str-web.jpg

Orlice Knihy

Kniha básní a ornamentů. Básnický a kresebný deník. Dvojí reflexe stejných zážitků, vznikající nezávisle na sobě, postavených vedle sebe.

Křest Orlice
11/17/2014

Křest Orlice

Knihy jsou hotové, chystáme křest, rozesílání knih

Dobrý den či večer, všechni Drazí podporovatelé našeho projektu. Kniha je hotová, vyšlo to nakonec v celkovém nákladu 300 ks. Mám to vše momentálně doma a začnu hned s rozesíláním. Nejprve Vám v emailové schránce přistane hotová kniha v PDF, potom bude následovat balíček poslaný poštou. Chystáme také velkolepý křest s projekcí a hudbou viz. pozvánka-obrázek na 25. 11. u kapličky ve Mšeně v Jablonci nad Nisou. Vím, je to pro mnohé daleko, ale je možné přijet, mám v Jablonci nový ateliér, ubytovat se tam dá :) Určitě budou z akce fotografie a nějaký záznam. Moc Vám všem z celého srdce děkuji, že jste mi umožnili udělat takovou velikou zkušenost. Velmi si toho vážím a vynasnažím se, aby další projekt byl o tuto zkušenost lepší. Veliké pozdravy Rada

KAPLIKACE-web.jpg

 

Orlice přilétá do hor
9/15/2014

Orlice přilétá do hor

info- tisk

Dobrý den, Ahoj

Pro všechny, kdo by rád měl už knihu v ruce zde připojuji informaci o jejím vývoji. Do konce června měla jít do tisku, avšak nějak se mi nezdálo to, jak kniha měla být zrealizována a tak jsem našla  v Liberci knihaře Zdeňka Poláka, se kterým to celé dáváme znovu od začátku července dohromady. Předpokládaný tisk by měl proběhnout během Září. Celá tato fáze je způsobena tím, že na začátku nebylo nic, o co bych se mohla opřít. Měla jsem v ruce ilustrace a básně a s tím jsem obešla pár firem. Nikdo mi nebyl schopný nastavit reálnou nabídku, protože jsme vždy skončili jen na hypotetické rovině a nebo se pak neozvali vůbec. Chápala jsem to, nevěděla jsem zda peníze budou a kolik jich bude (když vím, že realizace knih se pohybují v řádech desetitisíců až statisíců korun). Pustila jsem se do vydání knihy úplně po hlavě a vše ladím za letu. To, co mne u toho tak silně drží je vize kvalitní realizace bez zbytečných kompromisů. Kniha je momentálně na korektuře, musela jsem přepracovat  v průběhu všechny ilustrace vůči formátu knihy. Tento týden by se mi měla kniha vrátit z korektury a obratem jde do tisku.

Děkuji všem za Vaši shovívavost  a trpělivost, na mých stránkách jsou „upravené“  ilustrace ke shlédnutí  www.rachota.eu/projekty

Výstava kreseb, maleb a objektů
4/30/2014

Výstava kreseb, maleb a objektů

Název výstavy: TICHÁ A POKLIDNÁ KATASTROFA V DUŠI MEDÚZY autor: Radka Chocholoušová

Ahoj srdečně Vás všechny zvu na svou výstavu v Galerii Prokopka v Praze, dne 7. 5. 2014 od 18.00. Uvidíte zde zobrazování mé astrální cesty, na které potkávám různé bájné bytosti a stvoření. Když tvořím, ráda sním o jiných světech.

Vlaštovka
4/25/2014

Vlaštovka

Zhudebněná báseň ze sbírky "Orlice". V klipu jsou použity podklady ilustrací pro knihu. Samotná kniha, jako poetický objekt. Příjemný poslech a podívanou Vám přejí Radka a Petr a Jasmina

Chystáme texty a ilustrace pro finální vazbu, která půjde koncem Května do tisku.

Ještě nám chybí poměrná část financí, prosím podpořte nás a budete stát u zrodu Poezie na všech úrovních. Poezii dýcháme, žijeme. Užíváme ji k tanci, malbě, zpívání. Buďte s námi ve spojení.

Děkujeme RaPJa :)

ReachedCZK 43,855(125%)

125%
CZK 35,000requested
77contributors
Contribute

project authorIstabela Barela

Rewards

CZK 100I-kniha ve formátu PDF

Sbírka ve formátu PDF Vám bude zaslána na Vaší emailovou adresu, ihned po úspěšném ukončení projektu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250kniha Orlice, i-kniha

Obdržíte výtisk básnické knihy ihned po vydání. Bude podepsaná s osobním věnováním obou autorů. Přesné datum bude uvedeno. Sbírka ve formátu PDF Vám bude zaslána na Vaší emailovou adresu, ihned po úspěšném ukončení projektu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350kniha a kopie ilustrace

Obdržíte výtisk básnické sbírky ihned po vydání. Kopie ilustrace dle vlastního výběru vytištěná archivními inkousty na kvalitním papíru Vám bude zaslána na Vaší adresu, taktéž po úspěšném ukončení projektu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 550kniha Orlice s poděkováním v knize, i-kniha

Obdržíte výtisk básnické sbírky ihned po vydání. Vaše jméno ( firma, web ) bude s poděkováním uvedeno v knize. Bude podepsaná s osobním věnováním obou autorů. Přesné datum bude uvedeno. Sbírka ve formátu PDF Vám bude zaslána na Vaší emailovou adresu, ihned po úspěšném ukončení projektu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 750kniha, 2x kopie originálu ilustrace, i-kniha

Obdržíte výtisk básnické sbírky ihned po vydání spolu s dvěmi kopiemi ilustrací dle vlastního výběru vytištěné archivními inkousty na kvalitním papíru ( rozměry 310 x 450 mm ). Vaše jméno ( firma,web ) bude s poděkováním uvedeno v knize. Bude podepsaná s osobním věnováním obou autorů. Všechny odměny budou zaslány ihned po vydání. Sbírka ve formátu PDF Vám bude zaslána na Vaší emailovou adresu, ihned po úspěšném ukončení projektu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,0004x kopie originálu ilustrace a 2x kniha, i-kniha

Čtyři kopie ilustrací dle vlastního výběru vytištěné archivními inkousty na kvalitním papíru ( rozměry 310 x 450 mm ) . Vaše jméno ( firma, web ) bude s poděkováním uvedeno v knize. Knihy budou podepsané s osobním věnováním obou autorů. Všechny odměny budou zaslány ihned po vydání, přesné datum bude uvedeno. Sbírka ve formátu PDF Vám bude zaslána na Vaší emailovou adresu, ihned po úspěšném ukončení projektu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,500originál ilustrace a kniha, i-kniha

Obdržíte výtisk básnické sbírky ihned po vydání a originál perokresby dle vlatního výběru. Perokresba bude doručená v paspartě s podpisem autora. Vaše jméno ( firma, web ) bude s poděkováním uvedeno v knize. Bude podepsaná s osobním věnováním obou autorů. Všechny odměny budou zaslány ihned po vydání, přesné datum bude uvedeno. Sbírka ve formátu PDF Vám bude zaslána na Vaší emailovou adresu, ihned po úspěšném ukončení projektu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,0002x kniha, originál ilustrace a i-kniha

Obdržíte výtisk básnické sbírky ihned po vydání a originál kresby určené pro návrh obálky dle vlatního výběru. Kresba bude doručená v paspartě s podpisem autora. Vaše jméno ( firma, web ) bude s poděkováním uvedeno v knize. Obě Knihy budou podepsané s osobním věnováním obou autorů. Všechny odměny budou zaslány ihned po vydání, přesné datum bude uvedeno. Sbírka ve formátu PDF Vám bude zaslána na Vaší emailovou adresu, ihned po úspěšném ukončení projektu.

Number of available rewards: 0/2

Reward unavailable