Prechod_uvodni.jpg

Patrik Proško - Cesta do Artasie Umění

Tříměsíční výprava po Asii za tvorbou uměleckých intervencí a land artových projektů ve veřejném prostoru Thajska, Laosu, Vietnamu, Kambodži a Barmy.

Patrik Proško - Cesta do Artasie

ReachedCZK 194,497(108%)

108%
CZK 180,000requested
136contributors
ContributeRewards

Dnes dosaženo 107% !!! Jsou to cca dvě třetiny nákladů na výpravu a zbývá posledních 6 hodin do konce. Kdo by se chtěl do projektu ještě připojit, nebo některou z odměn, tak už to jde pouze přes kartu nebo Pay Pal, kdy se platba připíše hned, platba přes účet už se připsat nestihne. Projekt Artasie se stává skutečností!!! 

PATRIK PROŠKO - CESTA DO ARTASIE

Co vznikne

Cesta do Artasie - cca 3 měsíce, cca 10 000 kilometrů, cca 10 nových land artových projektů a uměleckých intervencí ve veřejném prostoru Thajska, Laosu, Vietnamu, Kambodži a Barmy + reportáže, fotodokumentace, videoreporty, vyprávění, promítání, následně výstava a sdílení poznání z asijskýho subkontinentu. Stejně tak rozšířím svůj dosavadní katalog o nové práce i texty z této cesty, což bude již kniha čítající 100 stran, ne-li více.

Rád bych byl na cestě také prospěšný a tak oslovuji své asijské kontakty k uspořádání výstavy v Bangkoku a v Hanoi na podporu neziskových organizací, které se starají o zmrzačené děti z nevybuchlých min, HIV pozitivní a děti postižené bojovým plynem Agent Orange z Vietnamské války. K nim by putoval veškerý výdělek z výstav. 

Předpokládaný termín 

Konec září - konec prosince 2018 - (nejraději bych vyrážel v den mých narozenin 18. září, záleží však na více okolnostech jestli mi přímo tento den vyjde)

 

Předpokládaná trasa

Na svých cestách mám sice vždy plán co vše bych chtěl vidět a poznat, nicméně plán vždy operativně přizpůsobuji daným možnostem na místě, dělám různé výjezdy do okolí apod, takže přiložený plán je pouze orientační.

Asie trasa_01.jpg

Náklady

Cílová částka která je zde nastavena pokrývá přibližně dvě třetiny nákladů jak na cestu, tak na realizaci projektů a to i z toho důvodu, že většinu potřebného nářadí, barev apod. si budu muset kupovat na místě. Dalších přibližně 90 000 bych do projektu vložil ze svého.

Pokud se cílová částka nevybere, tak projekt propadá a peníze Vám budou vráceny.

 

Jak to začalo

Moje první land artová práce ve veřejném prostoru se datuje do roku 2013, kdy jsem namaloval svůj první obraz v brdských lesích. Na přírodní malby používám speciální biologicky odbouratelnou barvu s ekologickým certifikátem nezávadnosti, ale často pracuji instalačně a sochařsky, kdy si na místa přináším další materiály a předměty. Neničím přírodu, ani cizí majetek. Mé zásahy jsou neinvazivní a netrvanlivé, v krátké době oprší a vyhnijou, nebo je uklidím po zdokumentování sám. Pomíjivost vnímám jako výchozí trvalou hodnotu, která silně ovlivňuje vše co v různých fázích života děláme a stala se také leitmotivem všech mých dosavadních projektů ve veřejném prostoru, kdy žádný z nich již neexistuje. Záleží mi spíše na činu, který dokumentuji ve fotografii, než na vlastnění trvanlivých výsledků v realitě.

small_genius loci.jpg

 Jak to pokračovalo

V Čechách jsem pak v práci pokračoval na různých místech, ale od roku 2015 jsem začal podnikat výpravy za hranice a pracoval s veřejným prostorem v různých státech Evropy. Již jsem podnikl tři několikaměsíční výpravy na vlastní náklady, na kterých jsem byl vždy jen sám. Na těchto cestách jsem ujel přes 25 000 kilometrů  a vytvořl celkem 19 land artových realizací v krajině jedenácti států od Norska po Gibraltar. Maloval jsem na traktor ve francouzských Pyrenejích, na buldozer v Andalusii, vyhořelou Fabii v Portugalsku a na lesním spáleništi ve Španělsku, také na vrak starého Opela v Dánsku, maloval jsem řeku do vyschlého říčního koryta na Korsice a v Lotyšsku kolem louží zrcadlový rámy, přetvářel Sardinii a v italské Carraře maloval v mramorových dolech. Při své severní cestě minulý rok jsem maloval na stromy v německé Rujáně a ve švédských lesích na balvany, v Norsku zas kopal instalace na hřebenech Lofot, maloval na tající ledovec Svartisen a kameny u Trolí stěny, ale také na skálu nejsevernějšího výběžku pevninské Evropy na norském Nordkappu-Knivskjellodden, což je jistě nejseverněji vytvořený land art v Evropě, protože severněji už to nejde. 

Nord.jpg

 Většina těchto projektů spolu s novými sochami, instalacemi, videoartem, malbami a novými intervencemi je teď momentálně k vidění až do 25.8. v Illusion Art Museum Prague na Staroměstském náměstí 24 v Praze, na mé samostatné výstavě s názvem "Na hraně reality" (viz úvodní video, ale i seznam odměn) 

 

Proč to dělám

Protože tohle je to nejsmysluplnější co můžu já jako člověk tomuhle světu nabídnout. Umění ve veřejném prostoru je celosvětové téma. Na svých cestách poznávám jiné kraje, jiné mravy, ale hlavně přístupy jiných lidí k umění v jejich vlastním prostoru ale i k životu. Toto poznání pak zapracovávám do svého dosavadního názorového systému a následně dál promítám do uměleckých realizací nejen v daných zemích, ale i v mé další tvorbě po návratu domů. 

Ve svých pracech se snažím dočasně nabídnout nové možnosti umění ve veřejném prostoru s důrazem na čin a určitý úhel pohledu na realitu, umění, ale i lidskou hodnotu, kterou sám stále hledám. Tématizuji také samotné umění, jeho hranice, mezioborovost či fúze uměleckých procesů. Více o zákulisí a pohnutkách mé práce se můžete dozvědět na komentované prohlídce výstavy. Vše na cestách fotograficky dokumentuji a poznání i s textovým doprovodem téměř denně(podle možnosti připojení) pak sdílím na svém FB a Instagram profilu, kde je možné mou cestu a mé nové práce sledovat. 

 

Proč Asie

Do svých patnácti let jsem byl vychovávaný za komunismu, pak přišla revoluce a určité přeorientování na kapitalismus a západní myšlení, které mě pak formovalo samozřejmě nejvíc, ale moje práce je ovlivněná spíše východní filozofií, Duškem a filozofií Toltéků, nebo amazonských indiánů. Dosud jsem nikdy nebyl mimo Evropu, dokonce jsem ani ještě nikdy neletěl letadlem a v Asii se nabízí hned několik rovin konfrontačního poznání souvisejících i s mým dosavadním vývojem. Většina zmíněných zemí prošla, nebo stále prochází komunistickým zřízením stejně jako jsem prošel já a po jeho pádu zde začalo prorůstat západní myšlení a kapitalistický trh podobně jako u nás. Naproti tomu východní filosofie spolu s budhismem, který je zde nejrozšířenějším náboženstvím se jaksi neslučují s tímto západním světem a vytváří tak směsici až bizarních kulturně-historických vlivů, které jsou společně s nádhernou subtropickou přírodou studnicí zajímavého materiálu pro mojí další tvorbu.

 

Stránky

Osobní stránky mých dosavadních prací - www.prosko.cz

FB art page  - https://www.facebook.com/proskopatrik/

FB osobní profil, tady jsem nejsdílnější - https://www.facebook.com/patrik.prosko

Instagram - https://www.instagram.com/patrik_prosko/

 

 

Odměny

100 Kč

Dárek k narozeninám.

Já jsem ještě bnikdy neletěl letadlem a celá tahle výprava je můj velký sen. Odlet na ní je plánovaný + - na den mých narozenin 18.září. Jestli mi chcete dát dárek k narozeninám, je tohle ta nejlepší příležitost. Online poděkování  v podobě básně Vás nemine na mých FB profilech.

Pro odměnu kliněte ZDE

200 Kč

Vstupenka do Illusion Art Museum Prague s komentovanou prohlídkou

Komentovaná prohlídka mé výstavy Na hraně reality na Staroměstském nám. 24. Představím Vám svoji dosavadní práci, principy tvorby, pohnutky, koncepce, filosofii i pohled do zákulisí. 

+ prohlídka samostatné expozice iluzivního umění v Illusion Art Museum Prague, což je ve stejném domě jako mám výstavu já. Celkově to zabere cca 1,5 - 2 hodiny.

Prohlídky budou od 13.8.2018 do soboty 25.8. každý den od 18:00, po domluvě může být i jinak. Pokud by se 100% vybralo dřív, mohu začít dělat i prohlídky dříe. O tom bych informoval v novinkách.

Pro získání odměny klikněte ZDE

DSC_4219-Pano.jpg

 

300 Kč 

Podepsaný katalog s věnováním

Podepsaný katalog s věnováním, vydaný k výstavě Na hraně reality. Katalog je dvoujazyčný CZ/EN, 64 stran, s mými texty a texty kurátorů, dokumentující mé práce nejen ve veřejném prostoru napříč Evropou z předchozích 4 let.

Termín doručení :
- osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague, nebo na dernisáži výstavy 23.8.
- nebo do 14 dnů po skončení projektu na Startovači (cena je včetně poštovného po ČR)  

Pro získání odměny klikněte ZDE

 

300 Kč 

Podepsaný plakát - osobní vyzvednutí

Podepsaný plakát z předchozích projektů z cest dle výběru ze sedmi motivů. Formát A1 584 × 841mm, ofsetový tisk+tuba. 


Termín doručení :

- osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague kdykoliv po skončení projektu na Startovači, nebo při dernisáži výstavy 23.8.  

Pro získání odměny klikněte na fotografii a do upřesnění odměny prosím vždy napište číslo motivu:                                                                                        

Plakáty_02.jpg

 

380 Kč 

Podepsaný plakát - zaslání poštou

Podepsaný plakát z předchozích cest dle výběru ze sedmi motivů výše. Formát 584 × 841mm, ofsetový tisk+tuba pro poslání poštou.

Termín doručení :

- do  14 dnů po skončení projektu na Startovači (cena je včetně poštovného po ČR)     

Pro získání odměny klikněte ZDE  a do upřesnění odměny prosím vždy napište číslo motivu dle fotodokumentace výše 

 

450 Kč

Podepsaný katalog + vstupenka do Illusion Art Museum Prague s komentovanou prohlídkou

Podepsaný katalog s věnováním, vydaný k výstavě Na hraně reality. Katalog je dvoujazyčný CZ/EN, 64 stran, s mými texty a texty kurátorů, dokumentující mé práce nejen ve veřejném prostoru napříč Evropou z předchozích 4 let. 

+ komentovaná prohlídka výstavy Na hraně reality                                                                              + prohlídka expozice iluzivního umění v Illusion Art Museum Prague

Termín doručení :
- osobní vyzvednutí při komentované prohlídce, nebo dernisáži výstavy 23.8.
- nebo do 14 dnů po skončení projektu na Startovači

Pro získání odměny klikněte ZDE

 

450 Kč 

Pouliční asociace - výtisk A4

Dopisované pouliční značky - výtisk A4, podepsaná fotografie dle výběru nalepená na forexu, vzadu opatřena háčkem na zavěšení. Do upřesnění odměny prosím vždy napište číslo fotografie, nebo název značky.

Pro získání odměny klikněte na fotografii.

650 Kč 

Pouliční asociace - výtisk A3

Dopisované pouliční značky (viz výše) - výtisk A3, podepsaná fotografie dle výběru nalepená na forexu, vzadu opatřena háčkem na zavěšení. Do upřesnění odměny prosím vždy napište číslo fotografie, nebo název značky.

Pro získání odměny klikněte ZDE

600 Kč

Vanitas - podepsaný plakát A1, kusovka - osobní vyzvednutí v Praze

Vanitas - instalace, 2014, Praha Roztyly. Digitální tisk, formát A1, podepsaný.Tisk tohoto plakátu je dražší, protože se jedná jen o kusovou výrobu v případě že si ho zde někdo objedná. Plakáty výše jsou levné proto, že se tiskly ofsetem v nákladu několika tisíců kusů.

Osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague na Staroměstském náměstí 24 v Praze, týden po skončení projektu na Startovači kdykoliv. 

Text k instalaci ZDE

Pro získání odměny klikněte na fotografii.

 

650 Kč

Triko s Madonou

Triko s motivem mého přemalovaného obrazu z konce 18. století
Velikosti S, M, L, XL, XXL a XXXL.  (cena je včetně poštovného po ČR)  
Text k obrazu ZDE

Termín doručení :
- osobní vyzvednutí v Praze 
- nebo do 14 dnů po skončení projektu na Startovači poštou  (cena je včetně poštovného po ČR)

Pro odměnu klikněte na fotografii

 

650 Kč

Triko s portrétem Nikoly Tesly

Jedná se o tzv 3D anamorfózu - portrét jsem vytvořil z hromady elektrospotřebičů a jejich součástek, které by nemohly fungovat bez Teslova vynálezu střídavého proudu.Portrét je viditelný pouze z jednoho úhlu pohledu a vytvořil jsem ho ve spolupráci s Exponut.cz a Illusion Art Museum Prague. ZDE je na videu vidět z více stran
Velikosti S, M, L, XL, XXL a XXXL. Do poznámky vždy prosím napište velikost kterou chcete. 

Termín doručení :
- osobní vyzvednutí v Praze 
- nebo do 14 dnů po skončení projektu na Startovači poštou  (cena je včetně poštovného po ČR)

Pro odměnu klikněte na fotografii

 

 

1000 Kč

Umělecká pohlednice z Artasie

Pošlu umělecky zpracovaný pohled z Artasie k Vám domů. Bude to nová série putovních pohlednicových intervencí, které bych rád posléze vystavil na mé další výstavě po návratu z cest, pokud mi je zpětně zapůjčíte.

+ komentovaná prohlídka výstavy Na hraně reality                                                                              + prohlídka expozice iluzivního umění v Illusion Art Museum Prague

Pro získání odměny klikněte ZDE

                                                                                                         

2000 Kč

Katalog, plakát, prohlídka, pohled

+ Podepsaný katalog s věnováním
+ Podepsaný plakát dle výběru
+ komentovaná prohlídka výstavy Na hraně reality
+ prohlídka expozice iluzivního umění v Illusion Art Museum Prague
+ pošlu umělecky zpracovaný pohled z Artasie

Cena bez poštovného, předání katalogu a plakátu na komentované prohlídce.

Pro získání odměny klikněte ZDE

 

3000 Kč

Malé plátno - Opel

Kontury VI. - malba na Opel Olympia Record (1953) Greve, Dánsko, 2017

Digitální tisk na plátně Roma napnutý na dřevěném rámu + závěsné zařízení, velikost 60x40cm, s certifikátem, podpisem a razítkem.


Termín doručení :
- osobní vyzvednutí při dernisáži výstavy 23.8. nebo v Illusion Art Museum Prague
- nebo do 14.9

Pro získání odměny klikněte na fotografii

 

3800 Kč

Porcelánový účes se zrcadlem

Porcelánový účes se zrcadlem místo tváře z expozice iluzivního umění v Illusion Art Museum Prague, různé typy.Když se do zrcadla dívá žena, může se stát pohádkovou Zlatovláskou, nebo Alenkou v říši za zrcadlem. Když se do zrcadla dívá muž, dochází k genderovému propojení a transsexuální proměně. Zrcadla jsou funkčním designem v interiéru s interaktivní nadstavbou, kdy za využití optické rovnice úhel odrazu se rovná úhlu dopadu je možné si účesy fotograficky vyzkoušet.

- osobní vyzvednutí 
- nebo poštou do 14 dnů po skončení projektu na Startovači. 
Cena je včetně poštovného po ČR

Velikost objektu - 35x35cm, zrcadlo, francouzský porcelán - glazovaný pokovený, signováno

Pro získání odměny klikněte na fotografii dle Vašeho výběru

 

5000 Kč

Střední plátno

Libovolný tisk z předchozích realizací z výstavy Na hraně reality, tisk na plátně Roma, napnutý na dřevěném rámu + závěsné zařízení, velikost 110 x 80cm s certifikátem, podpisem a razítkem. Do upřesnění odměny prosím vždy napište číslo motivu dle fotodokumentace. Fotografie všech prací je možné vidět v dobrém rozlišení na mých stránkách www.prosko.cz

Termín doručení :
- osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague, nebo při dernisáži výstavy 23.8.
- nebo do 14.9. poštou, cena je včetně poštovného po ČR

Pro získání odměny klikněte na fotografii dle Vašeho výběru

 

 

Plátna_008.jpg

Plátna_009.jpg

 

6 500 Kč

Plátno s portrétem Nikoly Tesly

Portrét Nikoly Tesly, kterého jsem vytvořil z hromady elektrospotřebičů, které by nemohly fungovat bez jeho vynálezu střídavého proudu. Portrét je viditelný pouze z jednoho úhlu pohledu a vytvořil jsem ho ve spolupráci s Exponut.cz a Illusion Art Museum Prague, kde je instalace vystavena v expozici iluzivního umění. 

Velikost 90x130 cm, tisk na plátně Roma natažený na dřevěném rámu se závěsným zařízením.

ZDE na videu je instalace vidět ze všech stran.

Pro získání odměny klikněte na fotografii.

10 000 Kč

Malba na Opel Olympia Record (1953) Greve, Dánsko, 2017

Exkluzivní adjustace z limitované edice

Kontury IV.- Exkluzivní adjustace z limitované edice 10 kusů. - velikost 80 x 60 cm, technologie osvit na fotopapír, Lambda print, chemický proces RA-4, UV stálý, barevně věrný, nejlepší možný tisk. Adjustace na hliníkovém dibondu se závěsným zařízením v podobě hliníkového rámu + technologie Resin Art - fotografie zalitá do vrstvy čiré pryskyřice s dioptrickým efektem. Na zadní straně opatřeno autorským certifikátem, signací, číslováním a razítkem.

Termín doručení:

Osobní setkání, nebo do 3 týdnů po skončení Startovače

Pro získání odměny klikněte na fotografii

13 000 Kč

Kresba na zakázku - krajinný, nebo vesnický motiv

Kresba na zakázku dle Vašeho přání, pouze však krajinné motivy, nebo motivy vesnického charakteru. Ne portrét, nebo figurální motivy. Před objednáním odměny mě prosím nejdříve kontaktujte s Vaší představou motivu.
Velikost 50 x 70 cm, kresba umělou rudkou na papíře, bez zarámování a zasklení. Obrázek je pouze ukázkou stylu kresby, již není k dispozici. Další ukázky kresebného stylu ZDE

Pro získání odměny klikněte na fotografii.

 

16 000 Kč

Exkluzivní adjustace z limitované edice

Kontury IV.- Výtisk 01 z limitované edice 10 kusů. Exkluzivní adjustace - velikost 120 x 90 cm, technologie osvit na fotopapír, Lambda print, chemický proces RA-4, UV stálý, barevně věrný, nejlepší možný tisk. Adjustace na hliníkovém dibondu se závěsným zařízením v podobě hliníkového rámu + technologie Resin Art - fotografie zalitá do vrstvy čiré pryskyřice s dioptrickým efektem. Na zadní straně opatřeno autorským certifikátem, signací, číslováním a razítkem. 


+ podepsaný katalog
+ komentovaná prohlídka výstavy Na hraně reality 
+ prohlídka expozice iluzivního umění v Illusion Art Museum Prague 

Vyzvednutí osobně na dernisáži výstavy 23.8. nebo zašlu do 14 dnů po skončení výstavy

Pro získání odměny klikněte na fotografii

Kontury IV_01.jpg

 

20 000 Kč

Originál obrazu Tvary tahů

Tvary tahů - originál mého přemalovaného obrazu Dietera Kupperse (1950-1999), St. Johann in Tirol, nedatováno, 122 X 77cm, akryl na oleji na desce , 2017 

Text k obrazu ZDE

+ podepsaný katalog
+ komentovaná prohlídka výstavy Na hraně reality, na které je obraz k vidění
+ prohlídka expozice iluzivního umění v Illusion Art Museum Prague 

Vyzvednutí osobně na dernisáži výstavy 23.8. nebo zašlu do 14 dnů po skončení výstavy

Pro získání odměny klikněte na fotografii

 

20 000 Kč  

Velké plátno

Tisíc let a jeden den I. - expanzivní instalace, 2014
přírodní rezervace Choltická obora, Pardubice

Velkoformátový tisk z výstavy Na hraně reality dle výběru z fotodokumentace - velikost 272x194cm. Přijedu k Vám(po ČR) a plátno Vám i nainstaluji na Vaší stěně. Do upřesnění odměny prosím vždy napište číslo motivu dle fotodokumentace

+ podepsaný katalog
+ komentovaná prohlídka výstavy Na hraně reality 
+ prohlídka expozice muzea iluzivního umění

Nainstaluji do 3 týdnů po skončení projektu na Startovači

Pro získání odměny klikněte na fotografii

25 000 Kč 

Ještě větší plátno

Velkoformátový tisk z výstavy Na hraně reality dle výběru z fotodokumentace. Digitální UV tisk na plátno Airtex Magic. Přijedu k Vám a plátno Vám i nainstaluji na Vaší stěně. Do upřesnění odměny prosím vždy napište číslo motivu dle fotodokumentace. Fotografie všech prací je možné vidět v dobrém rozlišení na mých stránkách

+ podepsaný katalog
+ komentovaná prohlídka výstavy Na hraně reality 
+ prohlídka expozice muzea iluzivního umění

Pro získání odměny klikněte na fotografii dle Vašeho výběru. Do upřesnění odměny prosím vždy napište číslo motivu dle fotodokumentace. 

30 000 Kč

Největší plátno

Velkoformátový tisk z výstavy Na hraně reality dle výběru z fotodokumentace. Digitální UV tisk na plátno Airtex Magic. Přijedu k Vám a plátno Vám i nainstaluji na Vaší stěně. Do upřesnění odměny prosím vždy napište číslo motivu dle fotodokumentace. Fotografie všech prací je možné vidět v dobrém rozlišení na mých stránkách www.prosko.cz

+ podepsaný katalog
+ komentovaná prohlídka výstavy Na hraně reality 
+ prohlídka expozice muzea iluzivního umění

Nainstaluji do 3 týdnů po skončení projektu na Startovači

Pro získání odměny klikněte na fotografii dle Vašeho výběru. Do upřesnění odměny prosím vždy napište číslo motivu dle fotodokumentace. 

 

 

 

130 000 Kč

Netvar II. - 5x3x2m, celá tato instalační socha z konturovaných plechů je Vaše. Socha je variabilní, mohu ji přizpůsobít Vašim podmínkám a redefinat její tvarosloví k charakteristice Vašeho prostoru. Instalace se skládá cca z 30 kusů konturovaných plechů, které je možné dělit a může být vedena od podlahy, přes stěny až po strop a stát se vizuální dominantou Vašeho místa. 

+ podepsaný katalog
+ komentovaná prohlídka výstavy Na hraně reality 
+ prohlídka expozice muzea iluzivního umění                                                                                      + triko s obrazem                                                                                                                                  + plakát dle výběru

Termín dodání:

Dle časových možností a domluvy - do mého odjezdu nebo po mém příjezdu 

Pro získání odměny klikněte ZDE

 

ReachedCZK 194,497(108%)

108%
CZK 180,000requested
136contributors
Contribute

project authorPatrik Proško

Rewards

CZK 100Dárek k narozeninám

Celá tahle výprava je můj velký sen a odjezd na ní je plánovaný + -na den mých narozenin 18.září. Jestli mi chcete dát dárek k narozeninám, je tohle ta nejlepší příležitost. Online poděkování  v podobě básně Vás nemine na mých FB profilech.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Vstupenka do Illusion Art Museum s komentovkou

Komentovaná prohlídka mé výstavy Na hraně reality na Staroměstském nám. 24. Představím Vám svoji dosavadní práci, principy tvorby, pohnutky, koncepce, filosofii i pohled do zákulisí. + prohlídka samostatné expozice iluzivního umění v Illusion Art Museum Prague, což je ve stejném domě jako mám výstavu já. Celkově to zabere cca 1,5 - 2 hodiny. Prohlídky mohu realizovat až ve chvíli, kdy bude vybráno 100%. V případě že by se tak stalo až na konci Startovače budou prohlídky probíhat od pondělí 13.8.2018 do soboty 25.8. každý den od 18:00, po domluvě může být i jinak.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Podepsaný katalog s věnováním

Podepsaný katalog s věnováním, vydaný k výstavě Na hraně reality. Katalog je dvoujazyčný CZ/EN, 64 stran, s mými texty a texty kurátorů, dokumentující mé práce nejen ve veřejném prostoru napříč Evropou z předchozích 4 let. Termín doručení : - osobní vyzvednutí při komentované prohlídce, nebo dernisáži výstavy 23.8. - nebo do 3 týdnů po skončení projektu na Startovači (cena je včetně poštovného po ČR)

Number of available rewards: 138/150

Reward unavailable

CZK 300Podepsaný plakát - osobní vyzvednutí

Podepsaný plakát z předchozích projektů z cest dle výběru ze sedmi motivů. Formát A1 584 × 841mm, ofsetový tisk+tuba. Do upřesnění odměny prosím vždy napište číslo motivu dle fotodokumentace.  Termín doručení : - osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague kdykoliv po skončení projektu na Startovači, nebo při dernisáži výstavy 23.8.

Number of available rewards: 686/700

Reward unavailable

CZK 380Podepsaný plakát - zaslání poštou

Podepsaný plakát z předchozích projektů z cest dle výběru ze sedmi motivů. Formát 584 × 841mm, ofsetový tisk+tuba pro poslání poštou. Do upřesnění odměny prosím vždy napište číslo motivu 1-7 dle fotodokumentace. Od každého motivu je 200 ks. Termín doručení : - nebo do 14 dnů po skončení projektu na Startovači (cena je včetně poštovného po ČR)

Number of available rewards: 691/700

Reward unavailable

CZK 450Podepsaný katalog + komentovaná prohlídka v muzeu

Podepsaný katalog s věnováním, vydaný k výstavě Na hraně reality. Katalog je dvoujazyčný CZ/EN, 64 stran, s mými texty a texty kurátorů, dokumentující mé práce nejen ve veřejném prostoru napříč Evropou z předchozích 4 let. + komentovaná prohlídka výstavy Na hraně reality + prohlídka expozice iluzivního umění v Illusion Art Museum Prague Termín doručení : - osobní vyzvednutí při komentované prohlídce, nebo dernisáži výstavy 23.8. - nebo do 14 dnů po skončení projektu na Startovači poštou

Number of available rewards: 27/30

Reward unavailable

CZK 450Pouliční asociace - výtisk A4

Dopisované pouliční značky - výtisk A4. Podepsaná fotografie dle výběru nalepená na forexu, vzadu opatřena háčkem na zavěšení. Do upřesnění odměny prosím vždy napište číslo fotografie, nebo název značky.

Expected delivery of the reward: August 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Vanitas - plakát A1 - osobní vyzvednutí

Vanitas - instalace, 2014, Praha Roztyly. Digitální tisk, formát A1, podepsaný.Tisk tohoto plakátu je dražší, protože se jedná jen o kusovou výrobu v případě že si ho zde někdo objedná. Plakáty výše jsou levné proto, že se tiskly ofsetem v nákladu několika tisíců kusů. Osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague na Staroměstském náměstí 24 v Praze, kdykoliv týden po skončení projektu na Startovači.

Expected delivery of the reward: September 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 650Triko s Madonou

Triko s motivem mého přemalovaného obrazu z konce 18. století Velikosti S, M, L, XL, XXL a XXXL Termín doručení : - osobní vyzvednutí v Praze - nebo do 14 dnů po skončení projektu na Startovači poštou  (cena je včetně poštovného po ČR)  

Expected delivery of the reward: September 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 650Triko s portrétem Nikoly Tesly

Jedná se o tzv 3D anamorfózu - portrét jsem vytvořil z hromady elektrospotřebičů a jejich součástek, které by nemohly fungovat bez Teslova vynálezu střídavého proudu. Portrét je viditelný pouze z jednoho úhlu pohledu. Velikosti S, M, L, XL, XXL a XXXL. Do poznámky vždy prosím napište velikost kterou chcete.  Termín doručení : - osobní vyzvednutí v Praze  - nebo do 14 dnů po skončení projektu na Startovači poštou  (cena je včetně poštovného po ČR)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 650Pouliční asociace - výtisk A3

Dopisované pouliční značky - výtisk A3. Podepsaná fotografie dle výběru nalepená na forexu, vzadu opatřena háčkem na zavěšení. Do upřesnění odměny prosím vždy napište číslo fotografie, nebo název značky.

Expected delivery of the reward: August 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Umělecká pohlednice z Artasie

Pošlu umělecky zpracovaný pohled z Artasie k Vám domů. Bude to nová série putovních pohlednicových intervencí, které bych rád posléze vystavil na mé další výstavě po návratu z cest, pokud mi je zpětně zapůjčíte. + komentovaná prohlídka výstavy Na hraně reality + prohlídka expozice iluzivního umění v Illusion Art Museum Prague

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Katalog, plakát, prohlídka, pohled

+ Podepsaný katalog s věnováním + Podepsaný plakát dle výběru + komentovaná prohlídka výstavy Na hraně reality + prohlídka expozice iluzivního umění v Illusion Art Museum Prague + pošlu umělecky zpracovaný pohled z Artasie Cena bez poštovného, předání katalogu a plakátu na komentované prohlídce.

Number of available rewards: 25/30

Reward unavailable

CZK 3,000Malé plátno

Kontury VI. - malba na Opel Olympia Record (1953) Greve, Dánsko, 2017 Digitální tisk na plátně Roma napnutý na dřevěném rámu + závěsné zařízení, velikost 60x40cm, s certifikátem, označením místa a konání výstavy, podpisem a razítkem. K dispozici je pouze 1 kus, cena je včetně poštovného po ČR Termín doručení : - osobní vyzvednutí při dernisáži výstavy v Praze 23.8. - nebo do 14.9

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 3,000Malé plátno - Opel

Kontury VI. - malba na Opel Olympia Record (1953) Greve, Dánsko, 2017 Digitální tisk na plátně Roma napnutý na dřevěném rámu + závěsné zařízení, velikost 60x40cm, s certifikátem, podpisem a razítkem. Termín doručení : - osobní vyzvednutí při dernisáži výstavy v Praze 23.8. - nebo do 14.9

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,800Porcelánový účes se zrcadlem - Zlatovláska

Porcelánový účes se zrcadlem místo tváře, různé typy. Když se do zrcadla dívá žena, může se stát pohádkovou Zlatovláskou, nebo Alenkou v říši za zrcadlem. Když se do zrcadla dívá muž, dochází k genderovému propojení a transsexuální proměně. Zrcadla jsou závěsným doplňkem interiéru s interaktivní nadstavbou, kdy za využití optické rovnice úhel odrazu se rovná úhlu dopadu je možné si účesy vyzkoušet skrze fotografii. Velikost objektu - 35x35cm, zrcadlo, francouzský porcelán - glazovaný pokovený, na zadní straně signováno - osobní vyzvednutí  - nebo poštou do 14.9. Cena je včetně poštovného

Expected delivery of the reward: September 2018

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 3,800Porcelánový účes se zrcadlem - Mikádo

Porcelánový účes se zrcadlem místo tváře, Mikádo. Když se do zrcadla dívá žena, může se stát pohádkovou Zlatovláskou, nebo Alenkou v říši za zrcadlem. Když se do zrcadla dívá muž, dochází k genderovému propojení a transsexuální proměně. Zrcadla jsou závěsným doplňkem interiéru s interaktivní nadstavbou, kdy za využití optické rovnice úhel odrazu se rovná úhlu dopadu je možné si účesy vyzkoušet skrze fotografii. Velikost objektu - 35x35cm, zrcadlo, francouzský porcelán - glazovaný pokovený, na zadní straně signováno - osobní vyzvednutí - nebo poštou do 14.9. Cena je včetně poštovného po ČR

Number of available rewards: 3/4

Reward unavailable

CZK 3,800Porcelánový účes se zrcadlem - Duhová

Porcelánový účes se zrcadlem místo tváře, Duhová. Když se do zrcadla dívá žena, může se stát pohádkovou Zlatovláskou, nebo Alenkou v říši za zrcadlem. Když se do zrcadla dívá muž, dochází k genderovému propojení a transsexuální proměně. Zrcadla jsou závěsným doplňkem interiéru s interaktivní nadstavbou, kdy za využití optické rovnice úhel odrazu se rovná úhlu dopadu je možné si účesy vyzkoušet skrze fotografii. Velikost objektu - 35x35cm, zrcadlo, francouzský porcelán - glazovaný pokovený, na zadní straně signováno - osobní vyzvednutí - nebo poštou do 14.9. Cena je včetně poštovného po ČR

Expected delivery of the reward: September 2018

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 3,800Porcelánový účes se zrcadlem - Lokny

Porcelánový účes se zrcadlem místo tváře, Lokny. Když se do zrcadla dívá žena, může se stát pohádkovou Zlatovláskou, nebo Alenkou v říši za zrcadlem. Když se do zrcadla dívá muž, dochází k genderovému propojení a transsexuální proměně. Zrcadla jsou závěsným doplňkem interiéru s interaktivní nadstavbou, kdy za využití optické rovnice úhel odrazu se rovná úhlu dopadu je možné si účesy vyzkoušet skrze fotografii. Velikost objektu - 35x35cm, zrcadlo, francouzský porcelán - glazovaný pokovený, na zadní straně signováno - osobní vyzvednutí - nebo poštou do 14.9. Cena je včetně poštovného po ČR

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 3,800Porcelánový účes se zrcadlem - Rudovláska

Porcelánový účes se zrcadlem místo tváře, různé typy. Když se do zrcadla dívá žena, může se stát pohádkovou Zlatovláskou, nebo Alenkou v říši za zrcadlem. Když se do zrcadla dívá muž, dochází k genderovému propojení a transsexuální proměně. Zrcadla jsou závěsným doplňkem interiéru s interaktivní nadstavbou, kdy za využití optické rovnice úhel odrazu se rovná úhlu dopadu je možné si účesy vyzkoušet skrze fotografii. Velikost objektu - 35x35cm, zrcadlo, francouzský porcelán - glazovaný pokovený, na zadní straně signováno - osobní vyzvednutí - nebo poštou do 14.9. Cena je včetně poštovného

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 3,800Porcelánový účes se zrcadlem - Modrá metalíza

Porcelánový účes se zrcadlem místo tváře, různé typy. Když se do zrcadla dívá žena, může se stát pohádkovou Zlatovláskou, nebo Alenkou v říši za zrcadlem. Když se do zrcadla dívá muž, dochází k genderovému propojení a transsexuální proměně. Zrcadla jsou závěsným doplňkem interiéru s interaktivní nadstavbou, kdy za využití optické rovnice úhel odrazu se rovná úhlu dopadu je možné si účesy vyzkoušet skrze fotografii. Velikost objektu - 35x35cm, zrcadlo, francouzský porcelán - glazovaný pokovený, na zadní straně signováno - osobní vyzvednutí - nebo poštou do 14.9. Cena je včetně poštovného

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 3,800Porcelánový účes se zrcadlem - Lokny

Porcelánový účes se zrcadlem místo tváře, Lokny. Když se do zrcadla dívá žena, může se stát pohádkovou Zlatovláskou, nebo Alenkou v říši za zrcadlem. Když se do zrcadla dívá muž, dochází k genderovému propojení a transsexuální proměně. Zrcadla jsou závěsným doplňkem interiéru s interaktivní nadstavbou, kdy za využití optické rovnice úhel odrazu se rovná úhlu dopadu je možné si účesy vyzkoušet skrze fotografii. Velikost objektu - 35x35cm, zrcadlo, francouzský porcelán - glazovaný pokovený, na zadní straně signováno - osobní vyzvednutí - nebo poštou do 14.9. Cena je včetně poštovného po ČR

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 5,000Střední plátno 2

Meziprostor - malba na spáleništi, 3x2m, Galicie, Noia, Španělsko, 2016 Digitální tisk na plátně Roma napnutý na dřevěném rámu + závěsné zařízení, velikost 110 x 80cm, s certifikátem, označením místa a konání výstavy, podpisem a razítkem. Termín doručení : - osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague, nebo při dernisáži výstavy 23.8. - nebo do 14.9. poštou, cena je včetně poštovného po ČR

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 5,000Střední plátno 3

Kontury II. - malba na buldozer, Nerja, Andalusie, Španělsko 2016 Digitální tisk na plátně Roma napnutý na dřevěném rámu + závěsné zařízení, velikost 110 x 80cm, s certifikátem, označením místa a konání výstavy, podpisem a razítkem. Termín doručení : - osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague, nebo při dernisáži výstavy 23.8. - nebo do 14.9. poštou, cena je včetně poštovného po ČR

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 5,000Střední plátno 4

Lampa - světelná instalace, Praha, 2014 Digitální tisk na plátně Roma napnutý na dřevěném rámu + závěsné zařízení, velikost 110 x 80cm, s certifikátem, označením místa a konání výstavy, podpisem a razítkem. Termín doručení : - osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague, nebo při dernisáži výstavy 23.8. - nebo do 14.9. poštou, cena je včetně poštovného po ČR

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 5,000Střední plátno 1

Bílá formule - malba na mramor 10x2m, mramorové doly, Carrara, Itálie , 2015 Digitální tisk na plátně Roma napnutý na dřevěném rámu + závěsné zařízení, velikost 110 x 80cm, s certifikátem, označením místa a konání výstavy, podpisem a razítkem. Termín doručení : - osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague, nebo při dernisáži výstavy 23.8. - nebo do 14.9. poštou, cena je včetně poštovného po ČR

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 5,000Střední plátno 5

Kořeny - instalace 5x4m, výstražná páska, Praha Hrdlořezy, 2014 Digitální tisk na plátně Roma napnutý na dřevěném rámu + závěsné zařízení, velikost 110 x 80cm, s certifikátem, označením místa a konání výstavy, podpisem a razítkem. Termín doručení : - osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague, nebo při dernisáži výstavy 23.8. - nebo do 14.9. poštou, cena je včetně poštovného po ČR

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 5,000Střední plátno 6

Kubický sektor - sněhová instalace 2x2m, 2015, Praha Letňany Digitální tisk na plátně Roma napnutý na dřevěném rámu + závěsné zařízení, velikost 110 x 80cm, s certifikátem, označením místa a konání výstavy, podpisem a razítkem. Termín doručení : - osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague, nebo při dernisáži výstavy 23.8. - nebo do 14.9. poštou, cena je včetně poštovného po ČR

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 5,000Střední plátno 7

Poslední díl IV. - Pieta - instalace 200x70x30cm, České středohoří, 2016 Digitální tisk na plátně Roma napnutý na dřevěném rámu + závěsné zařízení, velikost 110 x 80cm, s certifikátem, označením místa a konání výstavy, podpisem a razítkem. Termín doručení : - osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague, nebo při dernisáži výstavy 23.8. - nebo do 14.9. poštou, cena je včetně poštovného po ČR

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 5,000Střední plátno 8

Nord - malba na skálu 28x18x4m, Nordkapp, Knivskjellodden, Norsko 2017, 71° 11′ 08″ nord, 25° 40′ 33″ est Digitální tisk na plátně Roma napnutý na dřevěném rámu + závěsné zařízení, velikost 110 x 80cm, s certifikátem, označením místa a konání výstavy, podpisem a razítkem. Termín doručení : - osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague, nebo při dernisáži výstavy 23.8. - nebo do 14.9. poštou, cena je včetně poštovného po ČR

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 5,000Střední plátno 9

Svartisen II. - malba na ledovec Svartisen, 3x2x2m, Mo i Rana, Norsko, 2017 Digitální tisk na plátně Roma napnutý na dřevěném rámu + závěsné zařízení, velikost 110 x 80cm, s certifikátem, označením místa a konání výstavy, podpisem a razítkem. Termín doručení : - osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague, nebo při dernisáži výstavy 23.8. - nebo do 14.9. poštou, cena je včetně poštovného po ČR

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 5,000Střední plátno 10

Esteticon - stromomalba, 5x4x4m, Rujána, Binz, Německo, 2017 Digitální tisk na plátně Roma napnutý na dřevěném rámu + závěsné zařízení, velikost 110 x 80cm, s certifikátem, označením místa a konání výstavy, podpisem a razítkem. Termín doručení : - osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague, nebo při dernisáži výstavy 23.8. - nebo do 14.9. poštou, cena je včetně poštovného po ČR

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 5,000Střední plátno 11

Orna Mentalita - stromomalba, 15x4m, Praha Satalice, 2013 Digitální tisk na plátně Roma napnutý na dřevěném rámu + závěsné zařízení, velikost 110 x 80cm, s certifikátem, označením místa a konání výstavy, podpisem a razítkem. Termín doručení : - osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague, nebo při dernisáži výstavy 23.8. - nebo do 14.9. poštou, cena je včetně poštovného po ČR

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 5,000Střední plátno 12

Polsední díl I. - instalace 100x100x30cm, 2016, Praha Letňany Digitální tisk na plátně Roma napnutý na dřevěném rámu + závěsné zařízení, velikost 110 x 80cm, s certifikátem, označením místa a konání výstavy, podpisem a razítkem. Termín doručení : - osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague, nebo při dernisáži výstavy 23.8. - nebo do 14.9. poštou, cena je včetně poštovného po ČR

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 5,000Střední plátno 13

Polsední díl II. - instalace 100x100x30cm, 2016, Praha Letňany Digitální tisk na plátně Roma napnutý na dřevěném rámu + závěsné zařízení, velikost 110 x 80cm, s certifikátem, označením místa a konání výstavy, podpisem a razítkem. Termín doručení : - osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague, nebo při dernisáži výstavy 23.8. - nebo do 14.9. poštou, cena je včetně poštovného po ČR

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 5,000Střední plátno 14

Expanze - proces Digitální tisk na plátně Roma napnutý na dřevěném rámu + závěsné zařízení, velikost 110 x 80cm, s certifikátem, označením místa a konání výstavy, podpisem a razítkem. Termín doručení : - osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague, nebo při dernisáži výstavy 23.8. - nebo do 14.9. poštou, cena je včetně poštovného po ČR

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 5,000Střední plátno 15

Sci-fi - instalace, 200x25cm, vzduchotechnická trubka, kůra, Praha Jevany, 2014 Digitální tisk na plátně Roma napnutý na dřevěném rámu + závěsné zařízení, velikost 110 x 80cm, s certifikátem, označením místa a konání výstavy, podpisem a razítkem. Termín doručení : - osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague, nebo při dernisáži výstavy 23.8. - nebo do 14.9. poštou, cena je včetně poštovného po ČR

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 5,000Střední plátno 16

Drahokamen III. - malba na kámen, 5x4x4m, Vitken, Lofoty, Norsko, 2017 Digitální tisk na plátně Roma napnutý na dřevěném rámu + závěsné zařízení, velikost 110 x 80cm, s certifikátem, označením místa a konání výstavy, podpisem a razítkem. Termín doručení : - osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague, nebo při dernisáži výstavy 23.8. - nebo do 14.9. poštou, cena je včetně poštovného po ČR

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 5,000Plátno 17

Kolize - instalace Praha Satalice, 2014 Digitální tisk na plátně Roma napnutý na dřevěném rámu + závěsné zařízení, velikost 110 x 80cm, s certifikátem, označením místa a konání výstavy, podpisem a razítkem. Termín doručení : - osobní vyzvednutí v Illusion Art Museum Prague, nebo při dernisáži výstavy 23.8. - nebo do 14.9. poštou, cena je včetně poštovného po ČR

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 6,500Plátno s portrétem Nikoly Tesly

Portrét Nikoly Tesly, kterého jsem vytvořil z hromady elektrospotřebičů, které by nemohly fungovat bez jeho vynálezu střídavého proudu. Portrét je viditelný pouze z jednoho úhlu pohledu a vytvořil jsem ho ve spolupráci s Exponut.cz a Illusion Art Museum Prague, kde je instalace vystavena v expozici iluzivního umění.  Velikost 90x130 cm, tisk na plátně Roma natažený na dřevěném rámu se závěsným zařízením.

Expected delivery of the reward: August 2018

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 10,000Malba na Opel - Exkluzivní adjustace

Malba na Opel Olympia Record (1953) Greve, Dánsko, 2017 Exkluzivní adjustace z limitované edice 10 kusů. - velikost 80 x 60 cm, technologie osvit na fotopapír, Lambda print, chemický proces RA-4, UV stálý, barevně věrný, nejlepší možný tisk. Adjustace na hliníkovém dibondu se závěsným zařízením v podobě hliníkového rámu + technologie Resin Art - fotografie zalitá do vrstvy čiré pryskyřice s dioptrickým efektem. Na zadní straně opatřeno autorským certifikátem, signací, číslováním a razítkem. Termín doručení: Osobní setkání, nebo do 3 týdnů po skončení Startovače poštou

Number of available rewards: 5/8

Reward unavailable

CZK 13,000Kresba na zakázku

Kresba na zakázku dle Vašeho přání, pouze však krajinné motivy, nebo motivy vesnického charakteru. Ne portrét, nebo figurální motivy. Před objednáním odměny mě prosím nejdříve kontaktujte s Vaší představou. Velikost 50 x 70 cm, kresba umělou rudkou na papíře, bez zarámování a zasklení. Obrázek je pouze ukázkou s tylu kresby, již není k dispozici.

Expected delivery of the reward: September 2018

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 16,000Kontury IV -limitovaná edice, exkluzivní adjustace

Kontury IV.- Výtisk 01 z limitované edice 10 kusů. Exkluzivní adjustace - velikost 120 x 90 cm, technologie osvit na fotopapír, Lambda print, chemický proces RA-4, UV stálý, barevně věrný, nejlepší možný tisk. Adjustace na hliníkovém dibondu se závěsným zařízením v podobě hliníkového rámu + technologie Resin Art - fotografie zalitá do vrstvy čiré pryskyřice s dioptrickým efektem. Na zadní straně opatřeno autorským certifikátem, signací, číslováním a razítkem. + komentovaná prohlídka výstavy Na hraně reality + prohlídka expozice iluzivního umění + podepsaný katalog

Expected delivery of the reward: September 2018

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 20,000Originál obrazu Tvary tahů

Tvary tahů - originál mého přemalovaného obrazu Dietera Kupperse (1950-1999), St. Johann in Tirol, nedatováno, 122 X 77cm, akryl na oleji na desce , 2017 + podepsaný katalog + Komentovaná prohlídka výstavy Na hraně reality, na které je obraz k vidění + prohlídka expozice muzea iluzivního umění Vyzvednutí osobně na dernisáži výstavy 23.8. nebo zašlu do 14 dnů po skončení výstavy

Expected delivery of the reward: September 2018

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 20,000Velké plátno - 272x194cm

Tisíc let a jeden den I. - expanzivní instalace, 2014 přírodní rezervace Choltická obora, Pardubice Velkoformátový tisk z výstavy Na hraně reality dle výběru z fotodokumentace - velikost 272x194cm. Přijedu k Vám(po ČR) a plátno Vám i nainstaluji na Vaší stěně. Do upřesnění odměny prosím vždy napište číslo motivu dle fotodokumentace.  + podepsaný katalog + komentovaná prohlídka výstavy Na hraně reality  + prohlídka expozice muzea iluzivního umění Termín doručení do 14.9.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 25,000Ještě větší plátno

Velkoformátový tisk na plátno Airtex Magic z výstavy Na hraně reality dle výběru z fotodokumentace, kde jsou i rozměry. Přijedu k Vám a plátno Vám i nainstaluji na Vaší stěně. Do upřesnění odměny prosím vždy napište číslo motivu dle fotodokumentace. + komentovaná prohlídka výstavy Na hraně reality + prohlídka expozice iluzivního umění v Illusion Art Museum Prague Termín doručení : - do 14.9.

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 30,000Největší plátno

Ještě větší velkoformátový tisk na plátno Airtex Magic z výstavy Na hraně reality dle výběru z fotodokumentace, kde jsou i rozměry. Přijedu k Vám (po ČR) a plátno Vám i nainstaluji na Vaší stěně. Do upřesnění odměny prosím vždy napište číslo motivu dle fotodokumentace. + podepsaný katalog + komentovaná prohlídka výstavy Na hraně reality + prohlídka expozice muzea iluzivního umění

Expected delivery of the reward: September 2018

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 130,000Netvar II

Netvar II. - celá tato instalační socha (viz fotodokumentace) z konturovaných plechů bude Vaše. Socha je variabilní a já ji mohu přizpůsobit Vašim podmínkám. Redefinuji její tvarosloví k charakteristice Vašeho prostoru. Instalace se skládá cca z 25 kusů konturovaných plechů a může být vedena od podlahy, přes stěny až po strop a stát se vizuální dominantou Vašeho místa. Její současná velikost je 500x350x250 cm + komentovaná prohlídka výstavy Na hraně reality + prohlídka expozice muzea iluzivního umění + podepsaný katalog + podepsaný plakát dle výběru + triko s motivem přemalovaného obrazu

Expected delivery of the reward: January 2019

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable