Snímek obrazovky 2024-01-05 v 15.44.11.png

Dostaň tým Hydra do klasifikace Furt Bokem závodů Ostatní

Pomozte Oliverovi Klosíkovi a Adamu Suidovi splnit sen! S vaší podporou se mohou postavit na startovní čáru závodu Furt Bokem a ukázat svůj talent. Vaše příspěvky pokryjí náklady na přípravu a výstroj

Dostaň tým Hydra do klasifikace Furt Bokem závodů

ReachedCZK 14,300(18%)

18%
CZK 80,000requested
8contributors
ContributeRewards

Projekt: Driftování snů - Pomocí Vaší podpory na cestě k profesionálnímu driftu v ČR! 

Projekt "Hydra" je o cestě dvou odvážných kluků, Adama Siudy a Olivera Klosíka z Moravy, kteří se s vášní pro drift rozhodli postavit se na startovní čáru profesionálního driftu v ČR od pořadetelů závodů Furt Bokem.  Vaše podpora nejenže pomůže jim splnit si sen, ale také rozšíří povědomí o driftování v České Republice a část financí půjde na podporu Dětského domova Frýdek-Místek, dávajíc dětem šanci být součástí této úžasné cesty. Přidejte se k jejich rodině snílků a dobrodruhů a pomozte jim inspirovat další generaci nadšenců!

Zdravíme všechny automobilové nadšence! Chceme Vás pozvat na úžasnou cestu plnou vášně, snů a adrenalinu, která začíná dvěma odvážnými kluky z Moravy, kteří se rozhodli proměnit svůj sen v realitu - a to pomocí Vás a crowdfundingového projektu!

Kdo jsme? Jsme Adam a Oliver, dva kamarádi, jejichž srdce bije pro svět driftování. Naše touha? Postavit auto, které nás odveze z amatérských závodů na začátečnických tratích až do srdce mistrovství české republiky v driftu. Proč to děláme? Protože chceme ukázat, že i na Moravě se dají tvořit velké sny a dostat se na výsluní automobilového sportu!

Proč byste měli přispět? Naše cesta není jen o nás. Máme totiž v plánu nejen splnit si svůj sen, ale také rozšířit povědomí o driftování v ČR, zejména mezi mladými nadšenci. S vaší podporou můžeme ukázat, že i netradiční sporty mají své místo v srdci Evropy a mohou inspirovat další mladé talenty.

Ale to není vše! Část finančních prostředků, které se nám podaří shromáždit, půjde na dobrou věc. Konkrétně do Dětského domova Frýdek-Místek, kde budou mít děti možnost stát se součástí naší cesty. Své jméno mohou zapsat přímo na naše auto, následně se s ním svézt a zažít tak nezapomenutelný zážitek. Chceme dát těmto dětem příležitost být součástí něčeho velkého a necháme je věřit, že jejich sny jsou také dosažitelné!

Jak můžete pomoci? Je to snadné! Přispějte na náš crowdfundingový projekt a staňte se součástí naší rodiny snílků a dobrodruhů. Každý váš příspěvek nás posune blíže k našemu cíli, a tím pádem i blíže k tomu, abychom inspirovali další generaci mladých nadšenců.

Vaše podpora není jen finanční, ale také emocionální. Můžete sdílet naši cestu s přáteli a rodinou, abychom společně vytvořili vlnu pozitivní energie a nadšení kolem driftování v České republice!

Pojďte společně tvořit historii a ukázat, že s vášní a podporou komunity jsou všechny sny možné. Driftujeme pro nás, ale také pro vás!

Děkujeme, že jste s námi na této vzrušující cestě!

 S námi je každý oblouk zatáčky adrenalinovým zážitkem!

ReachedCZK 14,300(18%)

18%
CZK 80,000requested
8contributors
Contribute

project authorHydra official

Rewards

CZK 100Tvůj Podpis na Driftovacím Srdci!

Osobní Jméno na Driftovacím Autě: Tvoje jméno, tvůj podpis či vzkaz bude napsán na naše driftovací auto. Staneš se tak neoddělitelnou součástí naší cesty k vrcholnému zážitku v automobilovém světě. Vlastní Fotodokumentace: Každý, kdo přispěje touto odměnou, obdrží speciální fotodokumentaci, na níž bude zaznamenán nejen tvůj podpis na autě. Tvoje podpora není jen finanční investicí, ale stává se součástí naší historie. Pomáháš nám překračovat hranice a plnit si své sny, a my chceme, abys byl naší ctěnou součástí. Pojďte společně psát novou kapitolu v historii českého driftování! Děkujeme za tvou vášeň a podporu na této úžasné cestě!

Number of available rewards: 232/232

Reward unavailable

CZK 350Poděkování v titulcích + možnost se vidět osobně

Představte si své jméno zářící na titulcích našich videí jako výraz naší vděčnosti za vaši podporu! S touto exkluzivní odměnou získáte nejen VIP status, ale také možnost setkat se s námi osobně. Budeme mít čas si popovídat, nasdílet s vámi naše příběhy a zkušenosti z driftování a třeba i společně vyrazíme na testovací jízdu! Přidejte se k nám a staňte se součástí naší rodiny snílků a dobrodruhů!

Number of available rewards: 50/50

Reward unavailable

CZK 500Vlastní Podpis na Driftovacím Autě a Sláva ve Videu!

Osobní Podpis na Driftovacím Autě: Tvůj podpis, jméno nebo vzkaz bude trvale zaznamenán na našem driftovacím autě, stáváš se tak součástí naší výjimečné rodiny. Významné Zmínění ve Videu: Nejenže budeš mít svůj podpis na voze, ale také tě pozveme do našeho videa! Tvoje jméno a příběh bude sdílen v jednom z našich videí, kde budeme hrdě prezentovat naše podporovatele. Jedináčková Fotodokumentace: K tomu všemu dostaneš jedinečnou fotodokumentaci z celého procesu, od psaní tvého podpisu na auto až po tvou slavnou chvíli ve videu. Odkaz na Tvůj Profil: Chceme tě poznat a sdílet tvůj příběh s naší komunitou. Pokud budeš chtít, rádi poskytneme odkaz na tvůj profil nebo projekt v našem videu.

Number of available rewards: 143/143

Reward unavailable

CZK 1,500 Samolepky, Soutěžní Šance na Oblečení a Vášeň, kterou můžeš nosit!

Sada Exkluzivních Samolepek: Obdržíš sadu našich unikátních samolepek, které můžeš umístit na své auto, počítač, nebo kamkoliv, kde chceš vyjádřit svou podporu driftovací vášni. Soutěž o Oblečení s Driftovacím Designem: Získej šanci stát se vítězem soutěže o oblečení s naším stylovým driftovacím designem! Tričko, mikina či čepice - budeš mít možnost vybrat si ze speciální kolekce spojené s naším projektem. Jméno veřejně v Oznámení Vítěze: Pokud budeš jedním z vítězů, tvoje jméno bude veřejně oznámeno na našich sociálních médiích a ve videu. Staneš se součástí vítězného týmu s nejstylovějším oblečením! Fotodokumentace Soutěže: Každý, kdo si zvolí tuto odměnu, obdrží exkluzivní fotodokumentaci ze soutěže a bude mít možnost sdílet svou radost se všemi našimi fanoušky.

Number of available rewards: 98/98

Reward unavailable

CZK 2,500Drift Taxi – Adrenalinový Zážitek na Palubě!

Osobní Jízda v Drift Taxi: Připrav se na vzrušující jízdu ve speciálně upraveném driftovacím autě. Budeš mít možnost zažít oblouky a zatáčky s profesionálním řidičem, který tě provede světem driftování. Unikátní Fotodokumentace: Každý, kdo si vybere tuto odměnu, obdrží unikátní fotodokumentaci z celé jízdy. Tvé emoce, úsměv na tváři a akční momenty budou zachyceny na fotografiích, které si budeš moci ponechat jako vzpomínku. Exkluzivní Záznam Jízdy: Máme pro tebe připravený i videozáznam celé jízdy. Budeš moci sdílet svůj adrenalinový zážitek s přáteli a rodinou nebo si ho ponechat jako digitální památku na neuvěřitelný zážitek. Poděkování ve Videu: Tvá odvaha a podpora budou veřejně oceněny ve speciálním videu. Tvé jméno bude součástí naší vděčnosti za to, že jsi nám dal důvěru a vybral si tuto jedinečnou odměnu.

Number of available rewards: 75/75

Reward unavailable

CZK 5,000Drift Taxi + Stylová Mikina – Dvojitý Adrenalinový Zážitek!

Osobní Jízda v Drift Taxi: Připrav se na vzrušující jízdu ve speciálně upraveném driftovacím autě. Profesionální řidič tě provede oblouky a zatáčkami, abys zažil/a jedinečný adrenalinový zážitek. Stylová Mikina s Designem Driftovacího Týmu: Obdržíš naši exkluzivní mikinu s designem našeho driftovacího týmu. Tato mikina nejenže vypadá skvěle, ale také ti připomene tvůj odvážný zážitek za volantem driftovacího auta. Unikátní Fotodokumentace: Každý, kdo si zvolí tuto odměnu, obdrží unikátní fotodokumentaci z celé jízdy. Tvé emoce, stylová mikina a akční momenty budou zachyceny na fotografiích, které si budeš moci ponechat jako vzpomínku. Exkluzivní Záznam Jízdy a Mikiny ve Videu: Tvá odvaha a vkus budou zdokumentovány nejen na fotografiích, ale také ve speciálním videu. Tvé jméno a zážitek s mikinou budou součástí naší vděčnosti veřejně sdílené ve videu.

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 10,000Osobní Poděkování + Stylová Mikina + Naše Návštěva!

Osobní Poděkování: Obdržíš osobní poděkování od nás. Toto poděkování bude napsáno srdcem a bude vyjádřením naší vděčnosti za tvou výjimečnou podporu. Stylová Mikina s Designem Týmu: Dostaneš naši exkluzivní mikinu s designem našeho týmu. Tato mikina bude nejen pohodlná, ale také stylová, přičemž ti poskytne jedinečnou příležitost nosit naše barvy s hrdostí. Veřejné Poděkování ve Speciálním Videu: Tvé jméno bude veřejně oceněno ve speciálním videu. Budeme ti vděčni nejenom slovy, ale i obrazem, abys věděl/a, jak moc nám tvá podpora znamená. Návštěva od Nás: Přijedeme za tebou! Budeš mít možnost setkat se s námi osobně, prozkoumat náš driftovací vůz a strávit s námi neformální čas. Toto setkání bude plné zábavy, fotografií a možná i nějakého toho driftování!

Number of available rewards: 15/15

Reward unavailable