DSC_0766 - kopie.jpg

Plachty pro La Grace! Ostatní

Pomozte nám získat nové plachty pro českou plachetnici La Grace a dovolte tak českým námořníkům zúčastnit se The Tall Ships Races 2017!

A co naše staré plachty?
5/29/2017

A co naše staré plachty?

Takhle to vypadá, když máme na La Grace volný den. Opravy starých plachet se pro nás už staly rutinou. Moc děkuju všem, kteří té naší krásce dopomohli k plachtám novým. Kdo můžete podívejte se na facebook do naší skupiny, je tam více fotek našich unavených plachet a šikovných námořníků, díky nimž ještě nevypadáme jako Černá Perla. Na nové plachty se už moc těšíme. Do Polska to zvládneme doplout :-)

ReachedCZK 949,454(105%)

105%
CZK 900,000requested
559contributors
Contribute

project authorRomana Bezděková

Rewards

CZK 200Žádný příspěvek pro nás není malý!

Za tuto pomoc vám vystavíme certifikát plavčíka La Grace s poděkováním od kapitána Pepy Dvorského.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Plachtěte tam s námi!

Vaše jméno na dřevěné památeční desce na palubě naší lodi. Tato destička popluje s námi ať už se loď hne kamkoli a s ní i Vaše jméno! + certifikát plavčíka La Grace s poděkováním od kapitána Pepy Dvorského.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Plastová samolepka - Plachtí i díky mě!

Samolepka s fotkou La Grace a nápisem "Plachtí i díky mě!", kterou všem ukážete, že i díky vám dostala La Grace nová křídla! Samolepka je z odolného materiálu tedy vhodná na vaše auto, kolo, počítač, loď a nebo jakékoliv jiné místo, kde vám udělá radost! + certifikát plavčíka La Grace s poděkováním od kapitána Pepy Dvorského.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450Hrneček - Plachty jsou tím, co nás žene vpřed!

Krásný keramický hrneček s logem našeho projektu Plachty jsou tím, co nás žene vpřed! + certifikát plavčíka La Grace s poděkováním od kapitána Pepy Dvorského.

Number of available rewards: 112/200

Reward unavailable

CZK 500Pohled z Tall Ship Race na Severu!

Pohled napsaný a odeslaný z naší cesty na Sever! Pohled bude poslán s razítkem Posted on the High Sea (podáno na širém moři). Samozřejmě nesmí chybět podpis našeho kapitána a poděkování! Na Baltské moře se s La Grace moc těšíme a proto bychom chtěli kousek toho severského dobrodružství. Poslat i vám!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Samolepka + pohled z Tall Ship Race

Ukažte samolepkou, že La Grace platí i díky vám a zároveň si přečtěte o naši plavbě Baltským mořem z pohledu poslaného přímo z moře! -Samolepka s fotkou La Grace a nápisem "Plachtí i díky mě!", kterou všem ukážete, že i díky vám dostala La Grace nová křídla! Samolepka je z odolného materiálu tedy vhodná na vaše auto, kolo, počítač, loď a nebo jakékoliv jiné místo, kde vám udělá radost! -Pohled napsaný a odeslaný z naší cesty na Sever! Pohled bude poslán s razítkem Posted on the High Sea (podáno na širém moři). Samozřejmě nesmí chybět podpis našeho kapitána a poděkování!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Hrneček + Pohled z Tall Ship Race

Chtěli byste sedět doma v teple pít z hrnečku s La Grace horký čaj a přitom si číst jak se nám daří bojovat v chladném Baltském moři? Tak tento balíček je přesně pro vás! - Krásný keramický hrneček s logem našeho projektu Plachty jsou tím, co nás žene vpřed! -Pohled napsaný a odeslaný z naší cesty na Sever! Pohled bude poslán s razítkem Posted on the High Sea (podáno na širém moři). Samozřejmě nesmí chybět podpis našeho kapitána a poděkování!

Number of available rewards: 122/150

Reward unavailable

CZK 1,000Kousek z La Grace

Náramek vyrobený z plachty, která se s La Grace plavila přes 6let s nápisem: Plachty jsou tím, co nás žene vpřed! + certifikát piráta La Grace s poděkováním od kapitána Pepy Dvorského.

Number of available rewards: 38/100

Reward unavailable

CZK 1,200Originální tričko

Originální dámské/ pánské tričko v barvě naší lodi s nápisem Plachty jsou tím, co nás žene vpřed! Tato trička budou limitovaná edice pouze pro tento projekt! Velikost a typ (pánské/ dámské) si určíte sami v poznámce. ¨ Ukažte všem, že jste pomohli La Grace k novým plachtám a dalším vítězstvím!! + certifikát piráta La Grace s poděkováním od kapitána Pepy Dvorského.

Number of available rewards: 29/50

Reward unavailable

CZK 1,200Originální tričko 2

Originální dámské/ pánské tričko v barvě našich plachet s nápisem Plachty jsou tím, co nás žene vpřed! Tato trička budou limitovaná edice pouze pro tento projekt! Velikost a typ (pánské/ dámské) si určíte sami v poznámce. ¨ Ukažte všem, že jste pomohli La Grace k novým plachtám a dalším vítězstvím!! + certifikát piráta La Grace s poděkováním od kapitána Pepy Dvorského.

Number of available rewards: 0/50

Reward unavailable

CZK 1,200Tričko v barvě plachet La Grace

Jelikož jste vyčerpali naši nabídku triček v barvě plachet La Grace přidáváme na mnohé dotazy další várku!! :-) Originální dámské/ pánské tričko v BARVĚ NAŠICH PLACHET s nápisem Plachty jsou tím, co nás žene vpřed! Tato trička budou limitovaná edice pouze pro tento projekt! Velikost a typ (pánské/ dámské) si určíte sami v poznámce. ¨ Ukažte všem, že jste pomohli La Grace k novým plachtám a dalším vítězstvím!! + certifikát piráta La Grace s poděkováním od kapitána Pepy Dvorského.

Number of available rewards: 11/30

Reward unavailable

CZK 2,000Kousek z La Grace + originální tričko

Balíček triček a náramků!! -Náramek vyrobený z plachty, která se s La Grace plavila přes 6let s nápisem: Plachty jsou tím, co nás žene vpřed! -Originální dámské/ pánské tričko v barvě našich plachet s nápisem Plachty jsou tím, co nás žene vpřed! Tato trička budou limitovaná edice pouze pro tento projekt! Velikost si určíte sami. + certifikát piráta La Grace s poděkováním od kapitána Pepy Dvorského.

Number of available rewards: 0/20

Reward unavailable

CZK 2,000Kousek z La Grace + originální tričko II

Další balíček triček a náramků!! Na mnohé dotazy přidáváme ještě pár těchto balíčků!! -Náramek vyrobený z plachty, která se s La Grace plavila přes 6let s nápisem: Plachty jsou tím, co nás žene vpřed! -Originální dámské/ pánské tričko v barvě našich plachet s nápisem Plachty jsou tím, co nás žene vpřed! Tato trička budou limitovaná edice pouze pro tento projekt! Velikost si určíte sami. + certifikát piráta La Grace s poděkováním od kapitána Pepy Dvorského.

Number of available rewards: 13/20

Reward unavailable

CZK 3,000Tradiční plakát ze závodů + něco navíc!

Tradiční plakát s razítky lodí kategorie A, které se zúčastní The Tall Ships Races 2017. Tato tradice je na závodech velmi rozšířená a tyto plakáty tvoří krásnou dekoraci. Navíc my vám můžeme exkluzivně sehnat podpisy všech kapitánů, se kterými se v závodě utkáme! + Vaše jméno na dřevěné památeční desce na palubě naší lodi. Tato destička popluje s námi ať už se loď hne kamkoli a s ní i Vaše jméno! + certifikát piráta La Grace s poděkováním od kapitána Pepy Dvorského.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 4,200Ručně malovaný obraz La Grace

Pozor jen velmi omezený počet! Ručně malovaný obraz La Grace namalovaný na kousku dřeva přímo z La Grace! Co může být hezčí dekorace do domu mořského vlka!

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 4,800Velký balíček

Soubor téměř všech odměn, které jsme si pro vás připravili - Vaše jméno na dřevěné památeční desce na palubě naší lodi. Tato destička popluje s námi ať už se loď hne kamkoli a s ní i Vaše jméno! - certifikát piráta La Grace s poděkováním od kapitána Pepy Dvorského. - Samolepka s fotkou La Grace a nápisem "Plachti, i díky mě!", kterou všem ukážete, že i díky vám dostala La Grace nová křídla! - Pohled napsaný a odeslaný z naší cesty na Sever! - Krásný keramický hrneček s logem našeho projektu Plachty jsou tím, co nás žene vpřed!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Kapitánský balíček

Balíček hodný kapitána! - Tradiční plakát ze závodů s podpisy všech účastnících se kapitánů! - Náramek z plachty, která se s La Grace plavila více jak šest let - Originální dámské/pánské tričko v barvě našich plachet s nápisem Plachty jsou tím, co nás žene vpřed! Velikost si určíte sami. -Pohled napsaný a odeslaný z naší cesty na Sever! Pohled bude poslán s razítkem Posted on the High Sea (podáno na širém moři). Samozřejmě nesmí chybět podpis našeho kapitána a poděkování! - Vaše jméno na dřevěné památeční desce na palubě naší lodi. Tato destička popluje s námi ať už se loď hne kamkoli!

Number of available rewards: 23/40

Reward unavailable

CZK 6,500Člen posádky, součást lodi!

Stěžně a plachty na nich jsou hlavní dominantou naší lodi. Když se lodi dávají nové stěžně dávají se pod ně mince pro štěstí. A my bychom na nich chtěli pro štěstí i jména těch, kteří nám pomohli svým příspěvkem k novým plachtám! Za tento příspěvek, necháme vaše jméno vyrýt na kovovou destičku a upevníme ji natrvalo pro štěstí na jeden z našich stěžňů! Buď hlavní nebo přední. Tím se stanete členem posádky a natrvalo součástí naší lodi! + certifikát kormidelníka La Grace s poděkováním od kapitána Pepy Dvorského. + nejlepší výběr fotek z Tall Ship Race v digitální podobě

Number of available rewards: 4/20

Reward unavailable

CZK 10,000Portské víno s historií přímo z La Grace

Portské víno, které se na palubě lodi plavilo 5 let v dubovém sudu v kapitánské kajutě. Přeplulo s La Grace Atlantický oceán, ohřálo se v Karibském moři a procestovalo celé Středozemní moře. Víno je stejně staré jako sama loď a proto je tam výjimečné. Předáme vám ho v originální lahvi vyrobené přímo pro něj! Neváhejte tyto lahve jsou poslední! Víc jich nebude!! + certifikát kormidelníka La Grace s poděkováním od kapitána Pepy Dvorského.

Number of available rewards: 1/8

Reward unavailable

CZK 20,000Osobní setkání s kapitánem lodi!

Za takovýto štědrý příspěvek za Vámi do Čech ze širého moře dorazí náš kapitán. Ve Vaší firmě či městě nebo klubu pro Vás přichystá poutavé vyprávění ze svých plaveb. + certifikát kormidelníka La Grace s poděkováním od kapitána Pepy Dvorského. + Vaše jméno, nebo jméno/logo vaší firmy/klubu na dřevěné památeční desce na palubě naší lodi. Tato destička popluje s námi ať už se loď hne kamkoli a s ní i Vaše jméno!

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 50,000Zkuste si to na vlastní kůži!!

Chcete zažít atmosféru pirátské plavby a poznat jaké to je plavit se na lodi z 18. století! Přidejte se k nám a staňte se VIP hostem kapitána. Nejen že na La Grace budete moci plout, ale naučíte se tuto krásnou loď i ovládat. My vás vezmeme na její palubě za horizont a ještě dál! +certifikát mořského vlka La Grace s poděkováním od kapitána Pepy Dvorského.

Number of available rewards: 6/6

Reward unavailable

CZK 600,000Staňte se naším generálním sponzorem!

Za takto štědrý dar vám nabídneme marketingovou kampaň pro vaši firmu, dle dohody (loga na přístavních plachtách, informace v radiích a TV apod.) anebo týdenní team building na naší palubě.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable