15994866_379684402385394_4887296448796124099_o.jpg

Peklo na koloběžkách Film & Video

Chceš vědět, jaké to je ujet nejtěžší cyklistický závod světa na koloběžce? Tak podpoř vznik dokumentu o cestě 7 bláznů stým ročníkem Giro d' Italia.

Limitovaná edice triček KICK ITALY 2017
4/25/2017

Limitovaná edice triček KICK ITALY 2017

Šance, která se nebude opakovat. Pouhých 5 dnů do konce kampaně! Trička KICK ITALY 2017, které vám připomenou, že nikdy nejste příliš starý na to, jít si za svým snem.

PS: Ano máme velikosti XS i 3XL :))

Poslední šance na jméno na autě
4/20/2017

Poslední šance na jméno na autě

Nemůžete do Itálie, ale chcete být celou cestu s námi?

Tak neváhejte a podpořte nás s odměnou "Fanoušek je součástí týmu". Nabízíme poslední šanci na vylepení vašeho jména na naší support dodávce. V pátek 21.4 večer totiž auta posíláme do Českých Budějovic, kde jim udělají zbrusu nový grafický kabát a poté již nebude možnost polep dodělat.

Mockrát děkujeme za pochopení i podporu.
Tým KICK ITALY 2017

Nová odměna. Naše růžové helmy Sh+
4/15/2017

Nová odměna. Naše růžové helmy Sh+

Dlouho jste se nás ptali, zda je možné zakoupit i naše itaské helmy SH+ ...

A tak jsme je po dlouhých perepetiích sehnaly. Design je naprosto totožný jako máme my. Stejná je i váha 230g! Jen počet je jiný než má k dispozici tým jezdců. Pro fanoušky máme pouze 3 kusy! Víc jich totiž v současné době v ČR ani není :)

To teda koukáme!
4/7/2017

To teda koukáme!

Jak říká Karel Gott: "Toto jsme opravdu nečekali." Startéři moc děkujeme. 147K za 18 dní je neskutečných!

Nový cíl kampaně a možná i nové odměny zveřejníme již brzy. Těšte se :)

Děkujeme za podporu "Pekla na koloběžkách"
3/26/2017

Děkujeme za podporu "Pekla na koloběžkách"

Zdravíme všechny fanoušky projektu. Za necelý týden kampaně se nám podařilo vybrat fantastickou částku 72 tisíc. Máme ohromnou radost a děláme vše pro to, aby náš film byl co nejdelší a ideálně skončil až poslední etapou v Miláně. Italské peklo tak simulujeme na Giro kempu v jižních Čechách a na Šumavě. Začali jsme v pátek a v nohou máme přesně 440km. Pouhých 13% délky Gira. Peklo se blíží už za 38dní!

Foto © Ivo Dvořák

ReachedCZK 231,736(178%)

178%
CZK 130,000requested
210contributors
Contribute

project authorTeam KickItaly 2017

Rewards

CZK 100Jméno a poděkování v titulcích

To nejmenší, co pro Vás můžeme udělat! Vaše jméno bude s naším filmem spojeno už navždy! Po dokončení a premiéře bude veřejně ke zhlédnutí a odkaz k němu Vám přistane v e-mailové schránce!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Náramek KICK ITALY 2017

Speciální růžový náramek KICK ITALY 2017, vám vždy připomene, že i sebehloupější nápad může být skvělé dobrodružství. + Jméno a poděkování v titulcích Vaše jméno bude s naším filmem spojeno už navždy! Po dokončení a premiéře bude veřejně ke zhlédnutí a odkaz k němu Vám přistane v e-mailové schránce!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Online pohlednice ze Sardinie

Pošleme Vám vtipnou online pohlednici od České pošty z Itálie. Nebude chybět 7 členů naší bandy a 7 zvednutých palců za Vaší podporu. + Jméno a poděkování v titulcích Vaše jméno bude s naším filmem spojeno už navždy! Po dokončení a premiéře bude veřejně ke zhlédnutí a odkaz k němu Vám přistane v e-mailové schránce!

Expected delivery of the reward: December 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Sportovní lahev KICK ITALY 2017

Šedivý sportovní bidon od Zdravé Lahve se hodí, jak na koloběžku tak na kolo. Láhev je vyrobena z vysoce odolného polypropylenového plastu, který zaručuje stálý tvar. Oproti náhledové fotce bude lahev v invertních barvách. + Jméno a poděkování v titulcích Vaše jméno bude s naším filmem spojeno už navždy! Po dokončení a premiéře bude veřejně k shlédnutí a odkaz k němu Vám přistane v e-mailové schránce!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Běžecký trénink s Kubou a Michalem

Michal s Kubou rádi běhají a zároveň pracují jako běžečtí trenéři. Pokud Vás tedy zajímá technika běhu nebo se chcete jen proběhnout s fajn partou lidí, neváhejte a pojďte do toho. Trénink se uskuteční v létě na Střeleckém ostrově v Praze, na výběr bude ze dvou termínů a nebudou chybět ani historky z Gira :) + Jméno a poděkování v titulcích Vaše jméno bude s naším filmem spojeno už navždy! Po dokončení a premiéře bude veřejně k shlédnutí a odkaz k němu Vám přistane v e-mailové schránce!

Expected delivery of the reward: August 2017

Number of available rewards: 22/24

Reward unavailable

CZK 490Vzorek písku z Etny + podepsaná fotografie

Už ve 4. etapě nás čeká nepříjemné stoupání od moře až do 1800 m.n.m pod bájnou sopku Etnu. Přivezeme Vám vzorek písku + podepsanou fotografii od všech jezdců. + Jméno a poděkování v titulcích Vaše jméno bude s naším filmem spojeno už navždy! Po dokončení a premiéře bude veřejně ke zhlédnutí a odkaz k němu Vám přistane v e-mailové schránce!

Expected delivery of the reward: December 2017

Number of available rewards: 112/120

Reward unavailable

CZK 500Bavlněné tričko KICK ITALY 2017

Limitovaná edice (možno zakoupit pouze přes Startovac.cz) bavlněných triček KICK ITALY 2017 v dámské i pánské verzi s nápisem "YOU ARE NEVER TOO OLD TO SET A NEW GOAL OR LIVE A NEW DREAM" vám pokaždé připomene, že neexistuje nic na, co byste byli až příliš staří! Do poznámek prosím zveřejněte, zda máte zájem o dámský či pánský střih, případně jakou máte velikost. Děkujeme.

Expected delivery of the reward: August 2017

Number of available rewards: 1/50

Reward unavailable

CZK 550Vstup na premiéru filmu

Zveme Vás na premiéru! Jako první v historii uvidíte náš film. + Jméno a poděkování v titulcích Vaše jméno bude s naším filmem spojeno už navždy! Po dokončení a premiéře bude veřejně ke zhlédnutí a odkaz k němu Vám přistane v e-mailové schránce!

Expected delivery of the reward: December 2017

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 750Premiéra filmu - Párty balíček

Zveme vás na premiéru filmu. Jako první v historii uvidíte náš film a k tomu dostanete pamětní list a fotografii podepsanou všemi jezdci. + Jméno a poděkování v titulcích Vaše jméno bude s naším filmem spojeno už navždy! Po dokončení a premiéře bude veřejně ke zhlédnutí a odkaz k němu Vám přistane v e-mailové schránce!

Number of available rewards: 92/100

Reward unavailable

CZK 950Krátké elastické kalhoty

Mít dres komplet, to je základ. Proto přidáváme i skvělé krátké elasťáky od firmy ATEX, s kterými nyní trénujeme. Zároveň od nás dostanete na památku podepsanou fotografii z Gira. + Jméno a poděkování v titulcích Vaše jméno bude s naším filmem spojeno už navždy! Po dokončení a premiéře bude veřejně ke zhlédnutí a odkaz k němu Vám přistane v e-mailové schránce!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,100Fanoušek je součástí týmu

Vylepíme Vaše jméno na naše support auto, pozveme Vás na premiéru filmu, dostanete pamětní list a samozřejmě i fotografii podepsanou všemi jezdci. + Jméno a poděkování v titulcích Vaše jméno bude s naším filmem spojeno už navždy! Po dokončení a premiéře bude veřejně ke zhlédnutí a odkaz k němu Vám přistane v e-mailové schránce!

Number of available rewards: 30/50

Reward unavailable

CZK 1,500Podepsaný dres podporovatel KICK ITALY 2017

Jezdíte na kole nebo na koloběžce? Tak pak Vám tenhle dres nesmí chybět. K tomu všemu Vám ho všichni jezdci podepíší. Součástí odměny je i fotografie podepsaná od všech jezdců. + Jméno a poděkování v titulcích Vaše jméno bude s naším filmem spojeno už navždy! Po dokončení a premiéře bude veřejně ke zhlédnutí a odkaz k němu Vám přistane v e-mailové schránce!

Number of available rewards: 19/40

Reward unavailable

CZK 2,000Koloběžkový trénink pro 10 lidí

Naučíme Vás jak správně jezdit. Stačí jen sehnat koloběžky. Na termínu se určitě domluvíme. Místo ale musí být v Praze. + Jméno a poděkování v titulcích Vaše jméno bude s naším filmem spojeno už navždy! Po dokončení a premiéře bude veřejně ke zhlédnutí a odkaz k němu Vám přistane v e-mailové schránce!

Number of available rewards: 26/30

Reward unavailable

CZK 3,000Přednáška v Praze

Uděláme Vám přednášku, že budete koukat a to, ať už to v Itálii dopadne jakkoliv :)) + Jméno a poděkování v titulcích Vaše jméno bude s naším filmem spojeno už navždy! Po dokončení a premiéře bude veřejně ke zhlédnutí a odkaz k němu Vám přistane v e-mailové schránce!

Number of available rewards: 19/20

Reward unavailable

CZK 3,333Italská helma SH+

S helmou nebo bez helmy to je diskuze číslo 1. My jsme samozřejmě na straně bezpečnosti a proto nabízíme tuhle parádní helmu SH+, vážící pouhých 230 gramů. Jedná se o naprosto stejnou helmu, jako mají jezdci týmu KICK ITALY 2017. K tomu dostanete lístek na premiéru filmu, pamětní list a náramek KICK ITALY 2017. + Jméno a poděkování v titulcích Vaše jméno bude s naším filmem spojeno už navždy! Po dokončení a premiéře bude veřejně ke zhlédnutí a odkaz k němu Vám přistane v e-mailové schránce!

Expected delivery of the reward: June 2017

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 4,000Koloběžka Yedoo Wzoom

Ideální koloběžka pro školáky a budoucí naděje českého koloběhu. Ocelový rám a V brzdy na předním i zadním kole zaručují bezpečnou jízdu nejen při dojezdech do školy, ale třeba i na krátké víkendové výlety. + Samolepky a pamětní list + Jméno a poděkování v titulcích Vaše jméno bude s naším filmem spojeno už navždy! Po dokončení a premiéře bude veřejně k shlédnutí a odkaz k němu Vám přistane v e-mailové schránce!

Expected delivery of the reward: May 2017

Number of available rewards: 12/12

Reward unavailable

CZK 4,500Přednáška ve Vašem městě

Přijedeme do Vašeho města a uděláme přednášku, kterou si budete dlouho pamatovat. + Jméno a poděkování v titulcích Vaše jméno bude s naším filmem spojeno už navždy! Po dokončení a premiéře bude veřejně ke zhlédnutí a odkaz k němu Vám přistane v e-mailové schránce!

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 5,000Podepsaný dres, který absolvoval Giro

Nepraný a nemytý. Prostě originální dres, který zažije přesně polovinu etap stého výročí Giro d' Italia. Samozřejmě podepsaný od všech členů týmu. + Jméno a poděkování v titulcích Vaše jméno bude s naším filmem spojeno už navždy! Po dokončení a premiéře bude veřejně ke zhlédnutí a odkaz k němu Vám přistane v e-mailové schránce!

Number of available rewards: 3/7

Reward unavailable

CZK 10,000Koloběžka Yedoo Rodstr

Chceš mít stejnou značku koloběžky jako má Vašek? Tak si kup koloběžku Yedoo Rodstr. Skvělá koloběžka na ranní dojezdy do práce nebo víkendové výlety. Koloběžka Yedoo Rodstr má lehký hliníkový rám, kvalitní V brzdy a pláště značky Kenda. Prostě skvělý stroj, pokud neplánuješ ujet Giro :)) + Samolepky a pamětní list + Jméno a poděkování v titulcích Vaše jméno bude s naším filmem spojeno už navždy! Po dokončení a premiéře bude veřejně ke zhlédnutí a odkaz k němu Vám přistane v e-mailové schránce!

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 15,000Koloběžka Yedoo Wolfer

Chcete mít koloběžku jako my? Koloběžku, která získala designérské ocenění REDDOT 2016? Tak si kupte tuhle krásku od značky Yedoo. Wolfer je stejný model koloběžky, na které pojede Václav celý stý ročník Giro d' Italia. Váží necelých 7kg. Je z hliníku a perfektně sedí. K tomu všemu dostanete samolepky a pamětní list. + Jméno a poděkování v titulcích Vaše jméno bude s naším filmem spojeno už navždy! Po dokončení a premiéře bude veřejně ke zhlédnutí a odkaz k němu Vám přistane v e-mailové schránce!

Expected delivery of the reward: May 2017

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 25,000Filantrop

Tak takhle velké podpory si opravdu vážíme! Vezmeme Vás na preméru, na trénink a ještě Vám všechno povyprávíme u piva. + Jméno a poděkování v titulcích Vaše jméno bude s naším filmem spojeno už navždy! Po dokončení a premiéře bude veřejně ke zhlédnutí a odkaz k němu Vám přistane v e-mailové schránce!

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable