small-cards 3.png

PEXESO s hovnama Hry & Apps

Ano! Přesně tak! Připravujeme pro Vás PEXESO s hovnama. Nehledejte za tím žádné metafory nebo dvojsmysly. Je to prostě a jednoduše PEXESO s hovnama!

A je to!! Máme 100%! Posledních 5 minut kampaně :)
10/22/2015

A je to!! Máme 100%! Posledních 5 minut kampaně :)

Píše se rok 2015 a nemožné se stalo skutečností. Parta skvělých lidí pomohla zažehnout nevídaný a originální projekt v historii karetních her. PEXESO S HOVNAMA ŽIJE!!

Byl to krutý boj a s úsměvem na tváři je nám ctí oznámit, že jedna z nejšílenějších českých crowdfundingových kampaní je u zdárného konce. Cesta to byla spletitá a my Vám všem tímto chceme poděkovat - všem startérům, přátelům, fanouškům - za nevídanou podporu.

Ještě nás čeká dlouhá cesta. PEXESO doručit pod stromeček a poté dotáhnout aplikaci. Chystáme pro Vás ještě jedno malé překvapení. Takže se je na co těšit.

Děkujeme, že jste byli s námi. Libor Popovič a Michal Zachariáš.

PS: Sledujte nás na FB a na našem webu. Budeme se s Vámi dělit o novinky, informace a náhledy nových vizuálu a screenshotu.

Pomozte nám ještě jednou pořádně zatlačit!!!
10/22/2015

Pomozte nám ještě jednou pořádně zatlačit!!!

Dámy a pánové! Zbývají poslední 2,5 hodiny - kampaň končí dnes ve 13:00. Pojďte nám pomoct ještě pořádně zatlačit na bránu! Chybí už jen 9%! To přece dáme! Upozornění: Pokud se rozhodnete ještě přispět, zvolte způsob kreditní kartou nebo PayPalem. Kdybyste platili z bankovního účtu, peníze by došly již po skončení kampaně a to by bylo... nemilé :)

Zbývá jeden den a máme 60 tisíc
10/21/2015

Zbývá jeden den a máme 60 tisíc

Přátelé, kamarádi, startovači, zbývá nám 1 den do konce kampaně a dosáhli jsme na hranici 60 tisíc. Všem velmi, velmi děkujeme! Pomozte nám ještě v poslední chvíli zatlačit! Řekněte kamarádům, známým, rodičům, prarodičum, že chcete na Vánoce PEXESO s hovnama! :)

Dnes hned 3 hovinky, teda novinky :)
10/16/2015

Dnes hned 3 hovinky, teda novinky :)

1) Všichni víme, jak udělat hovno tím normálním způsobem, ale už jste někdy viděli, jak se hovno kreslí? 2) Máme 100 startérů! Tím jubilejním je Barbora Boráková - děkujeme Barčo. Zauvažujeme, jestli si nezasloužíš nějakou odměnu ;) 3) Dorazily placky s hovnama! Mrkněte, jak božsky se povedly. Napište nám do komentářů, co za text byste přidali na placky k jednotlivým hovnům. Když to bude dobré, tak Vás odměna nemine ;)

jak_se_kresli_hovno.gif

 

Klikněte na obrázek s plackama a on se Vám zvětší.

placky-small.jpg

Děkujeme, máme 50 000,-
10/8/2015

Děkujeme, máme 50 000,-

Během dvou dnů ohlašujeme už druhý milník - nejdříve 40 a teď 50 tisíc! Jupí! :)

Dosáhli jsme tedy 2/3 z cílové částky a to je ten nejlepší okamžik, kdy naskočit na naši loď. Proto Vás prosíme - sdílejte, co to jde. Řekněte o nás u piva svým kamarádům nebo znáte osobně někoho, kdo má obchod s ptákovinama? Propojte nás, třeba bude mít zájem být mezi prvními, kdo může naše PEXESO nabízet!

Soutěž pro startéry!
10/6/2015

Soutěž pro startéry!

Protože nám děláte denně radost, rozhodli jsme se udělat pro změnu radost my Vám :)

Snažíme se vytvořit něco unikátního. Něco nového. Něco, co lidi zvedne ze židle. Vy nám v tom extra dobře pomáháte, a proto je na čase Vás odměnit něčím extra.

Vymysleli jsme pro Vás soutěž, do které se automaticky zapojíte tak, že přispějete 299,- nebo více. Ti co už takto přispěli jsou samozřejmě do soutěže zařazeni automaticky.

1. cena

  • Černé tričko s motivem Rockefeller (jak rádi říkáme, naše "nejcennější" hovno :))
  • Druhé fyzické PEXESO zdarma!
  • Pohlednice s unikátním motivem.
  • 3x placka - každá s jiným hovnem.

2. cena

  • Tričko
  • Pohlednice
  • 3x placka

3. cena

  • Pohlednice
  • 3x placka

 

Už jsme skoro za půlkou kampaně - prosíme Vás, pokud jste ještě neřekli přátelům o našem PEXESu, udělejte to a dejte jim šanci se do soutěže taky zapojit! :)

Koukněte na infografiku, kterou jsme pro Vás připravili:

Pro zvětšení klikněte na obrázek!

soutez-small.jpg

Dnes jsme se přehoupli přes 50%!
10/5/2015

Dnes jsme se přehoupli přes 50%!

Dnes se povedlo přesáhnout magickou hranici 50%, tedy 35 500,-. Kdo ještě váhá má teď vetší šanci posunout projekt ke zdárnému cíli! Děkujeme Vám!

ReachedCZK 75,342(100%)

100%
CZK 75,000requested
121contributors
Contribute

project authorPEXESO s hovnama

Rewards

CZK 99Nehynoucí vděk

Děkujeme! Tato odměna Vám zajistí přístup k beta verzi (a později i plné verzi) mobilní verze PEXESA. Taky dostanete osobní poděkování od tvůrců a pohlednici s hovnem! Vaše jméno nebo přezdívka bude uvedena na kartičce cti v KAŽDÉM VYROBENÉM BALENÍ!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 299Chci to mít první (1 balení)

Hned jak bude PEXESO připraveno, dostanete 1 balení. Buďte první, kdo PEXESO daruje nebo předvede kamarádům. Tato odměna zahrnuje také vše z odměny "Nehynoucí vděk" + hra v elektronické podobě zadarmo.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 549Chci i pro kamaráda (2 balení)

Chcete PEXESO darovat, ale taky si chcete jedno nechat? Tak to je tahle odměna přímo pro Vás. Dostanete 2 balení. Tato odměna zahrnuje také vše z odměny "Nehynoucí vděk" + 2x hra v elektronické podobě zadarmo.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,199Pro celou partu (5 balení)

Napadá Vás hned několik lidi, kterým by se naše PEXESO líbilo? Máte možnost jich koupit rovnou 5 za velmi výhodnou cenu. Tato odměna zahrnuje také vše z odměny "Nehynoucí vděk" + 5x hra v elektronické podobě zadarmo.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,499Vlastní hovno

Máte nápad na vlastní hovno? Chcete být navždy zvěčněn na kartičce a v Encyklopedii hoven, jako jeho autor? Pak hurá do toho - náš grafik vytvoří podle Vašeho nápadu unikátní hovno, které se objeví ve finální sadě. Vaše hovno tak uvidí každý! Samozřejmostí je, že jedno balení + elektronickou podobu hry dostanete zadarmo.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 10,499Pro malý obchod (50 balení)

Chcete prodávat naše PEXESO ve svém obchodě? Chcete být první, kdo bude mít toto zboží? Tak šup, už na Vás čeká 50 balení.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 17,999Pro velký obchod (100 balení)

50 balení je málo? Raději byste brali 100 za ještě lepší cenu? Tak tady máte.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 24,999Reklama na Vaše služby v každé krabičce

Do každé krabičky s naším PEXESEM vložíme reklamu na Váš produkt, službu nebo webovou stránku. Možné je vložit například i slevový kupón.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable