velkaFotka.jpg

PODPOŘTE LENKU FERENČUKOVOU NA MISTROVSTVÍ SVĚTA Ostatní

Podpořte prosím reprezentantku ČR ve physique v cestě za jejím snem. Lenka chce uspět na vrcholu letošní sezóny – Mistrovství světa ve Francii.

1.jpg

ReachedCZK 67,650(150%)

150%
CZK 45,000requested
125contributors
ContributeRewards

Chceme Vám představit Lenku Ferenčukovou – závodnici ve physique a oslovit Vás jejím příběhem :-)

2.jpg

Příběh první:                Lenka a její svět

Lenka 18 let posiluje, závodí a reprezentuje Českou republiku, kdy má již celou řadu úspěchů… (více na www.lenkaferencukova.com). Tyto si získala tvrdou prací a velkým odříkáním.

Jako amatérská závodnice chodí na 12 hodinové směny, kdy slouží jako policistka u Policie České republiky již 14 rokem. Dříve sloužila i noční směny a za těchto podmínek bylo velmi obtížné se na závody dobře připravit. Podmínky se u policie postupně zlepšují a Lenka je za to moc ráda.

Dříve byla na vše sama. Nikdo jí zadarmo nic nedal ani neodpustil, překonala bolest, strach a zranění… a poté dokázala vyhrát jedny z nejprestižnějších amatérských závodů na světě Olympii San Marino 2016 a Arnold Classic USA 2017.

3.jpg

Příběh druhý:              Jaká je Lenka

Lenka je výjimečný člověk a velká osobnost, která vyniká mezi ostatními svalnatými ženami nejen svým přirozeným půvabem a vnitřním kouzlem, ale především slušností, laskavostí, skromností a pokorou.

Lenka stále ještě závodí v amatérech, ale svým přístupem, zápalem, disciplínou a houževnatostí… se již dnes vyrovná profesionálním závodníkům. Navíc Lenka již mohla o profesionální kartu požádat, ale neměla o ni zájem. Myslí si totiž, že její čas teprve přijde a chce své kvality potvrdit dalšími závody. Lenka taková prostě je – skromná, profesionální a tvrdá sama k sobě!

5.jpg

Příběh třetí:                  Lenka a podpora

Lenku již podporují někteří slušní lidé a Lenka si této podpory velmi váží a moc za ni děkuje!

Neočekávejte prosím, že Lenka z této podpory pokryje své nemalé náklady na svůj sport. Nepokryje a to ani zdaleka. Proto jsme se rozhodli pro ni připravit projekt na startovac.cz.

Lenka v tomto roce 2017 mj. již vyhrála v USA TOP mezinárodní závod světové úrovně série „ARNOLD Classic“, který nese jméno po MEGASTAR Arnoldu Schwarzeneggerovi, který jej také zaštiťuje. O pár týdnů později skončila druhá na dalším „ARNOLDOVI“, který se konal pro změnu v daleké Austrálii. Tyto dva závody byly jak z hlediska nákladů na přípravu, tak samotných letenek, pobytu, startovného, pojištění, atd. obrovsky nákladné! Už tehdy jsme Lence navrhli startovac.cz… Lenka to odmítla.

Do Austrálie musela cestovat pro vysoké náklady sama. Doprovod, trenéra, asistenta… by si prostě nemohla dovolit zaplatit. Představte si, že letíte na špičkové závody až do Austrálie a musíte se spolehnout opravdu jen sami na sebe! (Mj. Lence ještě pár hodin před odletem zrušili let – důvodem byla stávka letových dopravců.) Lenka přes obrovský stres těsně před závody, přestože byla v Austrálii na vše sama, tak přesto dokázala vybojovat krásné druhé místo.

Lenka si na všechny své závody, v letošní sezóně, půjčila značný obnos peněz, než aby musela nějaké závody oželet. (Podrobnosti na:  http://kulturistika.ronnie.cz/c-26910-lenka-ferencukova-v-americe-ocekavam-opravdu-velmi-tvrdou-konkurenci.html )

Lenku jsme museli VELMI DLOUHO přemlouvat a přesvědčovat, že cesta dlouhodobého zadlužování a navíc ještě pro vrcholového sportovce – reprezentanta, je opravdu nesmysl a aby projekt na startovači přeci jen zkusila.

Proč takové přemlouvání, když Lenka je ideální pro tento skvělý projekt? Nejen, že si zaslouží podporu a obdiv proto, co již dokázala, kdy je pro mnohé vzorem nejen svými sportovními úspěchy, ale též svou přirozenou slušností a pokorou… Ale hlavně její příjmy a dary od zaměstnavatele a některých slušných lidí, stále pokryjí jen velmi malou část velkých nákladů na její těžkou přípravu a účast na prestižních zahraničních závodech.

I když Lenka vyhrála ty nejprestižnější amatérské závody na světě, tak prostě v jejím sportu kromě medailí, pohárů nebo sošek za výhru, žádnou další finanční prémii nedostanete a peníze pro svůj krásný sport si musíte zajistit sami.

Lenka se přesto všechno skromně domnívá, že nemá na startovači právo získávat peníze. Myslí si, že tímto způsobem mají získávat peníze lidé – osobnosti, kteří je opravdu potřebují a zaslouží si je mnohem více než ona, kdy je stále přesvědčena, že od ní je to spíše troufalost...

Můžeme ji společně přesvědčit, že se mýlí :-)

7-op.jpg

Příběh čtvrtý:               Lenka a někteří „fanoušci“

Lenka dostává neustále velké množství nabídek na různou formu pomoci a účasti na různých akcích, které ji zajistí finanční podporu. Ve skutečnosti o žádnou podporu nejde.

Někdo chce získat jen Lenčinu pozornost, její čas, přízeň, sám se „přes ni samotnou zviditelnit“, kdy i nabídky „sponzoringu za jisté protislužby“ nejsou taktéž výjimkou. Je opravdu smutné, čím si někdy sportovec, v cestě za svým snem, musí projít.

Lence psalo stále větší množství fanoušků, kteří žádali různé fotografie a informace o ní. Nejen pro ně se Lenka rozhodla vytvořit a vybudovat své webové stránky (viz https://www.lenkaferencukova.com/cz ), aby svým příkladem motivovala ke sportu další lidi a hlavně udělala radost svým fanouškům. Lenka opravdu nedělala tyto stránky pro své „ego“. Profesionální tvorba těchto stránek a hlavně jejich „naplnění“ fotografiemi od řady profesionálních fotografů, stála už Lenku mnoho času a financí. Aby Lenčiny stránky vůbec mohly  v budoucnu nadále fungovat, svolila k částečnému prodeji sportovních videí cestou těchto webových stránek, aby se pokryly alespoň náklady na jejich provoz, kdy zakoupení bude dobrovolné.

Necháme v tom Lenku dále samotnou? Nebo se jí společně pokusíme pomoci a ukážeme tak, že to jde i jinak… Cestou seriózního a vysoce profesionálního serveru startovac.cz a podpoříme tímto dobrou věc a VELKOU OSOBNOST ženské kulturistiky u nás.-) Prostě podpoříme Lenku v její cestě nahoru :-)

Pomůžete Lence s námi nahoru??? 

6-zmensena.jpg

Příběh pátý:                 Lenka a vybrané peníze

Nechceme Vám zde rozepisovat, jak neskutečné jsou ceny hotelu, letenek, startovného a dalších mnoha položek, zvláště pak když letíte na závody do USA nebo Austrálie... Vážíme si totiž Vaší inteligence a myslíme si, že každý z Vás si to dokáže sám velmi dobře představit a i lehce spočítat.

Nechceme Vám ani detailně popisovat, co Lenka udělá s Vašimi penězi, když se náhodou podaří vybrat cílovou částku. Nebo co snad Lenka udělá s penězi „navíc“, které se možná vyberou, nad požadovanou částku, určenou k její přípravě a cestě na Mistrovství světa ve fitness ve Francii v roce 2017. 

Napíšeme ale následující:

„Lenka stojí nohama pevně na zemi“ a opravdu si myslí, že se částka nevybere!

My jsme ale věční optimisté, kteří věří v lidskou slušnost, sounáležitost a rozumové schopnosti lidí – poznat, rozlišit, vyhodnotit a vybrat… opravdu smysluplný projekt, který si zaslouží Vaši podporu. My se prostě domníváme, že peníze se vyberou, protože si myslíme, že Vás Lenka zaujme:-)

Je opravdu naprostou samozřejmostí, pokud se přeci jenom „něco vybere“:-), že veškeré Vámi „svěřené“ – darované peníze, půjdou výhradně, pouze a opravdu VELMI uvážlivě a rozumně na Lenčin sport! Tzn. na vysoce profesionální přípravu na Lenčiny další závody, na co nejlepší reprezentaci České republiky a na šíření dobrého jména Vás – nás všech, kteří se jí rozhodnete spolu s námi pomoci:-)

Proto…

Pokud budete sami chtít a zaujalo Vás, co jste se o Lence dozvěděli… Tak prosím přispějte Lence jakoukoliv částkou…

I „symbolických 50,- Kč“ je pro Lenku dostatečně „VELKÁ“ částka, která je určitě hodna obdivu a my Vám za ni společně VELMI děkujeme!

Chceme totiž jediné… Společně dokázat, že se Lenka opravdu mýlí!

Proto prosím…

Podpořte slušnost, skromnost, profesionalitu a VELKOU osobnost ženské kulturistiky!

Podpořte sport, který nikdy nebude tak soběstačný, aby i Ti nejlepší…, co ho velmi vážně dělají…, nepotřebovali Vaši laskavou podporu a pomoc!

Podpořte prosím slečnu, pro kterou je její sport vším a která si raději půjčí, než by byla obdarována. Která raději zemře, než by NE!!!uspěla! Slečnu, která má opravdu reálnou a hooodně (!!!) VELKOU šanci patřit v budoucnu mezi ty nejlepší… Mezi Ty nejlepší na SVĚTĚ !!!

… A která NIKDY !!! nebude tak chytrá, aby poznala…, že usiluje o NEMOŽNÉ!

 

PODPOŘTE

–prosím­–

LENKU FERENČUKOVOU NA MISTROVSTVÍ SVĚTA

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DĚKUJEME VÁM ! :-)

 

S úctou a respektem

Rodina a přátelé

 

Další důležité informace o Lence Ferenčukové, její další fotky, videa a články naleznete zde:

https://www.lenkaferencukova.com/cz     (oficiální stránky Lenky Ferenčukové)

https://cs-cz.facebook.com/ferencukova/     (oficiální FB stránky Lenky Ferenčukové)

https://www.instagram.com/lenkaferencukova/?hl=cs     (Instagram Lenky Ferenčukové)

https://www.facebook.com/SEJFER.CZ/videos/276662762824723/     (Den rekordů na Centru bezpečné jízdy Libros Ostrava – Daniel Minster a Lenka Ferenčuková)

http://www.ronnie.cz/     (hledejte prosím články pod jejím jménem)

http://prazsky.denik.cz/galerie/oceneni-pro-lenku- ferencukovou.html?mm=7526072&photo=2     (další články o Lence)

http://www.policie.cz/fotogalerie/zlata-lenka-ferencukova-2017.aspx

https://www.youtube.com/channel/UCmV0aRjB7ptAfi_OMC7eo_A

 

Některé Lenčiny fotografie ze závodů, tréninku, soukromého života, práce a různého focení:

8.jpg

9-op.jpg

10-op.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

Děkujeme všem, kteří dokázali dojít až sem a těšíme se na Vás při pravidelných příspěvcích v sekci aktualit na stránkách www.startovac.cz, na Lenčině FB, Instagramu a na oficiálních stránkách Lenky Ferenčukové www.lenkaferencukova.com/cz.

Na shledanou :-)

ReachedCZK 67,650(150%)

150%
CZK 45,000requested
125contributors
Contribute

project authorRodina a přátelé

Rewards

CZK 50Příspěvek

Děkujeme Vám! Lenka Vám ráda poděkuje prostřednictvím sociálních sítí a na svých webových stránkách (https://www.lenkaferencukova.com/cz).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 100Větší příspěvek

Děkujeme Vám! Lenka Vám sama několikrát ráda poděkuje prostřednictvím sociálních sítí a na svých webových stránkách (https://www.lenkaferencukova.com/cz).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Fotografie Lenky s věnováním a podpisem

1 ks fotografie závodnice ve physique Lenky Ferenčukové v závodní formě z prestižních závodů s osobním věnováním a podpisem přímo pro Vás (poštovné v rámci EU zdarma).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3502x Fotografie Lenky s věnováním a podpisem

2 ks různé fotografie závodnice ve physique Lenky Ferenčukové s osobním věnováním a podpisem přímo pro Vás (poštovné v rámci EU zdarma).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5003x Fotografie Lenky s věnováním a podpisem

3 ks různé fotografie závodnice ve physique Lenky Ferenčukové s osobním věnováním a podpisem přímo pro Vás (poštovné v rámci EU zdarma).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Velký plakát Lenky s věnováním a podpisem

Velký plakát závodnice ve physique Lenky Ferenčukové s osobním věnováním a podpisem přímo pro Vás, který bude zaslán na Vámi požadovanou adresu (poštovné v rámci EU zdarma).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,500Osobní trénink s Lenkou

2 hodinový osobní trénink pod vedením Lenky Ferenčukové (místo konání – fitnesscentrum v Praze, doba realizace prosinec 2017 – leden 2018, tzn. po skončení závodní sezóny). + podepsané 1x foto (dle vlastního výběru) – samozřejmě s věnováním na Vaše přání a Lenčiným podpisem + podepsaný 1x plakát – samozřejmě s věnováním na Vaše přání a Lenčiným podpisem

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Osobní trénink s Lenkou + přátelské posezení

2 hodinový osobní trénink pod vedením Lenky Ferenčukové + přátelské posezení ve sportovním baru (čas omezen – max. 3 hodiny). Místo konání – fitnesscentrum v Praze, resp. sport bar v Praze (doba realizace prosinec 2017 – leden 2018, tzn. po skončení závodní sezóny). + podepsané 1x foto (dle vlastního výběru) – samozřejmě s věnováním na Vaše přání a Lenčiným podpisem + podepsaný 1x plakát – samozřejmě s věnováním na Vaše přání a Lenčiným podpisem + společné fotografování dle libosti

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 10,000Velká podpora

Za tuto částku se stáváte velkým dárcem Lenky Ferenčukové. Uvedeme Vás na Lenčiných oficiálních stránkách www.lenkaferencukova.com/cz a na jejích profilech na sociálních sítích (FB, Instagram). Dále získáte: + 3x foto – vše samozřejmě s věnováním na Vaše přání a Lenčiným podpisem + 1x plakát – samozřejmě s věnováním na Vaše přání a Lenčiným podpisem + 1x časopis + vzpomínkové focení s Lenkou dle libosti + večeře v příjemné restauraci (čas neomezen – max. 5 hodin, kdy na platbě útraty se podělíte rovným dílem. Doba realizace prosinec 2017 – leden 2018, tzn. po skončení závodní sezóny.).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable