pensee-laska2_Fotor.jpg

Nové album Pensée: "LÁSKA, SMRT & ŠPÍNA" Hudba

Písničkářka Pensée nahrává album LÁSKA, SMRT & ŠPÍNA! (Možná.) Pomůžete nám?

Nové album Pensée: "LÁSKA, SMRT & ŠPÍNA"

ReachedCZK 39,010(111%)

111%
CZK 35,000requested
88contributors
ContributeRewards

✿ Děkujeme všem Startérům! ✿

Neuvěřitelní jste!

Míříme do studia!

Zbývá ještě týden času do uzavření projektu; mám dojem, že na 103% se to definitivně zasekne, ale upřímně - i ta 3% navíc jsou úžasná (vlastně jsem na začátku ani nepředpokládala, že vás bude tolik, abyste dali dohromady cílovou částku!) a my už budeme vědět, jak je použít. Na albu se totiž nakonec objeví ještě jeden úplně novej song, takže se to bude hodit, stejně tak neošidíme hostující muzikanty a všechno to prostě krásně vyjde.

Díky tisíceré!

Pensée

7. 5. 2017

✿ 

 

 

Drazí!

Protože už to zanedlouho budou 3 roky, kdy jsme s 4P u něj ve studiu nahráli Sebrané písně, přišel čas pustit se do nahrávání písniček, které od oné doby vznikly. A když jsem si o svých lednových narozeninách uvědomila, že už je fakt načase začít dělat věci pořádně, napadlo mě pokusit se o to s pomocí platformy Startovač.cz. Záměr je jasný: kvalitně nahrát plnohodnotné, mile poslouchatelné album a na rozdíl od Sebraných písní je vydat i jako CD, se vším, co k tomu patří.

A tak bych vás ráda oslovila touto cestou. Bez vaší pomoci bude odsouzeno budoucí album LÁSKA, SMRT & ŠPÍNA k boji o přežití na internetech v oslabené podobě, tj. kytara, zpěv a méně uchulahodící zvuk, než jaký by mohlo album získat s vaší podporou, která bude samozřejmě náležitě ohodnocena. 

Cílem projektu je tedy vybrat finance na nahrání nového alba. Pokud se nám to všechno povede, vyskytnou se na nahrávkách i jiné nástroje než kytara, všechno to bude pěkně souznít, bude to hezky barevné, pak budete si smět třeba z koncertu odnést fetiš v podobě placky - a vůbec se budeme moci všichni těšit z dobře odvedené práce! Tak.

Pochopitelně - nejde jen o to, že bych si já přála, aby to všechno vyšlo. Do projektu jsem se pustila především proto, že bych chtěla vzniklými nahrávkami potěšit všechny, které moje písně oslovily, a také patřičně ocenit ty, kteří se na vzniku alba budou podílet - včetně vás.  

Děkuji už jen za to, pokud jste dočetli až sem! 

 

Pensée 

 

P. S. Najdete mě na těchto stránkách:

Facebook - "oficiální" profil Pensée, což znamená informace o koncertech, nějaké ty fotografie, že, a samozřejmě kecy okolo. (Je pravda, že na tomhle místě mě můžete lépe poznat - tedy budete-li chtít. :) )

Pak taky Bandzone, kde to všechno naleznete v o něco nižší intenzitě,  

a k tomu playlist na YouTube, pokud byste si rádi poslechli Sebrané písně v celku.

 

***

do klobouku kozmen.jpg

Pensée na jindřichohradeckém pouličním festivale Do klobouku (srpen 2016)

foto: Martin Kozák

***

DSC_0319.jpg

Vystoupení v Kolonial Coffee (taktéž Jindřichův Hradec a srpen 2016)

foto: Patrick Schimmer

***

A protože se tak trochu věnuji i nějaké té výtvarné činnosti, je tomu uzpůsobena jedna možnost odměny; dokonce i cover art svý Lásky, smrti & špíny si vezmu na starost. Budu se těšit na vaše nápady ohledně obrázků, na nichž bychom se v rámci odměny mohli domluvit. :)  

Pro představu - logo Pensée je mou prací:

maceska napis.jpg

A stejně tak i tyhle obrázky:

PC170758_Fotor_Fotor_Collage.jpg

 

ReachedCZK 39,010(111%)

111%
CZK 35,000requested
88contributors
Contribute

project authorPensée

Rewards

CZK 100Odkaz ke stažení alba LÁSKA, SMRT & ŠPÍNA

Odkaz ke stažení digitální verze alba zaslaný na mail - ještě před oficiálním vydáním.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250CD LÁSKA, SMRT & ŠPÍNA

Zaslání CD na uvedenou adresu. S věnováním & poděkováním. :)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500CD LÁSKA, SMRT & ŠPÍNA + tričko s motivem alba

Kromě cédéčka i tričko s motivem LÁSKA, SMRT & ŠPÍNA. (Originální design bude odpovídat vzhledu coveru alba. Tričko bude nejhezčí samozřejmě v černé barvě! Velikost trička otázkou domluvy, pořešíme.)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Odkaz ke stažení alba + originální obrázek (A4)

Odkaz ke stažení přistane na mailu. Pod "originálním obrázkem" si můžeš představit vkusnou kresbu zátiší s parožím a vycpaným tygrem a obnaženými ňadry, pastelkovou roztomilost nebo třeba návrh na tetování - záleží na domluvě. :)

Number of available rewards: 4/10

Reward unavailable

CZK 2,000Pro mecenáše

CD LÁSKA, SMRT & ŠPÍNA, Tričko a Speciální poděkování v bookletu - bude zde uvedeno Vaše jméno / pseudonym / logo coby Váženého Sponzora. Na čestném místě, samozřejmě.

Number of available rewards: 8/10

Reward unavailable

CZK 5,000Koncert + CD + děkovačka v bookletu

Za tuto částku můžeme domluvit vystoupení (podmínky doladíme). Cédéčko s poděkováním samozřejmostí! A nadto pochopitelně vaše jméno / pseudonym / logo v bookletu na nejčestnějším místě pro Veleváženého Sponzora.

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable