17160665_1454956101183400_2085785502_n.jpg

NOCA CD Hudba

Jsme kapela NOCA, hrajeme společně čtyři roky a rádi bychom natočili své prví studiové album. Předem děkujeme za vaši podporu.

NOCA CD

ReachedCZK 54,850(110%)

110%
CZK 50,000requested
91contributors
ContributeRewards

    O natočení studiového alba v kapele uvažujeme již dlouhou dobu. Často se nám také po koncertech stává, že několik spokojených posluchačů projeví o toto neexistující zboží zájem. Doposud jsme je museli s lítostí odmítnout a slibovali, že příště, určitě již příště... Ale s koncem roku 2016 jsme se rozhodli přejít od slov k činům a pustili se do práce na přípravě alba. Autorského materiálu máme dost, nahrávací studio je domluvené, odhodlání nám také nechybí, jen finanční prostředky zatím schází. Díky vaší podpoře by se mohl tento projet zrealizovat. Částku, kterou vybereme, použijeme na zaplacení nahrávání, mixu, masteringu, tvorbu obalu, lis a tisk CD. Pokud vše dobře půjde, album vyjde na konci června 2017.

6_1.jpg

      Jsme NOCA, přesněji nocamodrášála, jak zaznívá v  jedné z  našich písní. Vycházíme z autorské tvorby Marie Davidové, pro kterou je inspirací poezie a lidová píseň. Hrajeme spolu od roku 2013, kdy nás spojilo přátelství, hudba a  místo – Valašsko. Proto také část repertoáru tvoří úpravy lidových písní. Jak říká Aleš Mrnuštík (el. kontrabas) naše hudba by se dala zařadit do  kategorie FOLK místy LÓR.

    CD NOCA "NYNÍ" bude obsahovat 12 písní, které postupně vznikly za celou dobu existence kapely, tvoří tudíž průřez naší tvorbou. Název alba je totožný s ústřední písní NYNÍ, v níž se podařilo zachytit jakýsi okamžik, jmění vteřiny - prchavé, ale naplněné. Zároveň vybízí k dalším takovým chvílím, situacím: "Ještě se můžem mít pro pár dní, pro všechny ty roky!". V minimalistické písni Les vás jednoduše zavedeme do lesa, tiše počkáme na déšť (Čekám tiše) a pak možná skočíme do vodopádu Amazonky (Amazonka). Ve stavu beztíže (Beztíže) poplujeme, hnáni pouhou touhou, modrou oblohou (Mraky) až do krajů podivných zvuků (Skřetí). To ale není vše...!

 

    Za příspěvěk pro vás máme také tmavěmodré "noční" odměny, které vznikají s pomocí našich přátel, především Leny Ficové, jejíž výtvarné vidění je přímo ulité k naší hudbě. Pokud si vyberete polštář, lampičku či šálu, můžete si být jisti, že to bude originál.

Marie a startovač3.jpg

Máte se na co těšit.

DĚKUJEME!

6.jpg

                                                                               ...

nahrávání.jpg

ReachedCZK 54,850(110%)

110%
CZK 50,000requested
91contributors
Contribute

project authorNOCA

Rewards

CZK 150Mp3 "NYNÍ"

Album "Nyní" ve vámi vybraném digitálním formátu. Odměnu zašleme elektronickou poštou.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250CD "NYNÍ" + placka NOCA

Album "Nyní" s podpisy členů kapely + placka NOCA. Odměnu zašleme poštou nebo rádi předáme osobně na některém z našich koncertů.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350CD "NYNÍ" + lampička NOCA

Album "Nyní" s podpisy členů kapely + lampička NOCA. Odměnu zašleme poštou nebo rádi předáme osobně na některém z našich koncertů.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450CD "NYNÍ" + šála NOCA

Album "Nyní" s podpisy členů kapely + tmavěmodrá šála NOCA (noc a modrá šála vlají, až se ti dech touhou tají...). Odměnu zašleme poštou nebo rádi předáme osobně na některém z našich koncertů.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 550CD "NYNÍ" + polštář NOCA

Album "Nyní" s podpisy členů kapely + tmavěmodrý polštář NOCA (poddám se pokorně zimnímu spánku...). Odměnu zašleme poštou nebo rádi předáme osobně na některém z našich koncertů.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Dárkový balíček NOCA

Dárkový balíček NOCA, ve kterém najdete album "Nyní" s podpisy členů kapely, placku, lampičku, šálu a polštář. Odměnu zašleme poštou nebo rádi předáme osobně na některém z našich koncertů.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,500Uvedení jména v bookletu CD "NYNÍ"

Uvedení vašeho jména v bookletu + podepsané CD "NYNÍ" s věnováním.

Number of available rewards: 20/25

Reward unavailable

CZK 3,000Noční výšlap na Jabloňový kopec

V předem domluveném čase vyšlápneme Jabloňový kopec (Vsetín, Na Vyhlídce), odkud je nejen krásný výhled, ale kde vám také zahrajeme a připravíme stezku odvahy. Doporučujeme složit se na tuto odměnu s přáteli, protože: Bude-li nás víc, nebudeme se bát vlka nic. Jako bonus dostanete jedno CD s podpisy členů kapely.

Number of available rewards: 1/3

Reward unavailable

CZK 6,000Soukromý či veřejný koncert kapely NOCA

Chcete si poslechnout kapelu NOCA naživo? Rádi přijedeme a zahrajeme na vámi vybraném místě. Pokud bude toto místo vzdálené od Vsetína více než 50km, počítejte prosím s dodatečnými cestovními náklady. Jako bonus pro vás přivezeme album "Nyní" s podpisy členů kapely.

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 10,000Sponzorský dar

Naše radost, vděčnost a pro vás album "Nyní" s podpisy členů kapely. V případě vašeho zájmu LOGO či věnování na bookletu tohoto CD.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable