aaaa (2).jpg

Pavel a jeho Debutové album "Momenty". Hudba

Jsem písničkář, který by hudbou rád dostal lidi do pohody, proto budu moc šťastný, když mi pomůžete v produkci mého prvního autorského alba "Momenty".

Pavel a jeho Debutové album "Momenty".

ReachedCZK 189,155(118%)

118%
CZK 160,000requested
201contributors
ContributeRewards

Ahoj a dobrý den všem, kdo sem vkročí.
Dovolte mi se představit - Jmenuji se Pavel Callta a jsem zpěvák,
textař a muzikant s kytarou.

Skládám melodie a texty, které bych mezi vás rád poslal ve formě debutového alba. 
Vždycky jsem měl sen vydat svojí autorskou desku a doufám,
že touto netradiční cestou se to podaří.

Jsem nadšenec do života, který by chtěl zakomponovat do "písničkářství"
hrst moderního zvuku, emoce a pocity a do třetice hrstku důvtipu s nadsázkou,
protože mám rád srandu a říká se,
že smích dokáže léčit :)

Můj sen a cíl:

Rád bych vytvořil neškatulkované album, které lidem bude pomáhat i v těžších životních situacích. Když vás přepadne smutek, poslechnete si pár songů a bude vám hned líp. Když budete mít skvělou náladu, tak vám ji poslech tohoto CD ještě umocní - tak, že vás už nikdo nerozčílí ani nenaštve. Že zkrátka život bude to nejlepší, co vás mohlo potkat. 

Možná to zní naivně, ale já pevně věřím, že takové album natočit jde. S pomocí vás - lidí a nadšenců do nových věcí a projektů. Proto budu moc rád, když se stanete součástí a budete u zrodu tohoto mého "provotního dítěte". Máte zde možnost předplatit si mé album a získat něco navíc...Debutové album "MOMENTY"

Již třetím rokem pracuji na svém albu a řekl jsem si, že 2015 je ten pravý rok na vydání debutové desky, takže na tom makám, jak jen to jde. Doslova ve dne v noci. Proč v noci? Paradoxně mi to skládá nejlépe vždy od půlnoci do 3:00 do rána a přes den ladím detaily a slova, která mi tam nesedí. Proto často usínám v metru. :)


Proč podpořit projekt:

Pomůžete uskutečnit to, že album půjde do výroby. Díky vaší ´spoluúčasti´ budu moci nahrát písničky s fantastickým zvukem, proto se to projeví na celkové kvalitě alba. Stanete se součástí mé první desky, která je pouze jednou za život a budete tak přímo u zrodu a vývoje alba.

Pokud chcete CD "Momenty" s podpisem, nemusíte čekat, až bude vydané, ale stačí si vybrat odměnu, kliknout na "popořit projekt" a CD s podpisem je vaše - budete ho mít doma dřív, než bude k dispozici v obchodech. Není to o tom, že přispějete pro dobrý pocit a tím to hasne, ale že si za to koupíte zvolený dárek (a různé další odměny - viz. napravo podél stránky) a ještě k tomu podpoříte vznik nových písniček a kompletní "placky".

10615398_761236730581683_1642623302753357439_n.jpg

Pokud po žádné odměně netoužíte, ale stejně byste rádi tento projekt podpořili libovolnou částkou, jednoduše klikněte na tlačítko "Podpořte projekt" hned v první ikonce pod cílovou částkou.

Pokud se vybere vyšší částka, než je cílová, vyrobí se větší množství CDček, za náklady navíc natočím videoklip a nechám vyrobit vinylové desky pro hudební gurmány.

Děkuji moc za jakoukoliv podporu. Nesmírně si toho vážím, protože mi pomáháte plnit si můj největší sen - být profesionálním muzikantem a dostat mezi lidi mé písničky.
Ještě jednou mockrát děkuji. 

 
Pokud se cílová částka nevybere, projekt se ruší a vaše peníze vám budou v plné výši vráceny.
Vydání alba se přesune na dobu neurčitou.Informace o tvorbě a vzniku desky:

Vznik jedné písničky mohu rozdělit na několik kroků:
- Nápad na melodii a text.
- Složení melodie a textu a následné nahrání zvukového záznamu např. na mobil.
- Nahrání demo verze - oddělených stop (kytara a zpěv) v home studiu.
- Nahrávání v profi studiu (tvorba aranže).
- Následuje mix (nahraných stop) a finální mastering.
- Poté vzniká singl či písnička v celé své kráse.

Celý tento proces je velmi nákladný a jelikož mi na tomto albu velmi záleží, rád bych investoval s vaší pomocí do kvalitního zvuku a produkce.

Ve svém "šuplíku" mám cca 30 písniček (demo verzí), ze kterých musím vybrat ty nejlepší ´kousky´ a ty posléze s producentem dotáhnout do finální podoby singlu. Již vydané písně jako jsou Ve Hvězdách, Naštěstí, Mami a Zrzka se na albu objeví také (taktéž v digitální podobě v jednotlivých odměnách).

1556325_10205209878751756_6835327763479657088_o.jpg

Koncert v rámci tour Xinda X, kde jsem vystupoval jako host.

Náklady v Kč:

120-130.000,- nahrávání a produkce zbývajících písní na album; 20-30.000,- potisk, lisování, výroba alba; X,- poštovné za jednotlivé "odměny", další náklady spojené s produkcí (fotky, grafik..). Když se vybere více: videoklip 40-60.000,- (dle náročnosti a scénáře), výroba vinylových desek 25-50.000,- dle množství a také náklady za provoz této kampaně (9 % vybrané částky) a poplatky s tím spojené.

Na jakékoliv případné dotazy se můžete ptát na mém e-mailu pavelcallta.startovac@centrum.cz
Budu se vám snažit co nejdříve odpovědět.

 
Pokud se cílová částka vybere, album dodělám do začátku léta a v září 2015 se můžete těšit na křest a koncert, který by se konal v Praze a Brně.
Jak se říká: "I will do my best."

Děkuji mockrát za přízeň. Mějte se krásně a užívejte život každým Momentem :)

 

Majáles.jpg

 Koncert na Pražském Majálesu 2014.

 

Jistě se najde mnoho lidí, kteří o mně slyší poprvé.
Proto jsem zde v kostce sepsal svou hudební tvorbu. Přeji příjemný poslech.

Má dosavadní hudební tvorba (oficiální videoklipy):

Svůj první singl s názvem "Ve Hvězdách" jsem vydal v roce 2012 a možná si ho pamatujete podle krásné herečky Andrey Kerestešové, která hrála hlavní roli.

Po svém debutu jsem vydal druhý singl „Naštěstí“, který se stal jedním z nejvyhledávanějších klipů roku. Možná si budete klip pamatovat díky tomu, že běhám městem v županu a v lavici píšu test s Erikem Meldíkem. Videoklip se stal oné léto velmi oblíbený a nyní čítá přes 3 miliony zhlédnutí. Je fajn vzpomínat na zážitky z autobusu, když jsem tam vběhnul jen v županu a lidé na mě házeli pohlety typu: "Zdá se mi to, nebo vidim kluka v županu, jak nastupuje do busu?!" :)) Na to se můžete podívat hned pod úvodem na začátku stránky.

Poté jsem začal koncertovat častěji po celé ČR, různých menších festivalech a vydal svůj třetí singl „Zrzka", kde pro změnu běhám v metru a hledám svojí vysněnou zrzku (Lucku Šteflovou), do které jsem se zakoukal cestou v MHDčku. Nyní má tento letní pohodový song skoro 2 miliony zhlédnutí, což jsem vůbec nečekal. Na natáčení moc rád vzpomínám, jelikož to bylo celé
tzv. "na punk" - zkrátka jsme vlítli do metra a začali natáčet. Lidé jen pozorovali, co to asi bude, až to bude. Zde je výsledek :)

Všechny tři singly (Ve Hvězdách, Naštěstí i Zrzka) obsadily první místo v hitparádě T-Music chart, za což vděčím svým úžasným fanouškům a jsou dodnes streamované na hudební televizi Óčko. (Děkuji moc, moji milí fanoušci :) Průběžně vznikaly další nové písničky na připravované CD.

Posledním singlem vydaným v listopadu 2014 je má osobní zpověď s názvem „Mami“, ve které jsou zaznamenány pocity a emoce při smutné události, která mě a mou rodinu potkala. Videoklip vyhrál opět první místo T-music chart. Jedná se o můj nejsrdcovější text, který jsem kdy napsal.

 Veškeré další informace o mne naleznete v sekci "Bio" na stránkách: www.pavelcallta.cz

ReachedCZK 189,155(118%)

118%
CZK 160,000requested
201contributors
Contribute

project authorPavel Callta

Rewards

CZK 200Digitální záznam CD "Momenty" + Fotka s podpisem.

Získáváte "Momenty" v digitální podobě (takže mp3 - link a heslo na ně). Nikoliv však hmotnou krásnou desku :) + podepsanou fotku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300CD "Momenty" z výroby rovnou k vám i s podpisem :)

Získáváte mé první autorské album "Momenty" v krásném obalu i s originálním podpisem + "Momenty" v digitální podobě (takže mp3 - link a heslo na ně).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400CD "Momenty" s podpisem a speciálním věnováním.

Získáváte album "Momenty" s podpisem a věnováním v bookletu, pro koho album bude. Buď pro vás nebo jako dárek pro někoho z vašich blízkých + "Momenty" v digitální podobě (mp3 - link a heslo na ně).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500CD "Momenty" s podpisem + lístky na KŘEST ALBA !

Získáváte cédečko "Momenty" i s podpisem a co je hlavní, tak získáte lístky pro 2 osoby na křest mého Alba, který bude opravdu legendární !!! :) Krom toho vám budu moct dopsat do bookletu alba i speciální věnování po koncertě na křtu, kde bude i autogramiáda s focením + "Momenty" v digitální podobě (takže mp3 - link a heslo na ně).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Tričko + CD "Momenty" + lístky na KŘEST ALBA !

Získáváte debutové album "Momenty" s podpisem a k tomu tričko s originálním designem a nápisem "Momenty" + získáte vstupenky pro 2 osoby na křest alba + CD "Momenty" v digitální podobě (mp3 - link a heslo na ně). Takže takový 3 in 1 balíček s tričkem z limitované edice a lískama na křest Calltíkových "Momentů" :)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Balíček 5 v 1 + Osobní předání + Přátelský Pokec:)

Domluvíme se přes telefon nebo mail na přesném místě, kde vám předám osobně: Debutové album "Momenty" s podpisem a věnováním, k tomu tričko s designem "Momenty" + Vstupenky pro 2 osoby na křest alba + CD "Momenty" v digitální podobě (mp3 - link a heslo na ně) + Podepsané trsátko. A ještě u toho si můžeme popovídat o životě :) Možnost i jako dárek pro někoho, kdo slaví narozeniny nebo svatbu apod. = Po společné domluvě osobně zavolám oslavencovi/oslavenkyni, popřeji k dané události a domluvíme se na místo předání dárků.

Number of available rewards: 0/5

Reward unavailable

CZK 1,500Balíček 5 v 1 (2.edice) + Osobní předání + Pokec:)

Jelikož byl o tento balíček velký zájem, vydávám další edici :) Domluvíme se přes telefon nebo mail na přesném místě, kde vám předám osobně: Debutové album "Momenty" s podpisem a věnováním, k tomu tričko s designem "Momenty" + Vstupenky pro 2 osoby na křest alba + CD "Momenty" v digitální podobě (mp3 - link a heslo na ně) + Podepsané trsátko. A ještě u toho si můžeme popovídat o životě :) Možnost i jako dárek pro někoho, kdo slaví narozeniny nebo svatbu apod. = Po společné domluvě osobně zavolám oslavencovi/oslavenkyni, popřeji k dané události a domluvíme se na místo předání dárků.

Number of available rewards: 1/5

Reward unavailable

CZK 1,500Balíček 7 v 1 (V.I.P. EDICE) + Cílová rovinka :)

Jelikož jsme už skoro v cíli, připravil jsem pro vás speciální odměnu.. Domluvíme se přes telefon nebo mail na přesném místě, kde vám předám osobně: Album "Momenty" s podpisem a věnováním + Tričko s designem "Momenty" + Podepsané podpis-karty + Vstupenky pro 2 osoby na křest alba + CD "Momenty" v digitální podobě (mp3 - link a heslo na ně) + Podepsané trsátko + Vám přinesu SPECIÁLNÍ dárek + Ještě si u toho můžeme popovídat o životě :) Možnost i jako dárek pro někoho, kdo slaví narozeniny apod. = Osobně zavolám oslavencovi/oslavenkyni, popřeji a domluvíme se na přesném místě předání dárků.

Number of available rewards: 1/5

Reward unavailable

CZK 2,000Jste navždy součástí mého alba :) + CDčko + Lístky

Vaše celé jméno bude uvedeno v bookletu alba v sekci "Poděkování" + získáváte Debutové CD "Momenty" s podpisem + lístky pro 2 osoby na křest alba + "Momenty" v digitální podobě (takže mp3 - link a heslo na ně). Zkrátka forever together : )

Number of available rewards: 29/40

Reward unavailable

CZK 6,000Zapaříme na koncertě :) - Den s Pavlem a kapelou.

Cestou na koncert jsou vždy 2 volná místa v autě (máme velké auto), proto vemem Tebe + Tvého kámoše/kámošku s kapelou autem až na místo koncertu, tam s náma můžete být v backstagi, abyste viděli, jak to na koncertě chodí. Potom následuje koncert, který si můžete užít mezi ostatními v publiku. Zkrátka budete na 1 den členové naší koncertní posádky. Cesta domů s jídlem samozřejmě zahrnuta v ceně :) + CD "Momenty" s podpisem popř. věnováním pro oba + lístky pro 2 osoby na křest alba + "Momenty" v digitální podobě (mp3 - link a heslo na ně).

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 10,000Stanete se součástí videoklipu ! + Album + Lístky.

Tohle je taková specialitka :) Získáváte roli v mém videoklipu, takže se z vás de facto stane herec/herečka a uvidíte, jak probíhá takové natáčení. Musím přiznat, že to je zážitek a sranda :) + Získáte CDčko "Momenty" s podpisem a věnováním + možno pořídit společnou fotku + samozřejmě vstupenky pro 2 osoby na legendární KŘEST ALBA :) + "Momenty" v digitální podobě (mp3 - link a heslo na ně).

Number of available rewards: 3/4

Reward unavailable

CZK 20,000Spozoring většího kalibru pro Vaši firmu.

Uvedení vašeho loga/názvu firmy na zadní straně debutového alba v sekci "Partneři", ve videoklipu v titulkách a na všech promo plakátech chystaných koncertů + 2X CD "Momenty" s podpisem + 2X tričko z limitované edice "Momenty" + lístky pro 4 osoby na křest alba + "Momenty" v digitální podobě (takže mp3 - link a heslo na ně).

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 25,000Koncert s kapelou pro Vaši firmu/událost/fest + CD

Hodinový koncert na míru s kapelou pro Vaši firmu či událost (narozeniny, svatba, festival..) včetně autogramiády focení po koncertě (podpiskarty included) + 2X CD "Momenty" s podpisem a věnováním + 2X tričko z limitované edice "Momenty" + lístky pro 4 osoby na křest alba + "Momenty" v digitální podobě (mp3 - link a heslo na ně).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 50,000Generální sponzor projektu/Dárků dosti do sytosti.

Váš výrobek zahrnut do scénáře jako product placement (viditelná reklama na produkt) ve videoklipu. Uvedení Vašeho loga či názvu firmy na zadní straně alba v sekci "Generální partner", taktéž ve videoklipu na konci v titulkách a samozřejmě na všech promo plakátech chystaných koncertů jako hlavní partner + 5 CDček "Momenty" s podpisem jako dárek pro kamarády a blízké. Taktéž 5 triček s designem a názvem "Momenty" + Samozřejmě získáváte i lístky pro celou firmu na křest alba + "Momenty" v digitální podobě (takže mp3 - link a heslo na ně) + Koncert s kytarou na vaši společenské události/večírku.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable