Snímek obrazovky 2018-03-04 v 19.24.51.png

Multimediální farmářský diář Ostatní

Poznej život včel, vypěstuj si vlastní úrodu, uvař ze sezonních potravin. Díky našemu spojení multimediálního průvodce a diáře to teď bude brnkačka.

Multimediální farmářský diář

 

Milí podporovatelé,
i přes vaší snahu se nám bohužel  nepovedlo vybrat požadovanou částku. My si ale velmi vážíme toho, že vás náš diář zaujal. Proto jsme se rozhodli to nevzdat a diář vydáme na konci letošního roku! Pokud tedy máte stále zájem o jeho koupi, poprosím vás o registraci do našeho systému (zadání emailového kontaktu). My vás poté budeme informovat v den vydání diáře o možnosti jeho pořízení a vy tak o svůj diář nepřijdete :-) http://newsletter.farmanadlani.cz/subscription/SJpQxHjjz

Tohle tu ještě nebylo! Učitel včelařství, zahradník s 30 letou praxí, food blogerka s velkou láskou k vaření. To je jádro týmu, které nám pomáhá tvořit něco nového, něco skvělého. Ukážeme ti cestu, jak se stát včelařem amatérem. Dokážeme ti, že vypěstovat si bazalku a chilli papričky není nic těžkýho, ikdyž máš k dispozici třeba jen balkón. Provedeme tě našimi recepty, podle kterých i ty zvládneš uvařit peckové sezónní dobroty. To vše zábavnou vzdělávácí formou v podobě online kurzů spojených s parádním diářem!

Mobilní aplikaci pro farmáře a fanoušky farmářských výrobků jsme zvádli sami, teď ale potřebujeme tvoji pomoc. Staň se členem naší komunity a pomoz nám vytvořit vzdělávací platformu, která z tebe udělá farmáře bez předchozích znalostí. 

 

webhp2.jpg

Včelařem / farmářem na zkoušku!

Náš projekt Farma na dlani funguje už čtvrtým rokem. Díky tomu máme dostatek kontaků a možností přiblížit život včelařů, farmářů a dalších supervýrobců široké veřejnosti. Přineseme kvalitní návody a dokážeme, jak jednoduché je na malé zahrádce nebo balkóně vypěstovat vlastní úrodu. Provedeme tě krok po kroku až k plodům, které sám sklidíš a využiješ. Chceš mít vlastní med? Naučíme tě, jak na něj. A pokud si zatím nechceš kupovat včely, dozvíš se, jak zajímavý a důležitý je včelí svět. O včelím životě se dozvíš vše od malého červíčka až po stáčení medu do sklenic. Naučíme tě vařit. S našimi recepty dokážeš uvařit výborné pokrmy, ikdyž se třeba nyní za sporákem necítíš ve vlastní kůži. A to všechno s foto a video dokumentací! 

mockup diare.jpg

K prémiové sekci multimediálního portálu s návody na webu můžeš získat ještě víc. Tím myslíme  první verzi farmářského diáře, který je také součástí našich odměn. Můžeš být mezi prvními, kdo diář získá. Diář doplňuje prémiovou sekci webu a připomene ti nejdůležitější věci z online kurzů. Díky optimální velikosti budeš mít vždy po ruce pomoc pro tvoje včelaření, pěstování nebo vaření. Doplňující texty, checklisty, to-do listy a další rady přímo od specialistů. Diář ti připomene například nutnost zakoupení rámečku do včelího úlu, správné dávkování hnojiva a seznam všech ingrediencí k receptu. 

 

 web vypis2.jpg

Diářem a webem to nekončí!

Pokud se nám podaří vybrat požadovanou částku, tak slibujeme pokračování v dalších letech! Ikdyž dnes začínáme se třemi startovacími seriály (včelař, zahradník, kuchař), tak každý rok budeme přidávat další nové seriály a ty stávající průběžně doplňovat a aktualizovat. Stejně tak se můžeš tešit na každoročně aktualizovaný farmářský diář.

 

Na co peníze využijeme?

Právě na to, abychom naší myšlenku multimediálního portálu s návody a diářem mohli zrealizovat. A proto potřebujeme podporu váš všech! Do samotné Farmy na dlani a jejího fungování jsme zainvestovali velké množství finančních prostředků a spoustu času, ale aspoň vidíš, že nemluvíme do větru.  

Pro prvních 50 nejrychlejších máme tu nejlepší cenu, kterou můžeme nabídnout za diář v kombinaci s prémiovým členstvím na 12 měsíců. Pokud ale nestihneš první "padesátku", nezoufej. I další balíčky našich odměn jsou zvýhodněné oproti cenám, s kterými počítáme v běžném prodeji. Níže nalezneš fotky našich odměn. 

 

Odměny

Jak už jsme několikrát napsali, v tomto projektu jde hlavně o diáře. Jestli ti zapisování úkolů do mobilu nevyhovuje a přednost dáváš stále papíru a tužce, mohl by se ti líbit náš diář. K tomu si můžeš vybrat i luxusní pouzdro. Vybrali jsme exkluzivní kožený obal v prémiové kvalitě přímo od brašnáře. S diáři jde ruku v ruce multimediální webový portál a dohromady tak vytváří zajímavé spojení online a offline světa. Dalšími odměnami jsou samolepky a plátěné tašky. Samolepka po nalepení na auto přidává 10 koní navíc a všechno ovoce se zeleninou chce být nošeno ve stylové plátěnce namísto nevzhledné a neekologické igelitky. 

 

 

collage.png

 

  

Kozeny_obal.jpg

ReachedCZK 0(0%)

0%
CZK 110,000requested
0contributors
Contribute

project authorFarma na dlani

Rewards

CZK 130Samolepka FnD

Líbí se ti myšlenka našeho projektu? Tak nás podpoř drobnou částkou. A za odměnu od nás získáš kvalitní PVC samolepku.

Expected delivery of the reward: May 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 190Plátěná taška FnD

Pokud přemýšlíš nad tím, v čem si odnést regionální potraviny, máme pro tebe řešení. Rozluč se s neekologickými a nevzhlednými taškami a hrdě si odnes nákup v naší plátěnce, kterou ti dáme jako poděkování za tvůj příspěvek.

Expected delivery of the reward: May 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 420Farmářský diář + prémiové členství 2018

Ta nejlepší cena diáře a ročního prémiového členství jen pro 50 podporovatelů, kterou od nás můžeš dostat. Tak si pospěš!

Expected delivery of the reward: May 2018

Number of available rewards: 36/50

Reward unavailable

CZK 520Farmářský diář + prémiové členství 2018

Stále ještě zvýhodněná cena diáře s ročním prémiovým členstvím, pro naše podporovatele.

Expected delivery of the reward: May 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 560Diář + prémiové členství 2018 + samolepka FnD

Zvýhodněná cena balíčku s diářem, ročním prémiovým členstvím, včetně PVC samolepky Farma na dlani.

Expected delivery of the reward: May 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 620Diář + prémiové členství 2018 + samolepka + taška

Velký výhodný balíček pro velké podporovatele, ve kterém ti poštou přifrčí diář, roční prémiové členství, PVC samolepka a kvalitní plátěnka Farma na dlani.

Expected delivery of the reward: May 2018

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 620Diář bude!

Milí podporovatelé, i přes vaší snahu se nám bohužel nepovedlo vybrat požadovanou částku. My si ale velmi vážíme toho, že vás náš diář zaujal. Proto jsme se rozhodli to nevzdat a diář vydáme na konci letošního roku! Pokud tedy máte stále zájem o jeho koupi, poprosím vás o registraci do našeho systému (zadání emailového kontaktu). My vás poté budeme informovat v den vydání diáře o možnosti jeho pořízení a vy tak o svůj diář nepřijdete :-) http://newsletter.farmanadlani.cz/subscription/SJpQxHjjz

Expected delivery of the reward: January 2019

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,850Diář v prémiovém obalu + online členství 2018

Luxusní kožený obal s diářem, k tomu roční prémiové členství do portálu. Exkluzivní odměna za exkluzivní podporu. Díky!

Expected delivery of the reward: May 2018

Number of available rewards: 22/25

Reward unavailable

CZK 2,030Prémiový balíček

V XXL prémiovém balíčku najdeš diář v luxusním koženém obalu, roční prémiové členství, dále taky PVC samolepku a kvalitní plátěnku Farma na dlani.

Expected delivery of the reward: May 2018

Number of available rewards: 25/25

Reward unavailable

CZK 10,000Partner projektu - diář

Nabízíme zviditelnění na jedné z 12 stran našeho diáře! Odměnou za Vaši štedrost ať je reklamní prostor pro partnery v každém diáři po dobu jednoho roku.

Expected delivery of the reward: May 2018

Number of available rewards: 12/12

Reward unavailable

CZK 20,000Partner projektu - web

Nabízíme zviditelnění na hlavní straně webového diáře! Odměnou za Vaši štedrost ať je Vaše logo umístěno na hlavní straně webového diáře po dobu jednoho roku.

Expected delivery of the reward: May 2018

Number of available rewards: 4/4

Reward unavailable