_MG_4110.jpg

Pearl dělá módu bez předsudků Umění

Rozhodla jsem se bojovat proti předsudkům v módě! Připravuji proto prezentaci svých modelů, které budou předvádět krásné ženy všech věků a velikostí.

4/7/2016

Seznamte se s mými modelkami!

Dnes vám napíši poslední novinku, než se projekt ukončí. Ale určitě Vás o kolekci a její prezentaci budu dále informovat a dokumentovat Vám její průběh. Ale teď už si pojďme představit další modelku! Moje sestra Lucie (Audrey) Brandtlová momentálně studuje magisterský obor Řízení a supervize v sociálních a zdravotnických zařízeních. Zároveň ale pracuje jako manažerka projektu v o.p.s „Chcipomoci“, kde řídí projekt Mentoring. Je také členkou týmu tohoto projektu, takže až text dopíšu, bude ho určitě opravovat. Musím říct, že Luci je člověk, který je skutečně bez předsudků, proto skvěle reprezentuje moji myšlenku. Spolu se svým přítelem pak tvoří dokonalé duo, které když zapojí svoje znalosti a dobrovolnictví, máte pocit, že skutečně změní svět a to na ni budu vždy obdivovat. Její osobnost ještě skvěle doplňuje fakt, že je vegetariánka. Když napadne první sníh, tak mi volá, že jdeme sáňkovat na igelitkách a při letním dešti ji asi potkáte, jak v něm tancuje. Naprosto miluje sladkosti, umění, jazz, film noir, krasobruslení a samozřejmě módu. Společně už máme blog (www.audreyandpearl.blogspot.cz) a kdo ví, třeba se jednou budeme každý den potkávat ve firmě Pearl.

12936655_1050201168352410_5870729417438818043_n (2).jpg

4/4/2016

Seznamte se s mými modelkami!

Dnes vám chci představit další modelku. Jmenuje se Margit Křišťanová a je to expertka na pleť. Po studiu kosmetiky byla součástí týmu, který zaváděl značku Nina Ricci na český trh. Zároveň se až dodnes věnuje práci v salónu a je skvělá make-up artistka. Po splnění svých kariérních cílů si ale chtěla splnit ještě ty rodinné a stala se manželkou a matkou dvou dětí. Nejvíc na ní obdivuju s jakou láskou a pečlivostí se stará o svoji rodinu a jak dokáže skloubit rodinný a profesní život. Seznámily jsme se, když jsem pracovala v Kiehl‘s, kam Margit nastoupila po mateřské. Musím říct, že její rady ohledně vztahů a života obecně si budu už vždycky pamatovat a kdybych zase potřebovala poradit, tak vím na koho se obrátit. Margit má ale také svojí bláznivou stránku, která je na ní nejlepší, přála bych vám ji vidět na firemním večírku na parketě ve dvě ráno. Jak sama často říká: „Člověk si potřebuje občas vyhodit z kopýtka!“, proto nikdy nezkazí žádnou srandu. Je ale taky mimo jiné milovnice černobílých filmů ze třicátých let, hudby z let osmdesátých, zdravého jídla a módy.

12953281_987755254636644_1656116608_o.jpg

3/20/2016

Seznamte se s mými modelkami!

Dnes bych Vám chtěla představit modelku, která hraje velkou roli v mém životě. Je to totiž moje maminka. Helga Brandtlová vyrostla v Semilech, poté vystudovala ekonomku v Praze a začala pracovat jako účetní. Pak se ale rozhodla obor zcela změnit a za to jí obdivuju. Řada lidí nemá odvahu na to skončit s prací od devíti do pěti a jít si za tím, co ji baví. Maminky koníček je totiž živý příklad frazému: „Kolika jazyky mluvíš, tolikrát jsi člověkem.“. Momentálně je člověkem už pětkrát a to určitě není konečné číslo. Um jazyků pak spojila s historií a nyní ji můžete potkat v Praze s deštníkem, jak poznává zajímavé lidi z celého světa a představuje jim fascinující historii našeho hlavního města. Zároveň měla a musím říct, že stále ještě má, další práci: vychovávat mě a mojí ségru. Popsat ale její práce by bylo málo. Helga je také milovnice moře, hor, zahrádkaření, dobrého jídla a Justina Biebra. Její srdce ovšem patří mému tatínkovi. A kvůli tomuhle všemu jsem si jí vybrala, protože takovéhle jsou moje modelky - úspěšné, sebevědomé, krásné a odvážné! Helga se Vám konkrétně představí v modelu inspirovaném renesancí.

upraveno.jpg

ReachedCZK 29,000(100%)

100%
CZK 29,000requested
21contributors
Contribute

project authorPearl

Rewards

CZK 100Sponzor projektu

Podpořte můj projekt a budete uvedeni jako sponzoři akce přímo na prezentaci modelů.

Expected delivery of the reward: May 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Náramek, límeček nebo motýlek

Můžete si vybrat, jestli ode mě chcete vyrobit náramek, ušít límeček či motýlek. Napište mi, jaký máte styl a vymyslíme pro vás doplněk přímo na míru!

Expected delivery of the reward: May 2016

Number of available rewards: 21/30

Reward unavailable

CZK 500Místo na prezentaci modelů

Získejte místo na prezentaci, aby ani jeden model neunikl vašemu oku!

Expected delivery of the reward: May 2016

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 1,000Tričko Pearl

Startér od nás dostane tričko s Pearl logem a citátem proti předsudkům.

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 2,000Poznejte tým Pearl

Stravte s námi příjemné odpoledne a poznejte osobně kreativní tým Pearl. Podívejte se, jak vzniká kolekce a zajděte s námi na kávu či víno. Těšíme se, až vás poznáme.

Expected delivery of the reward: May 2016

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 5,000Model z minulé kolekce "Bez předsudků"

Vyberte si jeden model z minulé kolekce „Bez předsudků“ (vybírejte na www.pearlfashiondesigner.com). V nabídce je body, sukně, šaty, halenka nebo kalhoty.

Expected delivery of the reward: April 2016

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 8,000Model na míru

Chcete mít doma ve skříni originální kousek navržený mnou? Například dámské šaty nebo pánskou košili se podle nás vyplatí mít ušité na míru.

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 10,000Partner projektu

Staňte se partnerem projektu a podpořte tak módu bez předsudků! Na prezentaci modelů je samozřejmostí vaše místo v první řadě a uvedení mezi naše partnery včetně možnosti zviditelnění loga. Navíc můžeme celou prezentaci zopakovat na vaší firemní či rodinné akci.

Expected delivery of the reward: June 2016

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable