Ranecek_obalka_00.jpg

Pohádky do ranečku Knihy

Pomozte mi vydat pohádkovou knihu, která nejen oblaží dětské duše, ale také jim pomůže porozumět tématům, která zažívají doma, s kamarády či v sobě.

Pohádky do ranečku

ReachedCZK 67,790(113%)

113%
CZK 60,000requested
137contributors
ContributeRewards

Píšu rád, je to stejné, jako že dýchám. Jsem jako skřítek z pohádky 3 veteráni, který má radost, když lidé mají radost. Těší mě zalévat dětské duše, pomáhat jim objevovat témata jako jsou přátelství, láska, radost, rodina, svoboda, odvaha... Nechci tvořit příběhy, kde se objeví nějaký "zloch", přijde "dobroch" a zlocha přepere. A čím většího zlocha přepere, tím je lepší dobroch.

Děti nemusí poznávat svět jen skrze zlochy a dobrochy. Těší mě, když třeba přijdou na to, jak se žije kamarádství, jak se dá vyjádřit "mám tě rád". Nebo zjistí, že nejsou samy, kdo má nějaký strach a že je možné jej překonat. Nebo zjistí, že vlastně mají skvělou mámu a skvělého tátu, i když je někdy štvou.

Díky Vám a Startovači jsem na jaře vydal knihu "Tralalí semínko". Nyní jsou na řadě "Pohádky do ranečku" a další díla už čekají ve frontě na svůj čas. Chci Vám nabídnout skvělý vánoční dárek a věřím, že mě podpoříte, aby se zaplatil tisk.

 

Ranecek01.jpg

POHÁDKY DO RANEČKU

Kniha obsahuje 7 pohádek, ve kterých je kus legrace, kus moudrosti a kus krásna. Najdete v nich pestrá témata ze všedního života.

Osel Emil chce za každou cenu, aby všechno bylo po jeho. Kam to vede, když se mu ostatní snaží pomoct, aby byl spokojený? A jak to nakonec dopadne?

Poník Honík a koník Luník si společně užívají krásné louky až do doby, kdy se objeví čuník Funík, který ji chce celou pro sebe. Je možné usmíření? Je možné vytvořit přátelství s někým, kdo se chová jako nepřítel?

Dobrý vítr je dobrodružství Terezky a Josífka, kteří si vyjeli na loďce, jenže je sebral vítr a odnesl na pustý ostrov. Jak zareagují na neznámo? Co udělají, když se najednou musí spolehnout na sebe? A jaké překvapení se může stát, když je nám nejhůř?

Jak Čenda poznal nejlepší tón na světě - Když se Čenda jednoho dne pohádal s maminkou, ztratil veškerou oporu, protože nikoho jiného neměl. Utekl a schoval se na půdu. Tam objevil kouzelnou ladičku...

Jak se pytlíček schoval pod skříň a nevylezl - V jednom domě žily necky, jehla a pytlíček. Jehla se jednou strašně vztekla a propíchla pytlíček, až se celý splaskl. Dokáže jehla někdy pochopit, že nejsou všichni z kovu?

O princezně, která nechtěla čekat - o jedné chytré a činorodé princezně, která nesnášela přetvářku a navíc nechtěla čekat, až si jí někdo všimne. Vydala se do světa... až potkala krále Levandula a voněli spolu líbezně až do smrti. :)

O bílém housátku je pohádka o tom, jaké to je, když někdo v rodině chce vždycky všechno jinak. Je jedno jak, ale hlavně jinak. Zažili jste to někdy?? :)

 

Ranecek02.jpg

 

JAK BUDE KNIHA VYPADAT

Podobně jako "Tralalí semínko", ale bude tlustší. Formát A4, 75 stran textu a ilustrací na lehce krémovém papíru Volumen, pevná vazba, celobarevná se spoustou ilustrací.

Ilustrace Barbory Šímové jsou pestré a plné detailů, ve kterých mohou děti pátrat a objevovat nové věci i při opakovaném čtení. Grafiku a sazbu zajistil opět Jirka Karbula. Vizualizace knihy a grafiky jsou tady všude kolem.

 

Ranecek03.jpg

 ODMĚNY

Věřím, že si kromě této knihy dokážete vybrat i z dalších mých pohádek. Rodičům, kteří hledají inspiraci o síle slova a tvoření vlastních příběhů doporučuji knihu "Nejkrásnější slova pro vaše děti", nebo ebook "Nejkrásnější příběhy pro vaše děti", který jde do hloubky k příběhům.

A pak jsou tady větší kusy jako online kurz o síle slova a příbězích, vypravěčsko-divadelní představení nebo "půl dne se mnou", kde můžete získat jakékoli téma z mých workshopů a seminářů (pro neziskovky), moderování festivalu, vánoční večírek (pro firmy), podle domluvy. Samozřejmě přijímám i dárce, sponzory, kteří chtějí podpořit krásnou a dobrou věc.

Podrobnější informace o mně i o všech mých věcech, které nabízím, se můžete dovědět na www.tralalamandala.cz nebo se mě můžete na cokoli zeptat přímo na tel. 774 113 358.

V ceně všech odměn je zahrnuto poštovné a balné a samozřejmě administrativní provize Startovače. Odměny jsou zde za nižší cenu než na mém webu, protože:

1. chci knihu opravdu vydat

2. chci, abyste z toho měli radost

3. vážím si platformy Startovače, která umožňuje užitek pro všechny zúčastněné

 

 

knihy.png

JAK MĚ MŮŽETE PODPOŘIT

1. Vyberte si odměnu a podpořte mě.

2. Sdílejte ústně, mailem přes sociální sítě a doporučte mě svým známým

3. Neotálejte (posledně někteří lidé čekali tak dlouho, až na projekt zapomněli) - kampaň je krátká, protože chci, aby k vám odměny doputovaly do Vánoc!

DÍKY MOC!

 

Ranecek04.jpg

 

ReachedCZK 67,790(113%)

113%
CZK 60,000requested
137contributors
Contribute

project authorPetr Kubala

Rewards

CZK 100Tralalí semínko v mp3

Autorsky namluvená pohádka Tralalí semínko v mp3 - emailem zaslaná k potěšení vašeho ucha a oblažení duše. Příjemné na dlouhé cesty nebo na chvíle zklidnění. Ukázku můžete najít na mém webu.

Expected delivery of the reward: December 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Nejkrásnější slova pro vaše děti kniha

Kniha, která ti pomůže uvědomit si skrytou sílu slov, která používáme v denní mluvě, ale také v příbězích, písních, říkadlech. Snažíme se podpořit rodiče a vychovatele, aby si více uvědomovali, co svými slovy vkládají dětem do života. Podporujeme tvoření vlastních příběhů, písní a říkadel, aby děti dostávaly do života vzory, sny a náměty, které stojí za to žít. Části: síla slova, uvolnění odvahy a tvořivosti, tvoření vlastních příběhů. Kniha je autorsky podepsaná, poštovné a balné v ceně.

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 38/50

Reward unavailable

CZK 250První a druhé pohádky

Kolekce dvou prvních pohádkových knih: Jemné pohádky pro děti Země a Aby děti kvetly. Jemné pohádky, které jsme napsali společně s mou ženou. V jednodušší vazbě, ale s velmi oblíbenými pohádkami, např. O skřítku Akorátníkovi, Veverčátko Držsepevně, Překvapení pro Kopretinku a další. Ukázkový obrázek je v textu, cokoli více na webu. Knihy jsou autorsky podepsané, poštovné a balné v ceně.

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 42/50

Reward unavailable

CZK 250Pohádky do ranečku kniha pro rychlíky

Kniha Pohádky do ranečku pro prvních 50 z vás, kteří neotálejí s podporou a díky tomu ji dostanou levněji, než všichni ostatní (v ceně je i poštovné a balné).

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 0/50

Reward unavailable

CZK 270Tralalí semínko kniha

Kniha Tralalí semínko je příběh o jednom zvídavém, veselém a velmi vnímavém semínku, které se usadilo v našem lese. Prožijete s ním kamarádství, radost i smutek, sounáležitost i vzájemnou pomoc. Pro všechny, kdo chtějí u svých dětí rozvíjet citlivost k přírodě a smysl pro radost a přátelství. ukázka obrázku v textu, na webu. Kniha je autorsky podepsaná, poštovné a balné v ceně.

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 37/50

Reward unavailable

CZK 300Pohádky do ranečku

Kniha pohádky do ranečku. Autorsky podepsaná a s věnováním. V ceně je i poštovné a balné.

Expected delivery of the reward: December 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Svobodný domek + 5 let v ráji

Svobodný domek je eDVD pro lidi, kteří chtějí levně, ekologicky žít. Zkušenosti se stavbou přírodního domu, hledáním pozemku, rady pro nestavaře, kteří o něčem podobném uvažují. Slideshow stavby a kupa informací. 5 let v ráji je ebook o tom, jaký může být život s rodinou na samotě u lesa v permakulturním hospodářství. Všední život v legraci i těžkostech na 120 stranách.

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 13/20

Reward unavailable

CZK 500Pohádky do ranečku + Nejkrásnější příběhy

Kniha pohádky do ranečku s láskou autorsky podepsaná (v ceně poštovné a balné) + emailem zaslaný ebook "Nejkrásnější příběhy pro vaše děti". Ebook navazuje na knihu Nejkrásnější slova pro vaše děti. Po 4 letech vedení seminářů prohlubuje téma komunikace a tvoření příběhů a ještě více odpovídá na otázky co, proč, jak... viz zde: http://tralalamandala.cz/produkt/ebook-nejkrasnejsi-pribehy-pro-vase-deti/

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 25/30

Reward unavailable

CZK 6002 knihy Pohádky do ranečku

2 knihy s láskou podepsané. Poštovné a balné je v ceně.

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 46/50

Reward unavailable

CZK 750Kolekce knih

Velmi výhodná kolekce dosud vydaných knih: Tralalí semínko + Jemné pohádky pro děti Země + Aby děti kvetly + Nejkrásnější slova pro vaše děti signované a poštou zaslané + navíc emailem Tralalí semínko v mp3 + ebook Nejkrásnější příběhy pro vaše děti.

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 8/30

Reward unavailable

CZK 1,250Aby děti kvetly - kurz

5 slevněných míst na Online kurz Aby děti kvetly je určen zejména rodičům a lidem, kteří se potkávají s dětmi. Inspiruje v oblasti komunikace, náhledu na běžné denní situace. Zabývá se pláštíky, zaklínadly a tvořením kouzelných vět. Umožní vám ujasnit si, jaký svět chcete tvořit pro své děti a nabídne vám jednoduchý návod, jak tvořit své vlastní originální pohádky pro své děti. Více info zde: http://abydetikvetly.cz/online-kurz/

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 3,000divadelní představení pro děti

Do vaší školky, školy, klubu či mateřského centra přijedu udělat divadelní představení "O skřítku Akorátníkovi". Dosud nejoslavovanější z mých pohádek, nyní už i v anglické verzi, se dočkala divadelního zpracování - pro jednoho herce s kouzelným kufrem... a několik pomocníků z řad diváků :). (Termín po vzájemné dohodě.)

Number of available rewards: 2/5

Reward unavailable

CZK 4,000Půl dne se mnou

Jedinečná příležitost pro jednotlivce, rodiny, malé skupiny. Můžete si vybrat z pestrosti, co je vám milé a vydá na 4h, (v ceně je i moje příprava a doprava v ČR): Zážitková pedagogika a přírodní výchova - naučím vás hry, zpracovávání zážitků, pomůžu vytvořit koncept tábora, Urychlovač snů - pokud přemýšlíte o přestěhování do přírody a chcete ušetřit... Workshop o síle slova a komunikaci, kde se naučíte, jak tvořit příběhy, které obohatí život vašich dětí Žonglovací workshop, na kterém se to fakt naučíte a budete šťastnější a chytřejší (2 půldny je možné sdružit do 1 dne, termín dohodou)

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 12,000Vánoční večírek

Vymazlený zábavný 2h program na firemní večírek pro skupinu 12-24 lidí, pro příjemný čas s vašimi kolegy. V této ceně je materiál, příprava a vedení programu. V rámci ČR. Termín dohodou. Podrobnosti na tel. 774 113 358 nebo email: kubala.petr@gmail.com

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable