nahled_startovac.jpg

MŮJ BÁJEČNÝ ŽIVOT Knihy

Moderní román v mikrokapitolách o lásce, o sexu, o mužích, o kamarádkách. Napsáno na základě skutečných historek - dost možná právě těch vašich!

11/23/2018

200 % pokořeno a kampaň jede dál!

Mám obrovskou radost z vaší podpory - a to ještě zdaleka nejsme na konci!

Moji milí přispěvatelé! Je to neuvěřitelné, ale podařilo se nám vybrat už víc než 200 % původně požadované částky. Jste skvělí a jen díky vám bude kniha "Můj báječný život" venku z tiskárny už ve středu. Budeme podrobně informovat! Prosím o zachování přízně i v posledních hodinách kampaně - budu vám vděčná za jakékoliv sdílení, doporučení, přeposlání projektu dál. Vydání knihy je nesmírně drahou záležitostí, každý další příspěvek pomůže pokrýt náklady. Ze srdce děkuju! Katka

Jdeme do tisku (video!) + nová odměna a kampaň jede dál!
11/19/2018

Jdeme do tisku (video!) + nová odměna a kampaň jede dál!

Neuvěřitelné se stalo skutkem! Kniha Můj báječný život je jen díky vám v tisku už dnes! (video!)

Neuvěřitelné se stalo skutkem! Kniha Můj báječný život je jen díky vám v tisku už dnes. No a jak jsem slíbila, můžete být – díky kameře - u všeho se mnou! Ze srdce vám děkuju za podporu, přidávám jednu novou odměnu a nezapomeňte: kampaň jede dál!

11/15/2018

Dokázali jsme to!

Za 3 dny jsme překonali hranici 100 % a jedeme dál!

Jen díky vám půjde kniha do tisku už v pondělí - a vy budete samozřejmě u toho! Nechte se překvapit! :-) A nezapomeňte, prosím, možnost podpory knihy dál šířit éterem, každý hlas se počítá! Nic nekončí, tohle je začátek. Ze <3 děkuju. Katka

ReachedCZK 47,722(239%)

239%
CZK 20,000requested
104contributors
Contribute

project authorKateřina Etrychová

Rewards

CZK 100Milovník kultury

Prostě podporuju českou kulturu a stačí mi za to ten hřejivý pocit u srdce.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 299Kniha s podpisem a věnováním

Prostě si to musím přečíst. Nebo aspoň vystavit do knihovny. Nebo tím podložit vyviklanej stůl. K předání od prosince v centru Prahy nebo v Písku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 373Kniha s podpisem a věnováním (poštou)

Prostě si to musím přečíst. Nebo aspoň vystavit do knihovny. Nebo tím podložit vyviklanej stůl. Ale z bytu nevylezu a poštovné po Česku mi neva.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 450Kniha s podpisem, věnováním a pařížským minidárkem

Prostě si to musím přečíst. Nebo aspoň vystavit do knihovny. Nebo tím podložit vyviklanej stůl. A chci mít doma překvápko, které hlavní hrdinky přivezly ze svých pařížských cest, o kterých se dočtu. I kdyby to měla být úplná blbost! Miluju překvapení. Tečka. K předání od prosince v centru Prahy nebo v Písku.

Number of available rewards: 1/10

Reward unavailable

CZK 580Kniha pro dvě třicítky s podpisem a věnováním

Prostě je mi třicet a tu knížku chci. A kámošce je taky třicet. Jestli tu knížce chce, to netuším, ale dostane ji ode mě letos k Vánocům. A vyzvednu si to v Praze nebo v Písku.

The number of rewards is not limited

Reward unavailable

CZK 599Kniha s podpisem, věnováním a pařížskou šálkou

Prostě chci tu knížku. A chci taky některou z šál/šátků, které hlavní hrdinky přivezly ze svých pařížských cest, o kterých se dočtu. A vyzvednu si to v Praze nebo v Písku.

Number of available rewards: 17/19

Reward unavailable

CZK 699Kniha s podpisem a věnováním a francouzským vínem

Prostě když už to budu číst, chci u toho pít to samý co hrdinky. Nebo autorka. Když to psala. I když to zrovna nepsala. A vyzvednu si to v Praze nebo v Písku.

Number of available rewards: 22/30

Reward unavailable

CZK 699Kniha s podpisem a věnováním a Miin čajový hrnek

Prostě chci tu knížku a chci si ke čtení doma uspořádat takový britský čaj o páté, jaký ráda organizuje knižní hrdinka Mia. A k tomu potřebuju ten hrnek z její sady. A její čaj. A vyzvednu si to v Praze nebo v Písku.

Number of available rewards: 7/7

Reward unavailable

CZK 1,000Kniha s podpisem a věnováním a těstovinové orgie

Prostě tu knížku budu číst v noci a hodlám se u toho tláskat těstovinama stejně, jako to občas dělají hrdinky. Takže ať mi k tomu laskavě autorka koupí všechny potřebné ingredience! Já si to pak vyzvednu v Praze nebo v Písku.

Number of available rewards: 20/20

Reward unavailable

CZK 1,500Kniha s podpisem a věnováním a jdeme na kafe!

Prostě chci mít tu knížku a ještě chci, aby mě Katka pozvala na kafe do té kavárny, kde ji z velké části napsala. A aby s sebou vzala některou z hlavních hrdinek. A aby práskla něco, co se v knize nedočtu. Datum a místo: 8. 12. 2018, Praha. Cena je za osobu, max. 5 lidí.

Number of available rewards: 1/5

Reward unavailable

CZK 2,99010x kniha s podpisem, věnováním a tajemným dárkem

Prostě se mi letos nechce nikomu na Vánoce nic vymejšlet. Takže všem dám tuhle knížku a pro mě bude ten dárek. Protože miluju překvápka. A vyzvednu si ho spolu s knihami v Praze nebo v Písku.

Number of available rewards: 4/5

Reward unavailable

CZK 5,000Kniha s podpisem, věnováním a kafe ve dvou

Prostě chci mít tu knížku a ještě chci, aby mě Katka pozvala na kafe do té kavárny, kde ji z velké části napsala. A nikoho dalšího už tam nechci. Jo a musí mi říct, jak to s hrdinkami dopadlo ve skutečnosti! Datum si dohodneme individuálně.

Number of available rewards: 2/2

Reward unavailable

CZK 20,000Kniha a víno Pierra Richarda s jeho podpisem

Prostě chci tu knížku, samozřejmě s podpisem a věnováním. A taky chci tu flašku z vinice Pierra Richarda, kterou herec v roce 2012 Katce osobně podepsal. Aby se s ní už nemohla chlubit. Prostě abych se s ní mohl/a teď chlubit já. K předání v Praze nebo v Písku.

Number of available rewards: 1/1

Reward unavailable