FOTO-SMALL.jpg

NOVÉ ALBUM JAMIE MARSHALL’S AMPLIFIED ACOUSTIC BAND Hudba

Připravujeme naše první plnohodnotné album a Vaší podporou zde nám pomůžete realizovat jeho natočení! A my zase budeme mít možnost Vás obdarovat. :)

big04.jpg

ReachedCZK 90,472(106%)

106%
CZK 85,000requested
95contributors
ContributeRewardsÚvod

Koho by napadlo, že ostřílení hráči, kteří se potkávali v různých hudebních uskupeních a navíc víceméně ve stejnou dobu patřili do skupiny kolem country dámy Věry Martinové, se spolu nakonec nakonec sejdou v jedné kapele a budou pravidelně vystupovat v jazzovém klubu U Malého Glena v Praze a hrát „od blues až po vypalovačky“, a to jak autorské tak převzatiny. Asi nejméně by to napadlo právě je samotné. Již po dobu dvou let spolu Jamie Marshall (kytara a zpěv), Radek Hlávka (kytary), Svatka Štěpánková (kontrabas a zpěv), a Martin Petrásek (bicí a perkuse) tvoří uskupení The Amplified Acoustic Band, které se pomalu z malých klubových scén přesouvá na festivalová pódia, nejen v České republice. A poněvadž materiálu, převážně autorského, nemají málo, chtějí jej předávat nejen na živých vystoupeních, ale zvěčnit jej i na společném vysněném albu, na které shánějí tolik potřebné prostředky. Pro fanoušky mají toto: „Pomozte a vězte, že Vás odměníme, jak nejlépe dovedeme!“

PODÍVEJTE SE NA VIDEO OD FANOUŠKŮ Z MALÉHO GLENA

Od Videoklipu k desce

Někdy v létě jsme s kapelou objevili výbornou písničku „Word Up“, kterou jsme si navíc všichni pamatovali z dob našich mladých let od skupiny Cameo. A napadlo nás, že tu píseň budeme hrát. Ba co víc, že k ní natočíme videoklip. Přišlo pár bláznivých nápadů a vyšlo to. Videoklip se natáčel v hangáru se starými veteránskými auty a točili jej mladí a velmi nadějní studenti FAMU – Marek Čermák a Lukáš Masner. Je velmi čerstvý, líbí se nám a věříme, že brzy poznáme, že se bude líbit i Vám :-).

ZDE SE PODÍVEJTE NA VIDEOKLIP ... 

KLIP.jpg

... A FOTKY Z JEHO NATÁČENÍ

Při našich pravidelných vystoupeních U Glena hrajeme písně nejen převzaté, ale taky autorské, a to převážně ty od Jamieho. V šuplíku má dokonce pár skladeb, které ještě ani nikde nezazněly. Už od léta si říkáme, že bychom s tím mohli něco provést. A poněvadž disponujeme pouze nahrávkou demo CD, kde máme šest skladeb, chceme natočit CD plnohodnotné, kde zúročíme jak naši až zázračnou souhru ve společných názorech na to, jak by měly naše skladby znít, tak si taky můžeme ukojit naše vlastní nároky na to, co by od nás lidé, kteří chtějí naši hudbu poslouchat i doma v pokoji, měli dostat za své peníze. No, a v neposlední řadě bychom chtěli, aby Jamie konečně v době důchodového věku (tomu nebude rozumět, když to bude číst :-)) natočil desku, kterou si tolik zaslouží. Protože je jedinečný!

Něco o samotném natáčení

Natáčení desky je plánováno na druhý týden v březnu, a to v renomovaném pražském studiu FAUST. A proč zrovna tam? Všichni z nás již měli tu možnost si zde něco nahrát: Svatka se zde podílela na vzniku desky Kruhy – poslední desky Pavla Bobka, se který nazpívala duet "Sním" a harmonie do většiny skladeb na tomto unikátním CD, Radek se k ní připojil při vzniku skvělé desky výborného houslisty a především našeho kamaráda Pepy Maliny, no a na podzim jsme se tam sešli všichni při natáčení písně WORD UP, ze které vznikl videoklip. Pod rukama skvělého zvukového režiséra Dereka Saxenmeyera vznikla tato píseň, a tak jsme jej požádali, aby se zvukařsky podílel i na nahrání celého alba.

Poněvadž album to bude žánrově velmi barevné, chtěli bychom pozvat také pár našich přátel-skvělých to muzikantů- aby nám do pár písní nahráli své libozvučné tóny. Moc rádi bychom pozvali například Pepu Malinu (housle Malina Brothers, Monogram), Zdeňka Jahodu (mandolína Monogram), Luboše Novotného (dobro, Druhá Tráva), a možná i nějakého toho dechaře.  

DEREK.jpg

S DEREKEM VE STUDIU PŘI NATÁČENÍ PÍSNĚ K VIDEOKLIPU

Závěr a podobně….

A nyní k jádru věci. Částka, kterou bychom zde na Startovači rádi získali, je pro pokrytí nákladů na nahrávací studio, a to včetně pozvání našich muzikantských přátel, které bychom na desce rádi zvěčnili, protože jsou skladby, kde si neumíme jejich život představit bez jejich přičinění. :) V případě, že byste se chtěli podílet i na nákladech dalších (např. grafické zpracování obalu CD, masteringu, či propagace), je naším společným cílem vybrat zde na tomto portále, který je mimochodem skvělým nápadem pro projekty všemožných snažilů včetně nás, částku vyšší….Ale to už necháme na Vás!

Každopádně, věříme, že se nám s Vaší pomocí podaří úspěšně zrealizovat celý projekt a obohatit tak nejen českou hudební scénu o výjimečnou nahrávku této partičky!

Myslíme si, že forma podpory na Startovači je srozumitelná a dává lidem možnost objevit zajímavé projekty a v klidu se rozhodnout jestli je podpoří či nikoliv. Je možno si přečíst, o co jde, pustit si muziku, prohlédnout si všechny ty blázny, co chtějí peníze. Ve většině případů je dokonce možnost získat i zajímavé odměny, v případě zájmu navázat bližší vztah s kapelou a mnohdy v rámci odměn zažít nevšední chvíle.  Máme obrovskou radost, že se najdou nadšenci, fandové a přátelé, kteří prostě a jednoduše pomáhají. Pokud byste se chtěli na této podpoře v rámci startovače také podílet, budeme více než vděční. 

Vaši Amplified Acoustic Band spolu s Jamiem.

POSLECHNĚTE UKÁZKY NAHRÁVEK Z NAŠEHO DEMA:

The Question Why
It Hurts Me Too

Pokud se cílová částka nevybere, projekt se ruší a vaše peníze Vám budou v plné výši vráceny. 

Můžete také navšívit naše webové stránky a facebookový profil, kde najdete podrobnější informace o jednotlivých členech:

www.amplifiedacousticband.cz
https://www.facebook.com/AmplifiedAcousticBand/

 V případě, že snad po žádné odměně netoužíte, ale stejně byste rádi tento projekt podpořili libovolnou částkou, jednoduše klikněte na tlačítko "Podpořte projekt" hned v prvním boxíku pod cílovou částkou.

Budeme dělat vše pro to, aby se k Vám naše dárky (ty, které jsou spojeny s CD) dostaly co nejdříve po vydání CD. Vydání směřujeme tak, aby bylo nejpozději v červnu, pokud vše dobře půjde.

ReachedCZK 90,472(106%)

106%
CZK 85,000requested
95contributors
Contribute

Rewards

CZK 180Budete nás mít digitálně

Digitální download kvalita FLAC nebo MP3 Nejpozději týden od vydání obdržíte e-mailem odkaz na stažení nového alba přímo z pohodlí Vašeho domova.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 380Budete nás mít v krabičce

Nejpozději v červnu 2016 dostanete poštou nové album Jamie Marshall's Amplified Acoustic band + dostanete zdarma balíček za 180,- (Budete nás mít digitálně).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 580V krabičce i s podpisem a.....

Nejpozději v červnu 2016 Vám zašleme nové album Jamie Marshall's Amplified Acoustic Band s podpisy všech muzikantů a k tomu plakát a pohlednici naší partičky + dostanete zdarma balíček za 180,- (Budete nás mít digitálně).

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 680V počmárané krabičce s krabičkou navíc

Nejpozději v červnu 2016 Vám zašleme nové album Jamie Marshall's Amplified Acoustic Band s podpisy všech muzikantů, a k tomu naše demo CD. + plakát a pohlednice naší partičky

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,180Na křest v Praze i s krabičkou

Vaše jméno bude na guest listu - budete mít zdarma vstup na křest v Praze (léto 2016), v rámci kterého se Vám dostane osobního poděkování přímo z pódia! Po koncertě obdržíte plakát s podpisem každého člena kapely a když budete mít zájem, vyfotíme se s Vámi! + dostanete zdarma balíček za 580,- (V krabičce i s podpisem)

Number of available rewards: 0/8

Reward unavailable

CZK 1,880Můžete být na obalu s námi

V létě 2016 Vám zašleme nové album Jamie Marshall's Amplified Acoustic Band s podpisy všech muzikantů a Vaše jméno bude navěky vepsáno v obalu alba v sekci poděkování. + dostanete pohlednici a plakát, a to ve dvou exemplářích.

Number of available rewards: 5/10

Reward unavailable

CZK 2,180Za námi do klubu kdykoliv

Celoroční volná vstupenka na naše vystoupení v jazzklubu U Malého Glena - kdykoliv budete v roce 2016 chtít přijít na koncert, zavoláte den předem přímo nám a my Vás napíšeme a guest list a místo je Vaše. A navíc! K této odměně dostanete také podepsané CD a Vaše jméno bude navěky vepsáno v obalu v sekci poděkování. + plakát a pohlednice - klidně i 10ks

Number of available rewards: 1/3

Reward unavailable

CZK 5,800Náš angličan u Vás doma!

Jamie Vám rád přijede zahrát kamkoliv v rámci celé České republiky. Na koncert v délce cca 1,5 hodiny si můžete pozvat své přátele a známé (omezeno na 20 lidí) a společně si užít kouzlo blízkého setkání s Vaším oblíbeným muzikantem :) (platí do března 2017) Datum a čas dohodneme osobně mailem, nebo telefonicky. Samozřejmě Vám také pošleme poštou podepsané album, ve kterém bude natištěné osobní poděkování přímo Vám.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 13,800Všichni přijdeme k Vám a zahrajeme!

Celá naše partička Vám přijede zahrát kamkoliv v rámci celé České republiky. Na koncert v délce cca 1,5 hodiny si pozvete své přátele a známé (omezeno na 20 lidí) a společně si budete moci užít kouzlo blízkého setkání s muzikanty všeho druhu (platí do března 2017). Datum a čas dohodneme osobně mailem, nebo telefonicky. Samozřejmě Vám také pošleme poštou podepsané album, ve kterém bude natištěné osobní poděkování přímo Vám.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 20,800Přijedeme na jakoukoliv akci!

Přijedeme zahrát na jakoukoliv akci kamkoliv v rámci České republiky. Koncert v délce 1,5 hodiny uspořádáme, kde si usmyslíte (počet lidí neomezený), ať už půjde o velkou narozeninovou oslavu, festival, svatbu, či městskou slavnost. Ozvučení v této odměně není zaneseno, to znamená, že pořadatel akce zvukaře zajistí na vlastní náklady. Samozřejmě od nás také dostanete podepsané album (2ks), ve kterém bude natištěné osobní poděkování přímo Vám. + pohlednice a plakáty (10ks) všechny vlastnoručně podepsané členy kapely

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable