nejnapadcb.JPEG

#nejnapad Hudba

Velká narozeninová oslava, KapelaMP3 slaví 10 let koncertem pro Radka Šimka.

#nejnapad

ReachedCZK 54,750(110%)

110%
CZK 50,000requested
100contributors
ContributeRewards

Ahoj přátelé a kamarádi,

  dne 3.5. 2019 v klubu K2 v Českých Budějovicích chce Kapela MP3 společne s Vámi oslavit 10 let své existence, proto jsme se rozhodli uspořádat velkou narozeninovou párty, kterou jsme zároveň spojili s benefičním koncertem. Výtěžek z koncertu bude pokrývat veškeré organizační náklady spojené s touto ojedinělou akcí a zároveň bude věnován malému Radkovi Šimkovi z Týna nad Vltavou na zakoupení speciálního ortopedického chodítka. Radek je žákem Základní školy speciální při Centru Arpida o.p.s. v Českých Budějovicích.

Pojďme všichni oslavit  krásné kulaté narozeniny Kapely MP3, prožít příjemný energií nabitý večer v krásném prostředí klubu K2 a v neposlední řadě buďme součástí velkého životního kroku jednoho prima kluka a podpořme ho v rozvoji jeho budoucí soběstačnosti. 

...budeme se na Vás moc těšit. Kapela MP3 

ReachedCZK 54,750(110%)

110%
CZK 50,000requested
100contributors
Contribute

project authorkapelamp3

Rewards

CZK 250Vstupenka na koncert

Získáš vstupné na koncert a jako památku placku a samolepku. Na Vámi zadaný email ti pošleme speciální VIP vstupenku vyrobenou přímo na tvé jméno.

Expected delivery of the reward: May 2019

Number of available rewards: 80/150

Reward unavailable

CZK 500Černobílá autorská grafika

Dostaneš černobílou grafiku od vizuální umělkyně Petry Svoboda Herotové, vstupenku na koncert, placku a samolepku. Pokud to bude jen trochu dostupné, tuto krásnou grafiku ti společně s VIP vstupenkou dojde osobně předat až k tobě domů někdo z Kapely, případně ti ji zašleme na Vámi uvedenou adresu.

Expected delivery of the reward: May 2019

Number of available rewards: 4/25

Reward unavailable

CZK 1,000Barevná autorská grafika

Dostaneš barevnou grafiku od vizuální umělkyně Petry Svoboda Herotové, vstupenku na koncert, placku a samolepku. Pokud to bude jen trochu dostupné, tuto krásnou grafiku ti společně s VIP vstupenkou dojde osobně předat až k tobě domů někdo z Kapely, případně ti ji zašleme na Vámi uvedenou adresu.

Number of available rewards: 0/10

Reward unavailable

CZK 5,000Kapela MP3 jinak

Zažiješ jedinečný komorní koncert, na kterém zazní hity naší kapely v akustickém podání Honzy a Kristýny. Zároveň získáš vstupenku pro dvě osoby na koncert 3. 5. v K2, placku, samolepku a ten úplně nejkrásnější pocit že jsi podpořil dobrou věc. Na Vámi zadaný email ti pošleme speciální VIP vstupenku vyrobenou přímo na tvé jméno.

Number of available rewards: 0/2

Reward unavailable