13bf3ee8d2a01727d45bdca32af9aa23_XL.jpg

NA BABETTĚ K ČERNÉMU MOŘI Ostatní

Pomozte nám opravit pár starých vraků a vrátit jim duši. Podnikneme pak na těchto šílených strojích cestu k Černému moři a natočíme o tom videosnímek.

13bf3ee8d2a01727d45bdca32af9aa23_XL.jpg

ReachedCZK 53,284(104%)

104%
CZK 51,000requested
43contributors
ContributeRewards

Pomozte nám opravit pár starých vraku a vrátit jim tak duši. Ponikneme pak na těchto šílených strojích cestu k Černému moři a natočíme o tom dokumentární videosnímek :-) No a hlavně zvažte, jestli se nechcete přidat.

Jak to všechno začalo?

Vyrazit na strojích o síle jednoho koně na Ukrajinu je vskutku ambiciózní nápad. Ale než Ti povím, proč jet s náma, nebo jak nás můžeš podpořit, prozradím Ti, jak se celý nápad zrodil.

Piju si takhle Ostravar pod uzrálou třešní na českopolských hranicích, v bohem zapomenuté krajině mezi Opavou a Hlučínem, když se kolem prořítí soused na babettě, letecké brýle proti mouchám, v kapse lahváč, vykulené oči ve snaze nedostat v tak závratné rychlosti jako je 25 km/h smyk. Jeden kilowatt pod kapotou, hodně dýmu, hodně randálu a především hodně stylu. Bože, tenhle “kundolap” musím mít taky :-) Neváhal jsem a začal jsem obcházet sousedy, jestli někdo takový pekelný stroj neprodává! Po dvou dnech jsem měl štěstí. Pár tisícovek, basa piva a babetta byla na světě, už zbývalo sehnat druhou pro vesnického floutka ze sousedství a mohlo se vyrazit.

13bf3ee8d2a01727d45bdca32af9aa23_XL.jpg

Jo, takový roadtrip má něco do sebe, člověk objede zemi, vidí spoustu krásného, vypije pár lahváčů a občas si ho všimne nějaká kočka, která má vkus pro pořádný chlapy na rychlých strojích. To byl symbol minulého léta, které jsme si s Vaškem pořádně užili. Ale protože svět není jen o ženských a a chlastu, musím říct, že nejkrásnější chvíle jsme prožili ve spojení s přírodou, když jsme si večer rozdělali oheň nebo se šli vykoupat za úplňku do lomu. Vašek mi letos navrhl, že bychom tuhle úspěšnou akci mohli zopakovat. Moc se mi ta myšlenka líbila, mám rád, když dobré nápady rostou, a taky se o ně rád dělím s lidmi, co za tyhle šílenosti stojí. Proto se zrodil ambiciózní plán.

Screenshot 2015-05-24 12.08.42.png

Pojedeme v létě k Černému moři a to né trasou ledajakou. Vyrazíme z naší krásné vlasti přes Polsko, Ukrajinu, do Rumunska a z něj pak dále přes tajemnou Moldávii až se vrátíme zpátky na Ukrajinu do Oděsy. Na jeden zadek je to dlouhá cesta, proto ji rozdělíme do dvou etap a na každou z nich hledáme pár spolucestujících. Babetty jsme už nakoupili, některé se daly vyměnit za kolo a mobil, do jiných jsme museli vložit své úspory. Na jejich opravení ale ještě pár chechtáků chybí. Proto jsem se rozhodl se obrátit na startovač. Abychom ty krásky nenechali v expediční garáži dlouho ležet a vyrazili konečně na cestu spálit trošku kvalitního ukrajinského benzínu a na ukrajinských dírocestách natřást naše prdele :-)

Máš pro cestu uděláno? Ozvi se, třeba budu mít pro Tebe ještě volný stroj :-)

Na co využijeme získané finance?

Většinu cesty si hradime sami. Za peníze, které od Vás dostaneme, babetty opravíme do funkčního stavu a natočíme v průběhu cesty dokumentační videosnímek :-)

 

 

ReachedCZK 53,284(104%)

104%
CZK 51,000requested
43contributors
Contribute

project authorAlbert Fikáček

Rewards

CZK 100Tvoje vlastní lodička na Černém moři

Pustíme papírovou lodičku s tvým jménem na Černé Moře a k tomu ti pošleme ještě jedinečný videosnímek dokumentující naši cestu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Pošleme ti pohled

Za tři stovky od nás dostanete jedinečný babettí pohled z cesty a k tomu navíc i videosnímek dokumentující naši cestu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 500Tvoje jméno na babettě

Nalepíme si tvé jméno na jeden z našich ďábelských strojů. K tomu samozřejmě dostaneš i jedinečný videosnímek dokumentující naši cestu k Černému moři.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Projížďka na babettě po Brně

Za tisíc korun tě svezeme na jedné z našich babett po Brně. K tomu samozřejmě dostaneš i jedinečný videosnímek dokumentující naši cestu a papírovou lodičku s tvým jménem na Černém moři!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 2,000Projížďka na babettě po Brně a exkurze do podzemí!

Za dva tisíce tě svezeme na jedné z našich babett po Brně a navíc tě vezmeme i na ilegální exkurzi do brněnského podzemí! K tomu samozřejmě dostaneš i jedinečný videosnímek dokumentující naši cestu a papírovou lodičku s tvým jménem na Černém moři.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 3,000Pojmenuj si babettu!

Jedna z babett se bude pyšnit jménem, které jí vybereš. K tomu dostaneš i jedinečný videosnímek dokumentující naši cestu a na Černé moře vypustíme papírovou lodičku s tvým jménem.

Number of available rewards: 8/8

Reward unavailable

CZK 5,000Společný víkend na babettách

Za příspěvek pět tisíc korun od nás získáváš společný víkend na babettách. K tomu dostaneš i jedinečný videosnímek dokumentující naši cestu a na Černé moře vypustíme papírovou lodičku s tvým jménem.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 7,000Účast na výpravě!

Za sedm tisíc korun tě přibereme do naší posádky a vyrazíš s námi na polovinu výpravy (1 týden). K tomu samozřejmě dostaneš i jedinečný videosnímek dokumentující naši cestu.

Number of available rewards: 2/7

Reward unavailable