parapet_diar_startovac_uvodni_foto.jpg

Parapet Diář 2017 Knihy

Pomozte nám uskutečnit výrobu Parapet diáře. Minimalistického kusu, vzdávajícího hold estetice starých trhacích kalendářů.

IMG_4673.jpg

ReachedCZK 43,160(108%)

108%
CZK 40,000requested
92contributors
ContributeRewards

Jsme malá knižní dílna založená v Olomouci. Vyrábíme ručně šité bloky, sešity a další výrobky z papíru, které odráží naši zálibu v čistém a jednoduchém designu. Při našich toulkách po různých trzích jsme však nejednou dostávali dotaz, zda vyrábíme také diáře. Tehdy jsme odpovídali záporně, ale rozhodli jsme se to změnit.

IMG_4948_w.jpg

Na začátku jsme se shodli, že náš diář bude tak jednoduchý, jak to jen půjde. Měli jsme totiž pocit, že se dnes výrobci většinou předhánějí v tom, co všechno do diáře dokáží vtěsnat. My jsme se rozhodli jít opačnou cestou. Tak vznikl první prototyp a pak několik dalších, jak můžete vidět v našem videu. Postupně jsme diář ladili a následně jsme ho spolu s dalšími lidmi z našeho okolí poctivě testovali. Nyní bychom hotový diář rádi dostali mezi všechny, kteří o něj mají zájem a k tomu potřebujeme vaši pomoc.

Vývoj diáře máme za sebou, částku 40.000 Kč využijeme na tisk a samotnou strojovou výrobu v množství, které nám dovolí jej dostat do vybraných obchodů a do rukou těch, kterým se líbí.

IMG_4847_u.jpg

Parapet diář je minimalistický a vzdává hold estetice starých trhacích kalendářů. Nenajdete v něm vzdálenost mezi Madridem a Vilniusem, nepomůže vám s převodem gramů na unce a neprozradí vám ani kdy bude nejbližší úplněk. Má jen to nejnutnější, ale to je vlastně vše, co takový diář potřebuje. Dny, měsíce, neděle a státní svátky.

IMG_4766_w_horizontalni.jpg

Není to nic pro lenochy, měsíce vás nechá počítat pomocí černých záložek na kraji stran, dny zase podle černě podtržené neděle, státní svátky prozradí podtržení červené. To, jak vidíte z našich obrázků, doplňujeme ručně pomocí razítka (kdo by chtěl svátky slovenské, nechť to prosím uvede v poznámce/vzkazu).

Je to kus výrazný, nekompromisní, ale funkční. Ačkoli každé straně dominuje výrazná číslice, stále vám poskytne dostatek prostoru pro vaše poznámky, nápady či myšlenky, ať už ty psané nebo kreslené. Je vytištěný na kvalitním papíře (Munken Pure) s certifikátem FSC a poctivě svázaný v České republice.

Abychom navázali na naše bloky, zvolili jsme i v tomto případě měkkou šitou vazbu s odkrytým hřbetem. Na první pohled ne zcela klasické řešení se dnes prosazuje čím dál častěji a spojuje v sobě vlastnosti klasické knižní vazby, tedy pevnost a výdrž, se snadným otevíráním a netradičním vzhledem.

parapet_diar_iso-01-01.png

Děkujeme! Neváhejte o nás prosím dát vědět svým kamarádům a známým a pomozte realizovat náš projekt.

DSC06410.jpg

 

Zde ještě první obrázky menšího bratra našeho Parapet diáře 2017, týdenní verze. Podobně minimalistická, na stejném papíře a poctivě šitá.

foto_diar_tydenni_startovac.jpg

ReachedCZK 43,160(108%)

108%
CZK 40,000requested
92contributors
Contribute

Rewards

CZK 50Pohlednice

Pokud nás jen chcete podpořit, budeme velmi rádi a odměníme se vám alespoň pohlednicí s poděkováním a slevovým kupónem do našeho internetového obchodu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 180Týdenní diář

Pokud nás chcete podpořit trochu víc, máme pro vás připravený menší týdenní diář navržený v podobném duchu jako jeho větší denní kolega. V ceně je započítáno poštovné v rámci ČR.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Týdenní diář (sada)

Za tuto částku pro vás máme týdenní diář v sadě se šitým sešitem stejného formátu v barvě kterou si vyberete. Ideální dvojka do každé kapsy. V ceně je započítáno poštovné v rámci ČR.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 420Parapet Diář 2017

Chcete-li za svůj příspěvek Parapet Diář 2017 tak neváhejte, pro prvních 20 z vás ho máme za speciální cenu. V ceně je započítáno poštovné v rámci ČR.

Number of available rewards: 0/20

Reward unavailable

CZK 450Parapet Diář 2017

Nestihli jste diář pořídit za speciální cenu? I tak pro vás máme cenu příznivější, než bude ta konečná v našem e-shopu či na pultech obchodů. V ceně je započítáno poštovné v rámci ČR.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 650Parapet Diář 2017 (sada)

Chcete přispět trochu víc? Potom je pro vás přichystaný klasický diář a k tomu šitý blok ve stejném formátu. Ta správná sada pro fanoušky našeho diáře. V ceně je započítáno poštovné v rámci ČR.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Parapet Diář 2017 (ručně šitý)

Máte rádi ruční práci a chcete diář svázaný pěkně postaru přímo v naší dílně? Zároveň byste rádi přispěli větší částkou? Pak je ručně svázaná verze našeho diáře přesně pro vás. V ceně je započítáno poštovné v rámci ČR.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Parapet Diář 2017 (ušij si sám)

Pro zájemce o ruční práci máme speciální nabídku. V naší olomoucké dílně si s naší pomocí ušijete diář vlastníma rukama. Vy nebo vaši blízcí se budete moct celý rok těšit z vlastnoručního výrobku. Kouzlo této odměny spočívá i v tom, že se naučíte koptskou vazbu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Parapet Diář 2017 (speciální edice)

Pokud máte rádi ruční práci a chcete něco skutečně speciálního, pak vám nabízíme ručně svázaný diář ve dvou provedeních, klasický a s černou obálkou. Nabídka je navíc limitovaná, takže si můžete být jisti, že tato dvojčata nebude mít jen tak někdo. V ceně je započítáno poštovné v rámci ČR.

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 4,000Parapet Diář 2017 a Workshop

Chcete se stát naším mecenášem? Pak pro vás máme ručně svázanou verzi diáře, libovolný z našich dalších produktů a k tomu jednodenní workshop pro vás a někoho blízkého v naší dílně. Zkuste si ušít vlastní blok pod naším vedením.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable