test.png

PANZERKAMPF Hry & Apps

Online tankové bitvy pro více hráčů ★ A multiplayer online tank battle game

startovac master.jpg

Reached€29,160.79(292%)

292%
€10,000requested
1,034contributors
ContributeRewards

★ for ENGLISH please click the flag icon in the top right corner of the page ★

 

Panzerkampf - ale proč?

Jsme vášniví hráči tanků! Bohužel doposud není na PC a konzole k dispozici hra s tanky, která by nás bavila tak, abychom z ní měli radost. Proto nám nezbylo nic jiného, než si vytvořit hru vlastní. No a protože máme více než desetileté zkušenosti ve vývoji online her, mohl tak vzniknout Panzerkampf.

Panzerkampf DEMO download

*rozbalení po spuštění staženého souboru chvíli trvá...

Panzerkampf Discord server

Panzerkampf - o čem to je?

Je to týmová hra s bitvami 10vs10 tanků z druhé světové války pro PC a konzole (post beta). Později také přidáme bitvy s tanky z moderní éry. Hrajeme s historicky přesnými modely tanků, jejich pancířů, výzbroje a všech jejich parametrů*. Hra obsahuje úplný balistický model s realistickým výpočtem penetrací a odrazů střel, pozorovací/odhalovací a dohledový systém a fyzikálně realistický model pohybu tanku a jeho kol a pásů až do úrovně jednotlivých článků.

V naší hře se vyskytují výhradně dobové tanky (a jejich verze) a experimentální verze tanků minimálně v úrovni skutečně existující výkresové dokumentace.

V naší hře nenajdete nevyvážené P2W tanky, otravné třídy tanků, nebo nespravedlivé řazení tanků do bitev.

Klademe mimořádný důraz na hratelnost a uživatelský komfort. Budeme aktivně posuzovat a zohledňovat připomínky hráčů tak, aby jejich prožitek z hraní naší hry byl co nejlepší.

*Výjimky zde potvrzují pravidlo, aby byly zohledněny všechny možnosti zachování vyvážení hry a její hratelnosti. Např. Panzer I Ausf. A jsme vyzbrojili protitankovým kanónem EW 141 (namísto jednoho ze dvou původních kulometů MG34 proti pěchotě), kterým byla vyzbrojena až verze Panzer I Ausf.C.

Jaká je technicko-technologická vybavenost hry?

Hra jede v nejmodernější vykreslovací technologii s vysokým rozlišením. Přes 90% všech textur ve hře má rozlišení 4K a to jak pro tanky, tak pro okolní krajinu. Modely tanků a prostředí jsou velmi detailní. Například model tanku Tiger, který vidíte v upoutávce a na obrázcích má přes 140 tisíc trojúhelníků. Částicové efekty využívají pokročilé animační a vykreslovací metody. Zvuky tanků a jejich střelby jsou zvuky skutečných tankových motorů a zbraní, samozřejmě včetně legendární německé osmaosmdesátky! To vše nám umožňuje už zpočátku dosahovat poměrně vyspělé vizuální úrovně hry.

Raytracing je na seznamu pro implementaci.

Jak daleko jste s vývojem hry? A je už demo?

V současnosti vstupujeme do finální fáze vývoje. Vývoj na PC platformě, zejména s ohledem na požadavky na úroveň zpracování moderních her je pomalý a drahý. Podpory ze startovače bychom využili pro další vylepšení kvality (technické i audio-vizuální), ale hlavně pro urychlení dokončení hry, protože se sami už nemůžeme dočkat, až ji s vámi budeme hrát:)!

Oficiální web hry je www.panzerkampf.net

Připojte se na náš discord server a diskutujte o hře s námi i s ostatními: Panzerkampf Discord Server

Hratelné demo si už teď stáhnete zde: Panzerkampf DEMO download

Ovládání:  WSAD směry, doubletap 1-2-3 ammo, 4-5-6 spotřební položky, kolečko myši kamera, LSHIFT zoom, NUMPAD +/- minimapa.

V demoverzi hry budete bojovat 8vs8 proti botům a/nebo dalším hráčům, co jej budou hrát ve stejné době. Možná tam narazíte na nějaké chyby.. Nu co už, je to interní testovací verze, ale makáme na tom!:)

Naše slabší testovací konfigurace je Ryzen 3600, GTX 1080 8GB VRAM, 16GB DDR4 3200 RAM, NVMe PCIe 3.0 SSD a ta dává až 60FPS na 1440p.

Když hru podpořím, dostanu něco navíc?

Každý, kdo nás tady ve vývoji hry podpoří, od nás dostane odměnu. Konkrétní odměna závisí na konkrétní úrovni příspěvku. Odměny, které mají vizuální povahu, jsou ukázány na obrázcích ze hry vložených v textu níže.

Ujistěte se prosím, že email, který použijete při poskytnutí příspěvku potom také použijete pro vytvoření účtu ve hře, aby na něm bylo možné aktivovat Vaše odměny.

Každému příspěvku, u kterého přispěvatel nezvolil žádnou odměnu, bude automaticky přiřazena odměna nejbližší hodnotě takového příspěvku. Je však třeba se ujistit, že při vytváření účtu v hotové hře bude použit stejný email, který byl zadán při podání příspěvku. Tak bude možné takovému účtu přiřadit odměnu.

★  Předběžný V.I.P. přístup ★ Každý jednotlivý podporovatel, bez ohledu na úroveň svého příspěvku, od nás mailem obdrží V.I.P. pozvánku do předběžného přístupu beta-verze hry právě v okamžiku jejího spuštění.

★  Permanentní odznaky na tanky ★ Podporovatelé daných úrovní příspěvků obdrží permanentní odznaky na trupy a na trupy+věže všech svých tanků. Odznaky jsou rozděleny na bronzové, stříbrné, zlaté a platinové. Na obrázku níže vidíte zvětšené odznaky platinové na trupu a věži tanku Panther Ausf.G.

Pokud se rozhodnete nás podpořit více než jedním příspěvkem na více než jedné úrovni odměn permanentních odznaků na tanky, budeme Vám ve hře zobrazovat vždy tu nejvyšší odměnu. Příklad: zakoupíte bronzový odznak na trup tanku a potom se rozhodnete dokoupit dvojitý zlatý odznak - na trup a věž tanku. Ve hře se Vám bude vždy zobrazovat zlatý odznak na trupu a věži všech Vašich tanků.

★  Unikátní podporovatelský tank ★ Omezený počet podporovatelů s příspěvkem této úrovně obdrží unikátní podporovatelský tank PzKpfw IV Schürzen s přídavnou představnou ochranou proti kumulativním střelám. Na věži a na trupu má tank zvětšený platinový permanentní odznak. Na tanku bude zobrazeno permanentní pořadové číslo, ve kterém podporovatel takový příspěvek podal. Tank také z každé bitvy přiveze o 50% více stříbrňáků, než jakýkoliv jiný běžný tank. Tento unikátní tank k datu ukončení této kampaně už nikdy nebude ve hře pro hráče dostupný.

Novoroční dárek od nás pro tuto položku v hodnotě €60: Jako dodatečný bonus rozšiřujeme platnost zobrazování sady permanentních zvětšených platinových odznaků na trup a věž nejen na tento tank, ale i na všechny ostatní tanky původních i budoucích majitelů tohoto unikátu!

★ 

★ ★ ★

Za podporu moc děkujeme!

Reached€29,160.79(292%)

292%
€10,000requested
1,034contributors
Contribute

project authorCrazyTankers

Rewards

€5Předběžný V.I.P. přístup ★ Early V.I.P. Acess

Panzerkampf BETA banner VIP 16_9.jpg

Každý jednotlivý podporovatel, bez ohledu na úroveň svého příspěvku, od nás e-mailem dostane V.I.P. pozvánku do předběžného přístupu beta-verze hry právě v okamžiku jejího spuštění. Every single backer, regardless of their level of contribution, will receive a V.I.P. invitation by email from us to early access of the beta version of the game at the moment of its launch.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€10Bronzový permanentní PK odznak na trup ★ Bronze permanent PK hull badge

PK Badges bronze single.jpg

Bronzový permanentní odznak na trup všech tanků podporovatele. Bronze permanent badge on the hull of all supporter tanks.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€15Stříbrný permanentní PK odznak na trup ★ Silver permanent PK hull badge

PK Badges silver single.jpg

Stříbrný permanentní odznak na trup všech tanků podporovatele. Silver permanent badge on the hull of all supporter tanks.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€20Zlatý permanentní PK odznak na trup ★ Golden permanent PK hull badge

PK Badges gold single.jpg

Zlatý permanentní odznak na trup všech tanků podporovatele. Golden permanent badge on the hull of all supporter tanks.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€25Platinový permanentní PK odznak na trup ★ Platinum permanent PK hull badge

PK Badges platinum single.jpg

Platinový permanentní odznak na trup všech tanků podporovatele. Platinum permanent badge on the hull of all supporter tanks.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€30Bronzový permanentní PK odznak na trup a na věž ★ Bronze permanent PK hull and turret badge

PK Badges bronze dual.jpg

Bronzový permanentní zvětšený odznak na trup a věž všech tanků podporovatele. Bronze permanent enlarged badge on the hull and turret of all supporter tanks.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€40Stříbrný permanentní PK odznak na trup a na věž ★ Silver permanent PK hull and turret badge

PK Badges silver dual.jpg

Stříbrný permanentní zvětšený odznak na trup a věž všech tanků podporovatele. Silver permanent enlarged badge on the hull and turret of all supporter tanks.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€50Zlatý permanentní PK odznak na trup a na věž ★ Golden permanent PK hull and turret badge

PK Badges gold dual.jpg

Zlatý permanentní zvětšený odznak na trup a věž všech tanků podporovatele. Golden permanent enlarged badge on the hull and turret of all supporter tanks.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€60Platinový permanentní PK odznak na trup a na věž ★ Platinum permanent PK hull and turret badge

PK Badges platinum dual.jpg

Platinový permanentní zvětšený odznak na trup a věž všech tanků podporovatele. Platinum permanent enlarged badge on the hull and turret of all supporter tanks.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

€100Unikátní podporovatelský tank ★ Rare supporter tank

PzIVbacker_PKmp.jpg

Unikátní podporovatelský tank s duálním platinovým odznakem, pořadovým číslem, +50% zisku z každé bitvy a v omezeném množství. Unique backer tank with dual platinum badge, serial number, +50% profit from every battle and in limited availability.

Number of available rewards: 128/300

Reward unavailable