11.jpg

PÍSNIČKÁŘ DAN VERTÍGO TOČÍ SVOJE DRUHÉ ALBUM Hudba

Brněnský rocknroll-folk/punkový pouličník by rád vydal svoje druhé album s názvem "#DNVRTG".

vlcsnap-2018-04-07-17h12m43s391.png

ReachedCZK 36,200(121%)

121%
CZK 30,000requested
76contributors
ContributeRewards

Brýden, lidstvo ♫

Právě natáčím svoji druhou desku #DNVRTG, která jistě přepíše dějiny undergroundové pop music - očekávám masivní úspěch (např. vlastní pořad na Šlágr TV), přede dveřmi mi budou nervózně podupávat davy promotérů, fanynky budu moct přehazovat vidlema; načež budu muset změnit identitu, vzhled (vytrhám si obočí v podpaží), začnu brát drogy jako Pikao a tragicky skonám na zbytnělé ego. Jsem však ochoten to podstoupit - to vše jen pro Vás.Oproti předchozí desce bude ta nová barvitější; krom mojí kytary, harmošky, basy, andělského zpěvu a nově piána uslyšíte například saxofon, bicí či cajon v podání přizvaných muzikantů.

Budete-li se tedy chtít do natáčení tohoto počinu zapojit, budu moc rád a snad bych vám i mohl slíbit, že další deska vyjde dřív než za pět let :) Pokud se rozhodnete nepřispět a za ušetřené peníze si koupíte buřt, guláš nebo buřtguláš, nikdo vás nesoudí, ale - hrozí vám žaludeční nevolnost a já budu brečet.

čauki Dan a.k.a. Dan
ukázka textu písně "Koně a strašáci"

"Očima hltám krajinu
jako tu nejlepší svačinu,
netuším, kde skončím,
zda dnes či zítra
- vážně nevim sám,

rytíř bez kázně a money
a vzduchem vrávorají vrány,
vzduchem lítaj smsky
škaredý i hezký..."

 

ReachedCZK 36,200(121%)

121%
CZK 30,000requested
76contributors
Contribute

project authorDan Vertígo

Rewards

CZK 150Nové album ke stažení v DIGITÁLNÍ podobě

Nové album ke stažení ve formátu WAV i MP3.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300HMOTNÉ album s bookletem + download

Plnohodnotné CD s profi bookletem, v ceně je i poštovné. Na vaše přání mohu album podepsat nebo připsat věnování osobě vám blízké. Součástí bude i odkaz ku stažení ve WAV/MP3. Všichni startéři od této odměny výše budou uvedeni v bookletu alba.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350HMOTNÉ album + placka a samolepky

Plnohodnotné podepsané CD s bookletem + odznáček s designem k novému albu a dvě samolepky. V ceně je i poštovné. Opět možnost podepsání/věnování, jak jen si budete přát. Plus download ve WAV/MP3.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Kmotr alba na koncertě + HMOTNÉ album

Můžeš být jedním ze šťastlivců, který mi polije/posype CD zatím nespecifikovanou substancí na brněnském křestu desky :) Podepsané album ti bude navždy připomínat tento dojemný zážitek.

Number of available rewards: 6/7

Reward unavailable

CZK 1,000Pivo s Dáňou Vertígottem + HMOTNÉ CD

Osobně vám kamkoliv po ČR přivezu svoje nové CD a dám si s váma pivko, s tím že lupen na vlak platíte zvlášť. Nebo přijeďte vy do Brna a na pivko vás zvu :) Album included, to dá r(oz)um!

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 1,200Kurz buskingu v Brně + DIGITÁLNÍ album

Láká tě zkusit si stoupnout na ulici s nástrojem a zkusit štěstí, ale nemáš na to zatím gule? Vezmu tě pod ochrannou peruť a vyrazíme spolu. Výdělek jdeme pěkně na půl :) Download alba ve WAV/MP3 v ceně.

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 2,500To je ta písnička pro tebe... (+HMOTNÉ CD)

Složím jednoduchou písničku na jakékoli vámi zadané téma a nahraju ji kytara/zpěv v profi studiu. Může to být song pro vás, vaši přítelkyni/přítele/babičku/pošťáka/babičku vašeho pošťáka či morče. Vyhrazuju si právo odmítnout uplný kraviny, který by byly proti nějakýmu mýmu přesvědčení (ač nevěřím, že by tato situace měla nastat ;) Taky si vyhrazuju právo hrát písničku naživo (s uvedením vašeho jména) kdyby vznikl nečekaně skvělý opus :D +HMOTNÉ ALBUM. Případně za 500 navíc můžeme natočit i video záznam z nahrávácí session ve studiu.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 2,500Koncert kdekoliv po ČR + HMOTNÉ album

Přijedu vám zahrát kamkoliv po ČR (vlastně kamkoliv na Zemi). Lístek na vlak platíte zvlášť, páč jinak by to nebylo fér kdybych hrál například v Židenicích versus v Chomutově :) Můžu hrát v klubu, hospodě nebo u vás na zahradě či v obýváku, prostě kdekoliv. Samosebou s sebou dovezu hmotnou placičku a osobně vám ji nainstaluju do discmana.

Number of available rewards: 7/10

Reward unavailable

CZK 10,000Patron/ka alba ( + KONCERT a 2 HMOTNÉ CD)

Budeš navždy blahořečen/a coby štědrý/á mecenáš/ka umění písničkářského; máš-li firmu, může být uvedeno její logo v bookletu alba, na mém webu (www.danvertigo.cz) i vyvěšeno na křtu desky. Vyhrazuju si právo odmítnout - to jen tak pro sichr, znáte to. Koncert a 2x hmotné CD v ceně.

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 500,000Nechám si vytetovat vaše jméno na prdel

Vše již řečeno v nadpisu!

Expected delivery of the reward: January 2088

Number of available rewards: 400/400

Reward unavailable