The author of the project has not yet published any contribution.

ReachedCZK 8,843(52%)

52%
CZK 17,000requested
10contributors
47 daystime left
Contribute

project authorTřiatřicet, z. s.

Contribute 100 CZK with Premium SMS. Send START 17584 to number 90211 - only in Czechia.

Rewards

CZK 99Jen tak...

Chci váš projekt podpořit jen tak, pro svůj vlastní dobrý pocit.

Expected delivery of the reward: December 2022

Number of available rewards: 30/33

Choose a reward

CZK 590Podepsaný katalog - osobní předání

Nejpozději do konce března 2023 mi osobně v Praze či v Čáslavi předáte tuto krásnou a autorem signovanou publikaci. DŮLEŽITÉ: Nezapomenu při platbě uvést dostatečné identifikační údaje, aby kniha později skončila ve správných rukou.

Expected delivery of the reward: March 2023

Number of available rewards: 29/33

Choose a reward

CZK 690Podepsaný katalog poštou

Nejpozději do konce března 2023 mi na jakoukoli adresu v ČR pošlete tuto krásnou a autorem signovanou publikaci. DŮLEŽITÉ: Nezapomenu při platbě uvést dostatečné identifikační údaje, aby kniha skončila ve správných rukou.

Expected delivery of the reward: March 2023

Number of available rewards: 17/17

Choose a reward

CZK 750Podepsaný katalog pod stromeček - osobní převzetí v Praze

MIMOŘÁDNÁ PŘÍLEŽITOST POUZE PRO SEDM ŠŤASTNÝCH! Pod vánoční stromeček chci nadělit sobě či někomu blízkému autorem signovaný výtisk publikace - i s případným osobním věnováním - , kterou si osobně vyzvednu v Praze během její veřejné prezentace (křtu); ta proběhne v prosinci t. r. v tiskárně INDIGOPrint. DŮLEŽITÉ: Při platbě nezapomenu uvést dostatečné identifikační údaje, aby kniha skončila ve správných rukou.

Expected delivery of the reward: December 2022

Number of available rewards: 7/7

Choose a reward

CZK 890Podepsaný katalog poštou pod vánoční stromeček

MIMOŘÁDNÁ PŘÍLEŽITOST POUZE PRO SEDM ŠŤASTNÝCH! Pod vánoční stromeček chci nadělit sobě či někomu blízkému autorem signovaný výtisk publikace - i s případným osobním věnováním - , kterou mi nejpozději do 23. prosince 2022 pošlete doporučeně na jakoukoli adresu v České republice. DŮLEŽITÉ: Při platbě nezapomenu uvést dostatečné identifikační údaje, aby kniha skončila ve správných rukou.

Expected delivery of the reward: December 2022

Number of available rewards: 7/7

Choose a reward

CZK 99,000Všechno

OJEDINĚLÁ PŘÍLEŽITOST PRO VÝJIMEČNÉHO MECENÁŠE! Nejpozději do 23. 12. 2022 obdržím doporučenou poštou na jakoukoli adresu v ČR tři signované katalogy, po jednom exempláři dosavadních čtyř - dnes již prakticky nedostupných - publikací vydaných v edici Picturis (Miloslav Moucha, Gabina Fárová, Tereza z Davle & Hynek Čermák, Jan Pištěk) a jako bonus bibliofilii "S F. X. Šaldou tehdy a nyní". V budoucnu budu automaticky stejnou cestou dostávat po dvou kusech každé publikace vydané spolkem Třiatřicet. DŮLEŽITÉ: Nezapomenu při platbě uvést dostatečné identifikační údaje, aby kniha skončila ve správných rukou.

Expected delivery of the reward: December 2022

Number of available rewards: 1/1

Choose a reward