Já, Fojtík 2012.jpg

Petr Kadlček "CD" na kartě / živák Hudba

Natočím živé album, průřez tvorbou od 80.let po současnost. Hosté: Jakub Fojtík-bas, Tomáš J Holý-kyt., Marcel Jakubovie-perkuse. Vyjde na USB kartě.

Petr Kadlček "CD" na kartě / živák

ReachedCZK 50,800(212%)

212%
CZK 24,000requested
48contributors
ContributeRewards

Na úvodním obrázku karty projektu jsem s hostujícím basákem Jakubem Fojtíkem.

(Jo, a omlouvám se zachybný součet výdajů na videu - točit živák jsou "holt" nervy :-).)

1.) ÚVODEM NĚCO O PROJEKTU: Rád bych natočil album, na kterém bude jednak várka mých nových písniček a kromě ní na něm budou v jiné podobě a v jiném obsazení i některé písničky starší. Byl by to průřez mojí tvorbou od 80.let až po současné novinky. Na albu se tedy objeví i pár písní, které jsem kdysi hrával se skupinami Emise a Natural. Natáčení proběhne formou živého koncertu 15.3.2016 v Žižkovském klubu Orion. Album bych vydal pod názvem: Petr Kadlček - "CD" na kartě. Jedná se o volné pokračování cyklu mých alb na různých nosičích kromě CD. V roce 2012 jsem vydal "CD" na flashce. Nyní přichází na řadu "CD" na kartě.

Tady se můžete podívat na úvodní písničku mého minulého alba TRVALE UDIVOVAT: https://www.youtube.com/watch?v=sBt7n4iJ33k

A tady můžete mrknout na poměrně novou píseň PŮL JE MNOHEM VÍC, NEŽ NIC, ketrá také bude na novém albu a na kterou jsme natočili "domácí klip": https://www.youtube.com/watch?v=ysnAHsF631c

Na obrázku je moje foto z živého koncertu v listopadu 2015:

Já akust černob 2015.jpg

2.) CO ZNAMENÁ "CD" NA KARTĚ: znamená to vydání hudebního alba na netradičním nosiči - na kartě s oboustranným potiskem a s USB čipem 4GB  a s obsahem muziky ve formátech audio (WAV) i mp3, s texty písní, fotkami, s dalšími bonusy a "bookletem" včetně poděkování startérům. To vše v nákladu 200 ks.

Na obrázku je vzorek USB karty, na které chci album vydat: 

USB karta CD PK.jpg

3.) CO BUDE NA ALBU: zhruba 15 písniček, z nichž některé už sice natočeny byly, ale v jiném provedení. Zhruba polovina písniček se bude natáčet poprvé. Termín "ZHRUBA" používám z toho důvodu, že dopředu přesně nevím, jestli ještě nějakou novinku nesložím na poslední chvíli a taky, jestli některou písničku na živém koncertě nezahrajeme tak "vydařeně", že ji pak raději vyřadíme. Ukázky mých předchozích nahrávek si můžete poslechnout na profilu www.bandzone.cz/petrkadlcek

4.) KDO A KDY: na koncertě mě doplní dva výteční hosté - basák Jakub Fojtík a kytarista Tomáš J Holý. Koncert se uskuteční 15.3.2015 a bude se na něm kromě hudebního alba natáčet i DVD. Po dokončení, smíchání a masteringu album "CD" NA KARTĚ pokřtíme - a to před letními prázdninami 2016.

Na obrázku jsem s Tomášem J Holým na Sázavafestu 2015 (Tomáš bude na mém albu hostovat):

Já a Tomáš Holý 2015 Sázava.jpg

 

5.) PRODUKCE, STUDIO, ZVUK ATD.: stejně jako na mém předešlém albu (CD na flashce) mi vydatně pomůže producent a výtečný muzikant Lukáš Chromek, který bude mít kromě hudební producentské spolupráce na starost celou nahrávku, míchání i mastering. On je zárukou profesionálního výsledku.

6.) PENÍZE: 200 USB karet s potiskem stojí 28.000,-Kč, mobilní studio s obsluhou na koncertě + míchání nahrávek + mastering mám slíbeno za velmi přátelskou cenu 18.000,-Kč, nějaké drobnější režie, nájem klubu a benzíny na dopravu apod. mě přijdou zhruba na 2000,-. Celkem to dělá 48.000,-Kč. Pokud mi projekt na Startovači přinese alespoň polovinu potřebné částky, budu šťastný a vše uskutečním v dobré kvalitě. Druhou polovinu výdajů si uhradím z vlastních peněz nebo z půjček. Celou částku bych však nebyl schopen zvládnout. Proto je požadovaná částka jen 24.000,-Kč.

7.) PROČ CHCI JEN POLOVINU PENĚZ: když po mě chtěla dospívající dcera peníze na něco, co nebylo vyloženě nezbytné, na nějaký nadstandard, spíš výmysl nebo prostě přání a už sama měla nějaký alespoň malý zdroj příjmů, podpořil jsem tu věc jen polovinou peněz, aby se ukázalo, že o ni opravdu stojí, že si ji dokáže i sama něčím zasloužit, že nebude rozmazlená a o věc bude i lépe pečovat. Proto takovou metodu chci uplatnit i na sobě. Utratit cizí peníze je totiž to nejjednodušší, ale pokud budu mít v projektu polovinu svých peněz, budu ho určitě dělat ještě rozvážněji a úsporněji.

8.) PŘEDEM MOC DĚKUJU: a těším se na viděnou buď na živém natáčení mého alba a DVD nebo na jiném mém koncertě.

ReachedCZK 50,800(212%)

212%
CZK 24,000requested
48contributors
Contribute

project authorPetr Kadlček

Rewards

CZK 200Poděkování v "bookletu" alba

Poděkování startérovi bude uvedeno v elektronickém bookletu alba "CD" na kartě.

Expected delivery of the reward: June 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Album v digitální podobě + poděkování v "bookletu"

Startérovi poskytnu ke stažení kompletní album v digitální podobě + poděkování v "bookletu" alba.

Expected delivery of the reward: June 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 4001x karta s albem + poděkování v "bookletu"

Startérovi předám nebo zašlu 1 ks alba "CD" NA KARTĚ + poděkování v "bookletu" alba.

Expected delivery of the reward: June 2016

Number of available rewards: 46/50

Reward unavailable

CZK 5001x karta s albem + vstup na natáčení + poděkování

Startérovi předám nebo zašlu 1 ks alba "CD" NA KARTĚ + získá volný vstup na živé natáčení alba a DVD 15.3.2016 v Žižkovském klubu Orion + poděkování startérovi v "bookletu" alba.

Expected delivery of the reward: June 2016

Number of available rewards: 47/60

Reward unavailable

CZK 600Celoroční volňásek + poděkování v "bookletu"

Startér obdrží volnou vstupenku na všechny moje koncerty v roce 2016 (předám do 31.prosince 2015) + poděkování startérovi v "bookletu" alba.

Expected delivery of the reward: June 2016

Number of available rewards: 12/15

Reward unavailable

CZK 750Celoroční volňásek + 1x karta s albem + poděkování

Startér obdrží volnou vstupenku na všechny moje koncerty v roce 2016 (předám do 31.prosince 2015) + 1 ks alba "CD" NA KARTĚ + poděkování startérovi v "bookletu" alba.

Expected delivery of the reward: June 2016

Number of available rewards: 10/15

Reward unavailable

CZK 1,000Logo či zvýrazněné poděkování v "bookletu" + "CD"

Tento finannční příspěvek jsem pojal spíše jako sponzoring. V "bookletu" alba se proto objeví logo startéra nebo zvýrazněné poděkování (podle přání). Přidané "CD" NA KARTĚ je samozřejmostí.

Expected delivery of the reward: June 2016

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 3,500Koncert v Praze + 1x karta s albem + poděkování

Startérovi zahraju koncert v Praze a blízkém okolí a je jen na něm, při jaké to bude příležitosti + obdrží 1 ks alba "CD" NA KARTĚ + poděkování v "bookletu" alba.

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 5/8

Reward unavailable

CZK 6,000Koncert v celé ČR + 1x karta s albem + poděkování

Startérovi zahraju koncert kdekoli v České republice a je jen na něm, při jaké příležitosti + obdrží 1 ks alba "CD" NA KARTĚ + poděkování startérovi v "bookletu" alba.

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable