11.jpg

PÍSNIČKÁŘ DAN VERTÍGO TOČÍ SVOJE DRUHÉ ALBUM Hudba

Brněnský rocknroll-folk/punkový pouličník by rád vydal svoje druhé album s názvem "#DNVRTG".

2/7/2019

Třetí Novinka

Přátelé a podporovatelé všeho druhu, jakožto i náhodní čtenáři této Novinky - 100% je tam, tedy projekt může být oficiálně vyhlášen za ÚSPĚŠNÝ - a to jen díky vám! Jsem vážně potěšen, že cejtim takovou podporu, alebrž jsme si před spuštěním projektu říkal, že jestli se vybere třeba jen pár peněz, tak to bude trapas a trošku demotivace. No a takhle celkově cejtim, že ta moje muzika má asi nějakej smysl, když je za ni někdo ochoten (dokonce v předstihu) zaplatit! :)
Stačilo na to 22 dní, to je dost paráda. Nyní se musí nechat projekt doběhnout do konce, což znamená, že ještě 7 dní je možno přeplatit si nějakou odměnu (co ta kérka jako??). Jeden den tímpádem někde lítá, asi v teplých krajinách.

Mám aktuálně natočené základy 10 písniček, do kterých piluju nejrůznější dohrávky, perkuse, zvoučky, vokály apod., co budu ještě dotáčet. Dvě písně pak musím ještě natočit zcela od píky, což je slovo, který ani nevim, co znamená. Zároveň začínáme vymýšlet booklet - grafiku mi bude dělat s největší pravděpodobností moje přítelkyně Terka, která právě grafiku a ilustraci studuje na brněnské FAVU. Zjišťuju taky, za kolik a kde samotné CD nechat hmotně vyrobit, k tomu placky, samolepky, profi fotky apod., je to prostě ještě kupa práce, tak prosím hlavně nečekejte, že Startovač skončí a za pár dní vám ve schránce přistane cédo :) Práce kvapná málo platná, jak říkávala moje němá babička.

Čauki mňauki hafiky haf neřkuli howgh, mějte se krásně!

 

Váš Dave T. Ringo
--
P(M)S: takhle mi pomáhá ve vymýšlení piano linky naše číča (sama vybírá tóny!):

Novinka číslo 2
1/22/2019

Novinka číslo 2

.......

Uctivé pozdravení čtenářům této Novinky!
První týden kampaně je za náma a musím konstatovat, že byl nad očekávání úspěšný - vybráno je právě 76 % z cílové částky! Takže musím mohutně poděkovat všem, kteří se do toho počinu zapojili. :) Já aktuálně doma štvu sousedy tim, že cvičim na harmošku píseň s názvem "Underground", která se na albu také objeví.
Nedávno jsme ve studiu natáčeli song s kámošem bubeníkem Vojtou Bořilem (viz foto) a vznikl dle mého názoru celkem povedenej rock-kremrol! Tedy je nač se těšit.

Jinak kdo přispíval anonymně, tak jeho jméno zatím nevidím ani já, pročež nemůžu ani osobně poděkovat, známe-li se. Tož díky, tajemní anonymové!

Pěknej den přeju a kdybyste měli chvilku, budu rád za posdílení kampaně nebo jejího videa, díík!

Váš Igor Advent

 

1/16/2019

Novinka n.1

37% hotovo ---------------------------------------

Vážení přispěvší! :)


Za první den od spuštění kampaně se vybralo úžasných 11.350 Kč, což tvoří 37% cílové částky.
To by mě fakt ani ve snu nenapadlo, tak moc děkuju vám všem, co jste přispěli - je vás už 24!
Pokud jste mi do poznámek při platbě psali nějaký vzkaz, tak se ke mně zatím nedostal; Startovač mi pravděpodobně plánuje poslat všechny údaje naráz až po skončení kampaně.

 

Jinak Startovač rozesílá každou mnou přidanou NOVINKU automaticky i na váš mail, tak se omlouvám, pokud by vás nadcházející zprávy o vývoje kampaně obtěžovaly.

 

Pro všechny zatím nerozhoduté jeden tip - při zakliknutí jakékoliv odměny můžete uvést libovolně vysokou částku dle vlastního uvážení (musim to zmínit, žejo - líná huba...) :)

Taky pár lidí přispělo a nechtělo žádnou odměnu. Samozřejmě vám děkuju, ale minimálně DIGITÁLNÍ album bych vám rád poslal, tak mi o něj pak klidně napište.

Toť zatím vše, howgh, ještě jednou díky a přeju pěknej večer nebo dobrou snídani, pokud to čtete až ráno!

 

Váš Brendan Vertígo

ReachedCZK 36,200(121%)

121%
CZK 30,000requested
76contributors
Contribute

project authorDan Vertígo

Rewards

CZK 150Nové album ke stažení v DIGITÁLNÍ podobě

Nové album ke stažení ve formátu WAV i MP3.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300HMOTNÉ album s bookletem + download

Plnohodnotné CD s profi bookletem, v ceně je i poštovné. Na vaše přání mohu album podepsat nebo připsat věnování osobě vám blízké. Součástí bude i odkaz ku stažení ve WAV/MP3. Všichni startéři od této odměny výše budou uvedeni v bookletu alba.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350HMOTNÉ album + placka a samolepky

Plnohodnotné podepsané CD s bookletem + odznáček s designem k novému albu a dvě samolepky. V ceně je i poštovné. Opět možnost podepsání/věnování, jak jen si budete přát. Plus download ve WAV/MP3.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 700Kmotr alba na koncertě + HMOTNÉ album

Můžeš být jedním ze šťastlivců, který mi polije/posype CD zatím nespecifikovanou substancí na brněnském křestu desky :) Podepsané album ti bude navždy připomínat tento dojemný zážitek.

Number of available rewards: 6/7

Reward unavailable

CZK 1,000Pivo s Dáňou Vertígottem + HMOTNÉ CD

Osobně vám kamkoliv po ČR přivezu svoje nové CD a dám si s váma pivko, s tím že lupen na vlak platíte zvlášť. Nebo přijeďte vy do Brna a na pivko vás zvu :) Album included, to dá r(oz)um!

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 1,200Kurz buskingu v Brně + DIGITÁLNÍ album

Láká tě zkusit si stoupnout na ulici s nástrojem a zkusit štěstí, ale nemáš na to zatím gule? Vezmu tě pod ochrannou peruť a vyrazíme spolu. Výdělek jdeme pěkně na půl :) Download alba ve WAV/MP3 v ceně.

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 2,500To je ta písnička pro tebe... (+HMOTNÉ CD)

Složím jednoduchou písničku na jakékoli vámi zadané téma a nahraju ji kytara/zpěv v profi studiu. Může to být song pro vás, vaši přítelkyni/přítele/babičku/pošťáka/babičku vašeho pošťáka či morče. Vyhrazuju si právo odmítnout uplný kraviny, který by byly proti nějakýmu mýmu přesvědčení (ač nevěřím, že by tato situace měla nastat ;) Taky si vyhrazuju právo hrát písničku naživo (s uvedením vašeho jména) kdyby vznikl nečekaně skvělý opus :D +HMOTNÉ ALBUM. Případně za 500 navíc můžeme natočit i video záznam z nahrávácí session ve studiu.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 2,500Koncert kdekoliv po ČR + HMOTNÉ album

Přijedu vám zahrát kamkoliv po ČR (vlastně kamkoliv na Zemi). Lístek na vlak platíte zvlášť, páč jinak by to nebylo fér kdybych hrál například v Židenicích versus v Chomutově :) Můžu hrát v klubu, hospodě nebo u vás na zahradě či v obýváku, prostě kdekoliv. Samosebou s sebou dovezu hmotnou placičku a osobně vám ji nainstaluju do discmana.

Number of available rewards: 7/10

Reward unavailable

CZK 10,000Patron/ka alba ( + KONCERT a 2 HMOTNÉ CD)

Budeš navždy blahořečen/a coby štědrý/á mecenáš/ka umění písničkářského; máš-li firmu, může být uvedeno její logo v bookletu alba, na mém webu (www.danvertigo.cz) i vyvěšeno na křtu desky. Vyhrazuju si právo odmítnout - to jen tak pro sichr, znáte to. Koncert a 2x hmotné CD v ceně.

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 500,000Nechám si vytetovat vaše jméno na prdel

Vše již řečeno v nadpisu!

Expected delivery of the reward: January 2088

Number of available rewards: 400/400

Reward unavailable