videoklipBychChtel.jpg

Natáčení videoklipu - Expedice Apalucha Hudba

Chystáme s kapelou videoklip k písni z naší nové desky 5. Chceme jít zase o krůček dál a moc by se nám šikla Vaše finanční pomoc. Děkujeme!

Jsme za první čtvrtkou ;-) Chystáme další zajímavé odměny
11/14/2017

Jsme za první čtvrtkou ;-) Chystáme další zajímavé odměny

Móóóc děkujeme všem startovačům co nás podpořili svým "grošem" a pomáhají tak uvést v život náš první videoklip. Chystáme další zajímavé odměny. Máte se na co těšit ;-) .... a taky pro trochu nostalgie se můžete mrknout na úplně první video co jsme měli díky m.o.u. JB

ReachedCZK 40,900(102%)

102%
CZK 40,000requested
71contributors
Contribute

project authorExpedice Apalucha

Rewards

CZK 100Vstupenka na speciální vánoční koncert

22. 12. 2017 Vám zahrajeme speciální koncert se speciálním hostem nehostem, událostí neudálostí ;)) ... Kde? V Evžen Jazz Café Club (Beethovenova 2, Opava). Snad tajnůstkářsky, ale Moc se na Vás těšíme a už to připravujeme, mícháme, zkoušíme, koncentrujeme koncertovat. ;-) Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

Number of available rewards: 40/70

Reward unavailable

CZK 150Vstupenka na koncert s křtem videoklipu a projekcí

Na jaro 2018 chystáme křest videoklipu s velkoplošnou projekcí celého koncertu. Budeme velice rádi, když přijdete a spojíte své hudební pocity s těmi vizuálními! Jedinečný a významný koncert plánujeme na 30. 4. 2017 v kině Orion v Hradci nad Moravicí. ;-) Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

Number of available rewards: 90/100

Reward unavailable

CZK 150Reflexní vesta s novým logem Expedice Apalucha

Není nad to být vidět :) a ještě když to bude stylové ... Apalucha vyloženě na expedice a bezpečnější cesty. ;-) Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 150Krabička s vánočními perníčky s motivy EA a 5

Krabička s novým logem EA uvnitř, ve které se nacházejí originální vánoční perníčky s motivy naší "zatím" poslední desky 5 a EA. Dle objednávek napečeme a včas (klidně i dříve než před Vánocemi) doručíme. ;-) ... (váha 300 g) Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

Number of available rewards: 18/20

Reward unavailable

CZK 150Naložené chilli papričky v rýžovém oleji

Vlastnoručně vypěstované, usušené a naložené Chilli papričky ze zahrádky kytaristy Patrika vám možná dají odpověď na otázku, proč je poslední dobou hudba Expedice Apaluchu ostřejšího střihu. Můžete si být jisti, papričky nejsou ”hluché”. Sklenička obsahuje odrůdy Bhut Jolokia a Habanero Orange naložené v rýžovém oleji. Foto odměny naleznete v podrobném popisu projektu. Na skleničce samozřejmě nebude chybět etiketa s logem Expedice Apalucha. Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou.

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable

CZK 150Svatomartinské víno Müller Thurgau

Kvalitní Svatomartinské víno (suché) s originální etiketou s logem Expedice Apaluchy. Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

Number of available rewards: 6/6

Reward unavailable

CZK 200Hrnek EA

Co takhle černý hrnek s novým logem Expedice Apalucha nebo jiným speciálním motivem k projektu či k desce 5? :-) Motivy vám dáme na vybranou, stačí si pak napsat do poznámky odměny který, nebo se vám ozveme. :-) Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Album 5 na CD

Zatím poslední deska EA 5 na cd včetně podpisů všech pěti členů kapely. :-) Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

Number of available rewards: 49/50

Reward unavailable

CZK 250Vstupenka na Expediční maškarní ples

Obdržíte vstupenku na Expediční maškarní ples, který se bude konat v Kulturním domě v Oticích u Opavy 23. 3. 2018. Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

Number of available rewards: 147/150

Reward unavailable

CZK 300Kompletní EA v MP3

Zašleme vám odkaz ke stažení kompletních studiových nahrávek EA v mp3 i s několika bonusovými nikdy nevydanými nahrávkami navíc! Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Vstupenka na Expediční společenský ples

Obdržíte vstupenku na Expediční společenský ples, který se bude konat v Kulturním domě v Oticích u Opavy 9. 3. 2018. Spolu se vstupenkou obdržíte také 5 lístků do tomboly (dle vlastního výběru až na místě). Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

Number of available rewards: 136/150

Reward unavailable

CZK 400Triko EA

Triko s novým logem Expedice Apalucha a speciálním motivem k tomuto projektu či desce 5. :-) Motivy vám dáme na vybranou, stačí si pak napsat do poznámky odměny který, nebo se vám ozveme. ;-) Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 400Placatka s novým logem EA

Dostanete parádní nerezovou placatku s vyrytým logem Expedice Apalucha vyrobenou speciálně k této "startovací" akci. Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Sponzorský dar I.

Máte rádi EA, či chcete jen podpořit opavskou scénu a to zcela nezištně? :) Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Mikina s novým logem EA

Speciální edice mikin s novým logem EA, kterou si navždy spojíte s klipem Apaluchy a s tím, že jste přispěli na natáčení! Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou. Cena za odměnu je uvedena bez poštovného a balného, které v případě nutnosti započítáme dle sazebníku České pošty. Tedy pokud Vás nezastihneme někde v okolí nebo na našem koncertě. ;-)

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Klip Křtitel

Získáte vstup zdarma na koncert 30. 4. 2017 v kině Orion v Hradci nad Moravicí kde s námi pokřtíte naše společné dílo ;-) a stanete se tak oficiálním kmotrem (nebo kmotřičkou :-)) videoklipu EA. Jako poděkování uvedeme Vaše jméno JAKO PRVNÍ v závěrečných titulcích (v sekci poděkování startérům) videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou.

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 5,000Sponzorský dar II.

Máte hodně rádi EA, či chcete jen podpořit opavskou scénu a to zcela nezištně? :) Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 8,000Koncert EA

Zahrajeme pro vás koncert expedičních písní v rozsahu 75 minut za předem projednaných podmínek :). V ceně odměny nejsou zahrnuty náklady na zvukaře a cestovní výdaje. Vše závisí na domluvě. Jako poděkování uvedeme Vaše jméno v závěrečných titulcích videoklipu a také získáte možnost přednostně shlédnout videoklip před premiérou.

Number of available rewards: 3/3

Reward unavailable