02 - 4 Books-mracna.jpg

Naturistický komiks Mračna Knihy

Vydání vlastního komiksu tiskem. V nákladu asi 100 kusů. Bez honoráře a výdělku, jen pokrytí nákladů v tiskárně. Přispěvatelé tak získají tento komiks

str.00.jpg

ReachedCZK 38,013(138%)

138%
CZK 27,500requested
67contributors
ContributeRewards

Rád bych tiskem vydal vlastní komiks Mračna. Jde o nudistický či naturistický komiks, což je unikátní, ale i menšinový komiksový žánr. Ale když tento komiks vycházel coby webový, ozvala se řada čtenářů, zda by si jej mohli koupit v tištěné podobě. No, jediná možnost, že budu toto vydání financovat já sám. A šlo by jen o pokrytí nákladů v tiskárně, žádné honoráře ( naštěstí není komu, vše jsem napsal a nakreslil sám), žádná reklama - není to na výdělek, jen proto aby si to čtenáři mohli koupit. Sice při tom malém vydání i ta režijní cena  je nic moc, ale zato by to bylo vše originál mnou podepsané a to zcela upřímně, tak jako je upřímná i myšlenka FKK o které je tento komiks.

str.55.jpg

64-04.jpg

str.64.jpg

mracna-kniha.jpg

Ale nejde jen o zviditelnění naturismu,FKK, myslím že je to i klasický český komiks z českého prostředí, tak trochu styl retro, ale to není záměrné, já sám jsem svým ročníkem narození už retro z dob kdy se komiksu ani komiks nesmělo říkat, jen kreslený seriál.

Jsme nekomiksová země a tak se u nás spíše vydávají zahraniční komiksové tutovky, tímhle bych asi i trochu chtěl návrat k původnímu československému komiksu mezi lidi. Komiks nejenom pro fanoušky komiksů, ale prostě pro čtenáře.

Komiks je plně barený 74 stran

02 - 4 Books-mracna.jpg

3.jpg

P.S. : Abych snad neklamal tělem, ten horní náhledový obrázek, zrobený pochopitelně ve fotošopu, když to ještě v reálu neexistuje, ukazuje komiks v tvrdých deskách vazby, ale v reálu by to vypadalo jako normální komiksový sešit. Takže spíše ten dolnější obrázek. Tisklo by se to u nás ve Zlíně (Tigris), já totiž nikam jinam nechodím a stejně jinou tiskárnu neznám a nemám tedy ani někde slevy a konexe.  Tož by to bylo teda asi tak. 

Ukázka z dalšího, nyní aktuálně rozpracovaného, naturistického komiksu Dračica

05.jpg

ReachedCZK 38,013(138%)

138%
CZK 27,500requested
67contributors
Contribute

project authorRoman Bureš

Rewards

CZK 100srdečné poděkování

srdečné poděkování emailem a komiks v pdf

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 360máte komiks

Zašlu vám mnou podepsaný a očíslovaný výtisk tohoto komiksu. Číslo výtisku = pořadí zaslání vašeho příspěvku. Vaše jméno (budete-li souhlasit) bude uvedeno v seznamu podporovatelů na stránce v této knize.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000komiks a kresba

Zašlu vám mnou podepsaný a očíslovaný výtisk tohoto komiksu. Číslo výtisku = pořadí zaslání vašeho příspěvku. Vaše jméno (budete-li souhlasit) bude uvedeno v seznamu podporovatelů na stránce knihy + dostanete originál mé kresby z tohoto komiksu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 5,000komiks + originál kresba + uvedení mecenášství

Získáte očíslovaný podepsaný výtisk komiksu + originál kresbu A4 dle vašeho přání + vaše jméno bude uvedeno VÝRAZNĚ (budete-li souhlasit) na ZAČÁTKU knihy

The number of rewards is not limited

Reward unavailable