10.jpg

Nové CD k 18. výročí kapely Bonsai č. 3 Hudba

Chystáme nové „plnoleté“ CD, které se bude jmenovat Z dlouhých poutí. Autorské písně i vzpomínkové písně na původní kapelu Bonsai.

4/18/2016

Dík

Prostě dík - a takový bonus. Budeme od vás potřebovat poradit ;-)

Rádi bychom vám takhle ve finální fázi finálně poděkovali za podporu. Byli jste úžasní. Potřebovali jsem 60 000 a vy jste nám napřispívali celých 68 000, takže jsme díky vám splnili plán na 113 %. Za to bychom se nemuseli stydět ani za minulého režimu! :-)

U té příležitosti nás napadlo, využít váš názor v takové jakési anketě. Cédéčko jste pomáhali vytvořit, je to i vaše dítko, takže do jeho výchovy, pardon, výroby, rozhodně můžete, jak se říká, kecat. Právě řešíme, jak písně na CD seřadit a vy se nám jevíte jako odborníci na slovo vzatí, kteří by se s námi mohli podělit o své pocity a názory na to, jakou písní by CD mělo začínat.

Vybrali jsme šest favoritů, o nichž si myslíme, že by se na prvním místě mohli pěkně vyjímat. Ale titulní píseň může být jen jedna. Takže pokud chcete mít poradní hlas při výběru první písně, hlasujte v naší anketě! Budeme rádi ;-)

http://goo.gl/forms/Jf0O3uql49

Cirkus bude!!!
4/14/2016

Cirkus bude!!!

Je to tam! Olbřímí dík vám všem.

Půvabné, vážené, ctění, drazí,

jo, máme to! MOC vám děkujeme, za příspěvky, sdílení a šíření, společnými silami jste to dokázali! Včera ráno jsme dosáhli cílové sumy, a tak můžeme dokončit a začátkem léta vydat naše nové plnoleté CD. Jupí!!

Pokud byste nám ještě chtěli přispět, samozřejmě neřekneme ne, kampaň skončí za 6 dní. Jestli ještě váháte, tak když nás podpoříte, budeme moci navíc:

- udělat hezčí a větší booklet desky,

- natočit klip,

- koupit si leštidla na kytary :)

Ještě jednou děkujeme, cítíme se teď jako ve snu, asi tak nějak, jak o tom zpíváme v přiloženém videu :-)

Osmý den schází nám...
4/11/2016

Osmý den schází nám...

Jdeme do finále. Jsme sice za půlkou, ale k cílové částce je stále daleko. A zbývá prakticky poslední týden. Pomozte nám vydat naše CD, které si chceme nadělit k osmnáctinám kapely. I Míša se sluchátky pěkně prosí.

Je tu poslední týden kampaně. A my se k cílové částce pomalu blížíme. Ale chtělo by to kapku přidat, čas se nám krátí. Všem, co už přispěli, jsme moc vděční za jejich podíl na CD (bude to doslova vaše placka). Díky i za další šíření informací.

Věřte, že se snažíme i my. Vašek absolvoval statečně rozhovor v Jihočeské televizi krátce po návštěvě zubaře (kdy dal úsloví „pro umění se musí trpět“ nový rozměr) a rozhovor s ním včera vyšel i v internetovém portálu Budějcká drbna. Jirka se snažil rozšířit povědomí o kapele i v zahraničí a citovali ho třeba i v Mladé frontě Dnes. Jinak si všichni držíme palce, až je máme všechny skoro modré.

Věříme, že se nám podaří vybrat celou částku a CD s vaší pomocí dostrkat až do lisu. Vaše příspěvky s námi občas dost citově mávají. Jeden příklad za všechny:

Jako první nás na Startovači podpořil Eda. Kluk, který nás v roce 1999, když jsme poprvé hráli na Prázdninách v Telči, vzal za své a protáhl nás nočním festivalovým životem. Díky Edovi jsme se do Prázdnin v Telči navždy zaláskovali a toho 11. srpna 1999 to vyvrcholilo ranním hraním v pekárně, kde jsme za náš pure folk dostali od přívětivých pekařek zbrusu čerstvé rohlíky a další pochutiny...

Takže ještě jednou díky všem za podporu a pokud ještě víte o někom, komu jste o nás neřekli, tak budeme nehorázně rádi, když to pro nás ještě uděláte.

Zbývá posledních 8 dní!

Přidána nová odměna
3/31/2016

Přidána nová odměna

Určitě jste si všimli, že prakticky od každého člena kapely se mezi odměnami vyskytuje nějaká osobní, večeře s Míšou, sport s Jirkou atd. Přidáváme zážitkový den od Peti!

Peťa se rozhodla trochu poodhalit svůj profesní život, takže vás vezme na zážitkový den potmě. Na co se můžete těšit, když si tuhle odměnu vyberete? Například na chůzi s klapkami na očích po centru Českých Budějovic. Podrobnosti v odměnách. Sdílejte, řekněte o nás svým známým, neznámým, přátelům i nepřátelům, ať se nám podaří částku vybrat a CD vydat! Předem děkujeme za každé ztracené slovo.

22 % za tři dny? To je bomba!
3/24/2016

22 % za tři dny? To je bomba!

Nebudeme si nic nalhávat, prostě jste nás dostali. Za tak krátkou chvíli už taková suma, co víc si přát. A co víc říct... jen díky, jsme rádi, že vás máme! Rozhodně ale neusínáme na vavřínech, musíme to dotáhnout až do těch 100 %. Pracujeme pilně, jako Míša s Vaškem ve studiu. Ještě jednou díky a šiřte stále dál a dál!

Holky, kluci, pánové a dámy, vy jste naprosto úžasný!! Jak to děláte?! V pondělí večer jsme spustili kampaň a za necelé tři dny už jste nám napřispívali tak, že už máme 22 % z toho, co potřebujeme! To je prostě hustý! Jestli to tímhle tempem půjde dál, tak máme za dva týdny hotovo :-) Díky za přispění, sdílení, šíření a tak. P. S. Připravujeme pro vás odměnu přímo od Peti, těšte se, je na co! Jako takové menší poděkování a návnadu si pusťte video s písničkou Jantarový komnaty, kde Peťa při koncertech neztrácí duchapřítomnost a je schopná zahrát sólo z fleku i tam, kde původně vůbec nemělo být :-) Můžeme navíc prozradit, že Jantarový komnaty se na CD objeví.

ReachedCZK 73,800(123%)

123%
CZK 60,000requested
100contributors
Contribute

project authorBonsai č. 3

Rewards

CZK 50Kytarová lekce s Jirkou

Jirka vás naučí zahrát dva akordy. Nebudou to ale obyčejné akordy. Budou to akordy kouzelné. Jakmile před někým pronesete, že je umíte, zůstane na vás zírat s otevřenou pusou. A když pak předvedete, že jste nekecali, tak vás budou považovat za kytarového virtuoza. Budou to: C9±5± Emi add 9 7maj

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 175Digitální distribuce CD

Zašleme nové CD Z dlouhých poutí po síti, jakmile se nám dostane do rukou (tedy spíš do počítače)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 325Běžné CD

Nové CD Z dlouhých poutí s obalem i bookletem a věnováním ;-) Zašleme poštou do 14 dní od vydání alba

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3502 volňásky na českobudějovický křest desky

Dvě volné vstupenky na křest na domovské scéně v Českých Budějovicích, přesné místo a datum zatím v jednání. Navíc vás při křtu pozveme na podium jako spolukmotry.

Number of available rewards: 2/10

Reward unavailable

CZK 450Nové CD s věnováním + digitální distribuce

Zašleme CD digitálně po síti, jakmile se nám dostane do rukou (tedy spíš do počítače) a až nám z lisovny vyjedou hmatatelná cédéčka s obaly a booklety, zašleme je s díky a věnováním

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5502 volňásky na festival Hradecký slunovrat

Dvě volné vstupenky na festival Hradecký slunovrat v Hradci nam Moravicí. Tam totiž proběhne náš moravský křest desky a CD vám tam rádi osobně předáme a poděkujeme vám před nastoupenou jednotkou ;-)

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 600Nové CD + staré CD s věnováním

Nové CD Z dlouhých poutí plus staré CD Historka, obě s věnováním. Zašleme poštou do 14 dní od vydání alba

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 650CD podepsané všemi, kteří se na desce podíleli

Aneb CD se zajížďkou. Poputuje nejdříve k podpisu do Anglie, pak do Lucemburska a pak teprve do Čech za ostatním „podílníky“. Až pak k majiteli. Pamatujete na Rychlé šípy a jejich oběžné mince? :-) Limitovaná edice 30 kusů.

Number of available rewards: 26/30

Reward unavailable

CZK 700Kompletní balíček 3 CD

Nové CD Z dlouhých poutí + staré CD Historka + Maxidemáč. Zašleme poštou do 14 dní od vydání alba

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Nové CD + jméno a příjmení v bookletu

CD Z dlouhých poutí + vaše jméno a příjmení v bookletu (může být klidně i přezdívka) Pokud chcete zůstat v anonymitě, ale na bookletu byste rádi alespoň nějak byli, nabízíme speciální zařazení pod přezdívkou Anonymní pispěvatelé.

Number of available rewards: 15/20

Reward unavailable

CZK 1,250Účast na zkoušce s poradním hlasem a bábovkou

Dostanete jedinečnou možnost vidět na vlastní oči a zažít na vlastní kůži kapelní zkoušku, mluvit do ní, radit, poslouchat a být u vzniku nových písní, vtipných situací a kapelníkových rauchpauz. Občerstvení all inclusive, navrch skvělá bábovka.

Number of available rewards: 2/3

Reward unavailable

CZK 2,000Hospodská tour s kapelníkem

Vašek vás vezme na prohlídku nonstopů, hospod a restauračních i jiných zařízení v Českých Budějovicích, které jsou spjaté s historií Bonsaje č. 3 a vznikem písní či zásadních rozhodnutí (např. do hospody U Nezmara zmíněné ve videu)

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 2,000Zasportuj si s Jirkou

Budete si moct vyzkoušet, jestli s Jirkou zvládnete jeho sportovní aktivity aneb Proč si za přispění na desku nedat navíc pořádně do těla. Z nabídky vybíráme: kolovýjezd po zajímavých místech, které Jirka objevil na svých cyklotoulkách, výběh do utajených zákoutí Českých Budějeovic a okolí, zasvěcení do tajů lezení na umělé stěně i ve skalách, jednodenní říční plavba na kánoi.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 3,000Členem kapely na dvě písně na koncertě

Stoupněte si s námi na pódium a vytvořte neopakovatelný zážitek jak pro nás, tak pro obecenstvo.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 3,000Zážitkový den potmě

Zajímalo vás někdy, co vlastně Peťa dělá, když zrovna nehraje na cello, v jakých vodách se profesně pohybuje? Máte jedinečnou možnost se to dozvědět a vyzkoušet si to i na vlastní kůži - na zážitkovém dni v Českých Budějovicích. Součástí programu bude např. zaučení psaní a čtení Braillova bodového písma či chůze s imitací zrakové vady a bílou holí po centru ČB (dle přání zákazníka). A pokud se vše dobře sejde, může prý dojít i na jízdu na tandemovém kole. Jestli si s sebou vezmete i naše nové CD, Peťa se vám na něj podepíše Braillovým písmem.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 5,000Večeře s Míšou

Oproti hospodské tour s kapelníkem půjde o distingovanější návštěvu restauračního zařízení, věnovanou jak jídlu, tak hlubokým filozoficko-pedagogickým rozpravám či kecání na vybraná témata, samozřejmě s důrazem na muziku. Na konci večera budete moci Míšu požádat o podpis či věnování na CD.

Number of available rewards: 1/2

Reward unavailable

CZK 8,000Koncert na přání kdekoli a kdykoli se domluvíme

Zahrajeme vám, kde a kdy si budete přát. V obýváku, v kuchyni, ve stanu, na vodě, na narozeninách...

Number of available rewards: 1/2

Reward unavailable

CZK 10,000Logo firmy či jméno sponzora na webu a CD

Kromě toho vás budeme všude velebit, doporučovat a tak všelijak podobně. Do kapelní kroniky se zapíšete naprosto nesmazatelně a budete mít možnost stát se historicky prvním VIP členem kapelního týmu.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable