6243-startovac-2-jpg-660x371.jpg

Pavel Petran a kapela - Nové CD Hudba

Pomozte nám s dokončením nového CD , které vydáme koncem června nebo začátkem července. Částka bude využita na dotočení a výrobu CD.

Startovac 2.jpg

ReachedCZK 11,850(119%)

119%
CZK 10,000requested
28contributors
ContributeRewards

Pomozte nám s dokončením nového CD , které vydáme koncem června nebo začátkem července. Částka bude využita na dotočení a výrobu CD. Podařilo se nám našetřit stejnou částku jako na poslední CD "Na každýho jednou dojde", které vyšlo v roce 2013. Rádi by jsme na novém CD použili nějaké nástroje na které běžně nehrajeme a také samotná výroba bude něco stát. Když by se nám podařilo vybrat nějaké peníze, tak by jsme chtěli nové CD nechat vylisovat. Poslední album jsme nechávali vypálit, protože je to finančně méně náročné. V případně že bude víc peněz, tak nám to dá prostor na lepší finální úpravu, lepší obal atd. Kdo někdy natáčel CD tak ví že se dá využít každá koruna navíc. 

12799165_10209075876004400_1113235461421355008_n.jpg

Nové CD

Nové album budeme začneme natáčet koncem dubna ve studiu 3bees. CD bude obsahovat 13 nových písniček. Máme domluvené i hosty, jak na zpívání, tak na hudební nástroje na které běžně nehrajeme. Když vše dobře dopadne, tak CD bude dokončené koncem června, nejpozději začátkem července. 

O nás

Naše kapela vznikla v červnu roku 2009 a v součastné době hraje ve složení: Pavel Petran (kytara a zpěv), Eduard Hladík (kytara a zpěv), Zdeněk Vácha (bicí) a Petr Vrabec (baskytara a zpěv). Název „Pavel Petran a kapela“ je proto, že Pavel Petran hrál a vystupoval dva roky jako písničkář a s kapelou pokračuje v tom, v čem začal. Na koncertech nás můžete vidět většinou v plné sestavě. Vyjímečně ve třech. To vše záleží na povaze dané akce a domluvě. I to je důvod pro "a kapela".

Doufáme, že kromě nás, budete mít z písniček radost třeba i Vy.

Historie a budoucnost

Nové album bude v pořadí třetí. První album "Dneska už vím" vyšlo v roce 2008, kde se Pavel prezentoval jako písničkář s pomocí hudebníků ze studia. Druhé album "Na každýho jednou dojde" vyšlo v roce 2013 a bylo natočené už s kapelou.

obal-predni strana.jpg

Písničky je možné slyšet i v některých rozlasových stanicích jako je třeba Český rozhlas, rádio Samson, Country rádio a další. 

A budoucnost? Ta je vždy nejistá :-)  

Když se podaří vybrat víc?

Asi nejsem úplný otimista, ale kdyby se náhodou podařilo vybrat víc, tak se všechny peníze použijí na nové CD. Jak už jsem psal, tak rozpočet máme stejný jako na poslední album. Ale písniček bude víc, nástrojů bude víc, hlasů bude víc a když to půjde tak by jsme rádi použili část i do výroby CD, obalu a věcí nutných pro samotné dokončení. Věřte, že s rozpočtem jsme na samotné hraně, kdy se CD natočit dá. Ale každá částka navíc nám pomůže více se věnovat úpravám a dá nám více času si s tím pohrát, tak aby to opravdu stálo za to. 

 

Za případnou pomoc moc děkujeme!!

ReachedCZK 11,850(119%)

119%
CZK 10,000requested
28contributors
Contribute

project authorPavel Petran

Rewards

CZK 250Nové CD

Nové CD odeslané hned po dokončení natáčení.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Poděkování + nové CD

Nové CD odeslané hned po dokončení natáčení + uvedení vašeho jména v bookletu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Nové CD + bonus

Nové CD podepsané všemi členy kapely, odeslané hned po dokončení natáčení. Nové CD v mp3 po masteringu (ještě před samotnou výrobou obalu). Uvedení vašeho jména v bookletu + CD "Na každýho jednou dojde" a "Dneska už vím".

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000Nové CD, koncert + bonus

Nové CD podepsané všemi členy kapely, odeslané hned po dokončení natáčení. Uvedení vašeho jména v bookletu . CD "Na každýho jednou dojde" + koncert jenom pro vás po vzájemné domluvě.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 10,000Nové CD, koncert, společné grilování + bonus

Nové CD podepsané všemi členy kapely, odeslané hned po dokončení natáčení. Uvedení vašeho jména v bookletu . CD "Na každýho jednou dojde" .Koncert jenom pro vás po vzájemné domluvě + společné grilování u Pavla na zahradě :-)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable