Vám ukážeme a jestli si nějaké budete chtít nechat, není problém.)

Expected delivery of the reward: September 2022

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable