FB7m.png

Nastartuj dobroTY Ostatní

Lidé se zdravotním postižením patří mezi nejvíce ohrožené dlouhodobou nezaměstnaností. Přispějte na pojízdnou prodejnu pro DOBROTY S PŘÍBĚHEM!

Už se chystáme na rozjezd
7/29/2016

Už se chystáme na rozjezd

Děkujeme, všem za příspěvek a podporu DOBROT S PŘÍBĚHEM. 100 % jsme dosáhli již včera cca v 20:00. Kampaň pokračuje ještě do soboty 30.7. do 20:00. Příští týden se vám ozveme ohledně předání odměn za Vaše příspěvky. Jste úžasní a moc si vážíme Vaší pomoci.

Posledních 60 hodin poslední 4% z cílové částky
7/28/2016

Posledních 60 hodin poslední 4% z cílové částky

NastartujdobroTY! Kampaň, v které můžete přispět na pořízení pojízdné prodejny pro DOBROTY S PŘÍBĚHEM, kde jsou ve výrobě zaměstnáni především lidé s mentálním postižením, je téměř u konce. K rozjezdu nám chybí šest tisíc tři sta devadesát devět korun. Chcete li ještě přispět nebo víte o někom, kdo ještě váhá, prosím dejte mu vědět nebo přispějte ideálně teď.

Děkujeme všem startérům za příspěvek, pochlubte se svým dobrým skutkem a naposledy nás doporučte.

www.startovac.cz/projekty/nastartujdobroTY

K úspěšnému zakončení kampaně nám chybí poslední 4 % z cílové částky sto padesát tisíc. Mezi odměnami jsou vstupenky na vybraná představení, které do kampaně věnovali Divadlo studio DVA, Letní Shakespearovké slavnosti a Simona Stašová. Jsou to lístky vždy pro dvě osoby a to na one-man show Boba Klepla "Vysavač", "Veselé paničky windsorské", kde v hlavních rolích uvidíte Bolka Polívku a Simonu Stašovou a na one-woman show Simony Stašové "Shirley Valentine".

Podpořit nás můžete, až do soboty 30. 7. do 19:30. Aby nám došel Váš příspěvek včas před uzavřením kampaně, volte prosím raději posílání příspěvku přes platbu kartou nebo přes platební bránu Pay Pal. Převodem z Fio banky je možné přispívat do pátku 29. 7. ideálně do 17:00, převodem z ostatních bank raději pouze dnes ve čtvrtek 28. 7. do 13:00, později by již příspěvek nemusel dorazit.

Ještě jednou moc děkujeme za dosavadní podporu a vidíme, že dosažení našeho cíle pro rozjezd DOBROT S PŘÍBĚHEM bude napínavé, až do posledních minut.

hlavní je být dobře naložený (1).jpg

Poslední 4 dny můžete přispět na pořízení pojízdné prodejny pro DOBROTY S PŘÍBĚHEM
7/26/2016

Poslední 4 dny můžete přispět na pořízení pojízdné prodejny pro DOBROTY S PŘÍBĚHEM

Přispět na pojízdnou prodejnu pro sociální podnik DOBROTY S PŘÍBĚHEM, který zaměstnává ve výrobě lidi s mentálním postižením můžete do soboty 30.7. na www.startovac.cz/projekty/nastartujdobroTY. Jsme již pouhých 13% od cílové částky sto padesát tisíc.

Děkujeme všem startérům za pomoc. K dosažení cílové částky sto padesát tisíc nám zbývá pouhých 11%, o které budeme ještě do soboty 30. 7. usilovat.

Mezi odměnami najdete také vstupenky na letní Shakespearovské slavnosti na představení Veselé paničky windsorské nebo na one-woman show Simony Stašové Shirley Valentine a samozřejmě spoustu sýrových dobrot. www.startovac.cz/projekty/nastartujdobroTY

 

Veselé paničky windsorské - letní Shakespearovské slavnosti srpen 2016.jpg

Shirley Valentine.jpg

Již 85 lidí přispělo na pojízdnou prodejnu pro sociální projekt DOBROTY S PŘÍBĚHEM. Připojte se i Vy!
7/22/2016

Již 85 lidí přispělo na pojízdnou prodejnu pro sociální projekt DOBROTY S PŘÍBĚHEM. Připojte se i Vy!

Na www.startovac.cz finišuje příspěvková kampaň Nastartuj dobroTY! na pořízení pojízdné prodejny pro DOBROTY S PŘÍBĚHEM. V potravinářské dílně v Davli nakládají dobroty především lidé s mentálním postižením.

Děkujeme všem Startérům za jejich příspěvky, děkujeme divadlu Studio DVA, že se stalo dobrým hrdým partnerem DOBROT S PŘÍBĚHEM a věnovalo do odměn i vstupenky na svá představení.

Již máme 77% z cílové částky stopadesát tisíc. Startéři dobrot pochlubte se na svých sociálních sítích, inspirujte a informujte další lidi, kteří mohou přispívat do 30. 7. do 19:30. www.startovac.cz/projekty/nastartujdobroTY

Přejeme krásný víkend. DOBROTY S PŘÍBĚHEM

hlavní je být dobře naložený (1).jpg

dobroty cíl.jpg

 

Nakládané delikatesy jsou na 62% na cestě k Vám
7/21/2016

Nakládané delikatesy jsou na 62% na cestě k Vám

Až do 29. 7. můžete přispět na zakoupení pojízdné prodejny pro sociální podnik DOBROTY S PŘÍBĚHEM.

Za dva dny máme nárůst z 47% na 62% z požadované částky, kterou potřebujeme na pořízení pojízdné prodejny. Děkujeme moc, jste super. Moc se těšíme, až ochutnáte naše dobroty. Doporučíte li nás ostatním budeme moc rádi, ještě nám zbývá 9 dní na to abychom mohli odstartovat naši dobrou jízdu.

FB7.png

Pořízení pojízdné prodejny je padesát na padesát.
7/19/2016

Pořízení pojízdné prodejny je padesát na padesát.

Lidé se zdravotním postižením patří mezi nejvíce ohrožené dlouhodobou nezaměstnaností. Přispějte na pojízdnou prodejnu pro sociální podnik DOBROTY S PŘÍBĚHEM, který zaměstnává lidi s mentálním postižením! www.startovac.cz/projekty/nastartujdobroty/

Děkujeme všem startérům, kteří přispěli na pořízení pojízdné prodejny pro sociální podnik DOBROTY S PŘÍBĚHEM. Nyní máme 52% z cílové částky. Podpořit nás můžete ještě 11 dní.  Doporučte dobrou jízdu i vašim přátelům. Naši startéři si pochutnají na nakládaných sýrech a přitom pomohou lidem s postižením. To bude krásné léto.

FB8.png

Přidali jsme nové odměny
7/8/2016

Přidali jsme nové odměny

Dostalo se k našim uším, že Vám chybí menší odměny, již jsme je přidali. Jsou to dva první výrobky DOBROT S PŘÍBĚHEM nakládaný hermoš s česnekem a utopence.

Všem startérům moc děkujeme za příspěvek, jedeme pomalými kroky, ale ještě stále doufáme, že o nás už ví více lidí a přispějí. Budeme rádi když se pochlubíte svým příspěvkem a doporučíte nás dále. Tento víkend budeme na benefičním festivalu CIHLAFEST, ten se koná v zahradách chráněného bydlení Fara, kde se nachází i sociálně terapeutická dílna, v které se koncept nakládání DOBROT S PŘÍBĚHEM vyzkoušel a připravil se pro samostatné sociální podnikání.

hlavní je být dobře naložený (1).jpg

IMG_6365.png

P1030256.png

Potkejte se s námi!
6/23/2016

Potkejte se s námi!

Děkujeme, že pomáháte! Tento víkend vyrážíme s dobrotami do Prahy na Apetit piknik i s herečkou Simonou Stašovou a budeme i na United Islands.

Krásné ráno,
moc děkujeme za Vaší podporu. Nezapomínejte se pochlubit, že jste součástí našeho příběhu a dejte o nás vědět i dalším lidem.

Srdečně Vás také zveme tento víkend na akce, na kterých budeme. 25.6. na Apetit pikniku park Grébovka, Praha 2 od 14 do 15 i s herečkou Simonou Stašovou. A na United Islands v sobotu 25.6. i v neděli 26.6. u Jazz Docku na Janáčkově nábřeží 2. Děkujeme!!

Startéři dobrot děkujeme a ostatní zveme pomáhejte s námi dobrotám a příběhům!
6/14/2016

Startéři dobrot děkujeme a ostatní zveme pomáhejte s námi dobrotám a příběhům!

Máte rádi dobroty? Máte rádi příběhy? Nastartujme společně pojízdnou prodejnu pro sociální podnik DOBROTY S PŘÍBĚHEM, v kterém našli své místo i lidé se zdravotním postižením. Projekt podporuje herečka Simona Stašová, houslový virtuos Jaroslav Svěcený a fandí nám i Tam Tam Batucada. #nastartujdobroTY

Mezi odměnami pro Startéry dobrot najdete také vstupenky na Letní Shakespearovské slavnosti, kde v představení Veselé paničky windsorské hraje i Simona Stašová, která podporuje sociální projekt DOBROTY S PŘÍBĚHEM,  který umožňuje lidem s handicapem najít smysluplnou práci a začlenit se více do normálního života. A ke vstupence dostanete i podepsaný program a tričko z limitované edice.

Potravinářská dílna na nakládání sýrů a utopenců je v Davli u Prahy.  Organizace Portus Praha ji postavila z peněz ze sbírkové kampaně AKCE CIHLA, jejímiž patrony jsou herečka Simona Stašová a houslový virtuos Jaroslav Svěcený.

Herečka Simona Stašová je dlouholetou patronkou AKCE CIHLA a pravidelně navštěvuje chráněná bydlení, terapeutickou dílnu i sociální podnik, tedy projekty, které vznikly díky benefiční kampani.  „Pro sebe a pro svoji rodinu jsem objevila báječné čisté lidi a jejich vynikající hermelíny, mimochodem taky tak dokonale čisté, hned jak jsem se stala patronkou AKCE CIHLA, což už je jedenáct let. Byla jsem taková první chodící reklama, jelikož jsem viděla a mockrát prošla dílny, ve kterých se hermelíny nakládají, a bylo mi jasné, že tyto budou můj favorit. Vyrábějí se s láskou, poctivě a v dokonale sterilním prostředí. Lecjaká nemocnice by jim mohla závidět. Takže nezbývá, než popřát hermelínům a jejich výrobcům hodně krásných zdravých let do jejich smysluplného života.“ přeje DOBROTÁM S PŘÍBĚHEM patronka AKCE CIHLA, Simona Stašová.

 

Děkujeme první startérům!
6/6/2016

Děkujeme první startérům!

Rozjíždíme se pomalu! Přidali jsme dvě odměny Pro jezdce, koukněte a zdraví Vás Simona Stašová, která nás již řadu let podporuje. POTŘEBUJEME VÍCE STARTÉRŮ, ABYCHOM VYRAZILI s pojízdnou prodejnou plnou hermošů od sociálního podniku v Davli.

ReachedCZK 156,001(104%)

104%
CZK 150,000requested
134contributors
Contribute

project authorDOBROTY S PŘÍBĚHEM

Rewards

CZK 200Jedu v tom taky

Originální obrázek luxusní pojízdné prodejny s titulem hrdého Startéra v digitální podobě.

Expected delivery of the reward: September 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 250Utopenec

Tradiční nakládaný utopenec 425 ml a originální obrázek luxusní pojízdné prodejny s titulem hrdého Startéra v digitální podobě. Odměnu si můžete vyzvednout ve Vámi zvoleném čase od 15. 8. do 28. 12. 2016. v Praze 2, Uruguayská 5 (Portus Praha) nebo v Davli, Kiliánská 367 (DOBROTY S PŘÍBĚHEM).

Expected delivery of the reward: August 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Hermoš s česnekem

Náš první výrobek Hermoš s česnekem 425 ml a originální obrázek luxusní pojízdné prodejny s titulem hrdého Startéra v digitální podobě. Odměnu si můžete vyzvednout ve Vámi zvoleném čase od 15. 8. do 28. 12. 2016. v Praze 2, Uruguayská 5 (Portus Praha) nebo v Davli, Kiliánská 367 (DOBROTY S PŘÍBĚHEM).

Expected delivery of the reward: August 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 350Auto-samolepa

Pošleme vám samolepku s luxusní pojízdnou prodejnou. Odměna zahrnuje poštovné pouze po ČR.

Expected delivery of the reward: September 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450Brynzové koule, kuchařka s podpisem Simony Stašové

Sklenice nakládaných brynzových kuliček obalených ve vlašských ořeších a kuchařka DOBROTY S PŘÍBĚHEM, do které věnovalo své recepty přes šedesát osobností. Náš projekt podporuje herečka Simona Stašová, která exkluzivně kuchařku podepíše. Odměnu si můžete vyzvednout ve Vámi zvoleném čase od 15. 8. do 28. 12. 2016. v Praze 2, Uruguayská 5 (Portus Praha) nebo v Davli, Kiliánská 367 (DOBROTY S PŘÍBĚHEM).

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 484/500

Reward unavailable

CZK 550Zavařovačka s fotkou a kuchařka

Sklenice naložených DOBROT S PŘÍBĚHEM s originální etiketu, na které bude Vaše fotka a přidáme kuchařku DOBROTY S PŘÍBĚHEM, do které věnovalo své recepty přes šedesát osobností. Odměnu si můžete vyzvednout ve Vámi zvoleném čase od 15. 8. do 28. 12. 2016. v Praze 2, Uruguayská 5 (Portus Praha) nebo v Davli, Kiliánská 367 (DOBROTY S PŘÍBĚHEM).

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 492/500

Reward unavailable

CZK 600Triko pro jezdce

Tričko s luxusní pojízdnou prodejnou pro každého řidiče v různých variantách. Velikost a druh s Vámi doladíme po skončení kampaně. Triko s krátkým rukávem - S, M, L, XL, XXL Nátělník muž - S, M, L, XL, XXL Nátělník žena - S, M, L, XL, XXL Dětské triko - 122, 140, 164 Po skončení kampaně v srpnu 2016 Vám zašleme výběrový formulář, kde si budete vybírat typ trička, velikost a motiv potisku. Odměna zahrnuje poštovné pouze po ČR.

Expected delivery of the reward: October 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Zeď slávy a hermoš

Vaše jméno bude napsané na zdi slávy u podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM v Davli u Prahy. Minimálně po dobu dvou let. A až se přijedete podívat dostanete naložený hermoš nebo si ho budete moci vyzvednout v Uruguayské 5, Praha 2. Svou odměnu si můžete vybrat od 1. 10. do 31. 12. 2016

Expected delivery of the reward: October 2016

Number of available rewards: 499/500

Reward unavailable

CZK 700Talíře pro dva

Dostanete dva originální talíře s motivem luxusní pojízdné prodejny, které se hodí k servírování nejen nakládaných delikates. Odměna zahrnuje poštovné pouze po ČR.

Expected delivery of the reward: October 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Výlet a hermoš

Výlet do výrobny v Davli s průvodcem na kole nebo s odvozem vozem z Prahy, prohlídka dílny a na cestu zpět nakládaný hermoš a utopenec. Svezeme Vás představíme se a pochutnáte si. Vaší odměnu si na základě domluveného času můžete vyzvedávat od 20. 8. do 30. 11. 2016.

Expected delivery of the reward: August 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,300Silvestr v Rock Café v triku

Strávíte Silvestrovský večer ve vyhlášeném pražském klubu Rock Café a k tomu dostanete originální triko s exkluzivní prodejnou.

Expected delivery of the reward: November 2016

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable

CZK 1,900Pivní večeře pro dva v triku

Zajděte si na pivní večeři do Mlýnské kavárny na Kampě. Pošleme vám voucher pro dvě osoby. Menu: 2x hermoš s česnekem, 2x pivko a 2x triko s originální pojízdnou prodejnou. Svou odměnu si můžete vychutnat od 15. 8. do 31. 12. 2016.

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 100/100

Reward unavailable

CZK 2,000Dobrá párty

Dvě velká balení vámi vybraných výrobků po 15 kusech a dva talířky s originálním potiskem pojízdné prodejny. Odměnu si můžete vyzvednout ve Vámi zvoleném čase od 10. 8. do 28. 12. 2016. v Praze 2, Uruguayská 5 (Portus Praha) nebo v Davli, Kiliánská 367 (DOBROTY S PŘÍBĚHEM).

Expected delivery of the reward: August 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Vstupenky do divadla Studio DVA

Dvě vstupenky 18.9. na představení [URL="http://www.studiodva.cz/vse-o-zenach/vse-o-zenach/"] Vše o ženách[/URL] (ke vstupence v I. kategorii EXTRA dostane dvojice jeden podepsaný program) a kuchařku DOBROTY S PŘÍBĚHEM s podpisem herečky Simony Stašové.

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,000Vstupenky do divadla Studio DVA

Dvě vstupenky 30. 9. na představení [URL="http://www.studiodva.cz/sex-pro-pokrocile/sex-pro-pokrocile/"]Sex pro pokročilé [/URL](ke vstupence v I. kategorii EXTRA dostane dvojice jeden podepsaný program) a kuchařku DOBROTY S PŘÍBĚHEM s podpisem herečky Simony Stašové.

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,000Vstupenky do divadla Studio DVA

Dvě vstupenky 4.10. na představení [URL="http://www.studiodva.cz/vysavac/vysavac/"]Vysavač[/URL] (ke vstupence v I. kategorii EXTRA dostane dvojice jeden podepsaný program) a kuchařku DOBROTY S PŘÍBĚHEM s podpisem herečky Simony Stašové.

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 2,000Vstupenky do divadla Studio DVA

Dvě vstupenky 11. 10. [URL="http://www.studiodva.cz/hvezda/hvezda/"] Hvězda[/URL] (ke vstupence v I. kategorii EXTRA dostane dvojice jeden podepsaný program) a kuchařku DOBROTY S PŘÍBĚHEM s podpisem herečky Simony Stašové.

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,000Vstupenky do divadla Studio DVA

Dvě vstupenky 29. 10. na představení [URL="http://www.studiodva.cz/vse-o-muzich/vse-o-muzich/"] Vše o mužích[/URL] (ke vstupence v I. kategorii EXTRA dostane dvojice jeden podepsaný program) a kuchařku DOBROTY S PŘÍBĚHEM s podpisem herečky Simony Stašové.

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,000Vstupenky na letní Shakespearovské slavnosti

Vstupenky pro dvě osoby, do dvojice podepsaný program od Simony Stašové a originální tričko z limitované edice srpen 2016 - 23. 8. [URL="http://www.shakespeare.cz/2016/cz/vesele-panicky-winsorske-william-shakespeare/68/"]Veselé paničky Windsorské[/URL], režie: Jiří Menzel, hrají: Bolek Polívka, Simona Stašová, Eva Režnarová, Jaromír Dulava, Jaroslav Satoranský a další...

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,000Vstupenky na letní Shakespearovské slavnosti

Vstupenky pro dvě osoby, do dvojice podepsaný program od Simony Stašové a originální tričko z limitované edice srpen 2016 - 24. 8. [URL="http://www.shakespeare.cz/2016/cz/vesele-panicky-winsorske-william-shakespeare/68/"] Veselé paničky Windsorské[/URL] , režie: Jiří Menzel, hrají: Bolek Polívka, Simona Stašová, Eva Režnarová, Jaromír Dulava, Jaroslav Satoranský a další

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,000Vstupenky na letní Shakespearovské slavnosti

Vstupenky pro dvě osoby, do dvojice podepsaný program od Simony Stašové a originální tričko z limitované edice srpen 2016 - 25. 8. [URL="http://www.shakespeare.cz/2016/cz/vesele-panicky-winsorske-william-shakespeare/68/"] Veselé paničky Windsorské[/URL] , režie: Jiří Menzel, hrají: Bolek Polívka, Simona Stašová, Eva Režnarová, Jaromír Dulava, Jaroslav Satoranský a další...

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 2,000Vstupenky na letní Shakespearovské slavnosti

Vstupenky pro dvě osoby, do dvojice podepsaný program od Simony Stašové a originální tričko z limitované edice srpen 2016 - 26. 8. [URL="http://www.shakespeare.cz/2016/cz/vesele-panicky-winsorske-william-shakespeare/68/"] Veselé paničky Windsorské[/URL] , režie: Jiří Menzel, hrají: Bolek Polívka, Simona Stašová, Eva Režnarová, Jaromír Dulava, Jaroslav Satoranský a další...

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,000Vstupenky na letní Shakespearovské slavnosti

Vstupenky pro dvě osoby, do dvojice podepsaný program od Simony Stašové a originální tričko z limitované edice srpen 2016 - 27. 8. [URL="http://www.shakespeare.cz/2016/cz/vesele-panicky-winsorske-william-shakespeare/68/"] Veselé paničky Windsorské[/URL] , režie: Jiří Menzel, hrají: Bolek Polívka, Simona Stašová, Eva Režnarová, Jaromír Dulava, Jaroslav Satoranský a další...

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,000Vstupenky na letní Shakespearovské slavnosti

Vstupenky pro dvě osoby, do dvojice podepsaný program od Simony Stašové a originální tričko z limitované edice srpen 2016 - 28. 8. [URL="http://www.shakespeare.cz/2016/cz/vesele-panicky-winsorske-william-shakespeare/68/"] Veselé paničky Windsorské[/URL] , režie: Jiří Menzel, hrají: Bolek Polívka, Simona Stašová, Eva Režnarová, Jaromír Dulava, Jaroslav Satoranský a další...

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable

CZK 2,000Vstupenky na Shirley Valentine

Dvě vstupenky 12.9. do Divadla ABC na představení [URL="http://http://www.mestskadivadlaprazska.cz/inscenace/18/shirley-valentine/"] Shirley Valentine[/URL] (ke vstupence dostane dvojice jeden podepsaný program) a kuchařku DOBROTY S PŘÍBĚHEM s podpisem herečky Simony Stašové.

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,000Vstupenky na Shirley Valentine

Dvě vstupenky 13.9. do Divadla ABC na představení [URL="http://http://www.mestskadivadlaprazska.cz/inscenace/18/shirley-valentine/"] Shirley Valentine[/URL] (ke vstupence dostane dvojice jeden podepsaný program) a kuchařku DOBROTY S PŘÍBĚHEM s podpisem herečky Simony Stašové.

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 2,000Vstupenky na Shirley Valentine

Dvě vstupenky 9.10. do Divadla ABC na představení [URL="http://http://www.mestskadivadlaprazska.cz/inscenace/18/shirley-valentine/"] Shirley Valentine[/URL] (ke vstupence dostane dvojice jeden podepsaný program) a kuchařku DOBROTY S PŘÍBĚHEM s podpisem herečky Simony Stašové.

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 1/3

Reward unavailable

CZK 2,500Košík degustátor

Košík plný nakládaných DOBROT S PŘÍBĚHEM v dárkovém balení a talířek. Odměnu si můžete vyzvednout ve Vámi zvoleném čase od 1. 9. do 28. 12. 2016. v Praze 2, Uruguayská 5 (Portus Praha) nebo v Davli, Kiliánská 367 (DOBROTY S PŘÍBĚHEM).

Expected delivery of the reward: September 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000Nová specialita s Vaším jménem

V Davli u Prahy máme svou prodejnu s občerstvením a pojmenujeme po Vás jednu specialitu, kterou budeme v občerstvení prodávat dva roky. Třeba Masopustův smradlavý Romadůr nebo Matouškův grilovaný čertík. Na místě máte dvě porce své speciality k dispozici a k tomu dostanete originální talířek z limitované edice. Název speciality vymyslíme po konzultaci s Vámi a oceníme kreativní nápady. Pro svou odměnu si můžete přijet od srpna do konce října 2016. [URL="http://www.dobrotyspribehem.cz/"]www.dobrotyspribehem.cz[/URL]

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 7/10

Reward unavailable

CZK 3,000Vstupenky na letní Shakespearovské slavnosti

Vstupenky pro dvě osoby, do dvojice podepsaný program od Simony Stašové a originální tričko z limitované edice srpen 2016 - 22. 8. [URL="http://www.shakespeare.cz/2016/cz/vesele-panicky-winsorske-william-shakespeare/68/"] Veselé paničky Windsorské[/URL] , režie: Jiří Menzel, hrají: Bolek Polívka, Simona Stašová, Eva Režnarová, Jaromír Dulava, Jaroslav Satoranský a další...

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 0/1

Reward unavailable

CZK 4,500Davelská nakládačka pro partičku

Přijeďte si vyzkoušet nakládání v potravinářské dílně v Davli, co si u nás naložíte si také sami sníte. Seznámíme Vás s našimi zaměstnanci, naučíme Vás naložit si svůj oblíbený výrobek a pohostíme Vás ochutnávkou dalších sýrů. Ideální pro setkání s přáteli, firemními partnery nebo jako dárek.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 6,000Dárkové balíčky pro 35 sýrařů

Máte hodně přátel? Chcete obdarovat firemní partnery? Připravíme Vám výrobky v dárkovém balení po jednom nebo dou kusech. Tato dárková sada bude obsahovat 35 kusů výrobků v balení 425 ml v košíčku a s mašlí. Odměnu doručíme po Praze a Středních Čechách ve Vámi zvoleném čase od 20. 9. do 31. 12. 2016 nebo si ji můžete vyzvednout v Praze 2, Uruguayská 5 (Portus Praha) a v Davli, Kiliánská 367 (DOBROTY S PŘÍBĚHEM).

Expected delivery of the reward: September 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 12,000Budete vidět na té káře

Stáváte se významným partnerem podniku. Nalepíme Vaše logo, jméno nebo fotku na tu naší novou jezdící prodejnu a aby bylo dostatečně vidět poskytneme prostor jen pěti z vás, hned vedle prodejního okýnka. K tomu dostanete tričko s luxusní pojízdnou prodejnou. Svou odměnu dostanete s příjezdem nového vozu. Tričko do 20. 10. 2016

Expected delivery of the reward: October 2016

Number of available rewards: 5/5

Reward unavailable

CZK 14,000Edice sýrů na míru pro padesát sýrařů

Máte hodně přátel? Chcete obdarovat firemní partnery? Připravíme Vám výrobky s Vaším vlastním věnováním. Tato edice bude obsahovat 50 kusů výrobků v balení 425 ml. Odměnu doručíme po Praze a Středních Čechách ve Vámi zvoleném čase od 20. 9. do 31. 12. 2016 nebo si ji můžete vyzvednout v Praze 2, Uruguayská 5 (Portus Praha) a v Davli, Kiliánská 367 (DOBROTY S PŘÍBĚHEM).

Expected delivery of the reward: September 2016

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 15,000Dobrý hrdý partner

Dostáváte se na pole velkého mecenáše, věnujeme Vám veškerou péči, vzorek od všech našich výrobků, originální tričko, talířek i samolepku všechno dvakrát , logo na autě, zdi slávy a webu. Jste čestným hostem v Davli a můžete si užít nakládačku se svými přáteli. Svou odměnu si můžete začít vybírat od srpna 2016 do srpna 2017.

Expected delivery of the reward: December 2016

Number of available rewards: 3/5

Reward unavailable

CZK 50,000Hlavní partner

Stáváte se naším hlavním partnerem po dobu dvou let Vám věnujeme veškerou péči, vzorek od všech našich výrobků, originální tričko, talířek i samolepku všechno dvakrát , logo na autě, zdi slávy a webu. Jste čestným hostem v Davli a můžete si užít nakládačku se svými přáteli. Svou odměnu si můžete začít vybírat od srpna 2016 do srpna 2017.

Expected delivery of the reward: August 2016

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable