Polish_20221227_211740310.png

Můj mormonský příběh / Kniha Mormonů Knihy

Strávil jsem v mormonské církvi část života a byl zasvěcen do tajných chrámových rituálů, které tato zvláštní americká církev dělá. V roce 2015 jsem byl exkomunikován, a toto je můj příběh.

Vydávám novou knihu!
1/11/2024

Vydávám novou knihu!

Zdravím vás přátelé, chystám na únor novou knihu, která se bude zabývat děsivými vraždami a ufologickým kultem kolem sekty ALLATRA. Na Kofi najdete nejen ukázky, ale také možnost si knihu objednat: https://ko-fi.com/s/d19fdb38f8

Zdravím vás přátelé, chystám na únor novou knihu, která se bude zabývat děsivými vraždami a ufologickým kultem kolem sekty ALLATRA. Na Kofi najdete nejen ukázky, ale také možnost si knihu objednat: https://ko-fi.com/s/d19fdb38f8

Poštovné a zaslání mormonské knihy
4/3/2023

Poštovné a zaslání mormonské knihy

Zdravím vás, přátelé, a zasílám informace o poštovném a knize

Jistě jste si všimli, že se knihy mírně opozdily - důvodem byla hlavně korekce, ale také fakt, že se děj trochu prodloužil. Z toho důvodu vyjde kniha tímto způsobem:

1.část (černobílá) vychází tak, jak byla původně vymyšlena.

1.+2. část vyjdou klasicky - budou spojeny dohromady, ale budou mít cca o 50 stran více, než se předpokládalo.

3.část vyjde zvlášť a bude mnohem delší, což trochu prodlouží počet stránek, ale nebudete samozřejmě platit nic dodatečného.

Všem, kteří si objednali TRUMP EDITION přijde cca za 2 týdny 1.+2.část, aby mohli začít číst.

3.část dorazí později (cca červen, záleží na korektuře).

Pokud by cokoliv nevyhovovalo, napište mi na mail sobekuba@seznam.cz nebo na FB.

Jen znovu připomínám: K TOMU, ABY VÁM KNIHA MOHLA BÝT ZASLÁNA, MUSÍTE NEJDŘÍVE UHRADIT POŠTOVNÉ (pokud jste poštovné už uhradili, pak následují řádky nemusíte číst).

Cena poštovného závisí na množství stran a zahrnuje zaslání dobírkou přes Českou poštu. Pro základní verzi knihy je to 99 Kč, pro střední verzi 129 Kč a pro největší verzi je to 159 Kč.

Číslo účtu: 1174996033/0800

Do poznámky napište prosím "Poštovné". Díky moc.

S pozdravem, Jakub

Úspěch+ Poštovné ☀️
2/7/2023

Úspěch+ Poštovné ☀️

Zdravím vás! Sbírka byla úspěšně dokončena. Podařilo se! Teď ale ještě zbývá pár věcí...

Knihy budou vycházet postupně, jak bylo popsáno v úvodních informacích. Ještě na konci února se můžete těšit na nejkratší verzi (Můj mormonský příběh), který dostanete všichni zdarma i v online formě. V průběhu března vyjde Kniha Mormonů, a na konci března (kvůli prodloužení sbírky možná na začátku dubna) vyjde Trump Edition.

K TOMU, ABY VÁM KNIHA MOHLA BÝT ZASLÁNA, MUSÍTE NEJDŘÍVE UHRADIT POŠTOVNÉ.

Jak jsme psali u každé odměny, poštovné je nutné platit zvlášť. Cena závisí na množství stran a zahrnuje zaslání dobírkou přes Českou poštu. Pro základní verzi knihy je to 99 Kč, pro střední verzi 129 Kč a pro největší verzi (700 stran) je to 159 Kč.

Číslo účtu: 1174996033/0800

Do poznámky napište prosím "Poštovné". Díky moc.

S pozdravem, Jakub

Jedeme do finiše!
2/2/2023

Jedeme do finiše!

Máme 90% - bylo to sice těžké, a museli jsme prodloužit sbírku, ale přece jsme tu...

Povedlo se dosáhnout 90%. Teď už je to jen kousek. Možná kvůli tomu sbírku uzavřeme dříve. Chci vás všechny poprosit, zda byste knihu a sbírku nedoporučili svému známému nebo kamarádce. Tisk několika málo knih je vždy trochu obtížný a po ukončení sbírky asi moc dalších knih tisknout nebudeme.

Díky moc všem za podporu. Jukněte na můj Youtube (Jakub Jahl), kde najdete nová videa ke knize.

Máme 30 %, hurááá
1/18/2023

Máme 30 %, hurááá

Naše sbírka se rozjela a máme vysbíráno 30 %. Pomoz nám prosím se šířením projektu a pošli ho přátelům. Za odměnu je dole fotografie s příběhem.

V náhledu této novinky je fotografie z mého křtu. Právě vystupuji z vody a netuším, že o několik let později budu já i můj křtitel vyloučeni za šíření kacířských nauk... Níže naleznete ukázku z knihy, která popisuje můj křest. Vidíte, že kniha je psána upřímně. Pokud se vám líbí, prosím, sdílejte tuto sbírku dalším lidem.

Ukázka z knihy:

"Pokřtít jsem se nechal v červenci roku 2012. Netušil jsem, co rok spojovaný s apokalyptickými předpověďmi přinese, ale raději jsem se pojistil. Hned na začátku jsem misionářům řekl, že určitě nechci být pokřtěn v církevním bazénku - takové úděsné koupelnové vitríně, kterou církev schovávala ve sklepení svého pražského sídla (viděl jsem ji při jednom křtu). Když už se nechám pokřtít, musí to být v řece. Vybral jsem si řeku Mži, která platí za nejčistší v Plzni a má svoje jméno dochované už v Kosmově kronice.

Naštěstí bylo léto. Díky tomu jsem k venkovnímu aktu přemluvil i vedoucí své církve. Ti měli v některých zemích dokonce zákaz praktikování venkovních křtů. Mně to ale povolili. Měl jsem tam pár přátel, rodiče, členy církve a své misionáře s Abramovými. Jako toho, který mě bude křtít, jsem si vybral staršího Dietricha, který měl vždy liberální názory na církevní tématiku. Věděl jsem, že mě určitě nezklame a není náhoda, že odešel z mormonské církve asi rok nebo dva po mně. Dodnes jsme dobrými přáteli. 

Už tehdy jsem si všiml drobných varovných signálů. Třeba toho, kolik pravidel měli o pořizování fotek během obřadu. Bylo například zakázané zveřejňovat fotografie, kde byl člověk částečně ponořen pod vodou, protože právě tehdy tam probíhalo “mystérium křtu”. Všechny takové fotografie jsme museli smazat, i když je pravda, že tajně jsem si některé nechal. Bylo to první z mnoha nesmyslných pravidel, která jsem navenek přijal, ale ve skutečnosti obcházel.

To ale neznamená, že bych tehdy svou konverzi jen předstíral. Jistě jsem uvěřil mormonské zvěsti a byl jsem přesvědčen, že na ní prostě něco je. Bylo mi zřejmé, že církev bude konzervativní a úřednická (jako ostatně všechny církve a náboženské organizace), ale tak nějak jsem si představoval, že v tom budu proplouvat jako ryba ve vodě, a že se vyhnu tomu, abych propadl nějakému dogmatu. Večer po křtu jsem si ve spokojenosti zahulil jointa a řekl si, že sex a alkohol obětuji, ale svojí ganju nikdy. A po určitý čas to tak skutečně bylo."


ReachedCZK 21,300(107%)

107%
CZK 20,000requested
32contributors
Contribute

project authorsobekuba

Rewards

CZK 250Můj mormonský příběh (černobíle)

krst-Joseph-Smith.jpg

Odměnou je kniha s mým mormonským příběhem v černobílé verzi. Rozsah 150 stran. Součástí budou černobílé fotografie a základní pozadí mormonského hnutí, potřebné k pochopení mého příběhu. Poštovné se hradí zvlášť.

Expected delivery of the reward: February 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 300Můj mormonský příběh s věnováním (černobíle)

krst-Joseph-Smith.jpg

Odměnou je podepsaná kniha s mým mormonským příběhem v černobílé verzi s věnováním. Rozsah 150 stran. Součástí budou černobílé fotografie a základní pozadí mormonského hnutí, potřebné k pochopení mého příběhu. Poštovné se hradí zvlášť.

Expected delivery of the reward: February 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 550Kniha Mormonů (barevně)

mayská-pyramída.jpg

Odměnou je kniha s mým mormonským příběhem a mormonskou historií v barevné verzi. Celkový rozsah je 300 stran. Součástí jsou i unikátní ilustrace vytvořené AI, doprovázející příběh Knihy Mormonovy. Taktéž je součástí příběh Josepha Smithe, a samozřejmě celý můj mormonský příběh - od 18 let až do cca 27 let. Poštovné se hradí zvlášť.

Expected delivery of the reward: March 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 600Kniha Mormonů s věnováním (barevně)

mayská-pyramída.jpg

Odměnou je podepsaná kniha s mým mormonským příběhem a mormonskou historií s věnováním a v barevné verzi. Celkový rozsah je 300 stran. Součástí jsou i unikátní ilustrace vytvořené AI, doprovázející příběh Knihy Mormonovy. Taktéž je součástí příběh Josepha Smithe, a samozřejmě celý můj mormonský příběh - od 18 let až do cca 27 let. Poštovné se hradí zvlášť.

Expected delivery of the reward: March 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 1,000Kompletní Kniha Mormonů (TRUMP EDITION)

únik-z-temple.jpg

Tohle je celý text mé knihy (700 stran - z toho 400 stran je text, cca 200 stran jsou barevné ilustrace a dalších 100 stran barevné doprovodné materiály jako mapy, časové osy apod.). Vlastně jen kvůli ekonomickým důvodům (mým i vašim) vytvářím levnější a kratší verze, ale toto je kniha tak, jak jsem ji napsal. Odměnou je proto podepsaná kniha s mým kompletním mormonským příběhem a mormonskou historií, včetně událostí mezi lety 2000-2022. Součástí je spojení s Trumpem, prepperské hnutí, masová znásilnění a pedofilie fundamentalistických mormonů a vraždy mormonských neofundamentalistů. Tato kniha bude obsahovat shrnutí veškerých důležitých informací o mormonech z celé jejich historie, včetně popisu vícero mormonských proudů (nejen hlavní LDS církve. Kniha je s věnováním a v barevné verzi. 700 stran. Poštovné se hradí zvlášť.

Expected delivery of the reward: March 2023

The number of rewards is not limited

Reward unavailable