Ranecek_obalka_00.jpg

Pohádky do ranečku Knihy

Pomozte mi vydat pohádkovou knihu, která nejen oblaží dětské duše, ale také jim pomůže porozumět tématům, která zažívají doma, s kamarády či v sobě.

Nová kniha pro děti
5/5/2018

Nová kniha pro děti

Věřím, že jsem vás loni pohádkovou knihou nezklamal. Proto se na vás obracím opět s novým projektem na Startovači: kniha Můj domek. Když se vám bude líbit, budu vděčný za podporu i šíření. https://www.startovac.cz/projekty/kniha-muj-domek/

Tentokrát to nejsou pohádky, ale je to tvůrčí kniha pro děti, díky které mohou rozvinout svou fantazii, své sny, naučit se kupu nových věcí, užít legraci, poznat sebe i druhé a ... postavit si vlastní domek. Budu rád, když se podíváte.

Odměny poslány
12/12/2017

Odměny poslány

Včera jsme odeslali všechny zbývající odměny!

Dobrý den, ahoj,

už to někteří víte, protože se ozýváte nazpět. Ale ať je to oficiálně, v pátek se mi povedlo knihy vyzvednout, o víkendu jsme měli s rodinou balící akci a všechny odměny by měly být nyní odeslané.

Kdyby se např. Veronika divila, proč je napsaná s tvrdým Y, je to proto, že Modřínek zrovna ve škole dostal nové pero, nadšeně trénuje psaní a statečně se pustil i do několika adres na obálce. Stejně tak lze vysvětit, že vám může nějaké písmeno tu a tam chybět... Děkuji za pochopení. :)

Jelikož byly v balíčcích různé kombinace, místy poznámky, někdy žádost o jinou adresu, osobní doručení, apod..., může se stát, že něčeho dorazí více (to vám asi vadit nebude :)), nebo naopak méně (což vám asi vadit bude :)).

Jelikož už se mi ozývají první lidé, že balíček dorazil, tak prosím, kdyby k vám nepřišel do čtvrtka, ozvěte se, abych mohl zařídit nápravu.

 

Ať se vám dobře daří,

s radostí,

Petr Kubala

Tralala Mandala

 

11/29/2017

Ještě chvíli vydržte :)

Pár lidí se mě spontánně ptalo, jak je to s knížkami. Tak vám chci dát vědět a zároveň nabídnout...

U knížek stále platí termín 8.12. vyzvednutí z tiskárny a ihned v pondělí 11.12. půjdu s balíčky na poštu.

K tomu mě napadá nabídka - kdybyste chtěli ještě nějakou knížku nebo nějaké z mých dílek, můžu vám je poslat společně s odměnou bez placení poštovného. Když byste si vzpomněli někdy kolem 15. prosince, tak jednak už odměny budou u vás nebo na cestě k vám, jednak je to o nervy chodit v tomto čase na poštu... :)

Můžete mrknout na eshop Tralalamandala a vybrat si - do poznámky napíšete "přidat k odměně ze Startovače" a platbu dát převodem (vyskočí na vás sice cena i s poštovným, ale ve faktuře ji díky uvedené poznámce odečtu). Když se do 5.12. ozvete, krásně to stihnu nabalíčkovat...

Ať se vám dobře daří a jak jsem psal v úvodu - ještě chvíli vydržte :)

Petr

 

11/14/2017

Děkuji a těšte se! :)

Projekt na podporu Pohádek právě skončil. Děkuji vám ještě jednou za podporu a zároveň vás chci informovat, co se bude dít dál.

Během cca 10 dní bych měl dostat ze Startovače vaše kontakty, abych vám mohl začít posílat odměny. Protože se sám vždycky těším, když mám něco dostat, budu se snažit vše rozeslat, jak nejdříve to bude možné.

  • Elektronické produkty pošlu emailem, jakmile budu mít vaše kontakty.
  • Již vydané knihy rozešlu rovněž co nejdříve po obdržení kontaktů.
  • Spojím se s těmi, kdo si objednali divadelní představení, abychom si domluvili termín, nebo alespoň část roku, kdy by mělo proběhnout.
  • 8.12. bych si měl vyzvednout Pohádky do ranečku. Počítám, že přes víkend je nabalíčkuji a v pondělí 11.12. udělám velikou výpravu na poštu. Pak už to bude v jejích rukou.

Ať se vám dobře daří. Doufám, že u vás neskončím ve spamu, aby se k vám všechno dobře dostalo. (Pokud by k vám nedorazily elektronické produkty do konce listopadu, anebo pokud by k vám do 15.12. nedošla zpráva, že jsem odeslal poslední balíčky, pátrejte ve spamu, nebo se prosím ozvěte.)

Ať se vám dobře daří,

s radostí,

Petr

100% a jdeme dál :)
11/10/2017

100% a jdeme dál :)

Díky vám jsme 10. den překročili 100%! Úžasné, děkuji moc. Do úterka ještě zbývá pár dní a já vám chci dát vědět, co bude dál...

Jsem opravdu příjemně překvapený, že se povedlo vybrat cílovou částku už za 10 dní!! Kniha se tiskne, všechno běží podle plánu...

 

Co bude dál? V krátkém videu vám chci ukázat, co bude dál... pokud přibudou ještě další přispěvatelé, i oni si samozřejmě přijdou na své odměny. Peníze, které zůstanou navíc, použiju na další knihu "Můj domeček" - kniha pro děti, jak si postavit svůj vlastní opravdový domek. (více ve videu).

 

A pokud se chcete trošku obveselit, natočil jsem také své první (53 vteřinové) video v čínštině. Po fenomenálním úspěchu na českém trhu jsem se rozhodl oslovit i trh o něco větší :)) Odkaz na video je zde: https://www.youtube.com/watch?v=fBFbb_vwyRg

 

Ať se vám dobře daří,

s radostí,

Petr

 

PS: Poznámka na závěr: kampaň končí v úterý 14.11. večer. Pro přispěvatele posledních dní doporučuji platbu kartou, protože bankovní převody můžou trvat.

 

11/8/2017

90%!!

To už je malá předoslava :) - už je vás 130 a já stále vidím tu kupu balíčků, které Vám před Vánocemi dojdou a mám z toho radost. Díky - dám vědět, až bude stovka!!

Už není cesty zpět!
11/7/2017

Už není cesty zpět!

Kniha už se tiskne. Podpora je zatím úžasná, ale už jsem vyčerpal své kontakty. Děkuji za vaši podporu a ještě prosím, viz níže v textu.

Pohádky do ranečku jsou v polovině cesty. Díky vaší podpoře nyní na 70%!!

Abych dostál svému slibu dodat vaše odměny do Vánoc, musel jsem závazně udělat objednávku v tiskárně a včera odeslat data do tiskárny = NENÍ CESTY ZPĚT!

Pamatuji si citát z Alchymisty: "Jakmile nebylo možné vrátit se zpět, bylo třeba se starat jen o to, jak jít nejlíp vpřed."

Zbývá ještě (nebo už jen) 7 DNÍ včetně víkendu. Vaše podpora mě těší. Zároveň si uvědomuji, že už jsem vyčerpal všechny své osobní kontakty a nevím, kam ještě projekt šířit. Proto:

1. přikládám fotku z divadelního představení, které je také součástí odměn, ale zatím ji nikdo nevyužil.

2. vás ještě jednou prosím o zamyšlení, komu by se projekt a mé odměny mohly líbit - prosím, dejte jim vědět.

3. pomůže i sdílení na facebooku, nebo připsání komentáře do sekce komentáře se zaškrtnutím "sdílet i na facebooku", čímž se to může dostat i k novým lidem.

 

Těším se, jak budu za pár týdnů podepisovat knihy, vkládat je do obálek a nadepisovat adresy... :)

Ještě jednou díky za podporu,

Petr

11/2/2017

Třetina ve třetím dni!! - DÍKY!!

Mám pocit, že buď mám dobrý projekt, nebo mám kolem sebe dobré a přející lidi. Líbí se mi představa, že to může být i obojí. :) S vděčností, Petr

Na poště 12. prosince
11/1/2017

Na poště 12. prosince

Když jsem v červnu přišel na poštu a chtěl se domluvit na poslání odměn z projektu Tralalí semínko, řekla mi paní, že to musím přinést normálně na přepážku...

Další den jsem přišel s první ze čtyř takovýchto kabel. Přišel jsem na řadu a povidám: "Já toho mám víc." "Jasně, ukažte." Otevřel jsem tašku... "Jó, tolik???"

Když jsem tam šel s poslední kabelou, slečna za přepážkou se už neusmívala, jako jindy.

Teď píšu, protože vám chci poděkovat za přízeň - opravdu, chtěl jsem oslavit prvních 10%, ale teď už po prvních dvou dnech jsme na 20%!!! Jsem vděčný a věřím, že to celé dobře dopadne.

Zároveň jsem si představil, že pokud v červnu slečna/paní nebyla nadšená, jak to asi dopadne, až tam přijdu v předvánočním čase 12. prosince? Lehce se bojím o svůj život... ale stojí mi to za to! :)

ReachedCZK 67,790(113%)

113%
CZK 60,000requested
137contributors
Contribute

project authorPetr Kubala

Rewards

CZK 100Tralalí semínko v mp3

Autorsky namluvená pohádka Tralalí semínko v mp3 - emailem zaslaná k potěšení vašeho ucha a oblažení duše. Příjemné na dlouhé cesty nebo na chvíle zklidnění. Ukázku můžete najít na mém webu.

Expected delivery of the reward: December 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Nejkrásnější slova pro vaše děti kniha

Kniha, která ti pomůže uvědomit si skrytou sílu slov, která používáme v denní mluvě, ale také v příbězích, písních, říkadlech. Snažíme se podpořit rodiče a vychovatele, aby si více uvědomovali, co svými slovy vkládají dětem do života. Podporujeme tvoření vlastních příběhů, písní a říkadel, aby děti dostávaly do života vzory, sny a náměty, které stojí za to žít. Části: síla slova, uvolnění odvahy a tvořivosti, tvoření vlastních příběhů. Kniha je autorsky podepsaná, poštovné a balné v ceně.

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 38/50

Reward unavailable

CZK 250První a druhé pohádky

Kolekce dvou prvních pohádkových knih: Jemné pohádky pro děti Země a Aby děti kvetly. Jemné pohádky, které jsme napsali společně s mou ženou. V jednodušší vazbě, ale s velmi oblíbenými pohádkami, např. O skřítku Akorátníkovi, Veverčátko Držsepevně, Překvapení pro Kopretinku a další. Ukázkový obrázek je v textu, cokoli více na webu. Knihy jsou autorsky podepsané, poštovné a balné v ceně.

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 42/50

Reward unavailable

CZK 250Pohádky do ranečku kniha pro rychlíky

Kniha Pohádky do ranečku pro prvních 50 z vás, kteří neotálejí s podporou a díky tomu ji dostanou levněji, než všichni ostatní (v ceně je i poštovné a balné).

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 0/50

Reward unavailable

CZK 270Tralalí semínko kniha

Kniha Tralalí semínko je příběh o jednom zvídavém, veselém a velmi vnímavém semínku, které se usadilo v našem lese. Prožijete s ním kamarádství, radost i smutek, sounáležitost i vzájemnou pomoc. Pro všechny, kdo chtějí u svých dětí rozvíjet citlivost k přírodě a smysl pro radost a přátelství. ukázka obrázku v textu, na webu. Kniha je autorsky podepsaná, poštovné a balné v ceně.

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 37/50

Reward unavailable

CZK 300Pohádky do ranečku

Kniha pohádky do ranečku. Autorsky podepsaná a s věnováním. V ceně je i poštovné a balné.

Expected delivery of the reward: December 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Svobodný domek + 5 let v ráji

Svobodný domek je eDVD pro lidi, kteří chtějí levně, ekologicky žít. Zkušenosti se stavbou přírodního domu, hledáním pozemku, rady pro nestavaře, kteří o něčem podobném uvažují. Slideshow stavby a kupa informací. 5 let v ráji je ebook o tom, jaký může být život s rodinou na samotě u lesa v permakulturním hospodářství. Všední život v legraci i těžkostech na 120 stranách.

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 13/20

Reward unavailable

CZK 500Pohádky do ranečku + Nejkrásnější příběhy

Kniha pohádky do ranečku s láskou autorsky podepsaná (v ceně poštovné a balné) + emailem zaslaný ebook "Nejkrásnější příběhy pro vaše děti". Ebook navazuje na knihu Nejkrásnější slova pro vaše děti. Po 4 letech vedení seminářů prohlubuje téma komunikace a tvoření příběhů a ještě více odpovídá na otázky co, proč, jak... viz zde: http://tralalamandala.cz/produkt/ebook-nejkrasnejsi-pribehy-pro-vase-deti/

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 25/30

Reward unavailable

CZK 6002 knihy Pohádky do ranečku

2 knihy s láskou podepsané. Poštovné a balné je v ceně.

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 46/50

Reward unavailable

CZK 750Kolekce knih

Velmi výhodná kolekce dosud vydaných knih: Tralalí semínko + Jemné pohádky pro děti Země + Aby děti kvetly + Nejkrásnější slova pro vaše děti signované a poštou zaslané + navíc emailem Tralalí semínko v mp3 + ebook Nejkrásnější příběhy pro vaše děti.

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 8/30

Reward unavailable

CZK 1,250Aby děti kvetly - kurz

5 slevněných míst na Online kurz Aby děti kvetly je určen zejména rodičům a lidem, kteří se potkávají s dětmi. Inspiruje v oblasti komunikace, náhledu na běžné denní situace. Zabývá se pláštíky, zaklínadly a tvořením kouzelných vět. Umožní vám ujasnit si, jaký svět chcete tvořit pro své děti a nabídne vám jednoduchý návod, jak tvořit své vlastní originální pohádky pro své děti. Více info zde: http://abydetikvetly.cz/online-kurz/

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 3,000divadelní představení pro děti

Do vaší školky, školy, klubu či mateřského centra přijedu udělat divadelní představení "O skřítku Akorátníkovi". Dosud nejoslavovanější z mých pohádek, nyní už i v anglické verzi, se dočkala divadelního zpracování - pro jednoho herce s kouzelným kufrem... a několik pomocníků z řad diváků :). (Termín po vzájemné dohodě.)

Number of available rewards: 2/5

Reward unavailable

CZK 4,000Půl dne se mnou

Jedinečná příležitost pro jednotlivce, rodiny, malé skupiny. Můžete si vybrat z pestrosti, co je vám milé a vydá na 4h, (v ceně je i moje příprava a doprava v ČR): Zážitková pedagogika a přírodní výchova - naučím vás hry, zpracovávání zážitků, pomůžu vytvořit koncept tábora, Urychlovač snů - pokud přemýšlíte o přestěhování do přírody a chcete ušetřit... Workshop o síle slova a komunikaci, kde se naučíte, jak tvořit příběhy, které obohatí život vašich dětí Žonglovací workshop, na kterém se to fakt naučíte a budete šťastnější a chytřejší (2 půldny je možné sdružit do 1 dne, termín dohodou)

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 12,000Vánoční večírek

Vymazlený zábavný 2h program na firemní večírek pro skupinu 12-24 lidí, pro příjemný čas s vašimi kolegy. V této ceně je materiál, příprava a vedení programu. V rámci ČR. Termín dohodou. Podrobnosti na tel. 774 113 358 nebo email: kubala.petr@gmail.com

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable