p42s.png

Pacific 1942 - čtyři scénáře Hry & Apps

Píše se rok 1942 a nekonečné plochy Pacifiku vzplály ohněm bitev. Pearl Harbor, Korálové moře, Midway, Guadalcanal - čtyři originální herní scénáře.

p42s.png

ReachedCZK 0(0%)

0%
CZK 9,000requested
0contributors
ContributeRewards

Admirálové, pozor!


V roce 1942 vzplály nekonečné plochy Pacifiku ohněm bitev. 

V roce 2007 vyšla první verze deskové hry Pacific 1942 Admirál.

A koncem roku 2019 pro vás chystáme čtyři nové scénáře hry: Pearl Harbor, Bitva v Korálovém moři, Midway a Ostrov Guadalcanal.

Zde na Startovači hledáme podporu a zdroj financování tisku nových scénářů.

Co budou scénáře nabízet?

Několik nových herních polí, přepracovaná česká pravidla a čtyři varianty hry včetně poznámek k soutěžním kláním. 

 

Synapse scénářů

Ve variantě Pearl Harbor kompenzuje masivní první úder japonského admirála tříbodový náskok soupeře. Scénář Pearl Harbor je rychlou variantou hry.

Bitva v Korálovém moři představuje čistou námořní bitvu s umocněným významem letadlových lodí. Ostrovy nejsou důležité, hraje se do úplného zničení nepřítele.

Midway je malý atol uprostřed nekonečného oceánu. A právě jeho obsazení je jediným cílem hry stejnojmenného scénáře. 

Ostrov Guadalcanal v soustroví Šalomounových ostrovů byl svědkem klíčového střetnutí mezi Japonci a Američany o hegemonii v Tichém oceánu. Scénář nabízí zformovaný ostrov obsazený pěchotou obou soupeřů. Cíl hry je vytlačit soupeře z ostrova. 

Ke všem scénářům je třeba mít původní deskovou hru Pacific 1942. Tato hra je součástí většiny odměn pro Startéry.

Stránky hry Pacific 1942 - zde.

ReachedCZK 0(0%)

0%
CZK 9,000requested
0contributors
Contribute

project authorJan Divecký

Rewards

CZK 100Starý mořský vlk

Starý mořský vlk má hru Pacific 1942 dávno v malíčku (nebo se tak tváří). Nic nechce, jen se těší na čtyři nové scénáře, které si sám vytiskne z PDF souboru.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 200Rekrut

I budoucí admirálové začínají píky. Za 200 Kč se nalodíte na palubu a vyplujete s námi na širé moře her. Jako odměnu získáte vytištěná česká pravidla včetně čtyř nových scénářů.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Kadet

Kadet je nejnižší důstojník na lodi, v podstatě učeň. Za 400 Kč nastoupíte na dlouhou cestu po šesti mořích a oceánech. Jako odměnu získáte vlastní hru Pacific 1942 Admiral, vytištěná česká pravidla a čtyři scénáře ke hře.

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 750První důstojník

První důstojník je duší celé lodě. Zná ji od stěžňů po kýl. Za 750 Kč si vysloužíte ke svým dvěma prýmkům vlastní hru Pacific 1942 Admiral, vytištěná česká pravidla a čtyři scénáře ke hře. A jako poděkování originální herní pyramidky k našim dalším hrám (Geodeto, Pyramideto, Americký prezident...)

Number of available rewards: 40/40

Reward unavailable

CZK 1,500Kapitán

Kapitán je lodi pán. Každý ho musí poslechnout na slovo. Má právo oddávat i trestat na hrdle. K tomu za 1500 Kč získáte nejen vlastní hru Pacific 1942 Admiral, vytištěná česká pravidla a čtyři nové scénáře, ale také rozšiření hry o pět oboustranných desek s šesti hexagonovými poli. Buďte grand, myslete ve velkém.

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 3,500Admirál

Hra Pacific 1942 je pro dva admirály. Vy budete jedním z nich. Za 3500 Kč získáte vše, co nabízíme kapitánům lodí a navíc bude Vaše jméno s díky zvěčněno v bookletu nových českých pravidel hry.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 9,500Prezident nebo císař?

Jste mužem (či ženou) číslo jedna. Můžete jedním kliknutím rozhodnout o celém projektu. Čtyři nové scénáře proto ponesou souhrnný název dle vaší volby. Kromě toho, samozřejmě, získáte vše, co nabízíme admirálům.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable