neprodejné hithit.jpg

Neprodejná knížka Knihy

Staňte se porodními bábami a dědky nezvedeného dítěte v podobě drobné knížky vyplněné sentencemi, aforismy a hláškami.

neprodejné hithit.jpg

ReachedCZK 11,571(104%)

104%
CZK 11,111requested
21contributors
ContributeRewards

Tvůrce se prý musí umět prodat, to ale autor knihy, o jejíž vydání se zde jedná, neumí. Rád by se ale rozdal. V knížce s příznačným názvem Neprodejné se Wordsworth Spreading vyjadřuje ke každodennímu životu a semi-auto-bio-graficky glosuje svět okolo člověka. Kapitoly jako "On a příroda", "On a ženy" nebo "On a lidi" naznačují šíři záběru této jinak subtilní publikace. Ilustracemi knihu doplnila Jana Musilová. Za drobný obnos se můžete stát těmi, kdo pomohou na světlo knize, která si klade nemalé cíle, a sice pobavit a možná i přivést k zamyšlení, knize, která určitě není pro každého a která klade na čtenáře nemalé nároky stran fantazie, vědomostí i shovívavosti.

Kniha bude mít formát A6 a rozsah 60 stran včetně devíti ilustrací.

A jak to v knížce vypadá? Je plná jednotlivých prohlašení, která líčí Jeho (což může být i Váš) pohled na svět a výsledky srážek s realitou. O něm byste se mohli dozvědět napříkal, že "má rád silnější dívky – často některé skočí na špek."

Předmluvu se k této neprodejné knize uvolil napsat básník Karel Sýs a zde je:

"Psát dlouhou předmluvu k dílu autora, který píše krátké texty je jako natahovat představení, aby se víc vybralo.Psát krátkou předmluvu je jako na poslední chvíli varovat čtenáře, čeho se mohou nadít. A jak známo, každé varování se mine účinkem a naopak vzbudí zájem.

A vzbuzovat zájem o člověka, který se chlubí, že pochvalám nevěří a výtky ignoruje? Který se přizná, že ze všech sportů sleduje jen běh dějin? Který bezostyšně prohlásí, že má rád, když se na něj ženy dívají skrz prsy?

Takže to vypadá, že psát předmluvu  je práce zbytečná.

Souhlasím, a proto říkám: nedbejte na předmluvu, ale knížku, která po ní následuje, si rozhodně přečtěte! Pobavíte se, poučíte, tu a tam se naštvete, ale rozhodně se vám uleví."

 

A víc už nic, aby se z popisku nestal spoiler.

 

Z jedinečných odměn si kromě knihy můžete vybrat ještě unikátní záložky:

neprodejné záložky.jpg

 

k mání jsou i placky ze speciální limitované edice, které jinde neseženete:

Hlásají: "Jsem neprodejný" / "Jsem neprodejná"

 

neprodejné placky.jpg

 

Speciálních devět jedinečných plakátů A3 vyrobených z ilustrací grafičky a malířky Jany Musilové budou jediné kusy na světě a mohou zdobit právě vaši zeď. Momentálně jsou ilustrace ještě ve výrobě, takže se nechejte překvapit, ale rozhodně budou stát za to.

 

Na ty nejštědřejší dárce čekají jedinečná neprodejná trička:

neprodejné - tričko.jpg

ReachedCZK 11,571(104%)

104%
CZK 11,111requested
21contributors
Contribute

project authorVenkovský grafik

Rewards

CZK 111Neprodejné placky

Možná jde o trochu plochou odměnu, ale díky sadě dvou velkých placek o průměr 55mm bude moci dobrodinec i dobrodinka dát světu jasně najevo, že nejsou zkorumpovatelní. V dnešní době užitečná věcička. Edice je limitovaná.

Number of available rewards: 100/100

Reward unavailable

CZK 222Vaše nová kniha

Za cenu oběda se zákuskem získáte potravu pro svůj mozek, svačinu z které nepřiberete v podobě čerstvého a voňavého výtisku knihy Neprodejné. Ke knížce dostanete i záložku z limitované designové edice a dvě neprodejné placky.

Number of available rewards: 94/100

Reward unavailable

CZK 444Neprodejné s věnováním + unikátní plakát

Za sumu rovnající se dvěma vstupenkám do kina a popkornu s kolou obdržíte výtisk Neprodejné knihy s věnováním od autora a k němu plakát formátu A3 s jednou z devíti ilustrací Jany Musilové (ke každému výtisku bude zhotoven jeden jediný plakát svého druhu). Nádavkem dostanete 4 neprodejné záložky.

Number of available rewards: 5/9

Reward unavailable

CZK 999Vděčnost na věčnost a s věnováním

Pokud se rozhodnete plácnout přes kapsu a vzdát se v zájmu současné literatury bez koruny tisícovky (bez mililitru litru) najdete ve své schránce výtisk s osobním věnováním autorem a v knize najdete vytištěné jmenovité poděkování vaší osobě. A samozřejmě budete vítání na křtu knihy. Bonusem budou 4 neprodejné placky.

Number of available rewards: 7/10

Reward unavailable

CZK 2,222Multi-odměna pro štědrého dárce

Speciální balíček pro mecenáše, který obsahuje podepsanou knihu s věnováním, 4 neprodejné placky a 4 neprodejné záložky.

Number of available rewards: 10/10

Reward unavailable

CZK 4,444Mega-balíček

Ti nejrozhazovačnější z Vás mohou za svůj příspěvek k vydání neprodejné knihy získat megabalíček, který obsahuje: - dva výtisky knihy s věnování mna přání (jeden třeba jako dárek pro někoho blízkého) - 8 neprodejných placek - 8 neprodejných záložek - jmenovité poděkování vytištěné v knize - pozvání na křest knihy - dvě unisex neprodejná trička (vel. M a XL)

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable