kniha.jpg

Můj podivuhodný život s iPadem Knihy

iPad je počítač budoucnosti tvrdí Apple. A jaká je realita dneška? V knize najdete upřímnou zpověď a zkušenosti dvojice Apple trenérů.

Můj podivuhodný život s iPadem

ReachedCZK 214,452(143%)

143%
CZK 150,000requested
409contributors
ContributeRewards

Apple již roky hlásá, že iPad je váš příští počítač. Že éra počítačů končí a tablety jsou ta jedniná, správná budoucnost. Jaká je ale realita? Rádi bychom se s vámi podělili o naše mnohaleté zkušenosti s iPadu jak z pohledu každodenních uživatelů, tak i z pohledu Apple trenérů a lidí, kteří pomáhají hledat řešení pro potřeby našich klientů. Sepsali jsme "iPad bibli", ve které najdete naše zkušenosti, tipy, triky, radosti i strasti s iPadem.

 

Kdo jsme?

Vytvořit takto rozsáhlý projekt bylo příliš mnoho práce pro jednoho. A tak jsem spojil svoje síly s kolegou Filipem Brožem. Pokud se zajímáte o Apple produkty, patrně nás znáte z našich YouTube kanálů, sociálních sítích, magazínu iPure, serveru Macforum.cz či Apple workshopů Ilumio.

iPad a Apple produkty jsou pro nás doslova našim životem. Každý den s nimi pracujeme, každý den o nich píšeme či natáčíme a každý týden školíme začínající i pokročilé Apple uživatele. Naše hobby se stalo naší prací a našim životem. Za dlouhé roky jsme nasbírali obrovské množství zkušeností, o které bychom se s vámi rádi podělili.

Tento projekt navazuje na úspěšné projekty Jak na Apple Fotky, Jak na iMovie, Jak na zuk s Applem a samozřejmě i na náš Apple magazín iPure.cz.

 

Proč iPad Bible?

Tuhle kouzelnou placičku oba používáme od první generace. Ze zařízení na konzumaci obsahu a hraní her se stala naším primárním pracovním zařízením. Na iPadu umíme to samé, co na počítači. iPad nám však dává větší prostor pro kreativitu, minimalismus či soustředění. Naučili jsme se myslet a přistupovat k práci trochu jinak a díky naší knize se to můžete naučít i vy.

 

Nemá smysl popisovat, jak iPad funguje a jednotlivé funkce. Místo toho pro vás máme praktické příběhy plné workflow a osobních tipů/triků. Je jedno zda iPad používáte jen na sledování filmů, psaní emailů, internet či jako jediné zařízení. V našich příbězích se najde každý. Popsali jsme všechna zákoutí, která s iPadem lze objevit. A opravdu nezáleží na tom, zda používáte nejdražší iPad Pro či základní iPad.

10 let zkušeností

iPad nám nabízí svobodu. Má řadu limitů? Ano má a my o nich otevřeně mluvíme. Ale má i své nesporné výhody. Proto bychom vás rádi pomocí této knihy inspirovali. Kde jsme našli rovnováhu mezi světem počítačů a tabletů my? Kde a jak nám iPad pomáhá v práci, cestování, kreativitě i zábavě?

V knize naleznete 10 let našich zkušeností. Díky tomu se možná iPad stane vaším dalším počítačem. Pomozte nám celý projekt rozjet a dokončit!

 

Co v e-knize naleznete?

Kniha je rozdělena na osm částí a dohromady má skoro 400 stran. V každé z nich se věnujeme jinému tématu, přičemž se vzájemně doplňují. V první části probíráme pro koho je a pro koho není vhodný život pouze s iPadem. Nechybí ani příslušenství či volba vhodného iPadu.

Následuje zábava – od všelijaké konzumace multimediálního obsahu až po nastavení dětského iPadu či rodinného sdílení. Následuje iPad a cestování. Ultimátní tipy/triky, jak se stát digitálním iPad nomádem.

Ve světě iPadu nesmí chybět ani kancelář od A do Z a samozřejmě kreativita. Jaké jsou nejlepší aplikace pro poznámky, myšlenkové mapy, skicy či plnohodnotné obrazy? V další kapitole jsme mysleli i na pokročilé uživatele, takže nesmí chybět povídání o Zkratkách a pokročilých úkonech. V závěru přidáváme další porci užitečných návodů.

Jednoduše řečeno – každý si najde to, co aktuálně potřebuje. Většina nabízených postupů a workflow bude platit ještě mnoho let. V každé kapitole naleznete ProTipy, tedy ještě více konkrétních rad a postupů. Však se sami podívejte na ukázkovou kapitolu.

Kniha bude podporovatelům k dispozici ve formátech PDF, ePUB a Mobi!

e-knihou to nekončí!

Kromě ebooku chceme knihu o iPadu vydat i v Audio podobě. To abyste si mohli jednotlivé kapitoly poslouchat třeba při práci, během řízení či sportu.

V plánu je také videokurz, kde vám představíme novinky z iPadOS 15, které Apple oficiálně představí na podzim. Během prázdnin budeme poctivě testovat chystaný systém a připravíme pro vás ucelený kurz s našimi dalšími tipy a triky, jak iPad používat ještě efektivněji.

 

V jakém stavu je kniha teď?

Kniha je napsaná a probíhají poslední korektury. Na e-knihu se můžete těšit již 24. června 2021. Audio podoba knihy vznikne v průběhu července a na konci července bude k dispozici. 

Hned jak Apple vypustí vývojářské verze nového iPadOS 15, pustíme se společně do testování a během července připravíme výuková videa s tím, co nás čeká v nových systémech. Video kurz bude k dispozici v průbehu srpna.

Těšit se také můžete na tematické workshopy, kde se společně můžeme potkat a pomoct vám vyladit vaše osobní workflow. Každý jsme jiný a iPad používáme jiným způsobem. Je však škoda skončit jen u Safari a Netflixu. Změňte to s naší eknihou.

 

ReachedCZK 214,452(143%)

143%
CZK 150,000requested
409contributors
Contribute

Rewards

CZK 100iOvce sobě

Máte rádi Apple produkty a chcete podpořit zajímavý, český projekt? Každá stovka se počítá a jako poděkování od nás můžete čekat hodinové video s iPad tipy

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 149Video upgrade

Už jste si objednali naší eknihu nebo audio knihu a rozhodli jste se, že by se vám hodil i video kurz? Pak si můžete vybrat tento video upgrade a získat kombinaci 2 produktů prakticky za 1/2 ceny.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 149audio upgrade

Pořídili jste si naší eknihu a nebo video kurz a teď litujete, že nebudete mít k dispozici i audio verzi. S tímto audio upgradem si ji můžete doobjednat za skvělou cenu.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 190Celý svět ve tvém mobilu

Chcete pěkná pozadí pro svůj iPad? Nabízíme vám 100 originálních fotografií, které jsem pořídil při cestách po celém světě. Fotografie dostanete ve 4K rozlišení a budou vám dělat radost každý den

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 210ekniha pro rychlíky

Prvních sto z vás má možnost získat knihu s jedinečnou 50% slevou. Kdo rychle dává, 2x dává.

Expected delivery of the reward: June 2021

Number of available rewards: 0/100

Reward unavailable

CZK 210audio kniha pro rychlíky

Prvních sto z vás má možnost získat audio knihu s jedinečnou 50% slevou. Kdo rychle dává, 2x dává.

Expected delivery of the reward: July 2021

Number of available rewards: 83/100

Reward unavailable

CZK 250video kurz

Připravujeme pro vás celkem 4 hodiny konkrétních tipů, postupů a drobných triků, které vám pomohou využít iPad naplno a zároveň se připravit na příchod iPadOS 15!

Expected delivery of the reward: August 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 320eKniha za super cenu

Pokud nás nyní podpoříte, tak ušetříte stovku a navíc pomůžete vzniknout skvělému projektu ?

Expected delivery of the reward: June 2021

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 420ekniha + video kurz za 1/2 (LAST MINUTE SPECIAL)

Blížíme se do finále! Jako last minute nabídku jsme pro vás připravili combo, po kterém jste volali: eKniha ve formátech PDF, ePUB a Mobi + video kurz za 1/2 ceny!

Number of available rewards: 36/100

Reward unavailable

CZK 690Limitovaná edice knihy - Steve Jobs

Chcete limitovanou, číslovanou a signovanou verzi elektronické knihy, která bude mít jednou bezesporu historickou a možná i sběratelskou hodnotu? Pozor, k dispozici je jen 42 kusů!

Number of available rewards: 33/42

Reward unavailable

CZK 6903 v 1 - ekniha, audio kniha a video kurz

Chcete kompletní balíček e-knihy, audio knihy a video kurzu? Využijte speciální zvýhodněnou cenu!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 9904 knihy pro Apple fandy

Máme pro vás balík čtyř Apple knih za speciální cenu. Jak na Apple Fotky, Jak na iMovie, Jak na zvuk s Applem a ještě Můj podivuhodný život s iPadem. To je přes 1000 stran čtení!

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 999Certifikovaná iOvce (ACiS) SPECIÁL

Exkluzivně pro poctivá a hrdé iOvce zde máme balíček obsahující eknihu, audio knihu, video kurz a autory vlastnoručně podepsaný a individuálním věnováním opatřený certifikát Apple Certified iSheep neboli certifikované iOvce ( i? ) ve formátu A4 + v PDF formátu.

Number of available rewards: 87/99

Reward unavailable

CZK 1,490Spolu do hlubin iPadOS 15

Jako odměnu dostanete balíček eknihy, audio knihy a video kurzu + možnost zúčastnit se na konci srpna 3 hodinového on-line kurz přechodu z iPadOS 14 na iPadOS 15. V tom vám shrneme a předvedeme praktické použití novinek v beta verzi.

Number of available rewards: 41/50

Reward unavailable

CZK 1,990Z očí do očí on-line

K elektronické knize vám přidáme 90 minutovou on-line konzultaci jeden na jednoho, při které s vámi můžeme probrat vaše individuální potřeby, zodpovědět dotazy a vyřešit problémy. Je jen na vás, jestli si vyberete mě nebo Filipa :)

Number of available rewards: 9/10

Reward unavailable

CZK 2,490Z očí do očí hezky u kávy

K balíčku ekniha + audio kniha + video kurz vám přidáme 90 minutovou osobní konzultaci jeden na jednoho, při které s vámi můžeme probrat vaše individuální potřeby, zodpovědět dotazy a vyřešit problémy. Je jen na vás, jestli si vyberete mě nebo Filipa :)

Number of available rewards: 5/10

Reward unavailable

CZK 5,000Firma co se stará

Jste firma, která podniká v našem oboru nebo má produkty pro Apple komunitu, a chcete, aby se o nich vědělo? Podpořte moji kampaň a já o vašich službách či produktech napíšu článek na svůj web a v mé knize budete uvedeni jako partneři projektu s popisem činnosti a odkazem na web.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 10,000Firma, co má jablečné srdce

vznikaly krásné, užitečné a ryze české projekty? Máte produkt, který chcete, abych představil ve video recenzi? Mám pro vás férovou nabídku. Přihoďte desítku a já s vámi udělám video rozhovor nebo video recenzi a dostanete unlimited licenci knihy pro své zaměstnance a podepsanou verzi s věnováním pro pana ředitele.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable