velkaFotka.jpg

PODPOŘTE LENKU FERENČUKOVOU NA MISTROVSTVÍ SVĚTA Ostatní

Podpořte prosím reprezentantku ČR ve physique v cestě za jejím snem. Lenka chce uspět na vrcholu letošní sezóny – Mistrovství světa ve Francii.

11/23/2017

POSLEDNÍ PODĚKOVÁNÍ

:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Dobré ráno, dobrý den, dobrý večer…

…všem opravdovým přátelům Lenky Ferenčukové :-)))

 

Jak už to v životě prostě bývá, tak vše jednou končí a i „náš projekt“ je už bohužel u konce. Proto i přišel čas, se s Vámi rozloučit a všem Vám poděkovat.

Loučení často není zrovna lehkou a radostnou záležitostí a mnohým z nás při něm ukápne i nějaká ta slza... :-(((

Na druhou stranu, my se určitě „neloučíme“ a je tu VELKÁ šance, že se s Vámi někdy potkáme, ať již na závodech, sportovních akcích nebo někde ve „fitku“, kam poté přijde i Lenka…

Ta Lenka, pro kterou jste neváhali „obětovat svůj čas a své peníze“ a pomohli jí! Tak proč by to mělo být loučení smutné.-)))

Navíc, když jen díky Vám – přátelům, Lenčin projekt skončí jako úspěšný a co víc… skončí „nad naše očekávání“ dobře:-)))

Jako autoři projektu Vám chceme „naposledy“ MOC a MOC a MOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! poděkovat… a říci, že si opravdu vážíme Vaší laskavosti a Vašeho dobrého srdce.

Dovolte nám prosím, abychom i my – „Rodina a přátelé“, Vám z celého –našeho– srdce poděkovali a zároveň Vám vyjádřili  i VELKÝ RESPEKT a UZNÁNÍ!!

Děkujeme a přejeme Vám hodně osobních, pracovních a sportovních úspěchů.-)))

A co přejeme některým „jiným fanouškům“ a některým odpůrcům Lenky a silových sportů ?!?

Přejeme vám více vlastní moudrosti, soudnosti, tolerance, poznání, pokory a slušnosti. Méně zloby, záště, závisti, negativních myšlenek, špatné nálady a pokrytectví… A co ještě přejeme negativním a závistivým lidem?!? Přejeme i vám více osobních úspěchů. Protože člověk, který sám úspěch nemá, tak z toho často viní všechny… jen ne sebe samotného.

Přitom stačí „maličkost“ neustále na sobě pracovat, upírat si pohodlí, dřít, milovat to co dělám – ať je to věda, podnikání nebo sport… a po několika letech poctivé práce se úspěch určitě dostaví !!! .-)))  Lenka Ferenčuková je toho jednoznačným důkazem!

Děkujeme všem, kteří Lence věříte a pomohli jste jí v její daleké cestě za jejími dalšími úspěchy. Lenka, ani její nejbližší… Vám to NIKDY nezapomenou! Děkujeme Vám:-)

 

S úctou a VELKÝM respektem autoři projektu

Rodina a přátelé

PODPOŘTE prosím LENKU FERENČUKOVOU
11/15/2017

PODPOŘTE prosím LENKU FERENČUKOVOU

:-) :-) :-) !!!!! :-) :-) :-) !!!!! :-) :-) :-) !!!!! :-) :-) :-) !!!!! :-) :-) :-)

 

ZBÝVÁ UŽ JEN…

8 dní…

 

Startéři – PODPOŘTE prosím LENKU FERENČUKOVOU NA MISTROVSTVÍ SVĚTA

Podpořte prosím reprezentantku ČR ve physique v cestě za jejím snem. Lenka chce uspět na vrcholu letošní sezóny – Mistrovství světa ve Francii.

 

Teď, nebo nikdy.

Jen Vy rozhodnete, zda „její“ projekt na podporu na letošním MS 2017 bude úspěšný…

Děkujeme všem, co Lenku dosud podpořili a MOC si vážíme Vaší laskavosti  :-) :-) :-)

 

S úctou a VELKÝM respektem autoři projektu

Rodina a přátelé

SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ MALINKÉ BARUNCE !!!!! :-))))))))))))))
11/9/2017

SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ MALINKÉ BARUNCE !!!!! :-))))))))))))))

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Dobrý večer,

dnes bychom chtěli opět MOC poděkovat těm, kteří se rozhodli prostřednictvím „startovače“ Lence pomoci. Děkujeme Vám a MOC si toho s Lenkou vážíme!!

Zároveň nám zde dovolte uvést jedno poděkování, které je opravdu SPECIÁLNÍ !!!!!

Chtěli bychom zde poděkovat možná nejmenšímu fanoušku Lenky Ferenčukové na celém světě!!!, …který nás NESKUTEČNĚ chytil za srdce. Tím výjimečným fanouškem, kterému bychom chtěli věnovat NEJVĚTŠÍ možné poděkování celého týmu, je malinkatá Barunka, která udělala něco… na co člověk určitě nikdy nezapomene.

Podívejte se prosím na krásný obrázek, který Barunka Lence namalovala a za pomoci své maminky dokonce i napsala Lence a i všem ostatním text… POMOŽTE LENCE NAHORU BARUNKA ... Lenčino následné poděkování, které již umístila na soc. sítě, už žádný další komentář nepotřebuje… :-)

Barunko, MOOOC děkujeme Tobě a Tvé mamince:-)))

Těšíme se, že se budeme moci s Tebou setkat osobně a předat Ti „malou pozornost“ pro „VELKOU slečnu“, která jistě ve svém životě dokáže VELIKÉ věci!!!!! :-))))))))))))))))))))

S úctou a OBROVSKÝM respektem autoři projektu

Rodina a přátelé

 

Lenčino poděkování:

Dnes jsem po delší době měla slzy na krajíčku, když mi sotva 3-letá Barunka přinesla spolu se svou maminkou tento obrázek a předaly mi 30 Kč. Barunka prý nemá účet na FB a ani banku, ale chce, abych uspěla… a chce mě sama podpořit… Děkuji Ti Barunko… škoda, že nemám více takových opravdových fanoušků, jako jsi Ty :-( Děkuji Tobě a Tvé mamince a slibuji Vám z celého srdce, že jsem tím získala další obrovskou motivaci, jak dále bojovat a uspět! Děkuji i dalším lidem za podporu, pomoc a dobré srdce.

Lenka

10/31/2017

PODĚKOVÁNÍ

:-) :-) :-)

Dobrý den všem přátelům a podporovatelům Lenky Ferenčukové :-)

 

Chtěli bychom MOC (!!!) poděkovat všem „startérům – prvním přispěvovatelům“ za jejich laskavost, kterou jim nikdy nezapomeneme, ať již tento projekt dopadne jakkoliv.

Velmi Vám, samozřejmě společně s Lenkou, všem děkujeme a Vaší podpory si MOC vážíme!!

Lenka a autoři projektu si velmi uvědomují hodnotu peněz. Opravdu není důležité posílat velké částky! Mnohem důležitější je, aby Vám „akt Lenčiny podpory“ udělal samotným radost a ne „díru do rodinného rozpočtu“!

Poprosili bychom Vás, abyste neposílali velké částky, kdy smysl tohoto projektu je rozhodně myšlen v symbolických – malých – klidně několika korunových částkách, ale od více dárců...

Ještě jednou Vám VELMI děkujeme a Vaší podpory si MOC vážíme!!

Ostatním bychom chtěli říci, že přispět Lence rozhodně není žádná povinnost a je pouze a čistě na Vás, zda se tak sami rozhodnete a vyjádříte tím podporu jí, jejímu sportu a tomu… jaká Lenka je :-) Děkujeme Vám.

 

S úctou a respektem autoři projektu

Rodina a přátelé

ReachedCZK 67,650(150%)

150%
CZK 45,000requested
125contributors
Contribute

project authorRodina a přátelé

Rewards

CZK 50Příspěvek

Děkujeme Vám! Lenka Vám ráda poděkuje prostřednictvím sociálních sítí a na svých webových stránkách (https://www.lenkaferencukova.com/cz).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 100Větší příspěvek

Děkujeme Vám! Lenka Vám sama několikrát ráda poděkuje prostřednictvím sociálních sítí a na svých webových stránkách (https://www.lenkaferencukova.com/cz).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Fotografie Lenky s věnováním a podpisem

1 ks fotografie závodnice ve physique Lenky Ferenčukové v závodní formě z prestižních závodů s osobním věnováním a podpisem přímo pro Vás (poštovné v rámci EU zdarma).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3502x Fotografie Lenky s věnováním a podpisem

2 ks různé fotografie závodnice ve physique Lenky Ferenčukové s osobním věnováním a podpisem přímo pro Vás (poštovné v rámci EU zdarma).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5003x Fotografie Lenky s věnováním a podpisem

3 ks různé fotografie závodnice ve physique Lenky Ferenčukové s osobním věnováním a podpisem přímo pro Vás (poštovné v rámci EU zdarma).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Velký plakát Lenky s věnováním a podpisem

Velký plakát závodnice ve physique Lenky Ferenčukové s osobním věnováním a podpisem přímo pro Vás, který bude zaslán na Vámi požadovanou adresu (poštovné v rámci EU zdarma).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,500Osobní trénink s Lenkou

2 hodinový osobní trénink pod vedením Lenky Ferenčukové (místo konání – fitnesscentrum v Praze, doba realizace prosinec 2017 – leden 2018, tzn. po skončení závodní sezóny). + podepsané 1x foto (dle vlastního výběru) – samozřejmě s věnováním na Vaše přání a Lenčiným podpisem + podepsaný 1x plakát – samozřejmě s věnováním na Vaše přání a Lenčiným podpisem

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Osobní trénink s Lenkou + přátelské posezení

2 hodinový osobní trénink pod vedením Lenky Ferenčukové + přátelské posezení ve sportovním baru (čas omezen – max. 3 hodiny). Místo konání – fitnesscentrum v Praze, resp. sport bar v Praze (doba realizace prosinec 2017 – leden 2018, tzn. po skončení závodní sezóny). + podepsané 1x foto (dle vlastního výběru) – samozřejmě s věnováním na Vaše přání a Lenčiným podpisem + podepsaný 1x plakát – samozřejmě s věnováním na Vaše přání a Lenčiným podpisem + společné fotografování dle libosti

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 10,000Velká podpora

Za tuto částku se stáváte velkým dárcem Lenky Ferenčukové. Uvedeme Vás na Lenčiných oficiálních stránkách www.lenkaferencukova.com/cz a na jejích profilech na sociálních sítích (FB, Instagram). Dále získáte: + 3x foto – vše samozřejmě s věnováním na Vaše přání a Lenčiným podpisem + 1x plakát – samozřejmě s věnováním na Vaše přání a Lenčiným podpisem + 1x časopis + vzpomínkové focení s Lenkou dle libosti + večeře v příjemné restauraci (čas neomezen – max. 5 hodin, kdy na platbě útraty se podělíte rovným dílem. Doba realizace prosinec 2017 – leden 2018, tzn. po skončení závodní sezóny.).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable